Σύνδεση

View Full Version : Κρητικό κλιμάκιο - ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ - ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΜΑΛΙΑ !!!



arxaios
02/07/2009, 09:39
ΛΟΙΠΟΝ ............... ΛΟΙΠΟΝ ................... ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

Για Αγ. Νικολαο προτείνω ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ απόγευμα ώστε να μπορέσει να είναι και ο Lykos Crete μαζί και να φύγει για την πατρίδα των κουμπάρων με ευχάριστες αναμνήσεις .......

Σάββατο απόγευμα ΔΕΝ μπορώ και Κυριακή πρωί έχει το μνημόσυνο ο makis206 και απόγευμα θα είναι στην επιστροφή για Χανιά και δεν θα έχουμε πολύ χρόνο .........

Παίζει και Σάββατο πρωί ......... αλλά δεν θα μπορεί να είναι ο φαντάρος μαζί ......

Λοιπόν ακούω συμμετοχές ...............

:wave2: :wave2: :wave2:

makis206
02/07/2009, 09:49
Κατά 99,9% μέσα, δεν λέω 100% γιατί μεσολάβησε κι ένα τρακαρισματάκι της αδερφής μου με το αυτοκίνητο κι είναι πολύ πιθανό να χρειαστεί να τη φορτώσω εγώ όμως εκείνη δουλεύει το Σαββάτο το πρωί.. το πιθανότερο όμως είναι να έρθει με τον αδερφό μου και να ξεκινήσω εγώ κανονικά αύριο Παρασκευή μόλις σχολάσω ώστε να βρεθούμε στον Άγιο όπως είπαμε και προχτές, όπως και νά'χει το 0,1% θα το επιβεβαιώσω το μεσημέρι πρώτα ο Θεός :p

Ξυπνάτε οι υπόλοιποι βρεεεεε!!! :beer: :beer:

sonik
02/07/2009, 10:29
εμενα μην με υπολογίζετε γιατί φεύγω Σ/Κ εκτός Κρήτης....
Καλά να περάσετε....:beer: :wave2: :beer:

makis206
03/07/2009, 07:27
Τα κρητικορέμαλα ακόμα κοιμούνται..:lol:

Παίδες εγώ σήμερα ακουλουθώ το πρόγραμμα κανονικά και φεύγω από Χανιά κατά τις 17:00, υπολογίζω κατά τις 19:00-19:30 να βρίσκομαι Άγιο (θα το πάρω χαλαρά). Αν μέχρι τις 16:00 που θα σχολάσω δεν έχει αποφασιστεί τι θα κάνετε θα σταματήσω έξω απ'τον Άγιο να τσεκάρω το κινητό (Kώστα χτύπα μια κλήση αν ξεκινήσετε και θα καταλάβω:winka: ) και σε περίπτωση που δεν έχει κλήση συνεχίζω για Παχειά Άμμο ειδάλως τα λέμε εκεί.

Στα υπόψιν, κι αύριο Σάββατο κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι ελεύθερος όλη μέρα, CBFάκι φωτογραφική, το τελευταίο Μοτό στη βαλίτσα και τσάρκα στο Λασήθι. Άν αποφασίσετε καμμιά βολτίτσα προς την ανατολή.. Μάλλια ίσως...:D

Ίντερνετ θα βρω να ρίξω μια ματιά και το κινητό θα το κοιτάω, αλήθεια !:lol:

:beer:

arxaios
03/07/2009, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τα κρητικορέμαλα ακόμα κοιμούνται..:lol:

Παίδες εγώ σήμερα ακουλουθώ το πρόγραμμα κανονικά και φεύγω από Χανιά κατά τις 17:00, υπολογίζω κατά τις 19:00-19:30 να βρίσκομαι Άγιο (θα το πάρω χαλαρά). Αν μέχρι τις 16:00 που θα σχολάσω δεν έχει αποφασιστεί τι θα κάνετε θα σταματήσω έξω απ'τον Άγιο να τσεκάρω το κινητό (Kώστα χτύπα μια κλήση αν ξεκινήσετε και θα καταλάβω:winka: ) και σε περίπτωση που δεν έχει κλήση συνεχίζω για Παχειά Άμμο ειδάλως τα λέμε εκεί.

Στα υπόψιν, κι αύριο Σάββατο κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι ελεύθερος όλη μέρα, CBFάκι φωτογραφική, το τελευταίο Μοτό στη βαλίτσα και τσάρκα στο Λασήθι. Άν αποφασίσετε καμμιά βολτίτσα προς την ανατολή.. Μάλλια ίσως...:D

Ίντερνετ θα βρω να ρίξω μια ματιά και το κινητό θα το κοιτάω, αλήθεια !:lol:

:beer:

Επειδή δεν βλέπω ζωηράδα .............. τι θα έλεγες να κάνεις μια στάση Ηράκλειο για καφέ ;;;
Όταν δηλαδή μπεις Ηράκλειο τηλ. και σε 5 λεπτά είμαστε για καφέ ........

Με το μηχανάκι θα είσαι ή με αυτοκίνητο ;;;;;;

makis206
03/07/2009, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Επειδή δεν βλέπω ζωηράδα .............. τι θα έλεγες να κάνεις μια στάση Ηράκλειο για καφέ ;;;
Όταν δηλαδή μπεις Ηράκλειο τηλ. και σε 5 λεπτά είμαστε για καφέ ........
Με το μηχανάκι θα είσαι ή με αυτοκίνητο ;;;;;;

Aμέ; Παίζει κι αυτό!

Με τη μηχανή θα είμαι Κωστή, θα ρίξω αν είναι ένα τηλέφωνο από τον κόμβο της εθνικής και μέχρι να κατηφορίσω προς Αστόρια (βολεύει εκεί; ) έρχεστε κι εσείς, πίνουμε την καφεδιά κι όλα φίνα :lol:

Υπολογίστε με κατά τις 18:00 και κάτι λοιπόν, ρίχτε μια συμμετοχή συντέκνοιιιιιι !!!:beer:

arxaios
03/07/2009, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Aμέ; Παίζει κι αυτό!

Με τη μηχανή θα είμαι Κωστή, θα ρίξω αν είναι ένα τηλέφωνο από τον κόμβο της εθνικής και μέχρι να κατηφορίσω προς Αστόρια (βολεύει εκεί; ) έρχεστε κι εσείς, πίνουμε την καφεδιά κι όλα φίνα :lol:

Υπολογίστε με κατά τις 18:00 και κάτι λοιπόν, ρίχτε μια συμμετοχή συντέκνοιιιιιι !!!:beer:

Ο.Κ. ........... το πμ με το τηλ. το πήρες ;;;

makis206
03/07/2009, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ο.Κ. ........... το πμ με το τηλ. το πήρες ;;;

:winka: :beer:

arxaios
03/07/2009, 10:00
Καλό δρόμο .......... τα λέμε το απόγευμα ....... :wave2: :wave2: :wave2:

makis206
03/07/2009, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Καλό δρόμο .......... τα λέμε το απόγευμα ....... :wave2: :wave2: :wave2:

Νά'σαι καλά Κωστή, οι υπόλοιποι... ΞΥΠΝΑΤΕ !!!:evil: :lol:


:beer: :beer:

Gares'
03/07/2009, 11:46
Μέσα εγώ!!!Για Άγιο δυστηχώς δεν μπορώ λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων :winka: Οπότε καλιά ο καφές το απογευματάκι :beer: :beer:

Ερώτηξης:Που θα είναι το μητινγκ ποϊντ????

arxaios
03/07/2009, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Μέσα εγώ!!!Για Άγιο δυστηχώς δεν μπορώ λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων :winka: Οπότε καλιά ο καφές το απογευματάκι :beer: :beer:

Ερώτηξης:Που θα είναι το μητινγκ ποϊντ????

Θα σε πάρω τηλέφωνο μόλις αριβάρει ο makis ........... :wave2: :wave2: :wave2:
οι υπόλοιποι ;;;

Gares'
03/07/2009, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Θα σε πάρω τηλέφωνο μόλις αριβάρει ο makis ........... :wave2: :wave2: :wave2:
οι υπόλοιποι ;;;

Το έχεις ή να στο στείλω με π.μ??

Ο αδερφός από χτες αγνοείται αι τύχας του(το σκότωσα δεν παίζει).Έχει έρθει ένας φίλος του και την έχουν κάνει για δυτικά.The rest i don't κατέχω...

makis206
03/07/2009, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Ο αδερφός από χτες αγνοείται αι τύχας του(το σκότωσα δεν παίζει).Έχει έρθει ένας φίλος του και την έχουν κάνει για δυτικά.The rest i don't κατέχω...

Να δεις που κάνει γυμνισμό στο κεδρόδασος το ρεμάλι..!:blush:


:lol:

arxaios
03/07/2009, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Το έχεις ή να στο στείλω με π.μ??

Ο αδερφός από χτες αγνοείται αι τύχας του(το σκότωσα δεν παίζει).Έχει έρθει ένας φίλος του και την έχουν κάνει για δυτικά.The rest i don't κατέχω...

Το έχω .................... όσο για τον άλλο ............... την είχα μυριστεί τη δουλειά ..............

MikeG
03/07/2009, 14:15
Ψιτ, sissies!!! Ενημερώστε με ώρα. Μπρίκι καφεφάκι!


Μάκη, μπες από τη πρώτη είσοδο στο Ηράκλειο, γιατί στη Παπαναστασίου κάνουν έργα ή κατάληψη και έχει μια ουρά 3 χιλιόμετρα. Στη πρώτη είσοδο που λέει για Παγκρήτιο Στάδιο, ΤΕΙ κλπ.


:beer: :beer: :beer: :wave2:

MikeG
03/07/2009, 14:17
Εδώ είμαι!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:


Ηράκλειο γύρισα πριν λίγο. :wave2:

makis206
03/07/2009, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μάκη, μπες από τη πρώτη είσοδο στο Ηράκλειο, γιατί στη Παπαναστασίου κάνουν έργα ή κατάληψη και έχει μια ουρά 3 χιλιόμετρα. Στη πρώτη είσοδο που λέει για Παγκρήτιο Στάδιο, ΤΕΙ κλπ.
:beer: :wave2:

Ενημερώθηκα απ'τον Κώστα !:winka:

Επιτέλους θα το δούμε και το Τίτααααα !!!:beer: :beer:

arxaios
03/07/2009, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ψιτ, sissies!!! Ενημερώστε με ώρα. Μπρίκι καφεφάκι!


Μάκη, μπες από τη πρώτη είσοδο στο Ηράκλειο, γιατί στη Παπαναστασίου κάνουν έργα ή κατάληψη και έχει μια ουρά 3 χιλιόμετρα. Στη πρώτη είσοδο που λέει για Παγκρήτιο Στάδιο, ΤΕΙ κλπ.


:beer: :beer: :beer: :wave2:

Άσε ρε ................ προλάβαμε άλλοι !!! :a22: :a22: :a22:

Κατά τις 6.00+ περίμενε τηλ. μόλις έλθει ο makis206 :wave2: :wave2: :wave2:

MikeG
03/07/2009, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Άσε ρε ................ προλάβαμε άλλοι !!! :a22: :a22: :a22:

Κατά τις 6.00+ περίμενε τηλ. μόλις έλθει ο makis206 :wave2: :wave2: :wave2:


Οκ, 6 ++ θα είμαι Μπρίκι :wave2:

makis206
03/07/2009, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Οκ, 6 ++ θα είμαι Μπρίκι :wave2:

Κατά τις 17:00 βγαίνω εθνική, αν δεν με πάρει ο αέρας:lol: υπολογίζω ότι εκεί κάπου θα βρισκόμαστε μαζί με τον Κωστή, σι γιου σουν τζεντλεμέν !

:beer: :beer: :beer:

tifoefs
03/07/2009, 15:01
Παρε κανα παπι πιο βαρυ ρε !! Αμαν πια βρε σπαγγε !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gares'
03/07/2009, 15:21
Καλά με το παπί θα έρθεις βρε αχαήρευτε????

tifoefs
03/07/2009, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Καλά με το παπί θα έρθεις βρε αχαήρευτε????

Πεσ'του !! βαρεθηκα να τον συμβουλευω !!

:rotflmao: :rotflmao:

Gares'
03/07/2009, 15:26
Αχα δλδ ο καφές είναι για αύριο το απόγευμα ε??

MikeG
03/07/2009, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Καλά με το παπί θα έρθεις βρε αχαήρευτε????

Ρε μπόμπο, συγκεντρώσου.....:wave2:

arxaios
03/07/2009, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ρε μπόμπο, συγκεντρώσου.....:wave2:

Θα κατεβείτε μαζί ;;;
Για να πάρω τηλ. ή όχι ...........

Gares'
03/07/2009, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Θα κατεβείτε μαζί ;;;
Για να πάρω τηλ. ή όχι ...........

Κάνε μια αναπάντητη απλά και θα καταλάβω...:winka:

MikeG
03/07/2009, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Κάνε μια αναπάντητη απλά και θα καταλάβω...:winka:

Ρίξε μια και προς τα εδώ μετά :winka:

WebD
03/07/2009, 16:00
Μάλλον θα περάσω μια βόλτα κι εγώ..... καιρό έχω να δηλώσω παρόν :) :)

MikeG
03/07/2009, 17:36
Ξεκινάμε. Μόλις συναντήθηκε ο Makis, με Arxaio.


:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

epp1640
03/07/2009, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τα κρητικορέμαλα ακόμα κοιμούνται..:lol:

Παίδες εγώ σήμερα ακουλουθώ το πρόγραμμα κανονικά και φεύγω από Χανιά κατά τις 17:00, υπολογίζω κατά τις 19:00-19:30 να βρίσκομαι Άγιο (θα το πάρω χαλαρά). Αν μέχρι τις 16:00 που θα σχολάσω δεν έχει αποφασιστεί τι θα κάνετε θα σταματήσω έξω απ'τον Άγιο να τσεκάρω το κινητό (Kώστα χτύπα μια κλήση αν ξεκινήσετε και θα καταλάβω:winka: ) και σε περίπτωση που δεν έχει κλήση συνεχίζω για Παχειά Άμμο ειδάλως τα λέμε εκεί.

Στα υπόψιν, κι αύριο Σάββατο κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι ελεύθερος όλη μέρα, CBFάκι φωτογραφική, το τελευταίο Μοτό στη βαλίτσα και τσάρκα στο Λασήθι. Άν αποφασίσετε καμμιά βολτίτσα προς την ανατολή.. Μάλλια ίσως...:D

Ίντερνετ θα βρω να ρίξω μια ματιά και το κινητό θα το κοιτάω, αλήθεια !:lol:

:beer:

σήμερα είδα αργά το thread και έτρεχα και με το αμάξι που με άφησε από μπαταρία οριστικά και αμετάκλητα.. αύριο με παρέα ή μόνος μπορεί να ψηθώ για άγιο.. :D

epp1640
03/07/2009, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
σήμερα είδα αργά το thread και έτρεχα και με το αμάξι που με άφησε από μπαταρία οριστικά και αμετάκλητα.. αύριο με παρέα ή μόνος μπορεί να ψηθώ για άγιο.. :D

α να με στείλεις και το κινητό σου για να σε βρούμε αν έρθουμε..

makis206
03/07/2009, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
α να με στείλεις και το κινητό σου για να σε βρούμε αν έρθουμε.. Αντε να δουμε πως στελνουν πμ με το κινητο τωρα :rotflmao:
Θα το παλεψω επακο,ρε ωραιο ηταν το Τιτα!

:beer: :beer:

makis206
03/07/2009, 23:11
Α να μην ξεχασω,Τιφε εννοειται πως σε εχω βεβαια..!:evil:


:rotflmao: :rotflmao:

Gares'
05/07/2009, 13:26
Παίδες για σήμερα θα παίξει καφές ή τίποτα άλλο μιας και θα περάσει και ο Μakis206???
Κώστα πάρε τον ένα τηλ αν μπορείς για να δεις αν θα σταματήσει από Ηράκλειο.

arxaios
05/07/2009, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Παίδες για σήμερα θα παίξει καφές ή τίποτα άλλο μιας και θα περάσει και ο Μakis206???
Κώστα πάρε τον ένα τηλ αν μπορείς για να δεις αν θα σταματήσει από Ηράκλειο.

Πήρα αλλά δεν απαντά ............ γνωστό σύμπτομα makis206 :lol: :lol: :lol:
Ο Μιχάλης το έχει το τηλέφωνο ............ πες του να κάνει καμμιά δοκιμή γιατί πάω να θέσω για λίγο !!!
Αν κανονίσετε κάτι τηλεφωνήστε .......... :wave2: :wave2: :wave2:

Gares'
05/07/2009, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Πήρα αλλά δεν απαντά ............ γνωστό σύμπτομα makis206 :lol: :lol: :lol:
Ο Μιχάλης το έχει το τηλέφωνο ............ πες του να κάνει καμμιά δοκιμή γιατί πάω να θέσω για λίγο !!!
Αν κανονίσετε κάτι τηλεφωνήστε .......... :wave2: :wave2: :wave2:

Οτσέυ :wave2:

makis206
06/07/2009, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Πήρα αλλά δεν απαντά ............ γνωστό σύμπτομα makis206 :lol: :lol: :lol:

Τη φόρτωσα που τη φόρτωσα σα μουλάρα τη μουλάρα, δεν της έβαλα κι ένα κιτ ανοικτής ακρόασης ο ππρας :lol:

Θα τα ξαναπούμε σύντομα κύριοι, υπόσχεση! Τέτοια παρέα και σε τέτοιο όμορφο μαγαζάκι δεν μπορεί παρά να είναι μια καλή αφορμή για απογευματινή βόλτα χωρίς πολλές πολλές σκέψεις! Κοίτα να δεις τι γίνεται καμμιά φορά, ο πρωτοξάδερφος απ'την Παχειά Άμμο που τα τελευταία χρόνια ζει στο Ηράκλειο το έχει κάνει στέκι το Τίτα...! Μακρά μαλλιά, μουσάκι περίεργο και γυαλί μυωπίας, σίγουρα τον έχετε δει κάποια στιγμή..άσε που είναι φτυστός εγώ με τη μαλούρα πού'χει :lol:


Στα επόμενα παίδες !:beer: :beer: :beer: