PDA

View Full Version : ΕΚΛΑΠH Aprilia Pegaso 650ie Red silver



powerphot
03/07/2009, 15:43
Απο έναν συνάδελφο απο το ApriliaBikers

Στις 19/6/2009 μεταξύ 8.00 με 10.30 το βράδυ στο village Ρεντη στο πεζοδρόμιο απέναντι από το "Παγωτομανια",
εκλάπη Aprilia pegaso 650ie γκρι ασημί με κόκκινο φαιρινγκ χωρίς γράμματα(αυτοκόλλητα) με κάγκελα ασφαλείας
και πινακίδα ΜΕΚ 637.
Αρ. πλαισίου ZD4RW00104S000314

Δηλώθηκε στην αστυνομία και στους σεκιουρηταδες του σινεμά και αυτοί απάντησαν ότι είναι συνηθισμένο φαινόμενο
και συμβαίνει κάθε εβδομάδα ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ............

Δυστυχώς δεν υπάρχει φωτογραφία γιατί το φαιρινγκ βάφτηκε πρόσφατα στο κόκκινο της BWM, οπότε δεν έχει και γράμματα(αυτοκόλλητα).
Τα χαρακτηριστικά είναι:
1) έχει κάγκελα ασφαλείας
2) αριστερά από τα όργανα έχω τοποθετήσει πρίζα με καπάκι
3) έχει κάλυμμα ντεπόζιτου γκρι-μαύρο
4) έχει μπαγκαζιερα GIVI μαύρη

Αν δείτε τίποτα ειδοποιήστε ΤΗΛ. 6932 646 996
e-mail: gasve@otenet.gr


167798

blackbusa
03/07/2009, 18:12
εκει η περιοχη ειναι ολο καμερες ασφαλειας (λεμε τωρα)...δεν ρωτας αν καταγραφηκε κατι???

μακαρι να βρεθει....:sad:

gcrook
04/07/2009, 07:25
Ασχετο, (συμπασχω δηλαδη οσο μπορω και θα εχω τα ματια μου ανοιχτα....) ,αλλα το συστημα με την φωτο και την πινακιδα σε μεγεθυνση ειναι πραγματικα αποτελεσματικο,και μου φαινεται περιεργο που κανενας δεν το εχει κανει ως τωρα.

jeddah81
04/07/2009, 14:40
Ασφαλεια κλοπης παιδια να βαζουμε στις μηχανες μας.

Ευχομαι να βρεθει συντομα.:(

powerphot
05/07/2009, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ασχετο, (συμπασχω δηλαδη οσο μπορω και θα εχω τα ματια μου ανοιχτα....) ,αλλα το συστημα με την φωτο και την πινακιδα σε μεγεθυνση ειναι πραγματικα αποτελεσματικο,και μου φαινεται περιεργο που κανενας δεν το εχει κανει ως τωρα.
Thanks!:winka: :smokin:

eleusis
05/07/2009, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εκει η περιοχη ειναι ολο καμερες ασφαλειας (λεμε τωρα)...δεν ρωτας αν καταγραφηκε κατι???

μακαρι να βρεθει....:sad:
Πηγα την αλλη μερα για να δω τις καμερες.
Η παγωτομανια δεν εχει το διπλανο μαγαζι εχει δυο που κοιτανε μονο τους διαδρομους του μαγαζιου και ειναι πολυ μεσα απο τον δρομο στο village πιανει μονο μεχρι τα καγκελα που ειναι καρφωμενα στο πεζοδρομιο κοντα στα σκαλια.

eleusis
05/07/2009, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από jeddah81
Ασφαλεια κλοπης παιδια να βαζουμε στις μηχανες μας.

Ευχομαι να βρεθει συντομα.:(

ΟΙ ασφαλιστικες δεν ασφαλιζουν πια μηχανες

TOLISTOLAROS
05/07/2009, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από eleusis
ΟΙ ασφαλιστικες δεν ασφαλιζουν πια μηχανες
Λάθος κάνεις... κοίτα εδώ (http://www.anytimeonline.gr/index.asp?a_id=147#Answer8)

eleusis
05/07/2009, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Λάθος κάνεις... κοίτα εδώ (http://www.anytimeonline.gr/index.asp?a_id=147#Answer8)

Συγγνωμη δεν την ηξερα αυτη την εταιρια.
Παντως απο τις συζητησεις αρκετων βγηκε οτι οι εταιρειες ηταν 5 τωρα 1-2 που ασφαλιζουν για κλοπη.
Προσωπικη ενημερωση απο ασφαλιστικες δεν εχω αλλη φορα θα τεμηριωνω πιο αντικειμενικα.
Παντως μου κανει εντυπωση πως ολοι μου λεγανε οτι για κλοπη δεν ασφαλιζουν.
Για το ρεζουμε ξερω 2 εταιρειες απο συναδελφους που δεν ασφαλιζουν μηχανες.