PDA

View Full Version : Albrecht AE600



George_M.
04/07/2009, 07:37
Εχει κανεις αυτην την ενδοεπικοινωνια?κ αν ναι θα μπορουσε να μου πει εντυπωσεις?
πχ μεχρι ποσα χιλιομετρα ακουει-μιλαει ανετα?που τοποθετησε τα ακουστικα στο κρανος?μεσα απο την επενδυση η' εξω?ειναι βολικη/λειτουργικη?

ευχαριστω για οποιες απαντησεις:beer:

alex-kal
05/07/2009, 18:08
Είναι πολύ καλή για τα λεφτά της..
Απλά πρέπει να μάθεις να ζεις στο καλώδιο γμτ..
Εγώ δεν το άντεξα και την έβγαλα, αλλά για ταξιδάκια και μπλα-μπλα οδηγού/συνοδηγού είναι πολύ καλή..

George_M.
06/07/2009, 04:58
τα καλωδια δεν με χαλανε,τα εχω συνηθισει απο την παλια.η ποιοτητα ηχου με ενδιαφερει.αν ειναι οκ στα 120-130 που ταξιδευω θα ειμαι πληρως ικανοποιημενος απο την αγορα.τα ακουστικα πως τα τοποθετησες?

alex-kal
06/07/2009, 06:30
Τα ακουστικά μπαίνουν με σκράτς πολύ εύκολα..
Τα καλώδια τα στερεώνεις με αυτοκολητάκια που έχει μαζί στη συσκευασία..
Ευκολη τοποθέτηση, κανένα πρόβλημα..
Δεν θυμάμαι αν στα 120-130 μιλάς καλά στο τηλέφωνο, σίγουρα ακούς καλά ραδιόφωνο..

George_M.
06/07/2009, 06:52
εχω την απλη κ οχι την S,αλλα δεν βαζω ποτε μουσικη η οτι αλλο οταν οδηγω,μονο συνομιλια με τον πισω.
για τα ακουστικα το ειδα πως στεκονται,για τις βασεις ρωταω με τα αυτοκολητα.τα εχεις βαλει μεσα απο την επενδυση του κρανους για να μην ενοχλουν οταν δεν εχεις τα ακουστικα η' πανω στην επενδυση?
το βελκρο που κολανε τα αλουστικα ενοχλει τα αυτια οταν ειναι σκετο?

George_M.
28/07/2009, 13:59
μετα απο 3000 χιλιομετρα συνεχους συνομιλιας με την συγκεκριμμενη συσκευη μπορω να παραθεσω την αποψη μου.
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!
απιστευτο εργαλειο,αξιζει τα λεφτα του με το παραπανω!!!
ταξιδευα με 120 χιλ/ωρα κ ειχα ανετη συνομιλια με τον συνεπιβατη.
μεγαλη αυτονομια στις μπαταριες,δεν χρειαστηκαν αλλαγη μετα απο τοσες ωρες.