PDA

View Full Version : Δοκιμή R1 στα Μέγαρα



antsoar
04/07/2009, 23:28
Την Παρασκευή το μεσημέρι πήγα στα Μέγαρα για το test ride στο R1 που έκανε η

Yamaha


Ήταν η πρώτη φορά που οδήγησα Superbike γι αυτό μπορεί να είμαι λίγο

υπερβολικός ΑΛΛΑ ¨Έπαθα ΠΛΑΚΑ!!!

Τη δύναμη ήταν αυτή!!!

Το R1 επιτάχυνε πιο γρήγορα από την σκέψη μου.

Εγώ ο κουλός έβλεπα 160-170 στην ευθεία των Μεγάρων πριν τα φρένα για την δεξιά

Παρ όλα αυτά είναι πολύ φιλικό, δεν σε τρομάζει και έχει μεγάλα περιθώρια

πρόσφυσης

Αυτό που δεν κατάφερα, είναι να βολευτώ σε αυτή τη θέση οδήγησης

Μέχρι το τέλος της δοκιμής πονούσε η μέση μου, αλλά αυτό έχει να κάνει με την

δική μου ασχετοσύνη και όχι με τη μηχανή.

Δυστυχώς είχαμε και μια πτώση ,έγινε ακριβός μπροστά μου, αλλά χωρίς

τραυματισμό

Από εχθές δεν έχω σταματήσει να σκέφτομαι αυτήν την απίστευτη αίσθηση που σου

δίνει αυτό το μηχανάκι, ήταν μια μοναδική εμπειρία


:D :D :D

gkr
05/07/2009, 01:28
ναι,
μου είχαν στείλει προσκληση αλλά η εκδήλωση ήταν καθημερινή και εργάσιμη για μόνο 15 λεπτά, δηλαδή για να το κάνω πιο λιανά: έπρεπε να πάρω άδεια από τη δουλειά μου, να πάω να φορέσω δέρματα (με 33 βαθμούς) και να πάω και σαράντα τόσα χιλιόμετρα μέχρι τα μέγαρα για ένα 15 λεπτο με το R1...
Προσωπικά αν γινόταν Σάββατο ή Κυριακή θα πήγαινα και μόνο για την εμπειρία της οδήγησης του big bang κινητήρα, αλλά έτσι όπως έγινε...
Για να το κάνει κανείς αυτό, ή που δεν έχει δουλειά οπότε εντάξυ βόλτα είναι, ή που έχει σχεδόν αποφασίσει να αγοράσει R1 '09 και έχει μία μοναδική για τα ελληνικά δεδομένα ευκαιρία.
Από αντίστοιχες εκδηλώσεις που έχω βρεθεί, άλλων εταιριών, οι άνθρωποι κάνουν ότι μπορούν για να μαζέψουν κόσμο, οι γιαμαχέοι μου έδωσαν την εντύπωση ότι προτιμούν το ακριβώς αντίθετο, να πάνε δηλαδή μόνο αυτοί που ενδιαφέρονται πραγματικά να αγοράσουν...


Τελος πάντων, άλλες εταιρίες, άλλα συνήθεια,
κανένας άλλος πήγε?
Μάζεψε κόσμο?

KiNG-R!
05/07/2009, 10:20
:sun:

Θάνος
05/07/2009, 13:15
Πήγα κι εγώ μια και μπορούσα και γύρισα το ίδιο αδιάφορος όπως πήγα...

Για κάποιον που έχει στην κατοχή του ένα ss και μπαίνει συχνά πίστα που ίσως να αποτελεί και το επικρατέστερο κοινό για την αγορά ενός R1, η όλη εκδήλωση ήταν εντελώς αποτυχημένη..

15 λεπτά μόνο και μέχρι να κάνω 3-4 γύρους να ζεσταθούν λάστιχα, να συνηθίσω λίγο το μηχανάκι, να αρχίσω να αισθάνομαι άνετα και πάνω που ανοίγω λίγο το γκάζι γιατί τι διάολο 1000άρι SS οδηγάω, βγαίνει ο τύπος στην Κ-πιτς και μου κάνει νόημα να κόψω... που τι να κόψω δηλαδή ήδη ρυθμός τουριστικός ήταν έτσι κι αλλιώς...

Οπότε λέω οκ... άντε να κάνω και τους υπόλοιπους γύρους αγγαρεία και να σηκωθώ να φύγω... δηλαδή έλεος ρε παιδιά άμα μας στολίσατε με καύσωνα να έρθουμε με τα δέρματα να περιμένουμε μία ώρα για να κάνουμε μία δοκιμή σε ρυθμό βόλτας;; καλύτερα να έμπαινα με το 750 να γουστάρω...

Δηλαδή έτσι θα τραβήξετε κόσμο; έτσι θα πειστώ εγώ να δώσω το gsxr με όλα τα aftermarket και να βάλω κανά 6άρι χιλιάρικα καπέλο για να πάρω μαμά R1 που δεν μ'αφήσατε ούτε καν να το οδηγήσω λίιιιιιγο πιο γρήγορα;

Αποτυχία... τσάμπα λεφτά χωρίς νόημα.

Corvo
05/07/2009, 13:41
τελικα ειναι αναλογα στον καθε ενα...

antsoar
05/07/2009, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Πήγα κι εγώ μια και μπορούσα και γύρισα το ίδιο αδιάφορος όπως πήγα...

Για κάποιον που έχει στην κατοχή του ένα ss και μπαίνει συχνά πίστα που ίσως να αποτελεί και το επικρατέστερο κοινό για την αγορά ενός R1, η όλη εκδήλωση ήταν εντελώς αποτυχημένη..

15 λεπτά μόνο και μέχρι να κάνω 3-4 γύρους να ζεσταθούν λάστιχα, να συνηθίσω λίγο το μηχανάκι, να αρχίσω να αισθάνομαι άνετα και πάνω που ανοίγω λίγο το γκάζι γιατί τι διάολο 1000άρι SS οδηγάω, βγαίνει ο τύπος στην Κ-πιτς και μου κάνει νόημα να κόψω... που τι να κόψω δηλαδή ήδη ρυθμός τουριστικός ήταν έτσι κι αλλιώς...

Οπότε λέω οκ... άντε να κάνω και τους υπόλοιπους γύρους αγγαρεία και να σηκωθώ να φύγω... δηλαδή έλεος ρε παιδιά άμα μας στολίσατε με καύσωνα να έρθουμε με τα δέρματα να περιμένουμε μία ώρα για να κάνουμε μία δοκιμή σε ρυθμό βόλτας;; καλύτερα να έμπαινα με το 750 να γουστάρω...

Δηλαδή έτσι θα τραβήξετε κόσμο; έτσι θα πειστώ εγώ να δώσω το gsxr με όλα τα aftermarket και να βάλω κανά 6άρι χιλιάρικα καπέλο για να πάρω μαμά R1 που δεν μ'αφήσατε ούτε καν να το οδηγήσω λίιιιιιγο πιο γρήγορα;

Αποτυχία... τσάμπα λεφτά χωρίς νόημα.


Δες το και από την άλλη πλευρά, την Παρασκευή που πήγα εγώ είχαν 2 πτώσεις το πρωί, και

μια που έγινε μπρόστά μου 3 ,λογικό είναι να μαζευτούνε κάπως

Aris_R6
05/07/2009, 16:11
Kαι εγω ημουν την Παρασκευη η οργανωση πιστευω ηταν πολυ καλη (αν και σε εμενα μου εκαναν νοημα να κοψω στην κ9 :mad: )αλλα το μηχανακι δεν μου αρεσε ιδιαιτερα μιας και ηταν πολυ μαλακο για πιστα και τα λαστιχα δρομισια..Επισης στα χαμηλα σκορτσαρε κ ειχε λιγους κραδασμους αλλα ειχε πολυ καλη αποκριση στο γκαζι και ωραιο ηχο..

TheFace
05/07/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Δες το και από την άλλη πλευρά, την Παρασκευή που πήγα εγώ είχαν 2 πτώσεις το πρωί, και

μια που έγινε μπρόστά μου 3 ,λογικό είναι να μαζευτούνε κάπως

Κατα την ταπεινη μου γνωμη, δεν ειναι καθολου λογικο... ή κανεις κατι ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ή αστο καλυτερα!

Οταν οπως ειπαν και οι φιλοι παραπανω, ειναι τουλαχιστον γελοιο να προμοταρεις ss και να απαιτεις απο τους test-riders να πηγαινουν σαν να καβαλανε σκουτερ! Χαντακονεις και το μηχανακι ετσι!

Οι πτωσεις δεν μου λενε κατι... promotion κανεις και θα "μπεις μεσα", προκειμενου να "πλασαρεις" το προϊον σου γιατι ετσι δουλευει η αγορα... take it or leave it!

:wave2:

ΥΓ. Ειναι σαν να σε καλουν σε ενα "και γαμω" τα παρτυ, αλλα να μην σε αφηνουν να πιες και να χορεψεις :winka:

byron
05/07/2009, 16:36
Κάπου στη μέση είναι η αλήθεια. Ναι μεν δεν έχει νόημα να οδηγείς σαν κότα ένα SS, αλλά απ΄την άλλη αυτά τα event δεν είναι track day αλλά βόλτα γνωριμίας.
Εχοντας μια διήμερη εμπειρία ως πλοηγός των group στο test ride της aprilia πέρυσι, δεν μπορείτε να διανοηθείτε για το πόσο μαλάκες μπορούν να γίνουν κάποιοι με ξένα μηχανάκια μέσα σε πίστα.
Ίσως μια δήλωση αποποίησης ευθύνης σε περίπτωση τραυματισμού και η πληρωμή των ανταλλακτικών της μοτοσυκλέτας σε περίπτωση πτώσης να έβαζε λίγο τα πράγματα στη θέση τους, έτσι ώστε ο καθένας να πιέσει μέχρι εκεί που μπορεί.
Ακούγετε μαλακία αυτό που λέω, αλλά πείτε μου πόσο μαλάκας μπορεί να είναι κάποιος που πέφτει 2 φορές με διαφορετικα μηχανάκια (και το ένα το διέλυσε) όπως έγινε πέρυσι με τα απρίλια...

Πιθανόν στην αρχή του test ride να ήταν καλύτερα για όποιους ήθελαν να οδηγήσουν πιο σβέλτα, αλλά οι 3 πτώσεις σε λίγη ώρα είναι πολλές για να μην πάρεις κάποια δυσάρεστα μέτρα...

McTalas
05/07/2009, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Κάπου στη μέση είναι η αλήθεια. Ναι μεν δεν έχει νόημα να οδηγείς σαν κότα ένα SS, αλλά απ΄την άλλη αυτά τα event δεν είναι track day αλλά βόλτα γνωριμίας.
Εχοντας μια διήμερη εμπειρία ως πλοηγός των group στο test ride της aprilia πέρυσι, δεν μπορείτε να διανοηθείτε για το πόσο μαλάκες μπορούν να γίνουν κάποιοι με ξένα μηχανάκια μέσα σε πίστα.
Ίσως μια δήλωση αποποίησης ευθύνης σε περίπτωση τραυματισμού και η πληρωμή των ανταλλακτικών της μοτοσυκλέτας σε περίπτωση πτώσης να έβαζε λίγο τα πράγματα στη θέση τους, έτσι ώστε ο καθένας να πιέσει μέχρι εκεί που μπορεί.
Ακούγετε μαλακία αυτό που λέω, αλλά πείτε μου πόσο μαλάκας μπορεί να είναι κάποιος που πέφτει 2 φορές με διαφορετικα μηχανάκια (και το ένα το διέλυσε) όπως έγινε πέρυσι με τα απρίλια...

Πιθανόν στην αρχή του test ride να ήταν καλύτερα για όποιους ήθελαν να οδηγήσουν πιο σβέλτα, αλλά οι 3 πτώσεις σε λίγη ώρα είναι πολλές για να μην πάρεις κάποια δυσάρεστα μέτρα...


+!

Θάνος
05/07/2009, 17:17
Στην αίτηση συμμετοχής ζητούσαν άδεια οδήγησης μηχανής άνω των 600cc (δεν θυμάμαι αν υπήρχε και όριο ετών που έπρεπε να έχεις δίπλωμα και άδεια) και ζητούσαν επίσης να έχεις παρακολουθήσει και μαθήματα οδήγησης.

Με λίγα λόγια εξασφάλιζαν την εμπειρία σε παραπλήσια μηχανή, δεν το έδωσαν στον οποιονδήποτε. Τώρα η πτώση είναι ένα ενδεχόμενο αλλά όπως είπαν και παραπάνω αυτό είναι στο πρόγραμμα να συμβεί.

Δεν είναι βόλτα γνωριμίας. Τι να γνωρίσουμε δηλαδή τις μανέτες και τα μαρσπιέ; Είναι SS για πίστα και πάω να το οδηγήσω για το ενδεχόμενο να δώσω αυτό που έχω και να το αγοράσω. Έτσι απλά! Αν δεν μου δώσουν την ευκαιρία να το συγκρίνω σε πραγματικές συνθήκες τότε ποιος ο λόγος;

Τέλος πάντων δεν με χάλασε η βόλτα, αλλά δεν με άγγιξε καθόλου ο σκοπός της εκδήλωσης και φυσικά εννοείται ότι 1000 φορές το gixxer μου!! Πελάτη δεν θα με κάνουν.

Συμφωνώ επίσης ότι τα μηχανάκια ήταν λίγο σούπα, όλα πολύ μαλακά και λαστιχένια... έμοιαζε το μηχανάκι σε σχέση με το δικό μου που έχει πάνω όλα τα aftermarket από εξατμίσεις, αναρτήσεις, φρένα, ότι είναι varadero!

Φαντάζομαι ότι όταν δίνουν μηχανάκι για δοκιμή σε περιοδικά δεν έχουν την απαίτηση να το πάνε βόλτα γνωριμίας...

Τέλος πάντων... κάποιος που δεν έχει ξαναοδηγήσει ss πιθανόν να εντυπωσιάστηκε..

Θάνος
05/07/2009, 17:21
Επίσης είχε πολύ λίγο κόσμο και πολλή ώρα αδράνειας.

Νομίζω ότι μπορούσαν να μας δώσουν 2 20λεπτα και να μας αφήσουν ελεύθερους να τα οδηγήσουμε όπως μπορεί ο καθένας.

Μου έκανε εντύπωση που στην παρουσίαση μας είπαν στα θετικά της τεχνολογίας του big bang ότι σου δίνει πολύ καλή πληροφορία και αίσθηση ο πίσω τροχός σχετικά με την πρόσφυση και στο καπάκι μας είπαν να προσέχουμε γιατί ενώ όλα μοιάζουν να γίνονται εύκολα μπορεί να μην είναι έτσι ακριβώς και να πέσουμε απροειδοποίητα! :lol:

Εννοείται ότι απ'όλα αυτά δεν είδα τίποτα στην πράξη!

Aris_R6
05/07/2009, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Κάπου στη μέση είναι η αλήθεια. Ναι μεν δεν έχει νόημα να οδηγείς σαν κότα ένα SS, αλλά απ΄την άλλη αυτά τα event δεν είναι track day αλλά βόλτα γνωριμίας.
Εχοντας μια διήμερη εμπειρία ως πλοηγός των group στο test ride της aprilia πέρυσι, δεν μπορείτε να διανοηθείτε για το πόσο μαλάκες μπορούν να γίνουν κάποιοι με ξένα μηχανάκια μέσα σε πίστα.
Ίσως μια δήλωση αποποίησης ευθύνης σε περίπτωση τραυματισμού και η πληρωμή των ανταλλακτικών της μοτοσυκλέτας σε περίπτωση πτώσης να έβαζε λίγο τα πράγματα στη θέση τους, έτσι ώστε ο καθένας να πιέσει μέχρι εκεί που μπορεί.
Ακούγετε μαλακία αυτό που λέω, αλλά πείτε μου πόσο μαλάκας μπορεί να είναι κάποιος που πέφτει 2 φορές με διαφορετικα μηχανάκια (και το ένα το διέλυσε) όπως έγινε πέρυσι με τα απρίλια...

Πιθανόν στην αρχή του test ride να ήταν καλύτερα για όποιους ήθελαν να οδηγήσουν πιο σβέλτα, αλλά οι 3 πτώσεις σε λίγη ώρα είναι πολλές για να μην πάρεις κάποια δυσάρεστα μέτρα...


Πιστευεις οτι θα ενδιαφεροταν κανενας να παει σε περιπτωση που πληρωνε μια πτωση?Οντως υπαρχουν πολλοι μαλακες αλλα δεν γινεται στην παρουσιαση να λενε για τον big bang ,το ποσο πιο νωρις ανοιγεις το γκαζι , αργεις στα φρενα και οτι αυτος ειναι ο λογος που το κανουν σε πιστα και απ την αλλη να σου κανουν νοηματα να κοψεις επειδη επεσαν αλλοι πιο πριν.Αν θελαν βολτα γνωριμιας ας την εκαναν στο δρομο.Πιστευω τα γνωριζαν αυτα..

mouts
05/07/2009, 21:13
παιδια εγω πηγα την πεμπτη στο πρωτο γκρουπακι και για καλη μου τυχη μπηκα δυο 15αλεπτα:lol: :lol:
μου αρεσε η φαση...και πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη κινηση της yamaha.το κλιμα ηταν πολυ καλο και μας αφηναν να τα λιωσουμε...καποιος ειχε μια εξοδο μονο οχι πτωση,τωρα αν ξεκιναγανε να πεφτουν συνεχεια μετα λογικο ειναι να φοβηθουν λιγο ρε παιδια!!!
σχετικα με το μηχανημα προσωπικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος....(εχω k6 1000αρι)
ωραιο θορυβι,πολυ καλη θεση οδηγησης,πολυ φιλικο στο γκαζι του και αν και λαστιχα σκ@τ@
εστριβε πολυ ευκολα και πολυ σταθερα....δυο πραγματα δεν μου αρεσαν,φρενα και κραδασμοι.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ και ας τα βλεπουν οι υπολοιποι αντιπροσωποι!!!

antsoar
05/07/2009, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouts
παιδια εγω πηγα την πεμπτη στο πρωτο γκρουπακι και για καλη μου τυχη μπηκα δυο 15αλεπτα:lol: :lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ και ας τα βλεπουν οι υπολοιποι αντιπροσωποι!!!




+1000:wave2:

Allst@rf
06/07/2009, 00:37
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


:bawl: :bawl: :bawl:

jorgevaldano
06/07/2009, 09:19
επειδή μπερδεύτηκα...

ΔΕΝ σας έδιναν να υπογράψετε πως θα πληρώσετε για τυχόν ζημιές από πτώση;

TROOPER
06/07/2009, 11:12
μπραβο ηρωες !!!!!!!

td με 200 βαθμους υπο σκια !!!!!!:a23: :a23:

antsoar
07/07/2009, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μπραβο ηρωες !!!!!!!

td με 200 βαθμους υπο σκια !!!!!!:a23: :a23:


Τι BodyLine και βλακείες

Έχασα 3 κιλά σε μισή ώρα:lol: :lol:

TROOPER
08/07/2009, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Τι BodyLine και βλακείες

Έχασα 3 κιλά σε μισή ώρα:lol: :lol:

ασχημη εποχη για td αντωνη (για μενα τουλαχιστον).:wave2:

likos600
09/07/2009, 01:34
εγώ έχω να πω τα καλύτερα !!! ήταν ένα R6 με 3πλάσιο γκάζι!!:D
μου ταίριαξε πάρα πολύ και δεν το φοβήθηκα !
μπήκα την πέμτη στις 1 το μεσημέρι και δεν με έκοψαν καθόλου:ninja:
στους πρώτους 5 γύρους έμπαινα με 1η και μετά με 2α
θέλει ένα δόντι μικρότερο:rolleyes:
:a55: :a55:

EVI
09/07/2009, 01:43
οταν δωσαν τα 675 στα μεγαρα δεν ειπε κανεις τιποτα για ορια περι ταχυτητας η πιεσης της μοτοσυκλετας παροολα αυτα επειδη στην Ελλαδα ειναι λιγο δυσκολο το θεμα τεστ ραιντ και ποσο μαλλον σε περιβαλλον πιστας εστω και ετσι εγω το επικροτω!

EVI
09/07/2009, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n

Εχοντας μια διήμερη εμπειρία ως πλοηγός των group στο test ride της aprilia πέρυσι, δεν μπορείτε να διανοηθείτε για το πόσο μαλάκες μπορούν να γίνουν κάποιοι με ξένα μηχανάκια μέσα σε πίστα.
[/B]

ημουν μεγαρα οταν η απριλια εδωσε ολες τις μοτοσυκλετες της για τεστ ραιντ (εχω την εντυπωση οτι εχει γινει 2 φορες αυτο δε ξερω για ποτε λες εσυ) και εκτος απο οτι ηταν για την μιση πιστα ειδα τραγελαφικα πραγματα οπως 2καβαλα με σαγιοναρες πανω σε τουονο :uplate:

antsoar
10/07/2009, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ασχημη εποχη για td αντωνη (για μενα τουλαχιστον).:wave2:


Γιώργο ήταν πολύ χειρότερα από την μέρα που πήγαμε μαζί:sun: :sun: :sun:

byron
10/07/2009, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ημουν μεγαρα οταν η απριλια εδωσε ολες τις μοτοσυκλετες της για τεστ ραιντ (εχω την εντυπωση οτι εχει γινει 2 φορες αυτο δε ξερω για ποτε λες εσυ) και εκτος απο οτι ηταν για την μιση πιστα ειδα τραγελαφικα πραγματα οπως 2καβαλα με σαγιοναρες πανω σε τουονο :uplate:

Δεν ξέρω για ποτε μιλάς. Στο περυσινό test ride πάντως (Μάιος 2008), κάθε group έκανε 5 γύρους. Δικάβαλλα με σαγιονάρες δεν υπήρχαν βέβαια....:wave2:

EVI
10/07/2009, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν ξέρω για ποτε μιλάς. Στο περυσινό test ride πάντως (Μάιος 2008), κάθε group έκανε 5 γύρους. Δικάβαλλα με σαγιονάρες δεν υπήρχαν βέβαια....:wave2:

ειναι που δε θυμαμαι ποτε ηταν...ισως να θυμαται ο παουερ φοτ που ηταν εκει! (οπως και το μισο απριλια μπαικερς)

byron
10/07/2009, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ειναι που δε θυμαμαι ποτε ηταν...ισως να θυμαται ο παουερ φοτ που ηταν εκει! (οπως και το μισο απριλια μπαικερς)

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59186&perpage=15&pagenumber=6

EVI
10/07/2009, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59186&perpage=15&pagenumber=6

α γεια σου!

ειδες τι λεει ο παουερφοτ στο λινκ που μου εστειλες?


Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Μια παράκληση για όλους όσους πάνε αύριο στα Μέγαρα για να οδηγήσουν.(ξέρουν ποιοι)

Όταν η προτροπή της εταιρίας λέει...."κράνος, μπουφάν, και γάντια" να υποθέσω ότι δε σας νοιάζει καθόλου ο "αστράγαλος"?:dizzy:
Που πας με το ΝΙΚΕ και το PUMA μέσα στην πίστα με μηχανή που δεν την έχεις ξαναπλησιάσει?
Δεκάδες άτομα έτσι, κι αν συμβεί κάτι μετά θα ψάχνουμε να βρούμε αν φταίει η πίσσα της πίστας, ο από πίσω που τον έκλεισε, ο μπροστά που τον πέρασε, κι άλλα κουλά.

Το ότι ΔΕΝ είναι Track day αλλά Test Ride, δεν σημαίνει ότι μπορούμε να πάμε και με....πυτζάμες να οδηγήσουμε. :a24:



εσεις κανατε τα αδυνατα δυνατα αλλα μερικοι........

byron
10/07/2009, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
α γεια σου!


Tespa off topic είμαστε αλλά, αλλο πράγμα η σαγιονάρα και άλλο το παπούτσι.

EVI
10/07/2009, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Tespa off topic είμαστε αλλά, αλλο πράγμα η σαγιονάρα και άλλο το παπούτσι.


το ειδα Βυρωνα...εκει ημουν.ΤΕς πα τελος απο μενα για να μην ξεφευγουμε

TROOPER
10/07/2009, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Γιώργο ήταν πολύ χειρότερα από την μέρα που πήγαμε μαζί:sun: :sun: :sun:

το φανταζομαι...!