PDA

View Full Version : πως ονομάζεται κάποιος



epp1640
05/07/2009, 03:44
ο οποίος σήμερα ανακαλύπτει το νέο του πορτοφόλι.. χαίρεται που επιτέλους χωράει όλα του τα χαρτιά.. ταυτότητα, δίπλωμα, βιβλιάριο, κάρτα ταμιευτηρίου, κάρτα κυκλοφορίας της μηχανής, τα βάζει όλα μαζί για πρώτη φορά απόψε, πληρώνει τον καφέ του με τα τελευταία 4 ευρώ που έχει και μετά από 2 ώρες αντιλαμβάνεται ότι το πορτοφόλι δεν υπάρχει πια στην τσέπη του..





















ΜΑΛΑΚΑΣ

:cry:

με τις υγείες μου.. μεγαλύτερη διευκόλυνση δεν θα μπορούσα να έχω κάνει.. βιβλιάριο με ταυτότητα μαζί.. :rolleyes:

απολογισμός..

δίπλωμα

γαλλική ταυτότητα

άδεια κυκλοφορίας

πάσο σχολής

βιβλιάριο

κάρτα

:cry:

και να πω ότι είχε λεφτά μέσα.. 20 λεπτά μου έμειναν.. :uplate:

α ναι και ο τειρεσίας ανοίγει δευτέρα πρωϊ για να δηλώσω απώλεια.. :sick:

hidefnick
05/07/2009, 03:47
Telephone you know? Παίρνεις την τράπεζα και μπλοκάρει τον λογαριασμό προσωρινά. 24/7 δουλεύουν.:wave2: :wave2: :wave2:

McTalas
05/07/2009, 03:47
ρε μην σκας, σιγα δεν εγινε και τιποτα !!!!









αλλα ειναι μεγαλη μαλακια να τα εχεις ολα σε ενα...

:lol: :lol: :lol:


τσακω και μια :beer: για τα περαστικα !!

Gares'
05/07/2009, 03:53
Καλόπιοτο...Μην σκας όμως όλα υπό έλεγχο :winka:

epp1640
05/07/2009, 03:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Telephone you know? Παίρνεις την τράπεζα και μπλοκάρει τον λογαριασμό προσωρινά. 24/7 δουλεύουν.:wave2: :wave2: :wave2:

την κάρτα την ακύρωσα.. αλλά είναι μέσα στο πορτοφόλι και βιβλιάριο + ταυτότητα.. οποιοσδήποτε μου μοιάζει μπορεί να πάει 8 sharp δευτέρα πρωί σε ένα κατάστημα να τραβήξει λεφτά.. και ο τειρεσίας δεν δουλέυει 24/7 για να δηλώσω απώλεια βιβλιαρίου + ταυτότητας ώστε να τον τσιμπήσουν.. ανοίγει 8 δευτέρα.. δλδ ποιος θα προλάβει ποιον.. :cry:

Gares'
05/07/2009, 03:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
την κάρτα την ακύρωσα.. αλλά είναι μέσα στο πορτοφόλι και βιβλιάριο + ταυτότητα.. οποιοσδήποτε μου μοιάζει μπορεί να πάει 8 sharp δευτέρα πρωί σε ένα κατάστημα να τραβήξει λεφτά.. και ο τειρεσίας δεν δουλέυει 24/7 για να δηλώσω απώλεια βιβλιαρίου + ταυτότητας ώστε να τον τσιμπήσουν.. ανοίγει 8 δευτέρα.. δλδ ποιος θα προλάβει ποιον.. :cry:

Πρόλαβε τον και πήγαινε από τις 7:30 :winka:

epp1640
05/07/2009, 04:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Πρόλαβε τον και πήγαινε από τις 7:30 :winka:

:p 8 ανοίγουν και τα 2.. ελπίζεις να μην αργήσει να ανοίξει ο τειρεσίας.. και να αργήσουν και λίγο οι τράπεζες.. άστα.. :lol: μόνη μου ελπίδα είναι να παράπεσε πουθενα στην καφετέρια και να το βρήκε η κοπέλα που μάζεψε το τραπέζι..

LsKostas
05/07/2009, 04:10
Μανικι αλλα ...

την υγεια σου να χεις ρε φιλε ολα τ αλλα:beer: :beer: :beer:

gixxerpap
05/07/2009, 09:21
φαντάζομαι e banking δεν παίζει, ε?
μήπως έκανες μεταφορά αλλού....

κι αν έχεις, πιστεύω να μην είχες τίποτα κωδικούς γραμμένους μέσα στο πορτοφόλι ...

McTalas
05/07/2009, 11:24
εγω παλι πιστευω πως τιποτα απο ολα αυτα τα σεναρια δεν θα γινει και δευτερα πρωι θα σε παρουν τηλεφωνο να σου πουν πως βρεθηκε κομπλε το πορτοφολι σου.
:winka:

epp1640
05/07/2009, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
φαντάζομαι e banking δεν παίζει, ε?
μήπως έκανες μεταφορά αλλού....

κι αν έχεις, πιστεύω να μην είχες τίποτα κωδικούς γραμμένους μέσα στο πορτοφόλι ...

μπααα γενικά δεν μου αρέσουν τα τραπεζικά ψιψιψίνια :p Βρέθηκε, μέσω μιας κάρτας σκοπευτικού συλλόγου που είχα μέσα.. :beer:

ηρέμησα.. γιατί όσο σκεφτόμουν.. βόλτες σε μηχανολογικό για δίπλωμα άδεια κυκλοφορίας.. :cry:

arxaios
05/07/2009, 13:16
Πως λέγετε ο Μ22@2@ς (κατά τα λεγόμενά του ιδίου) που ενώ χάνει το πορτοφόλι του, κάποιος του το βρίσκει ;;;;;;;:smokin: :smokin: :smokin:




















































ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ Μ22@2@ς :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πάντα καλότυχος να 'σαι μικρέ .......................
:wave2: :wave2: :wave2: