PDA

View Full Version : Τα Μεγαρα Ειναι Για ΜηΧανεσ?



sly139
05/01/2004, 16:15
Τι θα γινει με τα μεγαρα θα λειτουργησουν και για τις μηχανες επιτελους?Σημερα μου ειπαν οτι θα ανοιξουν τον αλλο μηνα να τους πιστεψουμε?Κατι δεν παει καλα εκει περα η ολη κατασταση εχει αρχισει να εκνευριζει πολυ κοσμο.Θελουμε πιστα κυριοι τι πρεπει να γινει δηλαδη?Γιατι να μη μαθει ο καθενας να οδηγαει με ασφαλεια?Γιατι να μην υπαρξει κατι σωστο σ¨αυτη τη χωρα τοσο δυσκολο ειναι?Καποιος αρμοδιος δεν υπαρχει να μας πει?Πιστευω πως αυτο αφορα πολυ κοσμο.Οποιοσδηποτε εχει να πει κατι ειναι ευπροσδεκτος

bikersonly
06/01/2004, 09:21
Το τελευταίο που έχει ακουστεί είναι ότι δεν είναι ασφαλής η πίστα για τις μοτό ή δεν έχει πάρει έγκριση για αυτό.

Το κακό με τα Μέγαρα είναι ότι μπαίνουν πολλά αμάξια ή μάλλον μόνο αμάξια και κάνουν την πίστα μουν@!ί για εμάς.Μέχρι και αγώνα με φορτηγά έκαναν πριν από λίγο καιρό!

Κρίμα πάντως γιατί είναι δίπλα μας και θα είχε τρελλές συμμετοχές και πολλά έσοδα για αυτούς!

ireneepi
06/01/2004, 21:47
Ναι το ακουσα κ εγω αυτο .

motoris
08/01/2004, 18:28
Νομίζω πως το έχω ξαναπεί :rolleyes:
Μπήκα τον Οκτώβρη με τουτού και αν δεν έχει αλλάξει κάτι......δηλαδή πολλά, είναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ για μοτοσυκλέτες... δυστυχώς....:mad:

stako
01/12/2004, 13:38
Γεια χαρά σε όλους,

συνεχίζει να είναι επικίνδυνη η πίστα στα Μέγαρα για τις μηχανές? Ξέρει κανείς τίποτα?

:(

GST
01/12/2004, 13:54
την παρασκευη ειναι ανοιχτη για αγωνιζωμενους και ισως να μπουν και ιδιωτες με 50 εουρο......................αυτη την στιγμη ο προεδρος η οπως αλλιως λεγετε της πιστας ανηκει απο οσο ξερω στον χωρο του αυτοκινητου (renault) και φυσικα προασπιζετε το δικο του χωρο.....η κατασταση της πιστασ ειναι ψιλοχαλια...πολλα χωματα στις ακρες της πιστασ και πολλα μπαλοματα.....η αγωνιστηκη γραμμη ειναι σε καλη κατασταση αλλα δεν παυει γενικα η κατασταση να ειναι μπαχαλο..................................................................

GST
01/12/2004, 13:59
τα παιδια που ζητησαν την πιστα απο διπλανο site η τιμη που τους ειπαν για ημερησια ενοικιαση ηταν κοντα στα 4000 ευρο αν δεν κανω λαθος τιμη τρελη αν την συγκρινη με την τιμη ενοικιασησ στις σερρες που βεβαια για να πας ενα 3μερο θελεις καπου 500 ευρο.......



τωρα αν δεν εχει παρει εγκριση για μηχανες να μην γινονται ουτε αγωνες ουτε τα μαθηματα του 0-300........

stako
01/12/2004, 13:59
Ic.............. Thanks για την απάντηση, τα είπες όλα! :) Κρίμα πάντως που είναι έτσι τα πράματα γιατί τότε μόνη λύση είναι οι Σέρρες.... Μήπως ξέρεις πως είναι εκεί το σύστημα? Δηλαδή πόσα χρήματα, πόση ώρα/γύρους, ποιές μέρες κτλ?

Επίσης κάτι ακόμα που μπορεί να φανεί υπερβολικό σε ορισμένους........: Που αφήνουμε τις μηχανές σε περίπτωση διανυκτέρευσης σε ξενοδοχείο? Φαντάζομαι σε κάποιο parking αλλά είναι "εμπιστεύσιμα" εκεί? Καταλαβαίνετε τι εννοώ........

Ευχαριστώ! :)

afrotwin
01/12/2004, 15:42
Τα Μεγαρα Ειναι Για ΜηΧανες?

ne gia mixanes tou gkazon

:D

zoropatra
01/12/2004, 17:23
ΑΥΤΗ Η ΠΙΣΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ.Η ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΘΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΠΑΛΩΜΑΤΑ!!!!!!ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ Η ΠΙΣΤΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ........ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΞΑΛΑΞΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ......ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΟΙΑΞΟΥΝ ΠΙΣΤΑ :bigcry:

free rider
01/12/2004, 21:09
Και γιατί δεν λέμε το θέλω μας σε καμιά «ανώτερη αρχή»….ΜΟΤΟΕ π.χ….
Λέμε τώρα…..
Κουβέντα να γίνεται….
Θέλουμε μια κολοπίστα να τρώμε τις τούμπες μας με την ησυχία μας και να το φχαριστιόμαστε…..

:cool:

KaTaNaS
01/12/2004, 22:22
th paraskeyh anoigei h pista gia moto, enopsh twn agonwn ths kyriakhs.

eisodos 40 eyrw.

plhrofories.sthn dieythynsh, ston dionR1

http://www.motomag.gr/forum/forumessage.jsp?vthread=13327&vid=82182


oso perissoteroi toso kalytera, sto thema ths timhs.

pantws genika de tha exei poly kosmo, opote tha einai aneta.

an kai den exw janampei, pisteyw pws einai poly kalytera na stribeis me mpalwmata, para me diaxwristikes pou glistrane , gerous kai ntalikes sto antitheto.

stako
02/12/2004, 09:04
Έχει αγώνα την Κυριακή? Τέλεια, από ότι λένε θα έχει και πολύ καλό καιρό!

Δυστυχώς μέχρι την Παρασκευή δεν θα έχω πλήρη εξοπλισμό για να μπω, πιθανώς θα έχω πάρει την φόρμα αλλά το ψάχνω ακόμα για τις μπότες.......:(