PDA

View Full Version : Στρουμφοαπορία...



kokos08
07/07/2009, 17:29
Οταν μας κανουν οι μπατσοι σημα να σταματησουμε στην εθνικη παταμε φρενο ή γκαζι???
γιατι μπερδευομαι... :confused:

EVI
07/07/2009, 17:30
τι ειναι οι μπατσοι???:rotflmao:

blueangel
07/07/2009, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Οταν μας κανουν οι μπατσοι σημα να σταματησουμε στην εθνικη παταμε φρενο ή γκαζι???
γιατι μπερδευομαι... :confused:

Ναι ναι καλά:winka: Πάτα γκάζι εσύ και θα ξεμπερδέψεις μετά μια και καλή:lol: :rotflmao: :lol:

castoras
07/07/2009, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Οταν μας κανουν οι μπατσοι σημα να σταματησουμε στην εθνικη παταμε φρενο ή γκαζι???
γιατι μπερδευομαι... :confused:

Τη στρούμφισες!!!!!
:lol: :lol: :lol:

SVX
07/07/2009, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Ναι ναι καλά:winka: Πάτα γκάζι εσύ και θα ξεμπερδέψεις μετά μια και καλή:lol: :rotflmao: :lol:


πατα γκαζι ....να σε περικυκλωσουν τα στρουμφακια......και να σε πανε σε εκεινο τον κυριο με την μαυρη ρομπα.... για κατι ..."πως το λενε "? Α! ΔΙκαστηρια το λενε.... :cry:


168043

sergiosm
07/07/2009, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Οταν μας κανουν οι μπατσοι σημα να σταματησουμε στην εθνικη παταμε φρενο ή γκαζι???
γιατι μπερδευομαι... :confused:

Εξαρτάται τί ορίζεις ως φρένο και τί ως γκάζι

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kokos08
07/07/2009, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Ναι ναι καλά:winka: Πάτα γκάζι εσύ και θα ξεμπερδέψεις μετά μια και καλή:lol: :rotflmao: :lol:


Γιατι ρε παιδια? Ξερετε κατι για τα xsara και δεν μου το λετε??? Πειτε μου! Αλλαξανε μοτερ??? Τι μου κρυβετε??? Μιληστε!!! :ninja:

blueangel
07/07/2009, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Γιατι ρε παιδια? Ξερετε κατι για τα xsara και δεν μου το λετε??? Πειτε μου! Αλλαξανε μοτερ??? Τι μου κρυβετε??? Μιληστε!!! :ninja:

Εμείς να μιλήσουμε????Οχι αγόρι μου τι είμαστε εμείς Παπαστρούμφ:confused: Απλά την επόμενη φορά που θα δείς τα στρουμφάκια ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ πάτα με την μια γκάζι ΣΑΝΙΔΩΣΕ ΤΟ θα σου έλεγα και σε χρόνο dt θα σου λυθούν ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι απορίες:lol: :a2:

kokos08
07/07/2009, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Εμείς να μιλήσουμε????Οχι αγόρι μου τι είμαστε εμείς Παπαστρούμφ:confused: Απλά την επόμενη φορά που θα δείς τα στρουμφάκια ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ πάτα με την μια γκάζι ΣΑΝΙΔΩΣΕ ΤΟ θα σου έλεγα και σε χρόνο dt θα σου λυθούν ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι απορίες:lol: :a2:


Αρα σταματαμε???:rotflmao:

noe13
07/07/2009, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Αρα σταματαμε???:rotflmao: Επιταχυνοντας :D :D :D

kokos08
07/07/2009, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Επιταχυνοντας :D :D :D


Σωστος! :beer:

Pappios
07/07/2009, 19:02
αμα εχεις καλο δικηγορο φυγε...

kokos08
07/07/2009, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
αμα εχεις καλο δικηγορο φυγε...


Κατι παιζει με τα xcara,δεν μου το βγαζετε απο το μυαλο....:lol:

Λεωνίδας
07/07/2009, 19:18
τώρα είναι σοβαρό thread αυτό σ' ένα δημόσιο forum :confused:

kokos08
07/07/2009, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
τώρα είναι σοβαρό thread αυτό σ' ένα δημόσιο forum :confused:


Ναι,ενω τι εξατμιση να βαλω και τι προγραμμα για να τελικαρει η μηχανη στα 330-340 ειναι σοβαρο...αληθεια,γιατι να τελικαρει στα 340? για να σταματας στον μπατσο αν σου κανει σημα? καλο...;)

ermiss
07/07/2009, 20:02
Πριν κανά χρόνο Εθνική Αθηνών-Κορίνθου.
Κακιά Σκάλα.
3ο τούνελ...
Ήξερα ότι κλασικά το περιπολικό αραγμένο στην έξοδο δεξιά και το βλέπεις τελευταία στιγμή...
Μαζεύομαι απο νωρίς για να μην βγώ με πολλά, μεσαία λωρίδα...

Βλέπω 2 kawa πράσινα (z10 μάλλον) να με περνάνε σαν σταματημένο απο αριστερά...

Την πούτσισαν λέω... Πατάω κόρνα να μαζευτούν...

Οι τύποι κλείνουν τελείως δεξιά χωρίς να κατεβάσουν ταχύτητα και βγαίνουν στην δεξιά λωρίδα τέρμα δεξιά 3-4 μέτρα απο το περιπολικό και συνεχίζουν ανοίγοντας να φεύγουν....


Έχω λιώσει στα γέλια ενώ περνάω δίπλα στο περιπολικό με τους μπάτσους να κουνάνε το κεφάλι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
07/07/2009, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ναι,ενω τι εξατμιση να βαλω και τι προγραμμα για να τελικαρει η μηχανη στα 330-340 ειναι σοβαρο...αληθεια,γιατι να τελικαρει στα 340? για να σταματας στον μπατσο αν σου κανει σημα? καλο...;) και επειδή υπάρχουν και άλλα ηλίθια και προκλητικά threads, ας προκαλέσουμε λίγο περισσότερο :rolleyes:

kokos08
07/07/2009, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
και επειδή υπάρχουν και άλλα ηλίθια και προκλητικά threads, ας προκαλέσουμε λίγο περισσότερο :rolleyes:


Οχι μωρε,πιο πολυ χιουμοριστικο ειναι παρα αληθινο,αν και κανουν κατι καφριλες οι μπατσοι και την στυνουν σε κατι δρομους με 2 λωριδες και νισιδα στη μεση που εχει οριο 60 και σε γραφουν γιατι πας με 80!!! Ξερω κι εγω,η καφριλα με καφριλα αντιμετωπιζεται μαλλον...

Λεωνίδας
07/07/2009, 22:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Οχι μωρε,πιο πολυ χιουμοριστικο ειναι παρα αληθινο,αν και κανουν κατι καφριλες οι μπατσοι και την στυνουν σε κατι δρομους με 2 λωριδες και νισιδα στη μεση που εχει οριο 60 και σε γραφουν γιατι πας με 80!!! Ξερω κι εγω,η καφριλα με καφριλα αντιμετωπιζεται μαλλον... με αυτή τη λογική έχουν δίκιο να πυροβολήσουν τον παραβάτη :rolleyes: :rolleyes:

Road67
07/07/2009, 22:06
άμα σταματήσεις μπροστά τους με endo υπάρχουν κυρώσεις; θέλω να πω αφού έβαλες τα δυνατά σου να σταματήσεις :D

EVI
07/07/2009, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
άμα σταματήσεις μπροστά τους με endo υπάρχουν κυρώσεις; θέλω να πω αφού έβαλες τα δυνατά σου να σταματήσεις :D


ΡΩΤΑ ΤΟ ΜΕΛΟΣ devils animal να σου πει :smokin: :lol: :bawl:

XJR_Billy
07/07/2009, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΡΩΤΑ ΤΟ ΜΕΛΟΣ devils animal να σου πει :smokin: :lol: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

+Arxiereas+
08/07/2009, 00:09
Κοκέ συνεχίζεις βλέπω τη ζωγραφική....
:rotflmao: :rotflmao:

Pappios
08/07/2009, 01:11
κ στο κατω κατω για 1200ε δεν θα καθησουν να σκοτωθουν για τον καθε τρομπα που δεν σκεφταιτε τον ευατο του...εκεινη εχουν οικογενεις που τις κ τους νοιαζονται!

kokos08
08/07/2009, 12:29
Ρε σταματαμε ή οχι? :rotflmao:

Allst@rf
08/07/2009, 13:51
ρε κολλημα ο ανθρωπας...
:a12: :a12:

road spirit
08/07/2009, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ρε σταματαμε ή οχι? :rotflmao: μόνο με έντο με το ένα χέρι και με το άλλο να τους δίνεις το δάχτυλο, διαφορετικά δεν αξίζει

Akatanomastos
08/07/2009, 13:59
τρελοπαιδα:lol:

blueangel
08/07/2009, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ρε σταματαμε ή οχι? :rotflmao:

Πω ρε πούστη μου κόλλημα είπαμε οχι ρε συ ,ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙ:smokin:

epp1640
08/07/2009, 15:33
όχι ρε.. να χω να βλέπω τα μεσημέρια εκείνες τις καταδιώξεις στο ΣΚΑΙ.. :smokin:

FestoNero
08/07/2009, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
πατα γκαζι ....να σε περικυκλωσουν τα στρουμφακια......και να σε πανε σε εκεινο τον κυριο με την μαυρη ρομπα.... για κατι ..."πως το λενε "? Α! ΔΙκαστηρια το λενε.... :cry: Αυτός είναι ο αραβικός ΚΟΚ;
Γιατί ο τίτλος είναι στο τέλος του βιβλίου..:lol: :rotflmao:

kokos08
08/07/2009, 17:36
Λοιπον,πρεπει να μαθω εντο και μετα θα σταματαω! Αλλιως ποτε ξανα!!!!!! τελος!

iliasgeorge
08/07/2009, 19:49
-----MIN STAMATATE SE BATSOUS SE DROMOUS TAxeias kykloforeias----------
AN EINAI ASINYDEITOI KAI OI PRAKSEIS TOUS EINAI IKANES NA PROKALESOUN ATYXIMATA. EKTWS AYTOU KANENAS BATSOS ALITIS DEN THA SEVASTEI TO OTI STAMATISES! TO ANTITHETO BOREI NA EKTIMITHEI OMWS....

XJR_Billy
08/07/2009, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από iliasgeorge
-----MIN STAMATATE SE BATSOUS SE DROMOUS TAxeias kykloforeias----------
AN EINAI ASINYDEITOI KAI OI PRAKSEIS TOUS EINAI IKANES NA PROKALESOUN ATYXIMATA. EKTWS AYTOU KANENAS BATSOS ALITIS DEN THA SEVASTEI TO OTI STAMATISES! TO ANTITHETO BOREI NA EKTIMITHEI OMWS....

[Ηλίας on]
Χμμμ...
Αυτός ο τροχαίος μου φαίνεται ασυνείδητος... τέρμα το γκάζι !!!
Ηηηη...
Αααα.. Αυτός φαίνεται συνειδητοποιημένος... ας σταματήσω...
[Ηλίας off]

[Τροχαίος on]
Ρε συ αυτός σταμάτησε!!! Ας του πάρουμε τα σώβρακα, ας του ρίξουμε κι ένα γρήγορο!!
Ηηηη...
Αυτός όχι μόνο δεν σταμάτησε αλλά τελίκιασε μπροστά μας!!! Respect !!!
[Τροχαίος off]

Ηλία με πολλά γκάζια μπήκες στο φόρουμ... κατούρα και λίγο...:D :wave2:

epp1640
08/07/2009, 20:18
:a41:

kokos08
09/07/2009, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:a41:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: Κι εγω αυτο λεω!

VANDA
09/07/2009, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από iliasgeorge
TO ANTITHETO BOREI NA EKTIMITHEI OMWS....



Τι "μπορεί"; Σίγουρα...

:rotflmao:

Gandalf dr685sm
09/07/2009, 13:12
«Οι οδηγοί των οχημάτων και οι πεζοί υποχρεούνται να συμμορφώνονται στο σήμα στάσης που δίνουν τα αστυνομικά όργανα που φορούν στολή. Οι οδηγοί των οχημάτων όταν καλούνται από ένστολα όργανα υποχρεούνται να δίνουν κάθε στοιχείο σχετικά με την ταυτότητα και το όχημά τους», αναφέρεται στο άρθρο 45 του ΚΟΚ που ρυθμίζει τις υποχρεώσεις των οδηγών.

Τα οχήματα εξάλλου δεν θεωρούνται- σύμφωνα με νομικούς- χώρος ασύλου και ως εκ τούτου για οποιαδήποτε μορφή έρευνας ή ελέγχου από ένστολα όργανα της τάξης δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση η παρουσία εισαγγελέα. Αντίθετα, άσυλο εκτός από την κατοικία κάποιου μπορεί να θεωρηθούν τα δωμάτια ξενοδοχείων, οι καμπίνες επιβατών και πληρώματος στα πλοία, αλλά και τα κότερα, εφόσον χρησιμοποιούνται ως τόπος κατοικίας.

Οι παραβάτες, σύμφωνα με τον νόμο, τιμωρούνται με φυλάκιση μέχρι ενός έτους, ενώ προβλέπεται και αφαίρεση άδειας μέχρι ενός μηνός από το δικαστήριο.

Μόνον ένστολοι
Αξίζει να σημειωθεί ότι η υποχρέωση των πολιτών να σταματούν στους ελέγχους των αστυνομικών οργάνων δεν ισχύει όταν οι αστυνομικοί δεν φορούν στολή. Όπως λένε δικηγόροι, αν κάποιος οδηγός δεχθεί σήμα από αστυνομικό που δεν φορά στολή, όχι μόνο δεν είναι υποχρεωμένος να υποβληθεί σε έλεγχο, αλλά αντίθετα έχει αναφαίρετο δικαίωμα να του ζητήσει ταυτότητα ή οποιοδήποτε άλλο διακριτικό, προκειμένου να βεβαιωθεί για την ιδιότητά του.

Προς ικανοποίηση των περιέργων... αν κάποιος τώρα θέλει να ρισκάρει, ας το κάνει.

Γενικά οι αστυνομικοί δεν καταδιώκουν εύκολα (για να μην υπάρξει τραυματισμός) εκτός και αν συντρέχει σοβαρός λόγος.

Συνήθως καλούν ενισχύσεις και στην επόμενη έξοδο της Εθνικής ή/και της Αττικής οδού, σας μαγκώνουν και σας χώνουν ώς φιλοξενούμενους του Ελληνικού κράτους σε ενα κρατητήριο μέχρι να τελειώσει το αυτόφωρο (καθώς προστίθεται και η κατηγορία "αντίσταση κατά αρχής" )

Οπότε όποιος νιώθει τυχερός ας γκαζώσει... δικό του κώλο θα κώψουν να τον πιάσουν.

Gandalf

EVI
09/07/2009, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Προς ικανοποίηση των περιέργων... αν κάποιος τώρα θέλει να ρισκάρει, ας το κάνει.

Γενικά οι αστυνομικοί δεν καταδιώκουν εύκολα (για να μην υπάρξει τραυματισμός) εκτός και αν συντρέχει σοβαρός λόγος.

Συνήθως καλούν ενισχύσεις και στην επόμενη έξοδο της Εθνικής ή/και της Αττικής οδού, σας μαγκώνουν και σας χώνουν ώς φιλοξενούμενους του Ελληνικού κράτους σε ενα κρατητήριο μέχρι να τελειώσει το αυτόφωρο (καθώς προστίθεται και η κατηγορία "αντίσταση κατά αρχής" )

Οπότε όποιος νιώθει τυχερός ας γκαζώσει... δικό του κώλο θα κώψουν να τον πιάσουν.

Gandalf


τι σπαμαρεις ρε?

:lol:

Gandalf dr685sm
09/07/2009, 13:23
ωπ... μην βαράς ρε EVI... δεν πρόσεξα το "σοβαρό" του θέματος...

Μπορείς να διαφύγεις ενίοτε αν θες με ενα τρακάρισμα αλά "στούκερμαν" πάνω στον αστυνομικό με endo , για να σε πάρει το ασθενοφόρο και να μην έχεις και τραβήγματα μετά. Πρόκληση ατυχήματος θα υποστηρίζεις.

Gandalf

EVI
09/07/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ωπ... μην βαράς ρε EVI... δεν πρόσεξα το "σοβαρό" του θέματος...

Μπορείς να διαφύγεις ενίοτε αν θες με ενα τρακάρισμα αλά "στούκερμαν" πάνω στον αστυνομικό με endo , για να σε πάρει το ασθενοφόρο και να μην έχεις και τραβήγματα μετά. Πρόκληση ατυχήματος θα υποστηρίζεις.

Gandalf

www πονηρος ο παιχτης σοσΤΟΣΤ :rotflmao: :lol:

:lol:

LsKostas
09/07/2009, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Λοιπον,πρεπει να μαθω εντο και μετα θα σταματαω! Αλλιως ποτε ξανα!!!!!! τελος!


tip

Να μαθεις με endo ναι... αλλα να θυμασαι κατα την απομακρυνση θελεις και ισομηκη σουζα
να ρθουν τα λαδια στα ισια τους :beer:

XJR_Billy
09/07/2009, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
tip

Να μαθεις με endo ναι... αλλα να θυμασαι κατα την απομακρυνση θελεις και ισομηκη σουζα
να ρθουν τα λαδια στα ισια τους :beer:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

Emden
09/07/2009, 20:13
Κανονικά σταματάς...
Αν έχουν μπλόκο πίσω απο λεωφορείο ή φορτηγό και σου κάνουν μπεκ-εκ τότε του γραφεις στα @@ σου. Επιπλέον εάν είναι σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας (βλεπε προς κόρινθο συγκεκριμένα στη toyota στην ελευσίνα που έχει όριο 80 και δε πάει ποτέ κ για κανένα λόγω με τόσα απλά είναι εκεί γιατι είναι στάνταρ ότι θα βρουν παραβάτες τότε τους ξαναγράφεις μόνο και μόνο επειδή το κάνουν φοροτεχνικά το θέμα. Το πράμα είναι απλό σέβεσαι αυτών που σε σέβεται

zephyr1
09/07/2009, 20:24
Αν εχεις το ''γκαζι'' και δεν εχεις πινακιδα δεν σταματας, αν δεν τηρεις τα 2 παραπανω σταματα.:winka:

Mafiozos
09/07/2009, 20:56
Εγω θα σταματαγα περνοντας με 300 :confused: :confused: :lol:

@ggelos
09/07/2009, 21:00
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

nightstalker
09/07/2009, 21:04
http://www.youtube.com/watch?v=PXu8sVYQSHA :D :D

jimmy10
09/07/2009, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
http://www.youtube.com/watch?v=PXu8sVYQSHA :D :D


ρε Μαρια το παιδι μιλαει...

eiffel
09/07/2009, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Προς ικανοποίηση των περιέργων... αν κάποιος τώρα θέλει να ρισκάρει, ας το κάνει.

Γενικά οι αστυνομικοί δεν καταδιώκουν εύκολα (για να μην υπάρξει τραυματισμός) εκτός και αν συντρέχει σοβαρός λόγος.

Συνήθως καλούν ενισχύσεις και στην επόμενη έξοδο της Εθνικής ή/και της Αττικής οδού, σας μαγκώνουν και σας χώνουν ώς φιλοξενούμενους του Ελληνικού κράτους σε ενα κρατητήριο μέχρι να τελειώσει το αυτόφωρο (καθώς προστίθεται και η κατηγορία "αντίσταση κατά αρχής" )

Οπότε όποιος νιώθει τυχερός ας γκαζώσει... δικό του κώλο θα κώψουν να τον πιάσουν.

Gandalf

Απειθεια, οχι αντισταση. Το θεμα ειναι σε ολα αυτα οτι ξεχναμε το εξης σημαντικο, την ανθρωπινη ζωη. ο αστυνομικος δεν ξερει τι εισαι η αν η μηχανη ειναι κλεμμενη, αν μεταφερεις ναρκωτικα κτλ και για αυτο μπορει να σε κυνηγησει. γενικα στα μπλοκα πιστευω οτι πρεπει να σταματαμε γιατι βαζουμε σε κινδυνο 1ον την δικη μας ζωη 2ον 2 αστυνομικων και 3ον οποιου"αθωου" μπορει να εχει την ατυχια να παθει ατυχημα απο την παρανομια μας... Πρωτα η ζωη κ μετα τα λεφτα

ego_o_idios
09/07/2009, 22:44
Όταν βγαίνουν αυτοί οι υπάλληλοι τον καθημερινών εισπράξεων του κράτους, για εισπρακτικές δραστηριότητες ,το μήνυμα που έχουν είναι ξεκάθαρο, φερτέ χρήμα στο ταμείο και με κάθε τρόπο θα το μαζέψουν αν έχετε παρατηρήσει όταν έχουν κάνα δύο φουκαράδες και τους τα παίρνουν χοντρά και με σούζα να περάσετε δεν σας πειράζει κάνεις

project.breeze
10/07/2009, 06:28
Αν δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς σταματάς...
Αν έχεις κάτι να φοβηθείς δεν θα έπρεπε να κυκλοφορείς...

nightstalker
10/07/2009, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
ρε Μαρια το παιδι μιλαει...



αααγκού

Gandalf dr685sm
10/07/2009, 08:40
spam mode on

Απειθεια, οχι αντισταση

Δεν υφίσταται απο όσο γνωρίζω νομική κατηγορία περί απείθιας. Γνωρίζω οτι υπάρχει μόνο αντίσταση κατά Αρχής.

spam mode off.


:D

Gandalf

kokos08
10/07/2009, 12:03
Πωπωωω...σφαγη εχει γινει! Λοιπον,για να τα βρουμε καπου στη μεση και να ειμαστε καλα ολοι,θα κανουμε οτι δεν τους βλεπουμε,συμφωνοι? :D

Anty12
10/07/2009, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
spam mode on


Δεν υφίσταται απο όσο γνωρίζω νομική κατηγορία περί απείθιας. Γνωρίζω οτι υπάρχει μόνο αντίσταση κατά Αρχής.

spam mode off.


:D

Gandalf

Απείθεια είναι Μάγε ....μπιλίβ μη ...για το ίδιο πας και αν αρνηθείς να φησήξεις σε αλκοτέστ....:rolleyes:

Και τόχουνε πάρει χαμπάρι οι εισαγγελείς στο αυτόφωρο και τσεκουρώνουν αβέρτα....αντίσταση όταν πλακωθείς στις γρήγορες στα σπροξίδια κτλ


Όσο για το αν περνάς ή όχι...για δοκιμάστε να μην σταματήσετε στον Έβρο , στην Ηγουμενίτσα ή σε άλλες παραμεθόριες.......

nikos22_vas
10/07/2009, 12:27
συγνωμη κυρ αστυνομε αλλα δεν σας προσεξα! νομιζα οτι παιζατε Paintball και ειπα να κρυφτω.... 2 ωρες την επλενα την κακομοιρα! ;)

kokos08
10/07/2009, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos22_vas
συγνωμη κυρ αστυνομε αλλα δεν σας προσεξα! νομιζα οτι παιζατε Paintball και ειπα να κρυφτω.... 2 ωρες την επλενα την κακομοιρα! ;)


Πλακα κανεις? Χτυπαει πολυ στο ασπρο!!! :beer:

iliasgeorge
16/07/2009, 23:59
poly kouventa gia to tipota! oi batsoi einai tipotenioi.

the who
17/07/2009, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από iliasgeorge
poly kouventa gia to tipota! oi batsoi einai tipotenioi.

Ωραιος.Εγω λεω να τους κανουμε ευθανασια.Τι διαβαζουμε εδω μεσα.Ουτε σε καφενεια δεν τα ακους αυτα.

TROOPER
17/07/2009, 07:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Ωραιος.Εγω λεω να τους κανουμε ευθανασια.Τι διαβαζουμε εδω μεσα.Ουτε σε καφενεια δεν τα ακους αυτα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

the who
17/07/2009, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μη γελας ρεμαλι γιατι τα πραγματα ειναι σοβαρα.Θαπρεπε να απαγορευεται η πρωινη με νομο.Να δεις γι ποτε θα γινει www.underground-moto.gr :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
17/07/2009, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Μη γελας ρεμαλι γιατι τα πραγματα ειναι σοβαρα.Θαπρεπε να απαγορευεται η πρωινη με νομο.Να δεις γι ποτε θα γινει www.underground-moto.gr :rotflmao: :rotflmao:

μλκ γελαω επειδη σκεφτομαι το υφος σου τη στιγμη της ατακας....!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XJR_Billy
17/07/2009, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μλκ γελαω επειδη σκεφτομαι το υφος σου τη στιγμη της ατακας....!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όλα τα λεφτά λέμε !!! Κι εγώ το σκέφτηκα !!:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

the who
17/07/2009, 08:26
Δεν φτανει που σπαμαρετε ανελεητα εσεις οι δυο απο πανω γελατε και με το υφος μου.:evil:
Αιδως κυναιδοι.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Valantis_Strom
17/07/2009, 14:07
δείτε και αυτό..
http://www.youtube.com/watch?v=fdT_SvN1mqY&feature=related
:a54: :a54: :a54:

sergiosm
17/07/2009, 14:24
για δείτε και αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=DRW-0W3PpSE&feature=related


νομίζω είναι αρκετά διδακτικό ...

XJR_Billy
17/07/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
για δείτε και αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=DRW-0W3PpSE&feature=related


νομίζω είναι αρκετά διδακτικό ...

OYΠΣ !!!! :uplate: :uplate: :a13: :a13: :a05:

SVX
18/07/2009, 22:47
μια ΕΙΝΑΙ η ΛΥΣΗ MPatsoSTOP !!


http://www.youtube.com/watch?v=kfahRNTQINM&feature=related


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

XJR_Billy
18/07/2009, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
μια ΕΙΝΑΙ η ΛΥΣΗ MPatsoSTOP !!


http://www.youtube.com/watch?v=kfahRNTQINM&feature=related


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: