PDA

View Full Version : Δ



epp1640
08/07/2009, 02:27
http://www.mototriti.gr/data/news/preview_news/75994.asp

:lol: :bigcry: :lol:

Akatanomastos
08/07/2009, 02:33
το θεμα ειναι καθαρο τεχνικο και δεν ειναι καθολου αστειο.

με τα εντουρα που ειχαν παρει, επρεπε να πατας και συμπλεκτη.

τωρα μπορεις με το δεξι να χεις γκαζι και στο αριστερο να κουβαλας τον φραπε ή να ξυνεις τα π@π@ρια σου. :bigcry: :bawl: :bigcry: :lol:

SNORLAX2
08/07/2009, 11:24
και το επομενο

http://www.naxtermotors.gr/index.php?act=viewProd&productId=438

http://www.aprilia.com.gr/index.asp?pathID=1_2_12_15_19_346_347

SNORLAX2
08/07/2009, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
το θεμα ειναι καθαρο τεχνικο και δεν ειναι καθολου αστειο.

με τα εντουρα που ειχαν παρει, επρεπε να πατας και συμπλεκτη.

τωρα μπορεις με το δεξι να χεις γκαζι και στο αριστερο να κουβαλας τον φραπε ή να ξυνεις τα π@π@ρια σου. :bigcry: :bawl: :bigcry: :lol:

με την καλη κουβεντα στο στομα...τεχνικα δεν εχεισ να πεισ κατι βεβαια

Akatanomastos
08/07/2009, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
με την καλη κουβεντα στο στομα...τεχνικα δεν εχεισ να πεισ κατι βεβαια

εσενα σε τι χρωμα στο δωσαν το παπακι?:bigcry: :rotflmao: :D

the who
08/07/2009, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
με την καλη κουβεντα στο στομα...τεχνικα δεν εχεισ να πεισ κατι βεβαια

Τα τεχνικα ειναι αλλου.Εδω αν ειδες ειναι τα ανεκδοτα.

Akatanomastos
08/07/2009, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Τα τεχνικα ειναι αλλου.Εδω αν ειδες ειναι τα ανεκδοτα.

your are my HERO!!:a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07:





:a01:

epp1640
08/07/2009, 15:13
:lol: :bigcry: :lol:

SNORLAX2
09/07/2009, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
εσενα σε τι χρωμα στο δωσαν το παπακι?:bigcry: :rotflmao: :D

το ανεκδοτο δεν ειδα..αντι να πειτε για τη λαλακια του κρατουσ του αρχηγειου να παρουν
παπακια τα οποια θα κουβαλανε επι 12-18 ωρεσ 2 μαντραχαλαδεσ,καθιστωνταστα ανεπαρκη ωσ προσ φρενα,αναρτησεισ,μοτερ ,επικυνδυνα θα ελεγα καθεστε κ ειρωνευεστε..ωραια μοτοσυκλετιστικη αλληλεγγυη

SNORLAX2
09/07/2009, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Τα τεχνικα ειναι αλλου.Εδω αν ειδες ειναι τα ανεκδοτα.

το ανεκδοτο δεν ειδα..αντι να πειτε για τη λαλακια του κρατουσ του αρχηγειου να παρουν
παπακια τα οποια θα κουβαλανε επι 12-18 ωρεσ 2 μαντραχαλαδεσ,καθιστωνταστα ανεπαρκη ωσ προσ φρενα,αναρτησεισ,μοτερ ,επικυνδυνα θα ελεγα καθεστε κ ειρωνευεστε..ωραια μοτοσυκλετιστικη αλληλεγγυη

epp1640
09/07/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
το ανεκδοτο δεν ειδα..αντι να πειτε για τη λαλακια του κρατουσ του αρχηγειου να παρουν
παπακια τα οποια θα κουβαλανε επι 12-18 ωρεσ 2 μαντραχαλαδεσ,καθιστωνταστα ανεπαρκη ωσ προσ φρενα,αναρτησεισ,μοτερ ,επικυνδυνα θα ελεγα καθεστε κ ειρωνευεστε..ωραια μοτοσυκλετιστικη αλληλεγγυη

νομίζω ότι τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται, ότι δεν θα καβαλάνε τόσες ώρες που λες για κανένα λόγο, και ότι αν ήταν έτσι τα πράγματα τι περίμεναν και δεν έκαναν κάτι? για άλλα και άλλα βλέπουμε μπαλάσκες στα πρωϊνά.. για αυτό τπτ? επίσης βλέπω τον έλληνα φορολογούμενο να πληρώνει σπέσιαλ έκδοση με ψιψιψίνια και 300 ευρώ παραπάνω.. :rolleyes:

the who
09/07/2009, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
το ανεκδοτο δεν ειδα....ωραια μοτοσυκλετιστικη αλληλεγγυη


Να το ανεκδοτο που λεγαμε.

castoras
09/07/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
..ωραια μοτοσυκλετιστικη αλληλεγγυη

Αλληλεγγύη??????
Με στρουμφ??????
Όση μου έδωσαν θα πάρουν!!!!!!
:yuck:

the who
09/07/2009, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Αλληλεγγύη??????
Με στρουμφ??????
Όση μου έδωσαν θα πάρουν!!!!!!
:yuck:

Γιατι ρε παστορα?Το απογευμα ειδα ζητα να γραφει παρκαρισμενο bross.Ο ανθρωπος το ειχε βαλει πανω στο πεζοδρομιο στην εθνικη οδο ΠΡΟΦΑΝΩΣ γιατι ειχε μεινει απο βλαβη.Δεν παιζει αλλος λογος παρκαρισματος εκει και παραλληλα ΔΕΝ ενοχλουσε τον πεζο που μπορει να περναγε απο εκει.
Το οργανο της ταξης ομως τιμωρησε τον παραβατη με προστιμο.
Πολυ θαθελα να του δειξω την αλληλεγγυη μου και να τον ευχαριστησω που επραξε ακεραια το καθηκον του απεναντι στον εγκληματια και ασυνειδητο μηχανακια.Επισης θα ηθελα να του δειξω και ολους αυτους που ανεβαιναν ξεκρανωτοι την εθνικη γιατι ειμαι σιγουρος πως ο ιδιος φανερα καταβεβλημενος απο την υπερπροσπαθεια της συμπληρωσης της κλησης δεν ειδε.

Γ@μω την επιλεκτικη "δημοκρατια" μας.

Akatanomastos
09/07/2009, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
το ανεκδοτο δεν ειδα..αντι να πειτε για τη λαλακια του κρατουσ

η λαλακια του κρατους ειναι δεδομενη, τι να λεμε

το θεμα ειναι πως και οι μπατσοι ως γνήσιοι εντολεις του κρατους στηριζουν αυτην την λαλακια με υπερμετρο ζηλο.

ε αυτους κραζουμε:D

SNORLAX2
10/07/2009, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
νομίζω ότι τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται, ότι δεν θα καβαλάνε τόσες ώρες που λες για κανένα λόγο, και ότι αν ήταν έτσι τα πράγματα τι περίμεναν και δεν έκαναν κάτι? για άλλα και άλλα βλέπουμε μπαλάσκες στα πρωϊνά.. για αυτό τπτ? επίσης βλέπω τον έλληνα φορολογούμενο να πληρώνει σπέσιαλ έκδοση με ψιψιψίνια και 300 ευρώ παραπάνω.. :rolleyes:

πιστεψεμε οτι τουλαχιστον 12 ωρεσ την ημερα τα μηχανακια αυτα κινουνται (μην χεχνασ οτι ειναι 3 βαρδιεσ)..υπολογισε λοιπον την καταπονηση συμφωνα με τα παραπανω που ειπα

SNORLAX2
10/07/2009, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
με υπερμετρο ζηλο.

ε αυτους κραζουμε:D

καποιο λαθοσ κανεισ..για σκεφτειται τα δεδομενα...μαλλον με μειωμενο ζηλο θα ελεγα

cityfly
10/07/2009, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Γιατι ρε παστορα?Το απογευμα ειδα ζητα να γραφει παρκαρισμενο bross.Ο ανθρωπος το ειχε βαλει πανω στο πεζοδρομιο στην εθνικη οδο ΠΡΟΦΑΝΩΣ γιατι ειχε μεινει απο βλαβη.Δεν παιζει αλλος λογος παρκαρισματος εκει και παραλληλα ΔΕΝ ενοχλουσε τον πεζο που μπορει να περναγε απο εκει.
Το οργανο της ταξης ομως τιμωρησε τον παραβατη με προστιμο.
Πολυ θαθελα να του δειξω την αλληλεγγυη μου και να τον ευχαριστησω που επραξε ακεραια το καθηκον του απεναντι στον εγκληματια και ασυνειδητο μηχανακια.Επισης θα ηθελα να του δειξω και ολους αυτους που ανεβαιναν ξεκρανωτοι την εθνικη γιατι ειμαι σιγουρος πως ο ιδιος φανερα καταβεβλημενος απο την υπερπροσπαθεια της συμπληρωσης της κλησης δεν ειδε.

Γ@μω την επιλεκτικη "δημοκρατια" μας.

πριν μια βδομάδα γράφανε τις μηχανές που ήταν παρκαρισμένες πάνω στο πεζοδρόμιο μπροστά από το αρεταίειο αριστερά και δεξιά από τον εξαερισμό του μετρό, δηλαδή γράφανε μηχανές παρκαρισμένες παράμονα μεν σε σημείο που δεν ενοχλεί δε κανένα γιατί έτσι κι αλλιώς σε εμποδίζει το τεράστιο τσιμεντένιο τετράγωνο του εξαερισμού και μηχανές ανθρώπων που ήταν στο νοσοκομείο, δεν ήταν για καφέ και στα παπάρια τους, την ίδια ώρα αραγμένα στο λεοφωρειόδρομο κάτι ταξί ένα ι.χ. και ένα περιπολικό της δημοτικής αστυνομίας.
όταν τους λέω γράφετε αυτούς που δεν ενοχλούν κανέναν και με αυτούς στο λεοφωρειόδρομο δεν τρέχει τίποτα μου απάντησαν αυτές τις διαταγές έχουμε.
κάθε μέρα μας αποδυκνείουν ότι το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να εισπράτουν με ό,τι μέσο μπορούν και δεν τους νοιάζει καθόλου μα καθόλου αν πήζουμε στην κίνηση, αν γίνονται ατυχήματα και γενικά η κυκλοφορία στους δρόμους

χθες το απόγευμα ήταν αραγμένοι ζητάδες και τα παπιά στο αριστερό ρεύμα της πανεπιστημίου (αν θυμάμαι καλά) και είχαν κλείσει μια ολόκληρη λωρίδα έτσι γιατί κάτι θα ήθελαν να κάνουν

the who
10/07/2009, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
πριν μια βδομάδα γράφανε τις μηχανές που ήταν παρκαρισμένες πάνω στο πεζοδρόμιο μπροστά από το αρεταίειο αριστερά και δεξιά από τον εξαερισμό του μετρό, δηλαδή γράφανε μηχανές παρκαρισμένες παράμονα μεν σε σημείο που δεν ενοχλεί δε κανένα γιατί έτσι κι αλλιώς σε εμποδίζει το τεράστιο τσιμεντένιο τετράγωνο του εξαερισμού και μηχανές ανθρώπων που ήταν στο νοσοκομείο, δεν ήταν για καφέ και στα παπάρια τους, την ίδια ώρα αραγμένα στο λεοφωρειόδρομο κάτι ταξί ένα ι.χ. και ένα περιπολικό της δημοτικής αστυνομίας.
όταν τους λέω γράφετε αυτούς που δεν ενοχλούν κανέναν και με αυτούς στο λεοφωρειόδρομο δεν τρέχει τίποτα μου απάντησαν αυτές τις διαταγές έχουμε.
κάθε μέρα μας αποδυκνείουν ότι το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να εισπράτουν με ό,τι μέσο μπορούν και δεν τους νοιάζει καθόλου μα καθόλου αν πήζουμε στην κίνηση, αν γίνονται ατυχήματα και γενικά η κυκλοφορία στους δρόμους

χθες το απόγευμα ήταν αραγμένοι ζητάδες και τα παπιά στο αριστερό ρεύμα της πανεπιστημίου (αν θυμάμαι καλά) και είχαν κλείσει μια ολόκληρη λωρίδα έτσι γιατί κάτι θα ήθελαν να κάνουν

ΟΚ να δεχτω οτι στο κεντρο της Αθηνας ειχαν εντολες.Στην εθνικη οδο λιγο πριν μπουμε δεξια για Κηφισια,πανω στο πεζοδρομιο που ΚΑΝΕΝΑΣ πεζος δεν περναει τι εντολες ειχε ο τριμαλακας?
Απλα να αποδειξει οτι κανει σωστα τη δουλεια του.

SNORLAX2
10/07/2009, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
μηχανές παρκαρισμένες παράμονα -- τίποτα μου απάντησαν αυτές τις διαταγές έχουμε.


μονο σου λεσ την απαντηση αλλα μαλλον δεν την αναγνωριζεισ

cityfly
10/07/2009, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
μονο σου λεσ την απαντηση αλλα μαλλον δεν την αναγνωριζεισ


λέω επίσης ότι παράνομο ήταν και το περιπολικό της δημοτικής αστυνομίας, ένα ταξί και ένα ιχ τα οποία εμπόδιζαν και την κυκλοφορία, ενώ τα παράνομα μηχανάκια δεν εμπόδιζαν κανέναν αλλά αυτά γράφανε

άμα πάμε με το γράμμα του νόμου από τα 100 οχήματα που κοινούνται ή σταθμεύουν καθημερινά τα 90 έχουν κάποια παράβαση, πρέπει να υπάρχει και λίγη κοινή λογική αν θέλουμε να συνυπάρξουμε
ξέρεις τι προβλέπει ο κοκ για παρκάρισμα των μοτοσυκλετών στο δρόμο; παράλληλα με το πεζοδρόμιο, όταν παρκάρεις κάθετα είσαι παράνομος αν φας κλήση εκεί τι θα πεις;

Akatanomastos
10/07/2009, 21:07
ρε SNORLAX2

ποια ακριβως ειναι η ενσταση σου

οτι κραζουμε τους μπατσους επειδη ειπα οτι κρατανε φραπαδιες ή οτι ξυνουν τα παπαρια τους?

γιατι και τα δυο παιζουν αποδεδειγμενα..

επισης κραζουμε οσους αποφασισαν να αγορασουν τα παπια..

εκτος και αν τα θελουν για να κανουν ντελιβερι στους επωνυμους που υπηρετουν, γιατι εκτος απο τα ψωνια που τους κουβαλανε μπορει να χρειαστουν καμια πιτσα, τιποτα τσιγαρα, κανα σουβλακι.. :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
10/07/2009, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos

επισης κραζουμε οσους αποφασισαν να αγορασουν τα παπια..

εκτος και αν τα θελουν για να κανουν ντελιβερι στους επωνυμους που υπηρετουν, γιατι εκτος απο τα ψωνια που τους κουβαλανε μπορει να χρειαστουν καμια πιτσα, τιποτα τσιγαρα, κανα σουβλακι.. :rotflmao: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

epp1640
10/07/2009, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ρε SNORLAX2

ποια ακριβως ειναι η ενσταση σου

οτι κραζουμε τους μπατσους επειδη ειπα οτι κρατανε φραπαδιες ή οτι ξυνουν τα παπαρια τους?

γιατι και τα δυο παιζουν αποδεδειγμενα..

επισης κραζουμε οσους αποφασισαν να αγορασουν τα παπια..

εκτος και αν τα θελουν για να κανουν ντελιβερι στους επωνυμους που υπηρετουν, γιατι εκτος απο τα ψωνια που τους κουβαλανε μπορει να χρειαστουν καμια πιτσα, τιποτα τσιγαρα, κανα σουβλακι.. :rotflmao: :rotflmao:

είσαι εμπαθής :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

the who
10/07/2009, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
είσαι εμπαθής :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Οχι ρε συ,ηλεκτρολογος ειναι.Και στον ελευθερο χρονο του κραταει πουλια.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

epp1640
10/07/2009, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Οχι ρε συ,ηλεκτρολογος ειναι.Και στον ελευθερο χρονο του κραταει πουλια.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :bigcry: :lol:

SNORLAX2
13/07/2009, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ρε SNORLAX2

ποια ακριβως ειναι η ενσταση σου

οτι κραζουμε τους μπατσους επειδη ειπα οτι κρατανε φραπαδιες ή οτι ξυνουν τα παπαρια τους?

γιατι και τα δυο παιζουν αποδεδειγμενα..

επισης κραζουμε οσους αποφασισαν να αγορασουν τα παπια..

εκτος και αν τα θελουν για να κανουν ντελιβερι στους επωνυμους που υπηρετουν, γιατι εκτος απο τα ψωνια που τους κουβαλανε μπορει να χρειαστουν καμια πιτσα, τιποτα τσιγαρα, κανα σουβλακι.. :rotflmao: :rotflmao:

τωρα το κατα ποσο τα ξυνουν κ φραπεδιεσ κ λοιπεσ λαλακιεσ,κ ειδικα η συγκεκριμενη ομαδα
επετρεψε μου να ξερω καλυτερα κ απο πρωτο χερι...

Akatanomastos
13/07/2009, 11:26
υποκλιθειτε στον ΑΡΧΟΝΤΑ :wacko:
τι να λεμε τωρα τα παντα ολα (εγω το σεξ το κραταω μια ωρα και 20 λεπτα:bigcry: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry: :rotflmao: )

4 μερες πριν εκανα την προβλεψη



Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
εσενα σε τι χρωμα στο δωσαν το παπακι?:bigcry: :rotflmao: :D


ΣΗΜΕΡΑ ηρθε η δικαιωση





Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
κ ειδικα η συγκεκριμενη ομαδα
επετρεψε μου να ξερω καλυτερα κ απο πρωτο χερι...

the who
13/07/2009, 14:04
SNORLAX2 το μονο που καταφερνεις ειναι να αποδειξεις οτι δεν διαθετεις χιουμορ.Τωρα για τα υπολοιπα αν ανηκεις στην ομαδα Δ κι εχεις παραπονα για τα παπια πουσας πηρανε τραβα στο σωματειο σου η κανε τα παραπονα σου εκει που πρεπει.
Ετσι κι αλλιως εμεις καναμε αυτο που επρεπε.Σας τα πληρωσαμε,οποτε καντε κι εσεις τη δουλεια σας.

filipp0s
13/07/2009, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
τωρα το κατα ποσο τα ξυνουν κ φραπεδιεσ κ λοιπεσ λαλακιεσ,κ ειδικα η συγκεκριμενη ομαδα
επετρεψε μου να ξερω καλυτερα κ απο πρωτο χερι...

ποιο χέρι? αυτο που κραταει το φραπε ή αυτο που ξύνει το @ ? :smokin:

:lol: :rotflmao: :lol:

SNORLAX2
13/07/2009, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
υποκλιθειτε στον ΑΡΧΟΝΤΑ :wacko:
τι να λεμε τωρα τα παντα ολα (εγω το σεξ το κραταω μια ωρα και 20 λεπτα:bigcry: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry: :rotflmao: )

4 μερες πριν εκανα την προβλεψη





ΣΗΜΕΡΑ ηρθε η δικαιωση

ωσ συνηθωσ βιαστικα κ λαθοσ συμπερασματα...οι φωστηρεσ,οι προφητεσ,οι σωτηρεσ
υπαρχουν παντου

Akatanomastos
13/07/2009, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
ωσ συνηθωσ βιαστικα κ λαθοσ συμπερασματα...οι φωστηρεσ,οι προφητεσ,οι σωτηρεσ
υπαρχουν παντου

ρε φιλε πραγματικα δεν εχει νοημα

εμεις μπορουμε να σε πειραζουμε συνεχεια σε αυτο το θρεαντ και συ να απαντας στο ιδιο αχρωμο στιλ.


ας το κλεισουμε εδω, απλα μια δικια μου προταση ειναι να βαλεις λιγο χιουμορ στην ζωη σου,.

SNORLAX2
13/07/2009, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ρε φιλε πραγματικα δεν εχει νοημα

εμεις μπορουμε να σε πειραζουμε συνεχεια σε αυτο το θρεαντ και συ να απαντας στο ιδιο αχρωμο στιλ.


ας το κλεισουμε εδω, απλα μια δικια μου προταση ειναι να βαλεις λιγο χιουμορ στην ζωη σου,.

χιουμορ εχω απειρο....ασ κανω λιγο χιουμορ λοιπον..

ολοι οι μηχανοβιοι ειναι τσαντακηδεσ,ειναι αλητεσ,ειναι κλεφτεσ,ειναι πρεζακια
ειναι επικινδυνοι στο δρομο,προκαλουν ατυχηματα........

the who
13/07/2009, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
χιουμορ εχω απειρο....ασ κανω λιγο χιουμορ λοιπον..

ολοι οι μηχανοβιοι ειναι τσαντακηδεσ,ειναι αλητεσ,ειναι κλεφτεσ,ειναι πρεζακια
ειναι επικινδυνοι στο δρομο,προκαλουν ατυχηματα........


Ετσι μπραβο αγορι μου.Πεστα να ξεσκασεις,μην τα κρατας μεσα σου.

LsKostas
14/07/2009, 00:45
Ω ρε Παναιαμ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
14/07/2009, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SNORLAX2
ολοι οι μηχανοβιοι ειναι τσαντακηδεσ,ειναι αλητεσ,ειναι κλεφτεσ,ειναι πρεζακια
ειναι επικινδυνοι στο δρομο,προκαλουν ατυχηματα........


ειμαστε..

και λιγο ακομα παραπανω:smokin:

epp1640
14/07/2009, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ειμαστε..

και λιγο ακομα παραπανω:smokin:

σιγά θα σου σκιστεί το Venus.. :rotflmao: