PDA

View Full Version : Suzuki Bandit GSF 650S 06-07! Τι λετε?



suzuki21
10/07/2009, 12:04
Καλησπερα σας παιδια και καλως σας βρηκα. Συγχαρητηρια για το καλο σας φορουμ! Aπ΄ οτι δηλωνει ο τιτλος ενδιαφερομαι για την αγορα της συγκεκριμενης μηχανης. Διαθετω μεχρι 5κ, εχω υψος 1.70, και ενδιαφερομαι για ταξιδια με αυτην κατα 90%, κατα 10% χρηση μεσα στην πολη! Οταν λεω ταξιδια εννοω, ταξιδια σε ολη την Ευρωπη. Αρα θελω μια μηχανη αξιοπιστη, ανετη! Αληθεια βγαζει προβληματα? και τα σερβις της ειναι προσιτα? Δεν με ενδιαφερει η χρηση σε χωμα εξου και η κατηγορια, και μια σχετικη εμπειρια την κατεχω! Λοιπον παιδια, τι λετε ειναι καλη επιλογη? Οσον αφορα το υψος μου θα με βολεψει? ειναι χαμηλη η μηχανη? Αυτα! Ευχαριστω παιδια! Βοηθηστε!

alex14
10/07/2009, 13:00
Το 06-07 που λες ειναι το υδροψυκτο ή το αεροελαιοψυκτο ?

Για το πρωτο δεν ξερω, θα σου πουν οσοι το εχουν.

Για το αεροελαιοψυκτο εχω να πω οτι ειναι σκυλι και θα σε βολεψει για την δουλεια που το θες.
Με το υψος δεν θα εχεις κανενα απολυτος προβλημα.

:wave2:

suzuki21
10/07/2009, 13:37
Koιτα μου φανεται απο 07 και μετα ηταν υδροψυκτο! Για ταξιδια λες μεγαλα κανει ανετα ε? Εχω σκοπο να γυρισω μεγαλο μερος της Ευρωπης! Βοηθηστε παιδια! Πειτε καμια πληροφορια γιατι ψηνομαι αγρια! Οσον αφορα το υψος μου θα παω να το καβαλησω για να δω! Τα λεφτα που διαθετω ειναι καλα?

VegasKitty
10/07/2009, 13:38
Καλησπερα και καλως ηρθες! :D

Βασικα ενα πραγματακι ηθελα να πω: με τα 5χιλ που λες οτι διαθετεις, μπορει να βρεις και ενα κ8 Ληστη! Υδροψυκτο, λιγα χλμ, κτλ κτλ! :smilea:

Για περισσοτερα θα αφησω να σε πουν τα αγορια που τα εχουν κιολας και οοοσο να ναι κατι παραπανω ξερουν απο μενα!

Λεπον, καλη αγορα και ελπιζω συντομα να γινεις και συ ενας ευτυχισμενος κατοχος Bandit!!!! :winka: :wave2:

A ναι, για να μη ξεχνιομαστε, και ο συνεπιβατης της μηχανης κανει ευκολα αρκετα χλμ πανω στη συγκεκριμενη μηχανη! Πιστεψε με εχω κανει αρκετα :smilea:

suzuki21
10/07/2009, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Καλησπερα και καλως ηρθες! :D

Βασικα ενα πραγματακι ηθελα να πω: με τα 5χιλ που λες οτι διαθετεις, μπορει να βρεις και ενα κ8 Ληστη! Υδροψυκτο, λιγα χλμ, κτλ κτλ! :smilea:

Για περισσοτερα θα αφησω να σε πουν τα αγορια που τα εχουν κιολας και οοοσο να ναι κατι παραπανω ξερουν απο μενα!

Λεπον, καλη αγορα και ελπιζω συντομα να γινεις και συ ενας ευτυχισμενος κατοχος Bandit!!!! :winka: :wave2:

A ναι, για να μη ξεχνιομαστε, και ο συνεπιβατης της μηχανης κανει ευκολα αρκετα χλμ πανω στη συγκεκριμενη μηχανη! Πιστεψε με εχω κανει αρκετα :smilea:

Καλως σας βρηκα παιδια! Φιλε μου κ8 μου λες! Βασικα δεν ξερω ακριβως τα μοντελα που εβγαζε η εταιρια! Βλεπω κατι κ5, κοκ! Που μπορω να βρω ποια μοντελα εχει βγαλει η εταιρια για το bandit?

VegasKitty
10/07/2009, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki21
Καλως σας βρηκα παιδια! ΦιλΕ μου κ8 μου λες! Βασικα δεν ξερω ακριβως τα μοντελα που εβγαζε η εταιρια! Βλεπω κατι κ5, κοκ! Που μπορω να βρω ποια μοντελα εχει βγαλει η εταιρια για το bandit?


Κ8 = 2008
Κ5 = 2005

κτλ κτλ! :D

:wave2:

Τελικα και μενα με κανανε Ο μελος VegasKitty :lol: :lol:

suzuki21
10/07/2009, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Κ8 = 2008
Κ5 = 2005

κτλ κτλ! :D

:wave2:

Τελικα και μενα με κανανε Ο μελος VegasKitty :lol: :lol:

A σορρυ κοπελια! λαθος μου! Σ΄ευχαριστω για την απαντηση! Αρα κ4-2004, κ5-05 κοκ. Ωραια το εμπεδωσα:lol: Κοπελα εισαι σωστα ε?

VegasKitty
10/07/2009, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki21
Κοπελα εισαι σωστα ε?

Απ τη τελευταια φορα που κοιταχτηκα ετσι λεω.... :look:


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Εχει πολυ ζεστη τελικα..... :dizzy:

suzuki21
10/07/2009, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Απ τη τελευταια φορα που κοιταχτηκα ετσι λεω.... :look:


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Εχει πολυ ζεστη τελικα..... :dizzy:

Αυτο ξαναπεστο:lol: Σ΄ευχαριστω για την πληροφορια! Για πειτε καμια αλλη πληροφορια παιδια! Αληθεια ρε εσυ μιας και εχεις παει πολλα ταξιδια με αυτο οπως λες, θα ηθελα να σε ρωτησω κατι! Βολευει για καποιον με υψος 1.70, δηλαδη ειναι χαμηλο? Βασικα να φανταστεις το μηχανακη δεν το εχω δει ποτε απο κοντα!

VegasKitty
10/07/2009, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki21
Αυτο ξαναπεστο:lol: Σ΄ευχαριστω για την πληροφορια! Για πειτε καμια αλλη πληροφορια παιδια! Αληθεια ρε εσυ μιας και εχεις παει πολλα ταξιδια με αυτο οπως λες, θα ηθελα να σε ρωτησω κατι! Βολευει για καποιον με υψος 1.70, δηλαδη ειναι χαμηλο? Βασικα να φανταστεις το μηχανακη δεν το εχω δει ποτε απο κοντα!

Μια χαρα πατας! Εγω ειμαι 1,76 και παταω φουλ και με τα 2 ποδια (αν και μονο στο καβαλημα το εχω διαπιστωση αυτο μιας και δεν την εχω οδηγισει ποτε... :smilea: )

Δεν το εχεις δει απο κοντα??? :eek:

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! Φευγεις οπως εισαι και πας στη μαμα Suzuki και κοιτας το καινουριο που εχουν φερει!!!! Η μονη διαφορα του 09 με το 08 ειναι οτι στα πλαστικα γυρο απ το ντεποσιτο δεξια και αριστερα εχουν προσθεσει 2 θηκακια για ψιλοπραγματα... :D Κατα τα αλλα ιδια ειναι!

Τωρα για περισσοτερα θα σου πουν οι οδηγοι. Μετρηθηκαμε και ειμαστε 28! :wacko:

suzuki21
10/07/2009, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Μια χαρα πατας! Εγω ειμαι 1,76 και παταω φουλ και με τα 2 ποδια (αν και μονο στο καβαλημα το εχω διαπιστωση αυτο μιας και δεν την εχω οδηγισει ποτε... :smilea: )

Δεν το εχεις δει απο κοντα??? :eek:

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! Φευγεις οπως εισαι και πας στη μαμα Suzuki και κοιτας το καινουριο που εχουν φερει!!!! Η μονη διαφορα του 09 με το 08 ειναι οτι στα πλαστικα γυρο απ το ντεποσιτο δεξια και αριστερα εχουν προσθεσει 2 θηκακια για ψιλοπραγματα... :D Κατα τα αλλα ιδια ειναι!

Τωρα για περισσοτερα θα σου πουν οι οδηγοι. Μετρηθηκαμε και ειμαστε 28! :wacko:

Σ΄ευχαριστω πολυ! Θα παω να το δω! Παντως γεγονος ειναι απο τα τεχνικα χαρακτηριστικα του που ειδα απο Net οτι ειναι χαμηλοσελο, και αυτο με εξυπηρετει! Πειτε ρε παιδια εσεις οι 28 τιποτα! Γεγονος ειναι παντως οτι η μηχανη δεν εχει πουλησει και δεν καταλαβαινω το γιατι. Και κατι τελευταιο ρε εσυ γιατι θα σε εχω πρηξει. Κανει ανετο ταξιδι? Μου ειπες κατι επανω αλλα, εχοντας κανει ταξιδια με δυκιλινδρα δεν εχω μεινει και πολυ ικανοποιημενος! Βασικα με ενδιαφερουν υπερποντια ταξιδια:) Εχει καλη ανεμοκαλυψη! Καταλαβαινεις γιατι ξαναρωταω!

mplah
10/07/2009, 14:45
δεν εχει πουλησει γιατι δεν εχει κανα R στο ονομα του, αμα λεγοτανε μπαντιτ-R θα το βλεπες παντου :D
τεσπα καλη επιλογη για ταξιδια που θελεις , αλλα αν σε περνει δωσε κατι παραπανω και παρε το 1250 , η διαφορα στα χρηματα ειναι μικρη σχετικα , πχ το καινουργιο 650 εχει καπου στα 6.700 ενο το 1250 καπου στα 8.300 αρα μεταχειρ θα βρεις με κανα 6-6.5

suzuki21
10/07/2009, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από mplah
δεν εχει πουλησει γιατι δεν εχει κανα R στο ονομα του, αμα λεγοτανε μπαντιτ-R θα το βλεπες παντου :D
τεσπα καλη επιλογη για ταξιδια που θελεις , αλλα αν σε περνει δωσε κατι παραπανω και παρε το 1250 , η διαφορα στα χρηματα ειναι μικρη σχετικα , πχ το καινουργιο 650 εχει καπου στα 6.700 ενο το 1250 καπου στα 8.300 αρα μεταχειρ θα βρεις με κανα 6-6.5

Mπα δεν θελω το 1250! Μεγαλυτερο κοστος συντηρησης θα εχει, και εγω διαθετω μεχρι 5000 ευρω! Γενικως ειναι ακριβο στην συντηρηση? Εχει ακριβα σερβισ το 650αρι?

johndaf
10/07/2009, 16:11
ΦΙΛΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΛΗΣΤΩΝ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ BANDIT, ΓΙΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΤΡΑ!!!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=83285

suzuki21
10/07/2009, 16:45
Kατσε πρωτα να καταληξω για το συγκεκριμενο μηχανακη, και μετα ψαχνω και για αγορα! Βοηθηστε ρε παιδια, πειτε τιποτα για το συγκεκριμενο μοντελο! Θετικα και αρνητικα, συντηρηση, προβληματα, κοστος σερβις, και οτιδηποτε αλλο για την μηχανη.

alex14
10/07/2009, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki21
Kατσε πρωτα να καταληξω για το συγκεκριμενο μηχανακη, και μετα ψαχνω και για αγορα! Βοηθηστε ρε παιδια, πειτε τιποτα για το συγκεκριμενο μοντελο! Θετικα και αρνητικα, συντηρηση, προβληματα, κοστος σερβις, και οτιδηποτε αλλο για την μηχανη.

Για το αεροελαιοψυκτο

+
ροπατος κινητηρας
καλη καταναλωση βενζινης
θεση οδηγησης
φορτωνεται καλα
ρυθμιζομενες (οχι πληρως) αναρτησεις
αξιοπιστια

-
ποιοτητα βαφης
φρενα απλα ικανοποιητικα
η μαμα εξατμιση ειναι κακασχημη
επιδοσεις στον μεσο ορο της κατηγοριας


Η συντηρηση γενικα θεωρειται ευκολη

προβληματα γενικα δεν βγαζουν

για κοστος service δεν ξερω, τα κανω μονος μου.



:wave2:

suzuki21
10/07/2009, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Για το αεροελαιοψυκτο

+
ροπατος κινητηρας
καλη καταναλωση βενζινης
θεση οδηγησης
φορτωνεται καλα
ρυθμιζομενες (οχι πληρως) αναρτησεις
αξιοπιστια

-
ποιοτητα βαφης
φρενα απλα ικανοποιητικα
η μαμα εξατμιση ειναι κακασχημη
επιδοσεις στον μεσο ορο της κατηγοριας


Η συντηρηση γενικα θεωρειται ευκολη

προβληματα γενικα δεν βγαζουν

για κοστος service δεν ξερω, τα κανω μονος μου.



:wave2:

Κατατοπιστηκοτατη απαντηση! Σ΄ευχαριστω! Για πειτε παιδια για το υδροψυκτο! Γιατι μαλλον γι΄αυτο θα παω με τα λεφτα που εχω!

alex14
10/07/2009, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki21
Κατατοπιστηκοτατη απαντηση! Σ΄ευχαριστω! Για πειτε παιδια για το υδροψυκτο! Γιατι μαλλον γι΄αυτο θα παω με τα λεφτα που εχω!

Εαν σκοπευεις να ξοδεψεις μονο αυτο το ποσο θα σου προτεινα να παρεις ενα αεροελαιοψυκτο 05-06 με λιγα χιλιομετρα σε καλη κατασταση και με τα ρεστα ενα καλο σετ προστατευτικου εξοπλισμου. Η διαφορες με το υδροψυκτο ειναι μονο στον κινητηρα ( +5 ιππους νομιζω). Πλαισιο , περιφεριακα, πλαστικα κτλ ειναι ακριβως τα ιδια.

:wave2:

suzuki21
10/07/2009, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Εαν σκοπευεις να ξοδεψεις μονο αυτο το ποσο θα σου προτεινα να παρεις ενα αεροελαιοψυκτο 05-06 με λιγα χιλιομετρα σε καλη κατασταση και με τα ρεστα ενα καλο σετ προστατευτικου εξοπλισμου. Η διαφορες με το υδροψυκτο ειναι μονο στον κινητηρα ( +5 ιππους νομιζω). Πλαισιο , περιφεριακα, πλαστικα κτλ ειναι ακριβως τα ιδια.

:wave2:

Nαι. Πιστευεις πως το αεροψυκτο ειναι πιο καλο απο το υδροψυκτο? Και κατι αλλο, αυτο ειναι και γενικη ερωτηση, μπορειτε να μου πειτε καποιο καλο συνεργειο της suzuki, πιο καλα εξουσιοδοτημενο για ελεγχο. Μενω στην περιοχη του κεντρου της Αθηνας! Ευχαριστω!

alex14
10/07/2009, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki21
Nαι. Πιστευεις πως το αεροψυκτο ειναι πιο καλο απο το υδροψυκτο? Και κατι αλλο, αυτο ειναι και γενικη ερωτηση, μπορειτε να μου πειτε καποιο καλο συνεργειο της suzuki, πιο καλα εξουσιοδοτημενο για ελεγχο. Μενω στην περιοχη του κεντρου της Αθηνας! Ευχαριστω!

Δεν μπορω να πω οτι ειναι καλυτερο.

Αυτο που ξερω ειναι οτι ο κινητηρας αυτος ηταν στην παραγωγη απο το 1985 απο τα πρωτα
GSXR μεχρι και το 2006.

Σιγουρα ο υδροψυκτος θα εχει καλυτερες επιδοσεις.



:wave2:

Ληστης
10/07/2009, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Εαν σκοπευεις να ξοδεψεις μονο αυτο το ποσο θα σου προτεινα να παρεις ενα αεροελαιοψυκτο 05-06 με λιγα χιλιομετρα σε καλη κατασταση και με τα ρεστα ενα καλο σετ προστατευτικου εξοπλισμου. Η διαφορες με το υδροψυκτο ειναι μονο στον κινητηρα ( +5 ιππους νομιζω). Πλαισιο , περιφεριακα, πλαστικα κτλ ειναι ακριβως τα ιδια.

:wave2:

Το υδροψυκτο εχει και πιο ενισχυμενο πλαισιο.

suzuki21
10/07/2009, 21:44
Aρα παιδια παω για υδροψυκτο, αλλα και αεροψυκτο αν εβρισκα δεν θα ελεγα οχι! Κανενα συνεργειο για να το ελεγξω παιδια, ξερει κανεις?

suzuki21
10/07/2009, 22:29
Ρε παιδια κανεις για κανενα καλο συνεργειο! Αν το θεωρειτε διαφημηση, ας μου στειλετε pm. Ευχαριστω.

dim40
11/07/2009, 08:50
φιλε μου η πρωτη κινηση που πρεπει να κανεις ειναι ενα test ride.

μπορει να σου αρεσει αλλα για καποιο λογο να μη σου καθετε καλα η μηχανη.

μετα αν ολα πανε καλα και το θελεις ακομη θα βρεις μηχανη.

εγω πριν 3 μηνες τη πηρα με οσα λεφτα εχεις και εσυ κ8 με εχτρα εξατμιση ζελατινα καγκελα και βαλιτσα. ηταν κατω απο χρονο με 7000 χιλ.

μεχριτωρα εκανα 4000 σχεδον μεσα στη πολη με μονο ενα ταξιδι 400 χιλιομετρων.

καλες αγορες

suzuki21
11/07/2009, 12:02
Φιλε μου σ΄ευχαριστω για την απαντηση.

zvailakis
13/07/2009, 11:57
Το έχω εδώ και 7.800κμ

ταξίδι, πόλη, όλα καλά!

Σέρβις νομίζω ότι είναι στον μέσο όρο, ανάλογα και το συνεργείο που το πας. Δεν ζητάει τίποτα πέρα από τα λαδάκια του!

Υδρόψυκτο κ8 έχω. Ποιότητα βαφής είναι καλή. Τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται αλλά έτσι λένε και όλοι γενικά στα φόρουμ.

Με το ύψος σου δεν νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα. εγώ 1,78 είμαι και πατάω πολύ καλά, σκέφτομαι μήπως ανεβάσω λίγο την σέλα.

Στα λεφτά που δίνεις νομίζω ότι είναι άριστη επιλογή. Αν εξαιρέσεις την εξάτμιση, που είναι καθαρά αισθητικό το θέμα (και βάρους) - αλλά καθαρά υποκειμενικό πάντα - δεν έχει κανένα άλλο θέμα!!!

Και το βασικότερο....το οδήγησες??????

Το ότι δεν πουλάει στην Ελλάδα μην σε απασχολεί καθόλου!

suzuki21
13/07/2009, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από zvailakis
Το έχω εδώ και 7.800κμ

ταξίδι, πόλη, όλα καλά!

Σέρβις νομίζω ότι είναι στον μέσο όρο, ανάλογα και το συνεργείο που το πας. Δεν ζητάει τίποτα πέρα από τα λαδάκια του!

Υδρόψυκτο κ8 έχω. Ποιότητα βαφής είναι καλή. Τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται αλλά έτσι λένε και όλοι γενικά στα φόρουμ.

Με το ύψος σου δεν νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα. εγώ 1,78 είμαι και πατάω πολύ καλά, σκέφτομαι μήπως ανεβάσω λίγο την σέλα.

Στα λεφτά που δίνεις νομίζω ότι είναι άριστη επιλογή. Αν εξαιρέσεις την εξάτμιση, που είναι καθαρά αισθητικό το θέμα (και βάρους) - αλλά καθαρά υποκειμενικό πάντα - δεν έχει κανένα άλλο θέμα!!!

Και το βασικότερο....το οδήγησες??????

Το ότι δεν πουλάει στην Ελλάδα μην σε απασχολεί καθόλου!


Σ΄ευχαριστω για την απαντηση! Οχι βασικα δεν το εχω οδηγησει!

amyroukai
14/07/2009, 12:40
-Κατανάλωση κόντά στα 5λ/100χλμ αν πηγαίνεις "παναγία", κοντά στα 8 αν πηγαίνεις αεροπορία.
-Σέρβις περίπου στα 70 ευρώ το μικρό (λάδια φίλτρο) και στα 250 το μεγάλο (λάδια-φίλτρο αέρα- φίλτρο λαδιού-βαλβίδες) είναι στο μέσο όρο ούτε ακριβά ούτε φτηνά.
-Στο 1,70 που είσαι, σε καλύπτει καλά από τον αέρα.
-Βλάβη καμία... Κάτι χαζά μόνο, μιά κακοπατημένη φλάντζα από σέρβις μάλλον, ένα καλωδιάκι που κόπηκε από υπερβολικό σφίξιμο σε ζιπάκι και που δεν το έπαθε κανείς άλλος, άρα ήταν τυχαίο.
-Το υδρόψυκτο έχει 2 παραπάνω άλογα στο δυναμόμετρο, αλλά έχει 20 παραπάνω κιλά :):) Έχει όμως πιο αραιά έλεγχο βαλβίδων, άρα αξίζει τον κόπο αν κάνεις πολλά χιλιόμετρα, πιο φτηνή συντήρηση.

zvailakis
14/07/2009, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
-Κατανάλωση κόντά στα 5λ/100χλμ αν πηγαίνεις "παναγία", κοντά στα 8 αν πηγαίνεις αεροπορία.
-Σέρβις περίπου στα 70 ευρώ το μικρό (λάδια φίλτρο) και στα 250 το μεγάλο (λάδια-φίλτρο αέρα- φίλτρο λαδιού-βαλβίδες) είναι στο μέσο όρο ούτε ακριβά ούτε φτηνά.
-Στο 1,70 που είσαι, σε καλύπτει καλά από τον αέρα.
-Βλάβη καμία... Κάτι χαζά μόνο, μιά κακοπατημένη φλάντζα από σέρβις μάλλον, ένα καλωδιάκι που κόπηκε από υπερβολικό σφίξιμο σε ζιπάκι και που δεν το έπαθε κανείς άλλος, άρα ήταν τυχαίο.
-Το υδρόψυκτο έχει 2 παραπάνω άλογα στο δυναμόμετρο, αλλά έχει 20 παραπάνω κιλά :):) Έχει όμως πιο αραιά έλεγχο βαλβίδων, άρα αξίζει τον κόπο αν κάνεις πολλά χιλιόμετρα, πιο φτηνή συντήρηση.

Για το Παναγία θέλω να γράψω......σε κλειστό στροφιλίκι εκεί πάνω στην Αράχωβα δεν πηγαίναμε και παναγίες....αλλά δεν είχαμε ταχύτητες πάνω απο 130κμ/ω (σπάνια κιόλας)

Καίει πολλά στις βαρετές ευθείες εθνικής οδού όπου το 170-185κμ/ω είναι στάνταρ!

cptm
14/07/2009, 15:22
Μετά από 35,000 Κμ με το 650 K8 δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα ή βλάβη. Το μόνο που χρειάζεται είναι σέρβις και τα αναλώσιμα (λάστιχα, τακάκια, αλυσίδα).
Ταξίδι 550 κμ και επιστροφή, διπλός και φορτωμένος βγήκε άνετα. Κάποιος συμφορουμίτης είχε πάει μέχρι Γερμανία με το Bandit και δεν είχε παραπονεθεί για την άνεση.
Από συνεργεία εγώ πηγαίνω στο Moto Spirit στη Μαυρομιχάλη (κέντρο) και είμαι ευχαριστημένος από τιμές και εξυπηρέτηση.

BP1011
17/07/2009, 10:00
ΤΟ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ 6ΜΗΝΟ (650 Κ8)
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 5000 ΧΛΜ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΟ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΙΟ ΨΗΛΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ
ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟ