PDA

View Full Version : Απορειες αρχαριου..



Σελίδες : [1] 2

Spyro D
12/07/2009, 19:23
Γεια σας παιδια.Ειμαι 22 χρονων κ σε κανα εξαμηνο θα παρω την πρωτη μου μηχανη.Μου εχει κολλησει το ρ6 ασχημα....κ αυτο θα παρω οτι κ να γινει.Το θεμα ειναι οτι εδω κ κανα 5μηνο ξεκινησα μαθηματα μηχανησ με ενα φιλαρακι μου που με μαθαινει φυσικα πριν παω για δυπλωμα.Μαθενω σε ενα cbr125 κ που κ που περνω κ ενα cbr1000 05.Κσερω οτι ειναι δυσκολο που η πρωτη μου μηχανη θα ειναι 600 αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να πεταξω λεφτα σε μηχανακια κ να παρω κατι αλλο.
Ακουω γνωμες!!:beer:

cityfly
12/07/2009, 19:29
αφού αυτό θα πάρεις ό,τι και να γίνει τι της θες τις γνώμες;

Spyro D
12/07/2009, 19:32
το οτι κ να γινει ειναι λογου χαρη.....

skordilis
12/07/2009, 19:35
σου ευχομαι να το παρεις και να προσεχεις

TROOPER
12/07/2009, 19:37
ο θεος μεθ υμων !!!

βοηθεια σου και δικια μας !!!

Spyro D
12/07/2009, 19:40
χαχαχαχ!!!!!ενταξει λογικο ν το λεσ αθτο αν δεν κσερεισ με τι ατομο μιλασ.....[να ξεκαθαρισω οσο κ αν ντρεπομε οτι την μηχανη θα την παρω καθαρα για φιγουρα μονο για καφε κτλ...]ντρεπομαι αλλα λεω την αληθεια.δεν ειμαι τρελος να βγοω εθνικι κ να το σπαω...απο τους λιγους...αλλα δεν ειμαι...

liakaros
12/07/2009, 19:42
Λαθος μηχανακι διαλεξες...παρε ενα gs η ενα varadero και ελα μετα μια βολτα στις αντιπαραθεσεις...παιζει καλο θεματακι εκει....

TROOPER
12/07/2009, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
χαχαχαχ!!!!!ενταξει λογικο ν το λεσ αθτο αν δεν κσερεισ με τι ατομο μιλασ.....[να ξεκαθαρισω οσο κ αν ντρεπομε οτι την μηχανη θα την παρω καθαρα για φιγουρα μονο για καφε κτλ...]ντρεπομαι αλλα λεω την αληθεια.δεν ειμαι τρελος να βγοω εθνικι κ να το σπαω...απο τους λιγους...αλλα δεν ειμαι...

ρωτησες...απαντησα.

απο κει και περα.....ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ !!!!!!!!!!!

filipp0s
12/07/2009, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
.....την μηχανη θα την παρω καθαρα για φιγουρα μονο για καφε κτλ....

πάρε R1 τότε. τσαμπα μουρη θα πουλας με το ρ6 :beer:

Road67
12/07/2009, 19:43
αρχίσαμε...:D

και ποιός σου είπε πως θα φτάσεις μέχρι την καφετέρια έτσι άνετα;

Πώς το πας το cbr 1000 σαν πρώτη μηχανή; εύκολο ε;

Giorgos19
12/07/2009, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
χαχαχαχ!!!!!ενταξει λογικο ν το λεσ αθτο αν δεν κσερεισ με τι ατομο μιλασ.....[να ξεκαθαρισω οσο κ αν ντρεπομε οτι την μηχανη θα την παρω καθαρα για φιγουρα μονο για καφε κτλ...]ντρεπομαι αλλα λεω την αληθεια.δεν ειμαι τρελος να βγοω εθνικι κ να το σπαω...απο τους λιγους...αλλα δεν ειμαι...

Aφου το θες για την μοστρα, τι να το κανεις το 600???Για χιλιαρι εισαι, να μην νιωθεις και μειονεκτικα.. :rolleyes:

Ο,τι να ναι λεμε....

Και λιγο σοβαρα τωρα... Ασε ρε φιλαρακι τις μηχανες.Αστες να πανε στο καλο, γιατι με αυτα που λες δεν σε βλεπω καθολου καλα.

filipp0s
12/07/2009, 19:48
α και που σαι... πριν πας για καφε, τρίψε και τα λάστιχα στις ακρες με ένα χοντρο γυαλόχαρτο...:winka:

Spyro D
12/07/2009, 19:48
Ρε παιδια μισο λεπτο.γιατι ειναι εκνεβριστικο αυτο.........ποιος λεει οτι πρεπει σονι κ καλα να παρω αυτη την μηχανη κ να ειμαι υποχρεομενος να την λιωνω στην εθνικη κ στις πιστες.Δηλαδη απαγορευετε να την παρω για την φυγουρα μου μονο κ μονο για να με βλεπουν.Δηλαδη οι τυποι που περνουν αυτα τα εργαλεια με σκοπο να πηγαινουν με 280 εθνικη ειναι πιο σωστοι κ μετρημενοι απο μενα???ειναι σαν να μου λετε οτι οποιος περνει ακριβω[δηλ κ γρηγορο αμαξι βλ porche κλ]πρεπει υποχρεοτικα να το λιωνει κ οχι να το εχει ο ανθροπως για την φυγουρα του υσιχα.......δεν καταλαβαινω νοοτροποια.....

Giorgos19
12/07/2009, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
Ρε παιδια μισο λεπτο.γιατι ειναι εκνεβριστικο αυτο.........ποιος λεει οτι πρεπει σονι κ καλα να παρω αυτη την μηχανη κ να ειμαι υποχρεομενος να την λιωνω στην εθνικη κ στις πιστες.Δηλαδη απαγορευετε να την παρω για την φυγουρα μου μονο κ μονο για να με βλεπουν.Δηλαδη οι τυποι που περνουν αυτα τα εργαλεια με σκοπο να πηγαινουν με 280 εθνικη ειναι πιο σωστοι κ μετρημενοι απο μενα???ειναι σαν να μου λετε οτι οποιος περνει ακριβω[δηλ κ γρηγορο αμαξι βλ porche κλ]πρεπει υποχρεοτικα να το λιωνει κ οχι να το εχει ο ανθροπως για την φυγουρα του υσιχα.......δεν καταλαβαινω νοοτροποια.....

Oχι φιλε μου... Ειναι λαθος να θες να παρεις μηχανη μονο και μονο για την μοστρα...

filipp0s
12/07/2009, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
Ρε παιδια μισο λεπτο.γιατι ειναι εκνεβριστικο αυτο.........ποιος λεει οτι πρεπει σονι κ καλα να παρω αυτη την μηχανη κ να ειμαι υποχρεομενος να την λιωνω στην εθνικη κ στις πιστες.Δηλαδη απαγορευετε να την παρω για την φυγουρα μου μονο κ μονο για να με βλεπουν.Δηλαδη οι τυποι που περνουν αυτα τα εργαλεια με σκοπο να πηγαινουν με 280 εθνικη ειναι πιο σωστοι κ μετρημενοι απο μενα???ειναι σαν να μου λετε οτι οποιος περνει ακριβω[δηλ κ γρηγορο αμαξι βλ porche κλ]πρεπει υποχρεοτικα να το λιωνει κ οχι να το εχει ο ανθροπως για την φυγουρα του υσιχα.......δεν καταλαβαινω νοοτροποια.....

μαζί σου άλλα μπήκες σε μοτοσυκλετιστικό φόρουμ, όχι σε lifestyle, πουλ μουρ κτλ

Spyro D
12/07/2009, 19:51
γιατι το απαγορευει κανενας δηλαδη.....?:rotflmao:

liakaros
12/07/2009, 19:51
Παρε gs...με το μηχανακι που θες δουλεια δεν κανεις...

Και μη φορας κρανος γιατι δεν θα φαινεται η φατσα σου μετα...

filipp0s
12/07/2009, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
γιατι το απαγορευει κανενας δηλαδη.....?:rotflmao:

οχι αλλα μην περιμενεις καλύτερες απαντήσεις

TROOPER
12/07/2009, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
μαζί σου άλλα μπήκες σε μοτοσυκλετιστικό φόρουμ, όχι σε lifestyle, πουλ μουρ κτλ

+1000

TROOPER
12/07/2009, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
οχι αλλα μην περιμενεις καλύτερες απαντήσεις

και αλλα 1000

filipp0s
12/07/2009, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
+1000

χιλιαρι 'εχεις φιλαρακι? ουαου

MikeG
12/07/2009, 19:55
Ότι να'ναι πάλι...:a31:

Spyro D
12/07/2009, 19:55
μονο κ μονο που λες να παρω gs για να πουλαω μουρι....καταλαβα τι κολλημενος εισαι φιλε μου.Κλασικος gsxrας........!!!!

DAN_DAN
12/07/2009, 19:56
Και αυτός για μόστρα την ήθελε....

http://www.youtube.com/watch?v=-UEg1-6iEeo

ΥΓ: ΑΝ αυτά που γράφεις θέλεις να τα πραγματοποιήσεις, ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ Μ@Λ@ΚΙΑ

liakaros
12/07/2009, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
μονο κ μονο που λες να παρω gs για να πουλαω μουρι....καταλαβα τι κολλημενος εισαι φιλε μου.Κλασικος gsxrας........!!!!


Γατονι εισαι ρε μαγκιτη...

Giorgos19
12/07/2009, 19:57
Ρε μ@λ@κες ειλικρινα δεν καταλαβαινω το σκεπτικο : Εχω μηχανη, αρα ειμαι μουρης...
Υπαρχει ενας σε αυτο εδω το φορουμ που να εχει μαμησει μονο και μονο επειδη εχει μηχανη?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
χιλιαρι 'εχεις φιλαρακι? ουαου

με ενα ταπεινο ppr με βλεπεις συνεχεια μωρε διαολε το 1000 θυμασαι συ?:lol: :lol: :lol:

the who
12/07/2009, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
μαζί σου άλλα μπήκες σε μοτοσυκλετιστικό φόρουμ, όχι σε lifestyle, πουλ μουρ κτλ

Σοβαρα μιλας?Δεν ειναι εδω το φορουμ του κοσμοπολιταν?Τι μαθαινει κανεις καθε μερα ε?:rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
12/07/2009, 20:01
αν νομιζεις παντως πως θα ριξεις γκομενες μονο και μονο επειδη καβαλας αυτο το εργαλειο, ξεχνας οτι εκει που θα πηγαινεις θα υπαρχουν και κανονικοι μηχανοβιοι (οχι γιαλαντζι) με το ιδιο και καλητερο εργαλειο

TROOPER
12/07/2009, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αν νομιζεις παντως πως θα ριξεις γκομενες μονο και μονο επειδη καβαλας αυτο το εργαλειο, ξεχνας οτι εκει που θα πηγαινεις θα υπαρχουν και κανονικοι μηχανοβιοι (οχι γιαλαντζι) με το ιδιο και καλητερο εργαλειο

ε τωρα ξενερα...

Road67
12/07/2009, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19

Υπαρχει ενας σε αυτο εδω το φορουμ που να εχει μαμησει μονο και μονο επειδη εχει μηχανη?



Όταν ήμουν στην ηλικία του πιτσιρικά με το sf αλήτη με λέγανε. Κι οι αλητάμπουρες έχουμε τη χάρη μας :D
















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:

Spyro D
12/07/2009, 20:05
για να σας αποδειξω ποσο κολλημενοι τυποι ειστε θα σας πω κατι.κοιταξτε μεσα στα καραζ σας...ειμαι σιγουρος οτι εχει gsxr 06 η r1....Παντα χιλιαρι.....παντα.γιατι ολοι ιδιοι ειναι.κοιταξτε πρωτα τα δικα σας κ αφηστε εναν ανθροπω να παρει ενα μηχανακι χωρις να ειναι υποχρεομενως να το λιωνει!!νομιζεις οτι θα κοιταξουν εναν με ενα gsxr1000 η με ενα ρ6?????

κολλημενοι τυποι........

Akatanomastos
12/07/2009, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
για να σας αποδειξω ποσο κολλημενοι τυποι ειστε θα σας πω κατι.κοιταξτε μεσα στα καραζ σας...

αυτο νομιζει οτι εχει μπει στο www.moto-ekali.gr


εκει ειναι αντμιν ο Μακις (τριανταφιλοπουλος οχι ο 206:lol: )

TROOPER
12/07/2009, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
για να σας αποδειξω ποσο κολλημενοι τυποι ειστε θα σας πω κατι.κοιταξτε μεσα στα καραζ σας...ειμαι σιγουρος οτι εχει gsxr 06 η r1....Παντα χιλιαρι.....παντα.γιατι ολοι ιδιοι ειναι.κοιταξτε πρωτα τα δικα σας κ αφηστε εναν ανθροπω να παρει ενα μηχανακι χωρις να ειναι υποχρεομενως να το λιωνει!!νομιζεις οτι θα κοιταξουν εναν με ενα gsxr1000 η με ενα ρ6?????

κολλημενοι τυποι........

εγω φιλε με 1000 βγηκα απο τη κοιλια της μανας μου !!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Giorgos19
12/07/2009, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
για να σας αποδειξω ποσο κολλημενοι τυποι ειστε θα σας πω κατι.κοιταξτε μεσα στα καραζ σας...ειμαι σιγουρος οτι εχει gsxr 06 η r1....Παντα χιλιαρι.....παντα.γιατι ολοι ιδιοι ειναι.κοιταξτε πρωτα τα δικα σας κ αφηστε εναν ανθροπω να παρει ενα μηχανακι χωρις να ειναι υποχρεομενως να το λιωνει!!νομιζεις οτι θα κοιταξουν εναν με ενα gsxr1000 η με ενα ρ6?????

κολλημενοι τυποι........

Ειναι διαφορετικο το να θες να παρεις μια μηχανη μονο και μονο για το πουλ μουρ και αλλο να μην θες να τρεχεις!
Δεν μου λες ρε φιλαρακι, που συχναζεις αν επιτρεπεται?

Road67
12/07/2009, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αυτο νομιζει οτι εχει μπει στο www.moto-ekali.gr


εκει ειναι αντμιν ο Μακις (τριανταφιλοπουλος οχι ο 206:lol: ) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Road67
12/07/2009, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19

Δεν μου λες ρε φιλαρακι, που συχναζεις αν επιτρεπεται? γιατί θες να πάμε να βγάλουμε γκόμενα; :D

Giorgos19
12/07/2009, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
γιατί θες να πάμε να βγάλουμε γκόμενα; :D



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Απλα να ξερω να μην παω για καφε εκει με το υπερτουμπανο και του κλεψω τα γκομενακια που θα εχει ριξει με το ταπεινο Ρ6ακι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μην αποκτισει και ψυχολογικα το παιδι!

nobody
12/07/2009, 20:11
ενα ποδηλατο εχω στο γκαραζ φιλε
το αλλο ποδηλατο τοχω κατω απτη σκαλα...

Akatanomastos
12/07/2009, 20:11
και να πω ρε γαμωτο οτι εισαι 16..

22 χρονων μαντραχαλος και πιστευει ακομα σε παπαριες:rolleyes:

Spyro D
12/07/2009, 20:12
Παιδια το παραπονω ειναι ενα κ μοναδικο.Σας εξιγω οτι δεν ειμαι ο καγκουρας εγω αλλα αυτοι που εχουν ολα κ ολα 7000χιλιαρικα κ πανε με μανια να παρουν ενα gsxr1000κ ας ειναι του 01 μοντελο κ βαζουν κ κλασσικα acra..κ δεν εχουν ουτε για γαντια λεφτα.Αυτο σας λεω.Επισις παντα αθτοι οι τθποι οτι κ να τους πεις περα απο 1000 κυβικα θεωρουν οτι τα αλλα ειναι ποδηλατα.λες κ μπορει αθτος ο μαλακς να το στρεψει σωστα το 1000 η το 600.....αυτο εξιγω!!

Akatanomastos
12/07/2009, 20:14
ο φιλος μας εχει ενα δικιο οπως το θετει..



Να σου πω φανταστικε φιλε, θα με παιρνεις μαζι σου μπας και βγαλω καμια γκομενα?

the who
12/07/2009, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγω φιλε με 1000 βγηκα απο τη κοιλια της μανας μου !!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Εσενα σε εστειλε η μανα σου με χιλια γιατι δεν σε αντεχε αλλο η γυναικα ρεεεεεεεε.:lol: :lol:
Πες του ομως οτι ειναι στοκ το 1000 που καβαλας.

Spyro D
12/07/2009, 20:16
εσυ για να εισαι τοσο ειρωνικος η για κανα gsxr k6 σε κοβω h gia kana busa σε πορτοκαλι....

Spyro D
12/07/2009, 20:17
αντε στιν χειροτερη για κανα ktm 660....

nobody
12/07/2009, 20:17
να θυμισω οτι εσυ μονος σου ειπες οτι ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ που το λες,αλλα θες το μηχανακι μονο για μοστρα??

Giorgos19
12/07/2009, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
εσυ για να εισαι τοσο ειρωνικος η για κανα gsxr k6 σε κοβω h gia kana busa σε πορτοκαλι....

Αν λες για μενα δες το προφιλ μου και κλαψε!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
.........Πες του ομως οτι ειναι στοκ το 1000 που καβαλας.

λαστ γιαρ :evil:

Akatanomastos
12/07/2009, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
αντε στιν χειροτερη για κανα ktm 660....

ρε φιλε, ακομα χειροτερο μηχανακι εχω


αλλα εγω εχω γκομενα:rotflmao: :lol: :bigcry: :bawl: :rotflmao:

Spyro D
12/07/2009, 20:19
τοτε καλα γαμησια.....

TROOPER
12/07/2009, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
τοτε καλα γαμησια.....

αντε και στα δικα σου παλικαρι μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
12/07/2009, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
εσυ για να εισαι τοσο ειρωνικος η για κανα gsxr k6 σε κοβω h gia kana busa σε πορτοκαλι....

Παντως σε ολα τα κοψιματα που εχεις κανει μεσα εχεις πεσει...:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Spyro D
12/07/2009, 20:21
απο τα 16 μου στην νυχτα εχω βαρεθει να πηδαω.....

@ngelos
12/07/2009, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αυτο νομιζει οτι εχει μπει στο www.moto-ekali.gr


Φίλε το link δεν δουλέυει...:uplate: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ελάτε τώρα φτάνει.:uplate:
Πέστε ποιός έχει μπεί με καινούργιο λογαριασμό και μας κάνει πλάκα...
:lol: :lol: :lol:
Σε περίπτωση πάντως που δεν είναι φάρσα,ρε φίλε Σπύρο ή όπως σε λένε...δεν παίρνεις αγόρι μου μια μπέμπα cabrio να κάνεις και μούρι να σώσεις και το κεφαλάκι σου?Γιατί σίγουρα κράνος δεν θα φοράς...Άσε το R6 για κάποιον που νιώθει και λίγο μοτοσυκλετιστής.:wave2:

liakaros
12/07/2009, 20:22
Ελα, λετε ποιος μαλακας εχει μπει και σπαει πλακα.....

Akatanomastos
12/07/2009, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
απο τα 16 μου στην νυχτα εχω βαρεθει να πηδαω.....

ε τοτε παρε ενα ποδηλατο μπας και σε αφησουν ησυχο :bigcry: :bawl: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 20:25
οχι να το δουμε σοβαρα...

βαρεθηκες να πηδας επειδη εισαι απο τα 16 στη νυχτα.
και θα παρεις ρ6 να πουλησεις μουρη.εκ των πραγματων θα πουλας μουρη στα αγορακια.

μονος σου λες οτι εισαι γκει.δεν το λεμε εμεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
12/07/2009, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οχι να το δουμε σοβαρα...

βαρεθηκες να πηδας επειδη εισαι απο τα 16 στη νυχτα.
και θα παρεις ρ6 να πουλησεις μουρη.εκ των πραγματων θα πουλας μουρη στα αγορακια.

μονος σου λες οτι εισαι γκει.δεν το λεμε εμεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και μενα εκει πηγε το μιαλο μου, αλλα θα το λεγα ποιο ακομψα και δεν θελω να δημιουργησω προστριβες στο καθως πρεπει φορουμ μας:rotflmao:


λουγκρεςςςςς ουυυυυυυυ ουυυυυ 666 :bigcry:

liakaros
12/07/2009, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ε τοτε παρε ενα ποδηλατο μπας και σε αφησουν ησυχο :bigcry: :bawl: :rotflmao:


Mε την σελα καλε η χωρις ουουουουυουουουο:blush:

Spyro D
12/07/2009, 20:27
χαχαχαχαχαχαχα γαμω τις φασεις εχετε.Απλα κατι τελευταιο..........κοιταξτε τα μηχανακια σας.Με οσους μιλησα εχουν η gsxr 06 h ktm 660 h busa.............
Κ οχι τπτ αλλο...κατακρινετε τους νεους κ εσεις επιδι εχετε παρει ενα busa χιλιομεταχειρισμενο νομιζετε οτι εισατε rosi κ την λετε στο νεο...........αντε καλες 300αρες νυχτα αττικι οδο σκοτωστρες!!

Road67
12/07/2009, 20:27
Σπύρο πορτιέρης είσαι; Πάρε χαρχάρλευ είναι κι ότι πρέπει για Καστελόριζο μεριά.. θα βρεις κι ωραία γκομενάκια 40-45 χρονών να γουστάρεις να παίρνεις και το χαρτζηλίκι σου...:bawl: :lol: :lol:


λοιπόν τέλος!! ΠΟΙΟΣ βλάκας μπήκε και δε μας αφήνει να χαλαρώσουμε Κυριακάτικα ; :D

TROOPER
12/07/2009, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
χαχαχαχαχαχαχα γαμω τις φασεις εχετε.Απλα κατι τελευταιο..........κοιταξτε τα μηχανακια σας.Με οσους μιλησα εχουν η gsxr 06 h ktm 660 h busa.............
Κ οχι τπτ αλλο...κατακρινετε τους νεους κ εσεις επιδι εχετε παρει ενα busa χιλιομεταχειρισμενο νομιζετε οτι εισατε rosi κ την λετε στο νεο...........αντε καλες 300αρες νυχτα αττικι οδο σκοτωστρες!!

στην ακρη ρε φλωρε μη σε περασουμε απο πανω !!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Road67
12/07/2009, 20:29
Σπυράκο ερώτηση κουίζ : Πόσα κυβικά είναι η μηχανή στο αβατάρ μου; Υπ' όψιν τζίξερ είναι καμουφλαρισμένο :rotflmao: :rotflmao:

Spyro D
12/07/2009, 20:30
μαλλον για να τα πηρες για busa σε κοβω κ εσενα...αλλα σε μαυρο..

Akatanomastos
12/07/2009, 20:33
η αληθεια ειναι οτι το παιδι μαγκια του, αλλα θελει να βγαλει γκομενες με την μηχανη.

δεκτο, τοσοι και τοσοι το προσπαθουν και ας μην το παραδεχοντε.

αυτο που θελουμε ρε φιλε, ως συσσωμη μοτοσυκλετιστικη κοινοτητα, ειναι να μας πεις ποσες γκομενες εβγαλες


Υ.Γ. Αυτες οι κυριες που περιμενουν στο πεζοδρομιο και σου κανουν σινιαλο να σταματησεις να τις παρεις δεν μετρανε. Και γιουγκο να χεις θα ρθουν:bigcry: :rotflmao: :bawl: :lol:

Road67
12/07/2009, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos



Υ.Γ. Αυτες που περιμενουν στο πεζοδρομιο και σου κανουν σινιαλο να σταματησεις να τις παρεις δεν μετρανε. Και γιουγκο να χεις θα ρθουν :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
μαλλον για να τα πηρες για busa σε κοβω κ εσενα...αλλα σε μαυρο..

και εμεις για μλκ σε κοβουμε αλλα σε σομον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
12/07/2009, 20:37
:rotflmao: :bawl: :bigcry: :rotflmao:

DAN_DAN
12/07/2009, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εμεις για μλκ σε κοβουμε αλλα σε σομον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
12/07/2009, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εμεις για μλκ σε κοβουμε αλλα σε σομον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAA
AAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX
AAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAX

ΜΑ ΤΙ ΜΛΚΣ....:bawl: :bawl: :bawl:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Road67
12/07/2009, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εμεις για μλκ σε κοβουμε αλλα σε σομον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

η αλήθεια είναι πως το σομόν είναι αρχοντικό χρώμα. Αν πας τη γκόμενα που μόλις έχεις βγάλει με το σούπερ ντούπερ 600άρι στη μονοκατοικία σου που είναι βαμμένη σομόν με απαλουμίν και κήπο την έχεις σίγουρα... ελπίζω δε δίπλα στο νερόστρωμα να έχεις σαμπανιέρα με πάγο ;)

:lol: :lol: :lol:

nickmonstro
12/07/2009, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εμεις για μλκ σε κοβουμε αλλα σε σομον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Spyro D
12/07/2009, 20:43
εσυ για σενα εξυπνακια επεσα μεσα χωρις να δω προφιλ.....λιγο ηθελα......gsxr1000.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι αλλο θα ειχες κολλημεε.εσυ τωρα νομιζεις οτι μπορεις να το στρειψεις ε?χαχαχ rossi αδελφε μου...αρε κολωσκοτωστρες μαλακες

TROOPER
12/07/2009, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
εσυ για σενα εξυπνακια επεσα μεσα χωρις να δω προφιλ.....λιγο ηθελα......gsxr1000.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι αλλο θα ειχες κολλημεε.εσυ τωρα νομιζεις οτι μπορεις να το στρειψεις ε?χαχαχ rossi αδελφε μου...αρε κολωσκοτωστρες μαλακες

τιπ!

ο ροσσι τρεχει με γιαμαχα :winka:

και ο μαλακας παει τοσο γρηγορα που ουτε γκομενα δε προλαβαινει να ριξει !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Road67
12/07/2009, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τιπ!

ο ροσσι τρεχει με γιαμαχα :winka:

και ο μαλακας παει τοσο γρηγορα που ουτε γκομενα δε προλαβαινει να ριξει !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ναι αλλά τόσο γλήγολα που απ' τον αγέρα σηκώνονται τα φορέματα των κουριτσιών και παίρνει τσάμπα μάτι :D


:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:

Spyro D
12/07/2009, 20:47
ωραια πειτε μ τωρα πως διαγραφω τον λογαριασμο μου γιατι δεν αντεχω τις μαλακιες που ακουω...κ εσεις τις δικες μου....[σοβαρα τωρα πως?δεν μπορω να το βρω..]

TROOPER
12/07/2009, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
ναι αλλά τόσο γλήγολα που απ' τον αγέρα σηκώνονται τα φορέματα των κουριτσιών και παίρνει τσάμπα μάτι........

.........ο σπυρακος μας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
ωραια πειτε μ τωρα πως διαγραφω τον λογαριασμο μου γιατι δεν αντεχω τις μαλακιες που ακουω...κ εσεις τις δικες μου....[σοβαρα τωρα πως?δεν μπορω να το βρω..]

λογκ αουτ και δεν ξαναμπαινεις.

:wave2:

Spyro D
12/07/2009, 20:49
ναι αλλα θα μου στελνει mail στο λογαριασμο μου.,....δεν το αντεχω....

epp1640
12/07/2009, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ο θεος μεθ υμων !!!

βοηθεια σου και δικια μας !!!

με καλύπτεις 100% :rolleyes:

Elle
12/07/2009, 20:49
Λοιπόν, φίλε Σπυράκο (που αμφιβάλλω ακόμα κι αν σε λένε Σπυράκο) μας δουλεύεις σε
ψιλό γαζί. Σταμάτα τώρα το πανηγύρι αυτό, ή στείλε πμ στους διαχειριστές με το κανονικό
σου account και ζήτα τους συγνώμη που φτιάχνεις διπλό λογαριασμό και μπαίνεις για να
μας δουλεύεις! Αυτά προκαλούν προβλήματα στο φόρουμ μας. Οι διαχειριστές μπορούν να
τσεκάρουν τις Ip από τις δημοσιεύσεις σου και να δουν ποιός πραγματικά είσαι. Απλά είναι
λίγο μπελάς. Αν συνεχίσεις όμως το δούλεμα να ξέρεις πως κανένας δε θα ασχοληθεί μαζί σου!

Εγώ πάντως δεν το τρώω ότι πράγματι είσαι πιτσιρικάς κτλ. Παλιά κασσέτα!
Θα 'θελα να 'σουν όμως, να σου κανα φωτοσούπιες καταπληκτικές, αλλά δε
θα πιάσουν γιατί όσο δούλεμα και να σου κάνουμε, εσύ μας κάνεις μεγαλύτερο!

Δεν τα τρώω αυτά... Όσοι φίλοι μέλη μας θέλουν να ασχοληθούν με το εν' λόγω μας
μέλος Spyro D πιστεύοντας πως είναι αυτό που μας παρουσιάζει κι όχι κάποιο γνωστό
μας μέλος που έκανε δεύτερο account για να γελάσουμε, τότε ας συνεχίσει.

:wave2:

liakaros
12/07/2009, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
ναι αλλα θα μου στελνει mail στο λογαριασμο μου.,....δεν το αντεχω....

οχι

liakaros
12/07/2009, 20:51
ρε

Akatanomastos
12/07/2009, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
.,....δεν το αντεχω....



ω θεε μου !!! τι εφιαλτης!!!!

μπραβο ρε μλκ τρουπερ, του δημιουργησες ψυχολογικα του παιδιου:rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry:

Spyro D
12/07/2009, 20:51
σιγα μην ειμαι κ ο πασαρης ρε μεγαλε να πουμε.τελος παντων....

liakaros
12/07/2009, 20:51
δεν στελνει mail νομιζω..

Spyro D
12/07/2009, 20:54
Καλως....αφου λοιπον δεν θα τα κσαναπουμε κ παρα το βρυσιδι που ριξαμε λογο διαφονιας ενα εχω να πω κ ας το δουν ολοι....

ΟΔΗΓΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΡΕΛΕ ΓΚΑΖΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ............ΚΡΑΝΟΣ Κ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

καληνυχτα παιδες.

epp1640
12/07/2009, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
με καλύπτεις 100% :rolleyes:

εντάξει, είμαι μαλάκας.. διάβασα την πρώτη σελίδα..

:rotflmao:

φέρτε το πριόνι.. ποπκορν ήθελα να πω.. :a014:

Elle
12/07/2009, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
Καλως....αφου λοιπον δεν θα τα κσαναπουμε κ παρα το βρυσιδι που ριξαμε λογο διαφονιας ενα εχω να πω κ ας το δουν ολοι....

ΟΔΗΓΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΡΕΛΕ ΓΚΑΖΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ............ΚΡΑΝΟΣ Κ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

καληνυχτα παιδες.



Μπράβο φιλαράκο, ευτυχώς που το κατάλαβες, το Μ@λ@κ@ να το γράψεις αλλού, καθότι εδώ
στο φόρουμ είναι γνωστό σε όλους πως δεν βρίζουμε για κανένα λόγο! Καλό σου βράδυ και σε
ευχαριστούμε παρ'αυτά για τη συμβουλή με το κράνος. :wave2:

Akatanomastos
12/07/2009, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
Καλως....αφου λοιπον δεν θα τα κσαναπουμε κ παρα το βρυσιδι που ριξαμε λογο διαφονιας ενα εχω να πω κ ας το δουν ολοι....

ΟΔΗΓΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΡΕΛΕ ΓΚΑΖΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ............ΚΡΑΝΟΣ Κ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

καληνυχτα παιδες.

μπαι φιλαρακο, και μην το παιρνεις προσωπικα..

απλα και συ τις ειπες μαζεμενες τις παπαριες γιαυτο πεσαμε ολοι πανω σου..


μπορεις να ξαναπροσπαθησεις









μετα απο 10 χρονια:D

marulis
12/07/2009, 20:58
Ζητείτε ενυδρείο , τουλάχιστον 45 λίτρων, με φωτισμό, φίλτρο , θερμόμετρο νερού και θερμαντή νερού , φυτά, διακοσμητικά βυθού
προαιρετικά και σε λογική τιμή το παίρνω και με δύτες ή άλλο εξοπλισμό
Πληρωμή μετρητά
Περιοχή μπουρναζι

:look:

the who
12/07/2009, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εμεις για μλκ σε κοβουμε αλλα σε σομον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν υπαρχεις ρε Αη Βασιλη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Road67
12/07/2009, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Ζητείτε ενυδρείο , τουλάχιστον 45 λίτρων, με φωτισμό, φίλτρο , θερμόμετρο νερού και θερμαντή νερού , φυτά, διακοσμητικά βυθού
προαιρετικά και σε λογική τιμή το παίρνω και με δύτες ή άλλο εξοπλισμό
Πληρωμή μετρητά
Περιοχή μπουρναζι

:look: έχω ένα με ροδάκια για να μπορείς να το παίρνεις μαζί σου στο Μπουρνάζι. Ξέρεις τι γκόμενες θα ρίξεις...














στο τρελοκομείο ; :D











:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:

the who
12/07/2009, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
έχω ένα με ροδάκια για να μπορείς να το παίρνεις μαζί σου στο Μπουρνάζι. Ξέρεις τι γκόμενες θα ρίξεις...














στο τρελοκομείο ; :D











:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:


Επειδη ενδιαφερομαι κι εγω για ενυδρειο πες λεπτομερειες.Ποσα κυβικα ειναι,ποσα χλμ εχει και σε τι κατασταση.:lol: :lol:

SVX
12/07/2009, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyro D
απο τα 16 μου στην νυχτα εχω βαρεθει να πηδαω..... :look:


το χασαμε κι αυτο το κορμι φορουμιτη....


ποιος θα το γαλουχησει τωρα δα στις αρετες του μηχανοκινητου οιστρου και στις χαρες των ευθειων και των γλυκων στροφων???


168717

Elle
12/07/2009, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:look:


το χασαμε κι αυτο το κορμι φορουμιτη....


ποιος θα το γαλουχησει τωρα δα στις αρετες του μηχανοκινητου οιστρου και στις χαρες των ευθειων και των γλυκων στροφων???

Βρε σουβουξούκιε, είσαι απίστευτος... Τι φάτσα είν'τούτη; χαχαχαχα:lol: :lol: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Δεν υπαρχεις ρε Αη Βασιλη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αυτα να τα πεις στους καλικαντζαρους μου στο ροβανιεμι αν σου βασταει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Road67
12/07/2009, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Επειδη ενδιαφερομαι κι εγω για ενυδρειο πες λεπτομερειες.Ποσα κυβικα ειναι,ποσα χλμ εχει και σε τι κατασταση.:lol: :lol: είναι 6.5lt το έχω βγάλει σε βόλτες στη γέφυρα Μοσχάτου 45km κι έχει μόνο κάτι λίγες γρατσουνιές από να τζίξερ 1000 που πάρκαρε δίπλα για να το θαυμάσει και του 'πεσε απ' τη στέκα όταν είδε τι γκόμενες έβγαλα μ' αυτό :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
12/07/2009, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
μπραβο ρε μλκ τρουπερ, του δημιουργησες ψυχολογικα του παιδιου

γαμωτοοοοο



:sad:

Road67
12/07/2009, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:look:


το χασαμε κι αυτο το κορμι φορουμιτη....


ποιος θα το γαλουχησει τωρα δα στις αρετες του μηχανοκινητου οιστρου και στις χαρες των ευθειων και των γλυκων στροφων??? εσύ δεν υπάρχεις φίλος :D

:lol: :lol: :lol: