PDA

View Full Version : Και δεν "ήτο παρθένος"...και δεν μπορούσα άλλο κύριε Πρόεδρε...



Gandalf dr685sm
14/07/2009, 14:53
τι να σου κάνει ο άνθρωπος... είδε και αποδείδε... θεώρησε οτι θα ρέψει απο το πολύ φίκι-φίκι και...

http://www.zougla.gr/news.php?id=52748

Gandalf

TassosK
14/07/2009, 15:22
το 1ο ειναι σοβαρο....δεν παιζουμε μαυτα

cityfly
14/07/2009, 15:42
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
16/07/2009, 08:48
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

makis206
16/07/2009, 09:29
Μου θύμησε αυτήν που πήγε στο γιατρό και του έλεγε "γιατρέ δεν χορταίνω μια φορά και με τον ίδιο άντρα, δεν χορταίνω με δυο, δεν χορταίνω με τρεις, θέλω κι άλλους, κι άλλους κλπ κλπ" παίρνοντας σαν απάντηση "φυσιολογικό είναι, και ξανά φυσιολογικό, και ξανά... κλπ κλπ..." μέχρι που τον έφερε τον έρμο στο σημείο να της πει "έλεος! εσύ κυρά μου έχεις πρόβλημα!"

Κι αυτή: Αμ μπράβο γιατρέ!! Γράψε το κάπου να το δείχνω στον κόσμο γιατί με φωνάζει πουτάνα!

:rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
16/07/2009, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μου θύμησε αυτήν που πήγε στο γιατρό και του έλεγε "γιατρέ δεν χορταίνω μια φορά και με τον ίδιο άντρα, δεν χορταίνω με δυο, δεν χορταίνω με τρεις, θέλω κι άλλους, κι άλλους κλπ κλπ" παίρνοντας σαν απάντηση "φυσιολογικό είναι, και ξανά φυσιολογικό, και ξανά... κλπ κλπ..." μέχρι που τον έφερε τον έρμο στο σημείο να της πει "έλεος! εσύ κυρά μου έχεις πρόβλημα!"

Κι αυτή: Αμ μπράβο γιατρέ!! Γράψε το κάπου να το δείχνω στον κόσμο γιατί με φωνάζει πουτάνα!

:rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: