PDA

View Full Version : ΣΧΑΡΑ ΓΙΑ Fmx...βοηθειααα!



hristosP
18/07/2009, 13:06
Γεια και χαρα σας...λοιπον ειμαι κατοχος ενος HONDA FMX και θελω να κανω το εξης...θελω να βαλω χειρολαβες πισω ή σχαρα τελος παντων με αποτερο νοημα να κρατιεται απο καπου ο συνεπιβατης της μηχανης!Δεν με πολυ ενδιαφερει η μεταφορα βαλιτσας κτλ...απλα για το τελιως πρακτικο σκοπο που προανεφερα το θελω!Πηγα λοιπον σε 2-3 μαγαζια στην Πατρα οπου και βρισκομαι αλλα τζιφος,δεν παιρνει μου ελεγαν κτλ...το ψαξα επειτα λιγο στο internet και ειδα οτι η honda εβγαζε στον προαιερετικο εξοπλισμο του fmx,σχαρα,η οποια βεβαια αφου ρωτησα στην αντιπροσωπεια μου ειπαν οτι κανει 153 ευρω!!!!!Τσαμπα πραμα δλδ...εν ολιγοις μου φανηκε πανακριβη η λυση αυτη αλλα καλη...επειδη λεω να μην πιαστω μλκας ειπα να ρωτησω μην εχεις κανεις σας καμια ιδεα εξισου πρακτικη και οικονομικοτερη...για πειτε για πειτε...

MAG/FMX
18/07/2009, 15:00
Βγαζει η shad για fmx h xonta ειναι στο κοσμο της ωρες ωρες μου φενετε.Ειμαι σιγουρος οτι ολα τα αξεσουαρ θατα βαζει στο πατο της μαζι μετις χουφτες xtz 660 ths yamaha.Ante μη πω καμια βαρια κουβεντα.Shad me120e σχαρα βαλιτσα .Μη σου πω οτι η σχαρα honda den περνει βαλιτσα κιολας.

hristosP
18/07/2009, 20:11
ευχαριστω πολυ για την πληροφορια...βεβαια δεν βρηκα κατι απο Ελλαδα κατι που με ωθει στο να το παραγγειλω απο εξω και ας ελπιζω να μην ειναι κατι δυσκολο διοτι δεν εχω και καμια εμπειρια επι του μαστορεματος!Thnx παντως...

MAG/FMX
18/07/2009, 22:26
Exei στην μιχαλακοπουλου .Πατα fmx 650 k θα βρεις μια αγγελια με εναν που τη φοραει.

hristosP
19/07/2009, 01:27
εχω δει ενα fmx στο internet που φοραει αυτη τη σχαρα που μου πες...επειδη μιχαλακοπουλου προφανως εννοεις Αθηνα,σε ποια περιοχη περιπου βρισκεται για να το ψαξω το μαγαζι αν βρεθω πανω??