PDA

View Full Version : Νεδα



latris mixanis
21/04/2005, 13:45
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΚ,ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΟ ΝΕΔΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΤΑΜΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠ ΤΟΝ ΔΙΑ. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΜΕ ΦΑΙ,ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΛΠ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ Ή ΤΟ ΜΙΣΟ.ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΑΚΤΕΣ ΛΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΕΑΣ!!!! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΗΓΗ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΛΙΜΝΕΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΑ 4Χ4 ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΣΦΑΧΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΚΛΠ. ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗΣ. ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΤΑΡΑΚΤΕΣ,ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΗ ΑΜΜΟ(ΤΕΛΕΙΟ) ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΝΟΥΝ ΕΚΕΙ Ή ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ. ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ..... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΦΥΤΑ:hypnotize :hypnotize :hypnotize ΣΑΝ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ,ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ.....ΚΡΗΤΗΣ:lol:
ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΥ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ 30€ ΤΟ ΑΤΟΜΟ (ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ).

Tigas
21/04/2005, 13:51
ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΜΑΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΠΕΣ

ruyjin
21/04/2005, 14:28
το εχω κανει σεπτεμβριο με ορειβατικο συλλογο
6 ωρεσ πεζοπορια μεσα σε νερο, και σε μερικα σημεια κολυμπουσες κρατωντας την τζαντα σου (οποιος ειχε) με τα χερια ψηλα.
Ειναι προς Κυπαρισσια μερια (στο περιπου)
Κατασκηνωσαμε σε ενα χωριο πανω απο το Κοπανακι, Παναγιτσα το λεγανε? ισως δε θυμαμαι και το πρωι κατηφορησαμε για το ποταμι, και οπως ειπα 6 ωρες μεχρι να βγουμε.
Καταπληκτικο!!!!!!!

:wave2:

x-rider
21/04/2005, 14:38
πηγα τυχαια πριν 2-3 χρονια με την μηχανη, και σταματωντας

διπλα απο το ποταμι ηταν αλλα δυο ζευγαρια μολις εβγαιναν απο

ενα αυτ/το.για καταρρακτες λεω? Ακολουθησε μας μου λενε,

αρχιζαν εβγαζαν παντελονια ,κλπ με σορτσακια και μαγιο μειναμε

(ευτυχως φοραγαμε απο μεσα & μεις μαγιο)και καναμε την

καταβαση μεχρι τους καταρακτες , εκει εχει μια σπηλια που

περναγε μεσα της το ποταμι με

δεκαδες , εκατονταδες, ισως νυχτεριδες

ηταν πολυ ομορφα και μια διανυκτερευση στο ποταμι θα ηταν

πολυ ομορφα!

εχω να το κανω απο πολυ παλια στην Σαμοθρακη!!!

:sun: :beer: :sun:

cityfly
21/04/2005, 14:47
ωραίο ακούγεται


όταν είναι η ώρα να διοργανωθεί ξαναπέστο μας

:wave2:




(και ο αδιάκριτος










πιοιοιοιοιοι είστε οι εσείς;;;;;; )


:sun:

GyPsy
22/04/2005, 08:54
Αν κατεβειτε προς τα μερη μας δηλωνω παρων...:beer: :beer:

latris mixanis
22/04/2005, 08:54
ΕΜΕΙΣ : ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ,ΓΟΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΑΔΕΡΦΙΑ,ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΛΠ
;)

latris mixanis
22/04/2005, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΜΑΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΠΕΣ


ΛΟΙΠΟΝ..... Ή ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΒΑΣΗ(ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ) ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΗΧΑΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ Ή ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΟΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΜΕ ΑΣΦΑΛΤΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΧΩΜΑ..
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΑΣ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΟΛΥΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ :sun: :lol: :lol:
ΑΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑ.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΡΑΚΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΤΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΕΒΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ CBR KΛΠ . ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ

hornet
22/04/2005, 09:17
χαχαχα εχω παει εκει ...αλλα πολυ μικρος!Πσσσ τι θυμηθηκα τωρα...μετα ειχα 40 πυρετο αλλα ηταν ωραια

crs-k
22/04/2005, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
.....................
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΜΕ ΑΣΦΑΛΤΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΧΩΜΑ..
.....................


Χωμα ειναι ακομα ... :D :smokin:

x-rider
22/04/2005, 09:22
Χωμα ειναι αλλα απο οτι θυμαμαι,



ηταν μικρο κομματι και πολυ βατος χωματοδρομος


:sun:

crs-k
22/04/2005, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
Χωμα ειναι αλλα απο οτι θυμαμαι,

ηταν μικρο κομματι και πολυ βατος χωματοδρομος

:sun:

Κατεβαινοντας απο τον πυργο, ειναι ψιλοκακος και σκαμενος στις φουρκετες απο τ' αμαξια που σπινιαρουν σκαβοντας για να ανεβουν ...

Δεν θα τον ελεγα και πολυ βατο για ΟΛΕΣ τις μηχανες ...

:D :smokin: :wave2:

latris mixanis
22/04/2005, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Κατεβαινοντας απο τον πυργο, ειναι ψιλοκακος και σκαμενος στις φουρκετες απο τ' αμαξια που σπινιαρουν σκαβοντας για να ανεβουν ...

Δεν θα τον ελεγα και πολυ βατο για ΟΛΕΣ τις μηχανες ...

:D :smokin: :wave2:

ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.......
Α!! ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΧΩΡΙΖΕΙ ΔΥΟ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑ.... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ:smokin: :smokin: :smokin:

x-rider
22/04/2005, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.......
Α!! ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΧΩΡΙΖΕΙ ΔΥΟ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑ.... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ:smokin: :smokin: :smokin:



πας , πας:lol:

ενα μικρο κρανακι και εφυγες!!


:sun: :beer: :sun:

latris mixanis
22/04/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
πας , πας:lol:

ενα μικρο κρανακι και εφυγες!!


:sun: :beer: :sun:

ΛΕΣ Ε;; ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΣΟΠΑΝΟΣΚΥΛΑ ΑΛΛΑ ΦΟΥΝΤΟΣΚΥΛΑ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
22/04/2005, 11:57
ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...??


ΓΙΑ ΛΕΓΕ,ΓΙΑ ΛΕΓΕ...:smokin: :smokin: :smokin:

Nik0s
22/04/2005, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...??


ΓΙΑ ΛΕΓΕ,ΓΙΑ ΛΕΓΕ...:smokin: :smokin: :smokin:


Εσύ να κάτσεις στα αυγά σου και άσε τις εκδρομές και τις πεζοπορίες στα ποτάμια γιατί πνίγεσαι !!!

Και, ΟΧΙ, δεν υπάρχει εικονίδιο με ανθρωπάκι που σφυράει.... :lol: :lol: :lol:

Αν και τώρα που το σκέφτομαι....

:lol: :rotflmao: :lol:


13281

latris mixanis
22/04/2005, 13:19
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΑΚΙ ΠΑΝΩ :lol: :lol: :lol:
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΚΟΙΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ

mtsop
22/04/2005, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
...Α!! ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΧΩΡΙΖΕΙ ΔΥΟ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ. ...

Μια μικρή διόρθωση:
Νόμος Καλαμάτας και Πύργου δεν υπάρχει, εννοείς Μεσσηνίας και Ηλείας :ninja:

latris mixanis
22/04/2005, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Μια μικρή διόρθωση:
Νόμος Καλαμάτας και Πύργου δεν υπάρχει, εννοείς Μεσσηνίας και Ηλείας :ninja:

ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ (ΝΟΜΙΖΩ)

africanos31
22/04/2005, 21:17
Εγω ειμαι μεσα αν ειναι μετα απο 10 ιουλη (μεχρι τοτε θα μαι βορειοδυτικη ελλαδα...)

Μήτσος1
25/04/2005, 21:00
Λοιπόν εγώ είμαι μέσα σε μια τέτοια φάση. Είχα περάσει και το φαράγγι της Σαμαριάς παλιότερα, και γούσταρα πάρα πολύ.

Βέβαια το κομμάτι με τα σφαχτά και τα κρέατα ήταν που μου κέντρισε το ενδιαφέρον περισσότερο, και αυτό ήταν που έπαιξε τον καταλυτικό ρόλο για να δηλώσω συμμετοχή. Βέβαια μετά από 6ωρη πεζοπορία ένας Θεός μπορεί μόνο να υπολογίσει πόσο 8α φάμε, αλλα τέλος πάντων.

Πάντως αν το κανονίσετε, PM me.

latris mixanis
26/04/2005, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mitsos1
Λοιπόν εγώ είμαι μέσα σε μια τέτοια φάση. Είχα περάσει και το φαράγγι της Σαμαριάς παλιότερα, και γούσταρα πάρα πολύ.

Βέβαια το κομμάτι με τα σφαχτά και τα κρέατα ήταν που μου κέντρισε το ενδιαφέρον περισσότερο, και αυτό ήταν που έπαιξε τον καταλυτικό ρόλο για να δηλώσω συμμετοχή. Βέβαια μετά από 6ωρη πεζοπορία ένας Θεός μπορεί μόνο να υπολογίσει πόσο 8α φάμε, αλλα τέλος πάντων.

Πάντως αν το κανονίσετε, PM me.

ΤΡΩΣ ΑΝΕΤΑ!! ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΡΕΑΣ

cityfly
26/04/2005, 10:20
και γω μέσα όταν κανονιστεί
:wave2: :wave2:

afrotwin
26/04/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΚ,ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΟ ΝΕΔΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΤΑΜΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠ ΤΟΝ ΔΙΑ. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ).

ise kenouria ke den kseris.....:sick:
to ioulio mazevomaste stin strogkili platia tou xoriou platanos ke giortazoume ton me ton xoro tis aderfosinis me to gnosto trenaki....
fisika imaste oli gimni kolimeni o enas piso apo ton alo ke xorevoume mexri eksantliseos

ke an exis emoroides xanis ton xoro gia afto ke olo ton xrono atoma me afto to provlima trexoun se 8erapies tous...

ke opos katalavenis 8a imaste apasxolimeni ton ioulio....

ke ama 8es na kseris emis sosivia me papakia forame oloi ala me to kefali pros ta kato ke me donisi sto stoma...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


dirty 8a pas pezoporia re?:uplate:
:lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
26/04/2005, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin


dirty 8a pas pezoporia re?:uplate:
:lol: :lol: :lol: [/B]



ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΣΙΝΟΥΣ....:lol: :lol:
ΚΑΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΡΝΟΛΥΚΟΥ....:lol:

crs-k
26/04/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
.......................
ΚΑΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΡΝΟΛΥΚΟΥ....:lol:


Τι θελει να πει το ποιητη ? :confused:

Ενα ειναι σιγουρο ...

ΔΕΝ γλυτωνετε απο μενα! :evil:


:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
26/04/2005, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τι θελει να πει το ποιητη ? :confused:

Ενα ειναι σιγουρο ...

ΔΕΝ γλυτωνετε απο μενα! :evil:


:lol: :rotflmao: :lol:

ox :eyepop:

eftixos ego exo klisi to noumero 214 mprosta apo ena:o
aftos tin exi san kremidi ke loksi..
tin ali fora ksemplokarame to pedaki me ena stiliari...
:rotflmao: :rotflmao:

8imi8ikame ke to rito pou leei pos ksexorizes tous andres apo ta pedia stin arxeotita...

me losto:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


a pa pa panagia mou
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
26/04/2005, 13:55
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ.....ΘΑ ΠΑΩ ΝΕΔΑ

gixxerpap
28/04/2005, 21:23
καλησπερες!

η ιδεα σου ακουγεται καταπληκτικη!
και μονο που διαβασα την περιγραφη, ξεφυγα τελειως...

μονο φροντισε να μας το ξαναθυμισεις, γιατι ειναι νωρις ακομα απ' οτι καταλαβα

latris mixanis
29/04/2005, 16:53
ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΑΚΡΙΒΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΛΕΩ

latris mixanis
23/05/2005, 13:06
ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΒΑΣΗΣ ΣΤΗ ΝΕΔΑ ΕΙΝΑΙ 2/3-7. ΚΟΣΤΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΟΣΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΚ.

Μήτσος1
23/05/2005, 13:33
Μάθε εσύ και εδώ είμαστε εμείς. Μακάρι να μαζευτεί αρκετός κόσμος για να έχουμε και χαβαλέ...

grsart
23/05/2005, 13:44
αν και ειναι πολυ νωρις ακουγεται σουπερ. περιμενουμε λεπτομεριες!!!!

latris mixanis
24/05/2005, 16:42
ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 40ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΝΤΕ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΦΑΣ ΠΟΛΥ ΚΡΕΑΣ:lol: :lol:

Μήτσος1
24/05/2005, 21:52
Άντε για να βλέπουμε συμμετοχές σιγά-σιγά. Εγώ είμαι μέσα πάντως...

africanos31
29/05/2005, 20:16
Δθστηχως μπορω μονο απο 14 ιουλη και μετα....Αν αλλαξει ημερομηνια ειμαι μεσα Μακαρι να αλλαξει η ημερομηνια

latris mixanis
27/06/2005, 09:25
Τελικά η εκδρομή για Νέδα θα είναι 9-10 του μήνα και 30-40€ το άτομο αλλά μάλλον 30€. Γιάννη τώρα μπορείς να έρθεις που ήθελες:smilea: :smilea:

Μήτσος1
27/06/2005, 23:49
Άντε να δούμε τι θα γίνει με το θέμα των συμμετοχών ρε καλόπαιδα...

mtsop
28/06/2005, 08:33
Να κάνω μια ερώτηση;
Ποιος διοργανώνει αυτή την κατάβαση;

latris mixanis
28/06/2005, 08:47
Ο σύλλογος φίλοι της Νέδα κάπως έτσι λέγετε.

mtsop
28/06/2005, 11:26
Γιατί πριν 4 χρόνια που είχα πάει και το διοργάνωνε ο δήμος ήταν μια μέρα βέβαια αλλά όλα ήταν τσάμπα, μαζί και το φαί το βράδυ. Και μας είχαν πει πως θα γίνεται κάθε χρόνο μια εβδομάδα πριν το 15 Αυγουστό.

LINA
28/06/2005, 22:49
παιζει επισης για μενα και καποιους ακομα φιλους, αυριο θα στειλω με μαιλ φωτογραφιες στην LATRIS να σας βαλει να δειτε, δυστηχως τις εχω στο pc της δουλειας και απο εκει εχω κομμενη την συνδεση για το moto.gr :mad: α ρε με τον χιτλερ που μπλεξαμε ......:evil:
ελενη πρεπει να οργανωσεις λιγο για τις κρατησεις των συμμετοχων , μηπως πρεπει να μας δωσεις το τηλ της οργανωσεις να κλεισουμε μονοι μας? η θα τα κλεισεις ολα εσυ?

latris mixanis
29/06/2005, 08:54
αν θέλετε τα κανονίζω όλα εγώ.