PDA

View Full Version : ΤΑ "Καγκουροπαθηματα" είναι "Καγκουρομαθηματα"?



SVX
20/07/2009, 22:21
...ειχα εναν σημερα στο φαναρι μπροστα μου με BUSA.... ακρανωτο ( ή ειναι το σωστο ξεκράνωτο?) ....


και ειχα την εξης σκεψη... ΑΥΤΟΣ ο δηθεν μοτοσυκλετιστης.... θα φορουσε κρανος μετα απο μια πτωση/τραυματισμο? ή θα ειχε την ιδια νοοτροπία ?


ΤΙ πρεπει να γινει για να το βαλουν ΚΑΛΑ στο κεφαλι τους ? ειναι στο ατομο τελικα?



και μην πει κανενας πως το οικονομικο μπαινει στην μεση .... :alien:

Tpap
20/07/2009, 22:24
Κι όμως είναι οικονομικό το θέμα...:D

hidefnick
20/07/2009, 22:53
Μετά από 1-2 εφτακοσσάρες ΘΑ ΦΟΡΟΥΣΕ:D

devil's animal
20/07/2009, 23:32
αν χτυπαγε στο κεφαλι και ζουσε, νομιζω οτι θα καταλαβαινε και θα συνεχιζε να καβαλαει φορωντας!

αν και ξερω περιπτωση συναδελφου που συνεχισε να μην φοραει οταν επουλωθηκαν τα καψιματα σε ολο το κουτελο και στην αριστερη πλευρα του προσωπου του:rolleyes:

γενικα (οπως ειπε και ο Αλμπερτ) η ανθρωπινη βλακεια δεν εχει οριο...:sad:

Tpap
20/07/2009, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Μετά από 1-2 εφτακοσσάρες ΘΑ ΦΟΡΟΥΣΕ:D

με έπιασες... :a10:

jorgevaldano
21/07/2009, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Μετά από 1-2 εφτακοσσάρες ΘΑ ΦΟΡΟΥΣΕ:D

χωρίς καμία αμφιβολία

θα τσίριζε για την "εισπρακτική φύση" της αστυνόμευσης, αλλά θα το φορούσε

βέβαια μπορεί να ήταν της πλάκας

ή τύπου τζετ

ή να το φορούσε άδετο

---> η βλακεία είναι ανίκητη :yuck:

jfx
21/07/2009, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αν χτυπαγε στο κεφαλι και ζουσε, νομιζω οτι θα καταλαβαινε και θα συνεχιζε να καβαλαει φορωντας!

αν και ξερω περιπτωση συναδελφου που συνεχισε να μην φοραει οταν επουλωθηκαν τα καψιματα σε ολο το κουτελο και στην αριστερη πλευρα του προσωπου του:rolleyes:

γενικα (οπως ειπε και ο Αλμπερτ) η ανθρωπινη βλακεια δεν εχει οριο...:sad:



κι εγω αυτο πιστευα, μεχρι που εκανα με ενα γνωστο μου που ειχε πεσει και ειχε χτυπησει ελαφρα λιγο πανω απο το ματι τον εξης διαλογο:
-------------------------------------------------
- φιλε μου κατλαβαινεις οτι απο τύχη εζησες και οτι με το κρανος θα μπορουσες να αποφυγεις και αυτο το χτυπημα και τα ράματα;
-αμα δε σε θελει, τι κρανος να φορας τι οχι.. αμα ειναι να φύγεις θα φύγεις.
-ναι όμως όλα ειναι θέμα πιθανοτήτων. κι εγω που φοράω την ολόσωμη και με κοιτας περιεργα, παλι εχω πιθανότητες να τη παθω, αλλα φορώντας οτι μπορώ, τις μειώνω.
-"μπα δε φοράω δεν το μπορώ, εξαλλου τώρα ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΕΦΤΩ".:eyepop:
-------------------------------------------------


μετα απο αυτο περασε καπου εξάμηνο για να του ξαναμιλησω του συγκεκριμενου για κράνος...

jorgevaldano
21/07/2009, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από jfx

-αμα δε σε θελει, τι κρανος να φορας τι οχι.. αμα ειναι να φύγεις θα φύγεις.
.....
-"μπα δε φοράω δεν το μπορώ, εξαλλου τώρα ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΕΦΤΩ".:eyepop:




Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano


---> η βλακεία είναι ανίκητη :yuck:

;)

chris_honda
21/07/2009, 00:47
Οσο αφορα το οικονομικό δεν θα συμφωνήσω..την busa πως την πήρε???
Και ύστερα δεν χρειάζεται και 1 περιουσία..(5 εξόδους να μην κάνεις βγήκε το κρανάκι....)
και σου μένει κι όλας....(εκτός απ την ασφάλεια)

BLiTzER
21/07/2009, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
(5 εξόδους να μην κάνεις βγήκε το κρανάκι....)
και σου μένει κι όλας....(εκτός απ την ασφάλεια)

"5 εξόδους" εννοείς στην Ευρώπη?

Ον τόπικ κι εγώ έχω σκεφτεί ότι δεν ξανακαβαλάω χωρίς κράνος/μπουφάν/γάντια, μετά από πτώση, αλλά μου πέρασε σύντομα. Δεν είναι απαραίτητα θέμα καγκουριάς ή ηλιθιότητας. Έχω πανάκριβο πλήρη εξοπλισμό, αλλά που και που δε βγαίνω όπως θα πρεπε. Ξέρω πολύ καλά τι κάνω βέβαια και σε καμία περίπτωση δεν το συνιστώ.

chris_honda
21/07/2009, 01:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
"5 εξόδους" εννοείς στην Ευρώπη?

Ον τόπικ κι εγώ έχω σκεφτεί ότι δεν ξανακαβαλάω χωρίς κράνος/μπουφάν/γάντια, μετά από πτώση, αλλά μου πέρασε σύντομα. Δεν είναι απαραίτητα θέμα καγκουριάς ή ηλιθιότητας. Έχω πανάκριβο πλήρη εξοπλισμό, αλλά που και που δε βγαίνω όπως θα πρεπε. Ξέρω πολύ καλά τι κάνω βέβαια και σε καμία περίπτωση δεν το συνιστώ.




:rotflmao: :rotflmao: Οχι βρε....εννοώ από τις άλλες.....εκείνες με τα σφηνάκια.....:rotflmao: :rotflmao

Οτι και να πουμε πάντως σημασία είναι να μαστε πάντα όρθιοι...

fkayios
21/07/2009, 09:07
Που να βλεπες τι ειδα εγω σε ενα φαναρι... Δυο παιδια ηταν δεν ηταν 20 χρονων, καβαλα σε ενα Z750 χωρις πινακιδες , με ολο τον καγκουροεξοπλισμο (παντοφλες , φανελακια , φραντζες , σορτσακια) χωρις κρανος και τα 2 να μου σηκωνουν σουζα με την μια και να φευγουν εντος πολης με καμια 150αρα km..

Που πας ρε καραμητρο ; μου ηρθε να τους πω , αλλα δεν τους επιανα .......
Τωρα αμα σπασουν το κεφαλι τους ποιος θα φταει αραγε ;
Η ηλιθιοτητα μερικων δεν εχει ορια.

stvr1
21/07/2009, 09:17
Πρίν 3-4 χρόνια είχε γίνει ένα ατύχημα στην Πειραιώς. Έκανε αναστροφή ένα saxo και έσκασε πάνω του με καμία 160αριά χαω ένα R6 αν θυμάμαι καλά. Ο οδηγός ακράνωτος και η αρχική όψη του ήταν σαν να μην την βγάζει. Τελικά ενημερωθήκαμε από το νοσοκομείο που τον πήγαν (μέσω γνωστού) ότι όχι μόνο την έβγαλε καθαρή αλλά δεν είχε και κανέναν σοβαρό τραυματισμό.
Θα περίμενε κανείς αυτός ο άνθρωπος να έχει πάθει ενα γερό σοκ και να έχει βάλει μυαλό. Μετά απο καιρό συζητόντας το περιστατικό πέσαμε σε έναν γνωστό του, ο οποίος μας είπε ότι όχι μόνο δεν έβαλε μυαλό, αλλά περιφανευόταν ότι τράκαρε με τόσα και δεν έπαθε τίποτα...

Ελπίζω να απάντησα στην αρχική ερώτηση....

DeusEx
21/07/2009, 10:22
160km/h ξεκρανωτος κ την εβγαλλε καθαρη >?? Τι ειπες τωρα ?

Αγιο ειχε

stvr1
21/07/2009, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
160km/h ξεκρανωτος κ την εβγαλλε καθαρη >?? Τι ειπες τωρα ?

Αγιο ειχε

Μάλλον δεν το κατάλαβε όμως....

jorgevaldano
21/07/2009, 10:36
αν τον ρωτήσεις θα σου πει "ξέρω να πέφτω..." και θα σου κλείσει το μάτι μάγκικα

chris_honda
21/07/2009, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
αν τον ρωτήσεις θα σου πει "ξέρω να πέφτω..." και θα σου κλείσει το μάτι μάγκικα





Ε!!! Αυτό δεν το συζητάμε......:rotflmao: :rotflmao:

Τόσο μα....ες είναι......

zefos1100xx
21/07/2009, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
αν τον ρωτήσεις θα σου πει "ξέρω να πέφτω..." και θα σου κλείσει το μάτι μάγκικα


...αυτη η θεωρια του ''ξερω να πεφτω!''...............

.....ποσα χρονια εχω ακουσει ποσες μ---κιες!

....''ναι!ξερω να πεφτω....σαν ενα σακι με πατατες τυχαια κινουμενο''

blueangel
21/07/2009, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από fkayios
Που να βλεπες τι ειδα εγω σε ενα φαναρι... Δυο παιδια ηταν δεν ηταν 20 χρονων, καβαλα σε ενα Z750 χωρις πινακιδες , με ολο τον καγκουροεξοπλισμο (παντοφλες , φανελακια , φραντζες , σορτσακια) χωρις κρανος και τα 2 να μου σηκωνουν σουζα με την μια και να φευγουν εντος πολης με καμια 150αρα km..

Που πας ρε καραμητρο ; μου ηρθε να τους πω , αλλα δεν τους επιανα .......
Τωρα αμα σπασουν το κεφαλι τους ποιος θα φταει αραγε ;
Η ηλιθιοτητα μερικων δεν εχει ορια.

Υπάρχει και χειρότερη μόδα:mad: η ανδρική "πασαρέλα" σε busa με "εξοπλισμό" μόνο το μαγιο και αυτό μπικίνι!!!!Βλέπεις πρέπει να φανούν δικέφαλοι,τρικέφαλοι,ραχιαίοι,κοιλιακοί:evil: Ολα τα σχετικά γενικώς της καφρίλας κάποιων που εξαργυρώνουν με τη ζωή τους τις ώρες του γυμναστηρίου το Χειμώνα:sick: :hypnotize :bigcry:

gcrook
22/07/2009, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Μετά από 1-2 εφτακοσσάρες ΘΑ ΦΟΡΟΥΣΕ:D

Δυστυχως ουτε μετα 3-4 εφτακοσσαρες θα φορουσε.
Δεν εχει να κανει με το προστιμο.Ειναι θεμα νοοτροπιας και παιδειας και κανενας νομος δεν μπορει να διορθωσει αυτο που επρεπε να ειχει γινει πολυ πριν.

Καποιοι ανθρωποι εχουν μεσα τους αυτο που ισως σε καποιες περιπτωσεις η επιβολη του νομου η μια γερη πτωση-μαθημα να μπορεσει να φερει προς τα εξω,αλλα δυστυχως ειναι πολυ αργα σε πολλες απο αυτες.

Αληθεια αυτες τις μερες κυκλοφορειτε καθολου;
Κρανη μετρατε;
Συμπεριφορες στον δρομο βλεπετε;

road spirit
22/07/2009, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αληθεια αυτες τις μερες κυκλοφορειτε καθολου;
Κρανη μετρατε;
Συμπεριφορες στον δρομο βλεπετε; γάμησε τα

jorgevaldano
22/07/2009, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δυστυχως ουτε μετα 3-4 εφτακοσσαρες θα φορουσε.
Δεν εχει να κανει με το προστιμο.Ειναι θεμα νοοτροπιας και παιδειας και κανενας νομος δεν μπορει να διορθωσει αυτο που επρεπε να ειχει γινει πολυ πριν.


μια πυρκαϊά στο πορτοφόλι είναι σε θέση να αλλάξει ακόμη και νοοτροπίες μια χαρούλα

το χρήμα είναι η υπέρτατη παγκόσμια θρησκεία

ήπια και σύντομη ήταν η αστυνόμευση πριν 1-2 χρόνια για το κράνος, και έφερε τεράστιο αποτέλεσμα, η κατάσταση ως προς το κράνος σήμερα είναι ΠΟΛΥ καλύτερη από π.χ. το 2000 (συγκρίνοντας πάντα ιούλιο με ιούλιο)

gcrook
22/07/2009, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
μια πυρκαϊά στο πορτοφόλι είναι σε θέση να αλλάξει ακόμη και νοοτροπίες μια χαρούλα

το χρήμα είναι η υπέρτατη παγκόσμια θρησκεία

ήπια και σύντομη ήταν η αστυνόμευση πριν 1-2 χρόνια για το κράνος, και έφερε τεράστιο αποτέλεσμα, η κατάσταση ως προς το κράνος σήμερα είναι ΠΟΛΥ καλύτερη από π.χ. το 2000 (συγκρίνοντας πάντα ιούλιο με ιούλιο)

Αν τεραστιο αποτελεσμα=τεραστια εσοδα, τοτε ναι εφερε αποτελεσμα.
Επισης αυτη η "πολυ καλυτερη εποχη" που λες ηταν μια εποχη το πρακτικερ ξεπουλαγε κρανη των 10 ευρω κατα εκατονταδες.
Βεβαια ο Ελληνας εβαλε μυαλο και ειδε οτι τα κρανη δεν ηταν ασφαλη και τα εβγαλε ξανα.

Δεν ξερω που κυκλοφορεις και τι βλεπεις,αλλα το καλοκαιρι ειναι μια πολυ καλη περιοδος για να διαπιστωσεις ποσο πολυ βελτιωνονται τα πραγματα απο χρονο σε χρονο (δηλαδη καθολου).

Τα της επιβολης του νομου,και τα "προστιμα που αλλαζουν νοοτροπιες" να τα πεις σε κανα τεξανο ρεπουμπλικανο.:lol:

jorgevaldano
22/07/2009, 16:19
βρίσκομαι πάνω σε μεγάλη διασταύρωση, βλέπω πολλή κίνηση, και η βελτίωση είναι πολύ μεγάλη σε ποσοστό ξεκράνωτων, δεν είναι κάν προς συζήτηση το θέμα ;)

gs 500 f
22/07/2009, 17:09
ολοι γνωριζουν οτι το κρανος θα σου σωσει την ζωη σε ενδεχομενη πτωση,τωρα το οτι ορισμενοι αντι για κρανος φορουν[ καπελο απο μετρο ] η και καθολου προβλημα τους!γιατι να ασχοληθει ο τροχονομος με την καφριλα τους λες και θα του βαλει λογικη το 700αρι?

blueangel
22/07/2009, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
γιατι να ασχοληθει ο τροχονομος με την καφριλα τους λες και θα του βαλει λογικη το 700αρι?

Θα του βάλει φίλε μου!!!Οταν γίνει επαναλαμβανόμενα θα του του το βάλει κανονικότατα και όταν μάλιστα το γράψει στα @@ και το πληρώσει στο 4πλάσιο με το μπουγιουρντί της εφορίας αργότερα εκεί να δείς γέλια:D

DeusEx
22/07/2009, 17:39
Υπαρχουν οι λογικοι , που υποθετω οτι πρεπει να συμπεριλαβω ΟΛΟΥΣ εδω μεσα , που φορανε το κρανακι τους χειμωνα - καλοκαιρι επειδη εχουν πειστει απο την αναγκαιοτητα του κ την χρησιμοτητα του και θα το φορουσαν κ ας μην ηταν παρανομο να κυκλοφορεις ξεκρανωτος.



Υπαρχουν κ οι μικρομυαλοι καγκουρες , που δεν εχουν την συνειδηση να προστατεψουν την κεφαλα τους , κ εκει πρεπει να επεμβει καποιος 3ος (ανωτερα βια) κ να τους επιβαλλει φορεσουν κρανος για το καλο τους ..
Σε αυτη την περιπτωση ειναι σαν ναχεις ενα σκυλακι κ το εκπαιδευεις.Οταν χεσει μια φορα στο πατωμα , του ριχνεις μια σφαλιαριτσα κ το μαλωνεις . Οταν ξαναχεσει , κανεις το ιδιο . Αν το κανει κ 3η φορα , ξανακανεις το ιδιο . Ε, την 4η θα τοχει μαθει ... δεν θα το ξανακανει

Λοιπον , οι καγκουρες ειναι σαν τα μικρα κουταβακια .

:lol:

captaincarnaval
22/07/2009, 19:04
Ρε ειστε με τα καλα σας???
Πιο κρανος κ κουραφεξαλα λετε καλοκαιριατικο???
Μα ειναι δυνατον??? Ελεος πια με αυτα τα κρανοι!!!
Τι να το κανει ο ανθρωπος το κρανος??? Για να γλυτωσει την κλιση?
Ειναι προφανες οτι εχει χρημα εφοσον εχει busa κ δεν τον νοιαζει η κλιση.
Κ επειτα ειναι κ το Μπουρναζι!
Ειναι δυνατον Μπουρναζοτσαρκα με κρανος???
Ειναι δυνατον Μπουρναζοτσαρκα χωρις busa, ζελε στο μαλι, reyban γυαλι ηλιου κ αμανικο???
ΞΥΠΝΑΤΕΕΕ ΡΕΕΕ!!!!
Πως αλλιως θα δειχθει η κορμαρα που αποκτηθηκε με τοσο κοπο το χειμωνα?
Τον ρωτατε το τυπο ποσο καιρο εχει να φαει τιγανητες πατατες για να μη παρει γραμμαριο?
Τον ρωτατε το τυπο ποσες ωρες περασε μπροστα στο καθρεφτη να φτιαχνει το μαλι?
Ε οχι ρε πουστη μου να χαλασει κ το μαλι για ενα γαμοκρανος!!!
1000 φορες η εφτακοσαρου! Ασε που αμα ειναι κ αλανη κ πιλοτος, δε σταματαει κ στα μπλοκα κ δε περνει κ χαμπαρι απο Ζηταδες κ λοπους φοροεισπρακτορες!!!



Τελικα αυτα τα μπουσα (ενταξει, οχι ολα) εχουν καταντησει τα καλυτερα καφεδομηχανακια μετα τα beverly!!!

950dim
22/07/2009, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από captaincarnaval
...κρανοι...reyban...τιγανητες...μαλι...αλανη...

Τι κοινο εχουμε εδω;;;;:D

XJR_Billy
22/07/2009, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Τι κοινο εχουμε εδω;;;;:D

Είσαι πολύ κακός το ξέρεις?:o

Ο κάπταιν καλά τα'πε... ειδικά την Μπουρναζότσαρκα!!:lol: :lol:

950dim
22/07/2009, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Είσαι πολύ κακός το ξέρεις?:o

Ο κάπταιν καλά τα'πε... ειδικά την Μπουρναζότσαρκα!!:lol: :lol:

Συμφωνω οπως τα λεει...
Η παρατηρηση μου ειναι στο πως τα γραφει...φιλικα παντα ε;:eek:

blackbusa
22/07/2009, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από captaincarnaval




Τελικα αυτα τα μπουσα (ενταξει, οχι ολα) εχουν καταντησει τα καλυτερα καφεδομηχανακια μετα τα beverly!!!

πεστα χρυσοστομε....και που να δεις κατι scooterακια τι καφεδομηχανακια ειναι....

DeusEx
22/07/2009, 19:26
παρτε fz6 ...

σε παει παντου κ συμφερει ... στην δουλεια , στο ταξιδι , στην καφετερια , στις διακοπες , στους χωματοδρομους .

:D

και αμα παρκαρεις ακριβως απεξω απο την καφετερια δεν θα σε χαρακτηρισουν καγκουρα με Busa μονο για καφε , ουτε σαν beverloσκουτεροκαφεδομηχανακι ...

950dim
22/07/2009, 19:28
Παει για ΔιαμαχΑΙς:D ...:smilea:

XJR_Billy
22/07/2009, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Συμφωνω οπως τα λεει...
Η παρατηρηση μου ειναι στο πως τα γραφει...φιλικα παντα ε;:eek:

Γει'αφτώ ίσε κακώς μπραι...
Αιντάξι, κάνη κε κανά λαθάκοι, δαιν τραίχοι τείπωτα..:D

Έψαχνα ένα άλλο ποστάκι απο χτες... εκεί να δεις ορθογραφία και σύνταξη...:bigcry: :bigcry: :rotflmao:

SVX
22/07/2009, 20:06
...να κανω και μια αλλη "ενσταση".... αυτοι οι τυποι που τους συναπαντω παντου και everywhere... θα πρεπε να αντιμετωπιζονται ως "συναδελφοι μοτοσυκλετιστες"? αξιζουν τον σεβασμο μας?



γιατι οταν βλεπω πως οδηγεις χωρις να σεβεσαι την ΔΙΚΗ ΣΟΥ κεφαλα και ακεραιοτητα.... ε..!φαντασου τι ωραιες "πρωτοβουλιες" θα παιρνεις σε σχεση με τον ΚΟΚ και την οδηγικη συμπεριφορα..... :rolleyes:

STOYBI
22/07/2009, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
...να κανω και μια αλλη "ενσταση".... αυτοι οι τυποι που τους συναπαντω παντου και everywhere... θα πρεπε να αντιμετωπιζονται ως "συναδελφοι μοτοσυκλετιστες"? αξιζουν τον σεβασμο μας?



γιατι οταν βλεπω πως οδηγεις χωρις να σεβεσαι την ΔΙΚΗ ΣΟΥ κεφαλα και ακεραιοτητα.... ε..!φαντασου τι ωραιες "πρωτοβουλιες" θα παιρνεις σε σχεση με τον ΚΟΚ και την οδηγικη συμπεριφορα..... :rolleyes:


Ολοι οι μοτοσυκλετιστες ανεξαρτητα αν προσεχουν την δικια τους κεφαλα η οχι εφοσον δεν σε ενοχλουν αξιζουν τον σεβασμο σου ( οπως αξιζεις και εσυ τον δικο τους....)

Τωρα το αν θα με στειλει ενας μαλακας που δεν σεβετε τον ΚΟΚ.... ειτε φοραει το κρανος ειτε οχι μου ειναι αδιαφορο..... Το αιμα εφοσον ειμαι ζωντανος θα του το πιω......

chris_honda
22/07/2009, 21:33
Σε είδα πριν 10 λεπτά...στη Ρόδου-Λίνδου....και επειδή σε πέρασα ....άνοιξες το

R1 και με πέρασες με κανα 150αρι με τη κοπελίτσα ξεκράνωτη.....(πως θα κοιμηθώ ρε γμτ.)
:lol: :lol: :lol: :lol:

chris_honda
22/07/2009, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ολοι οι μοτοσυκλετιστες ανεξαρτητα αν προσεχουν την δικια τους κεφαλα η οχι εφοσον δεν σε ενοχλουν αξιζουν τον σεβασμο σου ( οπως αξιζεις και εσυ τον δικο τους....)

Τωρα το αν θα με στειλει ενας μαλακας που δεν σεβετε τον ΚΟΚ.... ειτε φοραει το κρανος ειτε οχι μου ειναι αδιαφορο..... Το αιμα εφοσον ειμαι ζωντανος θα του το πιω......


Μήπως το χοντραινουμε ρε παίδες λιγάκι??:( :( :( :( :( :( :( :(

SVX
22/07/2009, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
Μήπως το χοντραινουμε ρε παίδες λιγάκι??:( :( :( :( :( :( :( :(

ναι.... ας γυρισουμε παλι....στο MODE "...ωχ μωρεεεεε....δεν βαριεσαι....." "αστους να κοψουν το λαιμο τους...." "δικο του ειναι το κεφαλι..."



ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ) ΠΩΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΝΑΝ ΜΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ "ΑΝΕΜΕΛΟΙ & ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΟΙ" ΚΑΒΑΛΑΡΗΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ή ΝΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΟΥΝ ΤΟ STOP ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ

chris_honda
22/07/2009, 21:54
Ωπα.....μάζι σου είμαι.....γράψε λάθος.....

δεν κατάλαβα καλλα στην απάντηση του stoubi εννοείται πως ο κίνδυνος πάντα υπάρχει......

άλλοστε είμαι απ αυτους που και για τσιγάρα να πάω παντα με το κρανάκι....

STOYBI
22/07/2009, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
ναι.... ας γυρισουμε παλι....στο MODE "...ωχ μωρεεεεε....δεν βαριεσαι....." "αστους να κοψουν το λαιμο τους...." "δικο του ειναι το κεφαλι..."



Το θεμα το...... Αν φοραει κρανος η οχι ενας μοτοσυκλετιστης.....

Με το αν πρεπει να μην τον σεβομαι μονο και μονο επειδη δεν φοραει κρανος.....

Απεχουν μεταξυ τους ετη φωτος.......

Ζουμε σε μια εποχη που και το κρανος ( μαζι με καποια αλλα θεματα ) φρασεις οπως.... Ειχα αγνοια κινδυνου η ... Δεν το ηξερα...... εχουν παυσει απο καιρο να αποτελουν δικαιολογια....

Στο να φτασω ομως στο σημειο να αναρωτιεμε αν πρεπει να αξιζει τον σεβασμο μου μοτοσυκλετιστης που το μονο κακο που εκανε ειναι να μην φοραει κρανος ε σορρυ μου πεφτει καπως βαρυ.......

Τον σεβασμο μου ( μαζι με την λυπηση μου ) θα τον εχει σιγουρα οπως ο καθε σωστος ( απο την οδηγικη πλευρα του θεματος ) μοτοσυκλετιστης.......

chris_honda
22/07/2009, 22:24
Σωστός...:a013: :a10: :a10:

SVX
22/07/2009, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
[B]ναι.... ας γυρισουμε παλι....στο MODE "...ωχ μωρεεεεε....δεν βαριεσαι....." "αστους να κοψουν το λαιμο τους...." "δικο του ειναι το κεφαλι..." [QUOTE]



Το θεμα το...... Αν φοραει κρανος η οχι ενας μοτοσυκλετιστης.....

Με το αν πρεπει να μην τον σεβομαι μονο και μονο επειδη δεν φοραει κρανος.....

Απεχουν μεταξυ τους ετη φωτος.......

Ζουμε σε μια εποχη που και το κρανος ( μαζι με καποια αλλα θεματα ) φρασεις οπως.... Ειχα αγνοια κινδυνου η ... Δεν το ηξερα...... εχουν παυσει απο καιρο να αποτελουν δικαιολογια....

Στο να φτασω ομως στο σημειο να αναρωτιεμε αν πρεπει να αξιζει τον σεβασμο μου μοτοσυκλετιστης που το μονο κακο που εκανε ειναι να μην φοραει κρανος ε σορρυ μου πεφτει καπως βαρυ.......

Τον σεβασμο μου ( μαζι με την λυπηση μου ) θα τον εχει σιγουρα οπως ο καθε σωστος ( απο την οδηγικη πλευρα του θεματος ) μοτοσυκλετιστης.......


να σου υπογραμμισω πως το κρανος με τον τροπο συμπεριφορας ειναι αμεσα συνδεδεμενα.... γιατι πολλοι θα ισχυριστουν πως το κρανος σου αφαιρει την αισθηση ελευθεριας που προσφερουν τα 2τροχα και η "Ανεμελια" .....αυτη η ανεμελια λοιπον και το να τα παιρνεις ολα με το ματι του "Easy Rider" εμενα ΜΕ βαζουν σε σκεψεις...

gixxerpap
23/07/2009, 10:12
προσπαθώ τόση ώρα να γράψω, αλλά πραγματικά δεν ξέρω πως και τι ..... τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου .....:eyepop:

blackbusa
23/07/2009, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
προσπαθώ τόση ώρα να γράψω, αλλά πραγματικά δεν ξέρω πως και τι ..... τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου .....:eyepop:

ρε φιλαρακο εσυ μην τρελλενεσε...αλλωστε με το busa σου πας για παγωτο και οχι για καφε....

:wave2:

gixxerpap
23/07/2009, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
να σου υπογραμμισω πως το κρανος με τον τροπο συμπεριφορας ειναι αμεσα συνδεδεμενα.... γιατι πολλοι θα ισχυριστουν πως το κρανος σου αφαιρει την αισθηση ελευθεριας που προσφερουν τα 2τροχα και η "Ανεμελια" .....αυτη η ανεμελια λοιπον και το να τα παιρνεις ολα με το ματι του "Easy Rider" εμενα ΜΕ βαζουν σε σκεψεις...


η χρήση του κράνους είναι όντως άμεσα συνδεδεμένη με τη συμπεριφορά .... είναι κάτι τύποι που λές, που βγαίνουν κάτι βράδια στις εθνικές και κυνηγιούνται με 300+ φορώντας βέβαια κράνος και πανοπλίες .... οι ίδιοι τύποι, όταν βρεθούν σε μια ορεινή διαδρομή, βγάζουν το κράνος και παίρνουν το γαμημένο το ρίσκο για να απολαύσουν λίγο παραπάνω μοτοσυκλέτα...θέλουν νά ακούσουν το μοτέρ να γουργουρίζει, να μυρίσουν, να τους χτυπήσει το αεράκι και διάφορες τέτοιες αηδίες ....


ναι ρε μάγκες, η ανεμελιά και η αίσθηση ελευθερίας είναι βασικός λόγος για να καβαλάς μηχανή, και μη φοβάστε τέτοιους τύπους .... να φοβάστε περισσότερο τους φουλ εξοπλισμένους με τα τριβάλιτσα τα tankbag, τα gps και τα bluetooth, τις ενδοσυννενοήσεις, που χρειάζονται μισή ώρα για να ξεπαρκάρουν τη δίκυκλη γκαρσονιέρα τους, και μετά βιάζονται και επιδίδονται στις πιο ηλίθιες σφήνες, μένουν ντεμπραγιαρισμένοι σε όλο το φανάρι για να ξεκινήσουν τελικά με κόκκινο για να προλάβουν να μας κλείσουν το δρόμο μετα απο 10 μέτρα .....

να φοβάστε τους εξολισμένους και καθωσπρέπει που ακόμα δεν ξέρουν ότι γύρω απο την αθήνα και στις εθνικές οδούς έχουν μπεί διόδια ....

....που για να βγούν εκδρομή χρειάζονται 3 μήνες προγραμματισμό, εγγύηση απο τη μετεωρολογική, ξηρά τροφή, αδιάβροχες κάλτσες και φαρμακείο με εμβόλια για τη γρίππη...

...που οδηγούν μοτοσυκλέτα μόνο άνοιξη και φθινόπωρο, γιατί το καλοκαίρι έχει ζέστη, και το χειμώνα κρυώνει το κωλαράκι τους ...

να φοβάστε αυτούς που βαφτίστηκαν μοτοσυκλετιστές γιατί έπρεπε να φτάσουν πιο γρήγορα στο γραφείο, που αγόρασαν την υπερπολυτελή πολυθρόνα για να μη βρέχεται το κοστούμι, και όχι τους καγκουραίους που βγήκαν τσάρκα γιατί καύλωσαν ....

McGyver
23/07/2009, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
να φοβάστε τους εξολισμένους και καθωσπρέπει που ακόμα δεν ξέρουν ότι γύρω απο την αθήνα και στις εθνικές οδούς έχουν μπεί διόδια ....

:eyepop:

Πότε έγινε αυτό ρε;;;

Κατά τ' άλλα καλά τα λες...

jorgevaldano
23/07/2009, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap

να φοβάστε αυτούς που βαφτίστηκαν μοτοσυκλετιστές γιατί έπρεπε να φτάσουν πιο γρήγορα στο γραφείο, που αγόρασαν την υπερπολυτελή πολυθρόνα για να μη βρέχεται το κοστούμι, και όχι τους καγκουραίους που βγήκαν τσάρκα γιατί καύλωσαν ....

αν και δεν με γνωρίζεις, σε γνωρίζω εγώ (μακριά ιστορία πώς και γιατί)

έτυχε λοιπόν να οδηγήσω δίπλα σου στην κηφισίας μια μέρα για λίγο, πριν στρίψεις για το μαγαζι σου με το μπούσα:

αδιάκοπες ξερογκαζιές

και επιθετική οδήγηση του τύπου "εφόσον είσαι μπροστά μου, με μοτό ή κουτί, θα σε περάσω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ ARGH!!!"

με άλλα λόγια εσύ ο ίδιος αποτελείς, για μένα τουλάχιστον, διάψευση των παραπάνω που γράφεις, ότι δηλαδή οι καυλωμένοι δεν αποτελούν κίνδυνο, ενώ όσοι πήραν μοτό για βολικό μέσο μετακίνησης είναι επικίνδυνοι ;)

McGyver
23/07/2009, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
αδιάκοπες ξερογκαζιές

Του μπερδεύει το μπουρδέλο ακόμα;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
23/07/2009, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
αν και δεν με γνωρίζεις, σε γνωρίζω εγώ (μακριά ιστορία πώς και γιατί)

έτυχε λοιπόν να οδηγήσω δίπλα σου στην κηφισίας μια μέρα για λίγο, πριν στρίψεις για το μαγαζι σου με το μπούσα:

αδιάκοπες ξερογκαζιές

και επιθετική οδήγηση του τύπου "εφόσον είσαι μπροστά μου, με μοτό ή κουτί, θα σε περάσω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ ARGH!!!"

με άλλα λόγια εσύ ο ίδιος αποτελείς, για μένα τουλάχιστον, διάψευση των παραπάνω που γράφεις, ότι δηλαδή οι καυλωμένοι δεν αποτελούν κίνδυνο, ενώ όσοι πήραν μοτό για βολικό μέσο μετακίνησης είναι επικίνδυνοι ;)

Τσίξερπαπ, σε πιάσαμε ρε...:lol:

Ωστε έτσι, ε?

δάσκαλε που δίδασκες δηλαδή... :rotflmao:

XJR_Billy
23/07/2009, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Τσίξερπαπ, σε πιάσαμε ρε...:lol:

Ωστε έτσι, ε?

δάσκαλε που δίδασκες δηλαδή... :rotflmao:

Όχι ρε παιδιά, για να μην του σβήσει γκάζωνε...:p

gcrook
23/07/2009, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano

"εφόσον είσαι μπροστά μου, με μοτό ή κουτί, θα σε περάσω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ ARGH!!!"



Αποκαλυπτικη πρωτη φωτο του pap.:lol:

"Shiver me timbers" μωρη κουφαλα και το γκαζι καρυδι:lol:


169518

gixxerpap
23/07/2009, 12:36
γιατί πότε αρνήθηκα ότι οδηγώ επιθετικά?
ακόμα και η διαδρομή από και πρός το μαγαζί είναι διασκέδαση για μένα ...
καβαλάω τη μηχανή μου γιατί τη γουστάρω, και όχι από ανάγκη ...
είμαι απόλυτα συνεπής σε αυτά που γράφω!

μήπως σε έκλεισα πουθενά, ακόμα και με το μπουσάκι? μήπως κινδύνεψες εξαιτίας μου?

επικίνδυνοι είναι όσοι δεν παίρνουν χαμπάρι πόσο κόσμο μπορεί να κλείνουν με το να κάθονται ανάμεσα σε δύο αυτοκίνητα, γιατί πολύ απλά δεν βλέπουν πίσω τους ποτέ, ή γιατί φοβούνται να κάνουν έναν ελιγμό......για να μην πούμε γι΄αυτούς που δεν κουνιούνται απο εγωισμό ....

αν όντως οδηγούσα επιθετικά, δε θα ενόχλησαν και για πολύ οι αδιάκοπες ξερογκαζιές ...

gixxerpap
23/07/2009, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αποκαλυπτικη πρωτη φωτο του pap.:lol:

"Shiver me timbers" μωρη κουφαλα και το γκαζι καρυδι:lol:


αυτή η σημαία, χαλάει την ισορροπία στις μανούβρες ....

jorgevaldano
23/07/2009, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
γιατί πότε αρνήθηκα ότι οδηγώ επιθετικά?
ακόμα και η διαδρομή από και πρός το μαγαζί είναι διασκέδαση για μένα ...
καβαλάω τη μηχανή μου γιατί τη γουστάρω, και όχι από ανάγκη ...
είμαι απόλυτα συνεπής σε αυτά που γράφω!

μήπως σε έκλεισα πουθενά, ακόμα και με το μπουσάκι? μήπως κινδύνεψες εξαιτίας μου?

επικίνδυνοι είναι όσοι δεν παίρνουν χαμπάρι πόσο κόσμο μπορεί να κλείνουν με το να κάθονται ανάμεσα σε δύο αυτοκίνητα, γιατί πολύ απλά δεν βλέπουν πίσω τους ποτέ, ή γιατί φοβούνται να κάνουν έναν ελιγμό......για να μην πούμε γι΄αυτούς που δεν κουνιούνται απο εγωισμό ....

αν όντως οδηγούσα επιθετικά, δε θα ενόχλησαν και για πολύ οι αδιάκοπες ξερογκαζιές ...

πάντα οι άλλοι είναι επικίνδυνοι και αξιόμεμπτοι ;)

jorgevaldano
23/07/2009, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
γιατί πότε αρνήθηκα ότι οδηγώ επιθετικά?
....
για να μην πούμε γι΄αυτούς που δεν κουνιούνται απο εγωισμό ....


...ενώ η επιθετική οδήγηση δεν έχει καμία σχέση με εγωισμό... :rolleyes:

έχει καθαρά αλτρουϊστικά κίνητρα...

mivvo
23/07/2009, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
...ειχα εναν σημερα στο φαναρι μπροστα μου με BUSA.... ακρανωτο ( ή ειναι το σωστο ξεκράνωτο?) ....


και ειχα την εξης σκεψη... ΑΥΤΟΣ ο δηθεν μοτοσυκλετιστης.... θα φορουσε κρανος μετα απο μια πτωση/τραυματισμο? ή θα ειχε την ιδια νοοτροπία ?


ΤΙ πρεπει να γινει για να το βαλουν ΚΑΛΑ στο κεφαλι τους ? ειναι στο ατομο τελικα?



και μην πει κανενας πως το οικονομικο μπαινει στην μεση .... :alien:

Εαν ειχε μια πτωση με το busa (και επιβιωνε) μαλλον μετα θα φορουσε. :)

gixxerpap
23/07/2009, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
...ενώ η επιθετική οδήγηση δεν έχει καμία σχέση με εγωισμό... :rolleyes:

έχει καθαρά αλτρουϊστικά κίνητρα...

το ακούσαμε κι αυτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
23/07/2009, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
...να φοβάστε περισσότερο τους φουλ εξοπλισμένους με τα τριβάλιτσα τα tankbag, τα gps και τα bluetooth, τις ενδοσυννενοήσεις, που χρειάζονται μισή ώρα για να ξεπαρκάρουν τη δίκυκλη γκαρσονιέρα τους...

ειπε ο τυπος με το διχρονο, μονοκυλινδρο των 97κιλων (φουλ υγρων) και χαθηκε μεσα στα μονοπατια του βουνου....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jorgevaldano
23/07/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
το ακούσαμε κι αυτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ειρωνικά το έγραψα, και χαίρομαι που αντιλαμβάνεσαι πόσο γελοίο είναι

gixxerpap
23/07/2009, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ειπε ο τυπος με το διχρονο, μονοκυλινδρο των 97κιλων (φουλ υγρων) και χαθηκε μεσα στα μονοπατια του βουνου....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


υπονοείς ότι τα μηχανάκια μου είναι δυσκίνητα?:mad:

(ωχ, μ΄έπιασε το εγωϊστικό μου πάλι...):lol:

filipp0s
23/07/2009, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
το ακούσαμε κι αυτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

απορω και που ακους ακομα με τοσες αδιακοπες ξερογκαζιες με ξεταπωτες εξατμισεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
23/07/2009, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
ειρωνικά το έγραψα, και χαίρομαι που αντιλαμβάνεσαι πόσο γελοίο είναι

όντως, είναι εκπληκτικό το πως καταλαβαίνουμε ο ένας τον άλλο ...

βέβαια εγώ γελάω επειδή όντως πιστεύεις ότι η επιθετική οδήγηση πρέπει σώνει και καλά να συνδέεται με εγωϊσμό, ή κόμπλεξ, ή δεν ξέρω γω τι, αλλά τέλος πάντων ...

μη με παρεξηγείς, φταίει που δεν έχω πάει διακοπές ακόμα ...:lol:

jorgevaldano
23/07/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap

βέβαια εγώ γελάω επειδή όντως πιστεύεις ότι η επιθετική οδήγηση πρέπει σώνει και καλά να συνδέεται με εγωϊσμό, ή κόμπλεξ, ή δεν ξέρω γω τι, αλλά τέλος πάντων ...


στο έγραψα και παραπάνω, όλα τα ελαττώματα του κόσμου τα έχουν οι άλλοι

filipp0s
23/07/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
...μη με παρεξηγείς, φταίει που δεν έχω πάει διακοπές ακόμα ...:lol:

να πας μπας και ησυχασουν οι δρομοι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
23/07/2009, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
απορω και που ακους ακομα με τοσες αδιακοπες ξερογκαζιες με ξεταπωτες εξατμισεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ο μηχανικός μου είπε ότι είναι road legal:a01:
τώρα θα μου πεις, είχε δηλώσει ότι θα το έκανε και γρήγορο ....

gixxerpap
23/07/2009, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
στο έγραψα και παραπάνω, όλα τα ελαττώματα του κόσμου τα έχουν οι άλλοι

γμσ τα ...έτσι ακριβώς .....και άντε να συννενοηθούμε μετά εμείς οι λίγοι τέλειοι ...

gixxerpap
23/07/2009, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
να πας μπας και ησυχασουν οι δρομοι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι μλκς ..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ! θα μείνω εδώ μέχρι να φύγουν όλοι, να βγάλω τ΄απωθημένα μου:lol:

filipp0s
23/07/2009, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorgevaldano
...ενώ η επιθετική οδήγηση δεν έχει καμία σχέση με εγωισμό... :rolleyes:

έχει καθαρά αλτρουϊστικά κίνητρα...

κανεις λάθος που τον λες εγωιστή...ειναι μεγαλος αλτρουιστής.

Να φανταστεις ότι οταν βγαινει το βραδυ εθνική να ανοιξει το busa, αφηνει ανοικτο το tank bag και μοιραζει ότι έχει μεσα δεξια κι αριστερα στο δρομο...



:lol: :rotflmao: :lol:

MikeG
23/07/2009, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
τι μλκς ..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ! θα μείνω εδώ μέχρι να φύγουν όλοι, να βγάλω τ΄απωθημένα μου:lol:




http://www.youtube.com/watch?v=Ghj3kp96xwQ :smokin:

gixxerpap
23/07/2009, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
κανεις λάθος που τον λες εγωιστή...ειναι μεγαλος αλτρουιστής.

Να φανταστεις ότι οταν βγαινει το βραδυ εθνική να ανοιξει το busa, αφηνει ανοικτο το tank bag και μοιραζει ότι έχει μεσα δεξια κι αριστερα στο δρομο...



:lol: :rotflmao: :lol:

δε μου λες, που τα πίνετε μεσημεριάτικο να ρθω και γω τώρα που σχολάω?:rotflmao:

filipp0s
23/07/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δε μου λες, που τα πίνετε μεσημεριάτικο να ρθω και γω τώρα που σχολάω?:rotflmao:

εγω ειμαι στεγνος, στο ορκιζομαι...

απλα τραβηξα πριν κατι κωλίδια, βαλε και κατι διηθήσεις και κατι σπινιαρίματα... ε μέθυσα! :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

sapila racing
23/07/2009, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
εγω ειμαι στεγνος, στο ορκιζομαι...

απλα τραβηξα πριν κατι κωλίδια, βαλε και κατι διηθήσεις και κατι σπινιαρίματα... ε μέθυσα! :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Kαλά κι εσύ που πήγαινες? Δεν εχει απαγορευθεί ο απόπλους με τόσο αέρα σήμερα??

:lol: :lol:

filipp0s
23/07/2009, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Kαλά κι εσύ που πήγαινες? Δεν εχει απαγορευθεί ο απόπλους με τόσο αέρα σήμερα??

:lol: :lol:

φιλε εμεις ειμαστε παντως καιρου. Δεν είμαστε εποχιακοί :o

gixxerpap
23/07/2009, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
εγω ειμαι στεγνος, στο ορκιζομαι...

απλα τραβηξα πριν κατι κωλίδια, βαλε και κατι διηθήσεις και κατι σπινιαρίματα... ε μέθυσα! :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

άμα φόραγες το κράνος σου:a19:


θα με σκίσει ο svx μόλις μπει ....

sapila racing
23/07/2009, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
φιλε εμεις ειμαστε παντως καιρου. Δεν είμαστε εποχιακοί :o

Καλά αμα φας καμμια κλήση απο το λιμενικό μην κλαίγεσαι μετά.... :lol:

Tpap
23/07/2009, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Καλά αμα φας καμμια κλήση απο το λιμενικό μην κλαίγεσαι μετά.... :lol:

Ή από αγροφύλακα,

με την πομόνα που καβαλάει, αντί να ποτίζει καλλιέργιες...:rotflmao: :bigcry:

675heat
28/07/2009, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
...ειχα εναν σημερα στο φαναρι μπροστα μου με BUSA.... ακρανωτο ( ή ειναι το σωστο ξεκράνωτο?) ....


και ειχα την εξης σκεψη... ΑΥΤΟΣ ο δηθεν μοτοσυκλετιστης.... θα φορουσε κρανος μετα απο μια πτωση/τραυματισμο? ή θα ειχε την ιδια νοοτροπία ?


ΤΙ πρεπει να γινει για να το βαλουν ΚΑΛΑ στο κεφαλι τους ? ειναι στο ατομο τελικα?



και μην πει κανενας πως το οικονομικο μπαινει στην μεση .... :alien:

Aν φορουσε κρανος πως θα ξεραμε ποιος ειναι αυτος που οδηγαει αυτο το γαματο busa?