PDA

View Full Version : Kριμα...



blackbusa
21/07/2009, 05:14
''Θα ερθεις ρε???''....
''Ναι ρε λεμε,ξεκολατε...καβαλαω τον ζουζουρα και ερχομαι....σε κανα διωρω θα ειμαι εκει''....
''Οκ και να προσεχεις...και μην τρεχεις για να δεις την πινακιδα αυτην την φορα''....:lol: :lol:
''Ντακς βρε....θα μπω απο Καστρο....δεν την χανω''

Παλιες εποχες...λιγο στα αρχιδια μου ολα....λιγο τα λεφτα δεν εφταναν....λιγο πολλα απο ολα....ενα κρανος ολο και ολο και το θηριο μονο...τα μπαγκαζια εχουν φυγει με το Κτελ....παμε και αγιος ο θεος...η μανα με σταυροκοπαει οπως παντα (τωρα τις το εχω απαγορεψει να το κανει μπροστα μου αλλα ξερω οτι το κανει καθε φορα που ειμαι με την μηχανη :smilea: )....η διαθεσεις ειναι αγριες...με το που βγαινω στο ποταμι ειμαι αποφασισμενος να του πιω το αιμα αλλη μια φορα...λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο....μαλλον χωρις τους πολλους ξενοδοχους...ολα πηχτρα....ειναι παρασκευη μεσημερι και ολα τα αυτοκινητα τις Αθηνας ειναι αναμεσα απο εμενα και απο τον προορισμο μου...η οδηγηση ειναι οσο πιο σβελτη γινετε....διηθηση σε ολο της το μεγαλειο...με παραπανω απο τα ασφαλη χλμ...ενας να σκεφτοτανε αλλαγη πορειας και δεν θα διαβαζατε τωρα....τεσπα....διοδια Σχηματαριου απο δεξια και αντε γεια...ο δρομος ανοιγει....το οπτικο πεδιο μικραινει....τα χλμ φευγουν γρηγορα...πλησιαζω εναν αλλον τουριστα σαν εμενα μονο με κρανος....εχει ενα R1...δεν εχει ζελατινα στο μουτρο....ασυναισθητα κοβω στα χλμ του να τον χαζεψω να δω πως την παλευει...ο τυπακος το παιρνει στραβα και ανοιγει...''Παρε τον μαλακα...θα τον περασω σουβλακι''...τον φτανω...τον περναω...κοβω επιδικτικα...κοβει και αυτος...ξανα το ιδιο...αλλα αυτην την φορα ανοιγουμε και μενουμε και οι 2 σταθερα στα 280....σαν κατι να μας κρατησε αυτοματα τον καρπο σε αυτα τα χλμ...παμε μαζι...και τα χλμ εκει...ουτε παραπανω ουτε παρακατω...καποια στιγμη μου κανει σημα να κοψουμε...κατι λεμε στον αερα αλλα δεν ακουγομαστε...αποφασιζουμε στο πρωτο βενζιναδικο να σταματησουμε...

''Πανος''
''......(ΓΑΜΩΤΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ....ΓΑΜΩΤΩ....:sad:...νομιζω ΜΠΑΜΠΗΣ)...ωραιο το μαυρακι σου....και βλεπω το εχεις στην πενα...με το μονο raim air δεν ειναι???"
''Ναι...ειναι του 91'....και σε ευχαριστω....το δικο σου γιατι ετσι???''
''Ε να ειχα τρακαρει και δεν προλαβα να βαλω την ζελατινα''

''ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΑΣ???''
''μπορω να δω ταυτοτητα πριν σας δειξω τα χαρτια μου...α οκ τι θελετε???''
''ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΑΝ ΤΥΠΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ...ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ??''
''τι εννοειτε???''
''ΚΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΙΛΙΚΙ...ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΣΑΣ ΨΑΞΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ''
''μπαααααα...εγω με το παλλικαρι τωρα γνωριστικαμε....και βασικα το σταφ το εχω στειλει με το Κτελ....'' γελαω μονος μου σαν μαλακας και με κοιτανε περιεργα ολοι....
γινετε ο τυπικος ελεγχος και ολα οκ....
''ΤΡΕΧΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ???''
''να σας πω την αληθεια αν εισασταν εσεις με ενα γκρι xara πρεπει να σας περασαμε με 260-270 πριν απο λιγο''
''ΜΕ ΤΟΣΑ ΕΕΕΕΕ???ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΟΚΟ''
σωστος ο μπατσος σκεφτομαι...

καθομαστε κανα μισαωρω και μειλαμε για μηχανακια....και καπου εκει μου πεταει για μια λεσχη καπου στα κατω πατησια...λεσχη της Kawasaki...και οτι ειναι γαμω τις φασεις...και οτι οποτε θελω να περασω μια βολτα...τοτε ειμουνα μονολυκος (sorry Χρηστο :blush: ) και δεν μου εκανε και πολυ κεφι η φαση....με τα πολλα πολλα αλλαζουμε τηλεφωνα με την προυποθεση καποια στιγμη να κανονισουμε να περασω απο εκει....χαιρετιομαστε...πηγαινε Καμμενα Βουρλα...

εχει περασει καμποσος καιρος (δεν θυμαμαι ποσος) και εχω μια κληση απο τον Μπαμπη...εγω στην κοσμαρα μου...καποιος μου αφησε και μηνυμα....καλα καλα καποια σωστη στιγμη....απο εκεινο το τηλεφωνημα πρεπει να ειχε περασει κανας μηνας και ειμαι στις καλες μου....αντε να δουμε τι κανει το παλλικαρι...πρεπει να ηταν 24....

Ντρινννννννννν......
''Γεια σου....ο Μπαμπης???''
''..........................................................................................ΠΟΙΟ Σ ΕΙΝΑΙ???''
''εεεεεεεεεε...γεια σας.....θα μπορουσα να μιλισω με τον Μπαμπη???''
''ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΛΕΜΕ???''
''δεν πρεπει να με γνωριζετε....απλα ειχα γνωρισει τον Μπαμπη καποια στιγμη στην Εθνικη οδο και ειχαμε πει καποια στιγμη να τα πουμε''
''Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΦΥΓΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ....(με λυγμους)''
''.................................................................................................. .................................................''
''ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ....."
''.................................................................................................. .................................................''
''ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΣΕΝΑ???ΠΗΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ''
'':blush: :blush: :blush: .....εεεεεεεεεεε....τι να σας πω???ειχα δει...δεν ξερω....δεν....'' μισολογα και η αμηχανια και η ντροπη οσο ποτε αλλοτε.....''μα πως???τι εγινε???'' μπραβο μαλακα...ωραια ερωτηση την καταλληλη στιγμη....
''ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΑΓΩΓΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΟΡΟΦΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΖΑΜΙΑ''
'':uplate: :hypnotize :eyepop: :sad: "
"ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ....''
''.....................θα περασω''
το τηλεφωνο κλεινει....και χιλιαδες σκεψεις περνανε το μυαλο μου....ποσο αδικη ειναι η γαμοζωη....κυνηγας την τυχη σου και σου φερετε ομορφα....δεν σε ακουμπαε τιποτα...και αποφασιζει καποια στιγμη καποιος με το ετσι θελω και στο ασχετο και με την πιο μαλακια ευκαρια να σε παρει....πηγαιναμε μαζι με τοσα χλμ για τοση ωρα μονο με ενα κρανος....και σκοτωθηκε σε εναν φωταγωγο....ΚΡΙΜΑ....

:sad:

υ.γ. στο μνημοσυνο δεν μπορεσα να παω με την καμμια...

jimtarasxt660x
21/07/2009, 06:58
Όντως τόσα χιλιόμετρα πηγαίνατε μαζί και το παλικάρι πήγε από έναν φωταγωγό...:( :( :(
Η χειρότερη ήττα είναι αυτό το πράγμα...αλλά και για σένα που σκέφτηκες να τον πάρεις τηλέφωνο να βρεθείτε και να μιλήσετε και έπεσες σε μια άλλη φάση που εκεί τα χάνεις, βρίσκεσαι σε στιγμή αμηχανίας, μπορεί και ντροπής και δεν ξέρεις τι να πεις!!!
Κρίμα...πραγματικά κρίμα...είναι πολύ άδικο:( :( :(

XJR_Billy
21/07/2009, 07:30
Έτσι είναι δυστυχώς...

Δεν ξέρεις απο που θα σου'ρθει...:(

chris_honda
21/07/2009, 08:34
Κρίμα......όντως όλα τελικά είναι ¨ρευστα¨δεν ξέρεις από που θα σου΄ρθει...:mad: :mad:

devil's animal
21/07/2009, 09:33
:sad:

filipp0s
21/07/2009, 09:35
.........:sad:

sapila racing
21/07/2009, 10:22
Ποτέ δεν ξέρεις απο που θα σού ρθει...

:(

Tpap
21/07/2009, 10:27
:( :(

manos_korg
21/07/2009, 11:15
Τελικα ποτε δεν ξερεις τη σου επιφηλασει η τυχη. Κριμα... :sad:

@ngelos
21/07/2009, 12:30
:sad:

blueangel
21/07/2009, 13:57
Για αυτό ζήστε τη στιγμή,το τώρα και για το μετά όπως έρθει και αν είναι ναρθει,θαρθεί!!!Κρίμα,πραγματικά...:(

christostr
11/08/2009, 18:14
:( :( :( :( :(

fantacid
11/08/2009, 18:37
αν κ δε καταλαβα γιαι σωνει κ καλα επρεπε να φυγει με μηχανη....επειδη καποια στιγμη ετρεχε?
αυτο σημαινει οτι κανεις συμβολαιο με τον χαρο να σε παρει σε δυο ροδες?
τεσπα.....

οπως κ ναχει
ομορφη η ιστρια σου αλλα με θλιβερο τελος....:sad:

DimChios
07/09/2009, 06:11
οποιου του μελει να πνιγει...

:sad:

zefos1100xx
07/09/2009, 23:46
Η αληθεια ειναι οτι καθως διαβαζα το κειμενο σου φιλε καπου προς το τελος περιμενα το τραγικο φιναλε εχοντας προιδεαστει και απο τον τιτλο ''κριμα''.
Και για να παραδεχτω και την αμαρτια μου υπολογιζα οτι καποια στιγμη θα διαβασω πως σκοτωθηκε με την μηχανη.......πιστευω πως δεν ειμαι ο μονος που περιμενε εναν τετοιο επιλογο , αλλα αν κατσω και το σκεφτω καλυτερα (και ξεπερασω την προκαταληψη οτι οι μηχανοβιοι πανε συνηθως απο τροχαια) , τελικα καταληγω ευκολα στο συμπερασμα οτι ειναι απολυτως ανθρωπινο να συμβει κατι τετοιο και διολου σπανιο......απλα επειδη συνηθιζω να δινω μια διαφορετικη προσεγγιση σε οτι βλεπω , περα απο τον χαμο του παληκαριου , εστιαζω στην προκαταληψη που υπαρχει εναντιον μας -θυματα της οποιας πεφτουμε μερικες φορες και οι ιδιοι χρησιμοποιοντας σαν αρνητικο παραδειγμα τον ιδιο μου τον εαυτο....

σορυ , ισως ειμαι λιγο εκτος θεματος αλλα εκανα μια σκεψη και ηθελα να την εκφρασω.

vangelis 64
08/09/2009, 01:05
Αει σιχτίρ ρε βραδιάτικα....:sad: :sad:

nasos-hyper
08/09/2009, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
Η αληθεια ειναι οτι καθως διαβαζα το κειμενο σου φιλε καπου προς το τελος περιμενα το τραγικο φιναλε εχοντας προιδεαστει και απο τον τιτλο ''κριμα''.
Και για να παραδεχτω και την αμαρτια μου υπολογιζα οτι καποια στιγμη θα διαβασω πως σκοτωθηκε με την μηχανη.......πιστευω πως δεν ειμαι ο μονος που περιμενε εναν τετοιο επιλογο , αλλα αν κατσω και το σκεφτω καλυτερα (και ξεπερασω την προκαταληψη οτι οι μηχανοβιοι πανε συνηθως απο τροχαια) , τελικα καταληγω ευκολα στο συμπερασμα οτι ειναι απολυτως ανθρωπινο να συμβει κατι τετοιο και διολου σπανιο......απλα επειδη συνηθιζω να δινω μια διαφορετικη προσεγγιση σε οτι βλεπω , περα απο τον χαμο του παληκαριου , εστιαζω στην προκαταληψη που υπαρχει εναντιον μας -θυματα της οποιας πεφτουμε μερικες φορες και οι ιδιοι χρησιμοποιοντας σαν αρνητικο παραδειγμα τον ιδιο μου τον εαυτο....

σορυ , ισως ειμαι λιγο εκτος θεματος αλλα εκανα μια σκεψη και ηθελα να την εκφρασω.
+1000

foxx
27/09/2009, 13:45
γ@μ@τ@!!!!!!