PDA

View Full Version : Ξερει κανείς τι έγινε το Rangers Spot



clear
21/07/2009, 13:57
Είχα αφήσει ένα ΚΤΜ, για να πωληθεί στο Rangers Spot στην Φιλολάου και επειδή δεν απαντούσε τα τηλέφωνο πέρασα από εκεί για να δω τι γίνεται.

Στην θέση του άνοιξε άλλο μαγαζί με αυτόματα κυρίως,και κανείς δεν ήξερε τι έγινε ο Καπερναράκος.
Για την μηχανή μου έχω εξοφληθεί, δεν έχει όμως μεταβιβαστεί σε καινούργιο ιδιοκτήτη και αγχώνομαι μήπως εμπλακεί σε κανένα ατύχημα και τρέχουν εμένα.

Ξέρει κανείς τι έγινε το Rangers Spot ή που μπορώ να βρω τον Νίκο.

Nostra
21/07/2009, 14:00
λογικα του εχεις υπογραψει μια υπευθυνη δηλωση στα δικα του στοιχεια να κανει αυτος τη μεταβιβαση αν και οποτε πουλαγε το μηχανακι σου ετσι?

που σημαινει οτι το μηχανακι πολυ πιθανον ειναι ακομα στο ονομα σου

KaTaNaS
21/07/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
λογικα του εχεις υπογραψει μια υπευθυνη δηλωση στα δικα του στοιχεια να κανει αυτος τη μεταβιβαση αν και οποτε πουλαγε το μηχανακι σου ετσι?

που σημαινει οτι το μηχανακι πολυ πιθανον ειναι ακομα στο ονομα σου


kai aκομα πιο λογικα η ιδια δηλωση θα επρεπε να αναφερει πως δεν ευθυνεσαι για οιαδηποτε αναμιξη της μοτοσυκλετας σε περιπτωση ατυχηματος και οχι μονο

clear
21/07/2009, 14:05
Το μηχανάκι ήταν περίπου 18 μήνες στο μαγαζί, και του είχα κάνει εξουσιοδότηση, το ζήτημα είναι ότι ακόμα στο όνομά μου είναι το μηχανάκι και μπορεί να το οδηγάει το καλύτερο παιδί του κόσμου και να παρασύρει κανένα παππού ή να το έχει ο Βλαστός για να αποδράσει.

Το κακό και στις δύο περιπτώσεις είναι ότι μπλέκεις άσχημα

clear
21/07/2009, 14:07
και την υπεύθυνη δήλωση την έχει αυτός στα χέρια του.

gs 500 f
21/07/2009, 15:02
κανε μια επισκεψη φιλικη στο τμημα και ρωτα τους καπετανεους και μαλιστα θα σου κτηπησουν τον αριθμο κυκλοφοριας στο κομπιουτερ για να δεις αν ακομα ειναι στο ονομα σου...

nassosxlvbros
21/07/2009, 15:46
Ρίξε και info όταν μάθεις για να ξέρουμε τι έγινε....ό,τι μαθαίνεις καλό είναι! :beer: