PDA

View Full Version : Ποσα αλογα βγαζει το LC4 SM 2005???



ktm640lc4
22/04/2005, 00:22
Καλησπερα.

Ποσα αλογα βγαζει αυτο το πλανταμι ορε παιδια, ξερει κανεις??

Στο μοτο λεει 48 αν δεν κανω λαθος, στα μαγαζια που ρωταω λενε 53-54!!!!!!

Τι γινεται???? Θελω να το παρω αλλα αν δεν βγαζει τουλαστιχον 7-8 αλογα παραπανω δεν λεει. Τσαμπα θα παει. Το δικο μου βγαζει 47.5 δυναμομετρημενο στον Κωβαιο.

Αυτα, ευχαριστω

:beer:

DimST
22/04/2005, 09:35
52 έβγαλε με τα δύο τελικά acrapovic. Το οδήγησα και πραγματικά είχε ενδιαφέρον. Πολύ περισσότερη ροπή στις χαμηλές και ένα ολόκληρο κιλό παραπάνω μέγιστη απο το προηγούμενο.

Αν αλλάξεις το μηχανάκι σου για τα 2-3 παραπάνω άλογα που βγάζει-δε βγάζει, δεν αξίζει τον κόπο, ίδιο μοτέρ είναι.

DUKASII
22/04/2005, 09:40
ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΥΝΑΜΗ..
ΑΠΛΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!

ktm640lc4
22/04/2005, 10:56
Καλημερα.

Μονο 52?? Κριμα, γιατι πραγματικα νομιζα οτι συμφωνα με τα λεγομενα τους απο 54 με μια ακραπα θα παει 58 και με ενα 41 χιλ καρμπ θα παει 60!!!!!:eyepop:

Αν ειναι ετσι οντως δεν λεει, εγω το δικο μου θα το δωσω ετσι και αλλιως, απλα μου αρεσει πααααααααααααρα πολυ το καινουργιο.
Αφου παω και καθομαι εξω απο το μαγαζι με τις ωρες ρε παιδια εχω παθει πλακα.!!!!!!!! Και να φανταστεις οτι διπλα ειναι ενα MV AGUSTA 1000 :lol:

Ευχαριστω για τις απαντησεις :beer:

Eιδωμεν!!!!:uplate:

OldMan
22/04/2005, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Μονο 52?? Κριμα, γιατι πραγματικα νομιζα οτι συμφωνα με τα λεγομενα τους απο 54 με μια ακραπα θα παει 58 και με ενα 41 χιλ καρμπ θα παει 60!!!!!:

:confused: :confused: :confused:

Τι λέτε ωρέ παιδόπουλα ????

Που τον έχετε τον σταύλο και αμολάτε τα άλογα όπου νάναι !!!!

Το μοτέρ του LC4 έχει κλείσει 20ετία στην παραγωγή και έρχεστε και του κοτσάρετε καμιά 10ριά άλογα ακόμη ???



:lol: :lol: :lol:

Κόψτε αυτά που παίρνετε, γιατί θα σας καταστρέψουν !!!

:wave2: :beer: :wave2:

DUKASII
22/04/2005, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Τι λέτε ωρέ παιδόπουλα ????

Που τον έχετε τον σταύλο και αμολάτε τα άλογα όπου νάναι !!!!

Το μοτέρ του LC4 έχει κλείσει 20ετία στην παραγωγή και έρχεστε και του κοτσάρετε καμιά 10ριά άλογα ακόμη ???



:lol: :lol: :lol:

Κόψτε αυτά που παίρνετε, γιατί θα σας καταστρέψουν !!!

:wave2: :beer: :wave2:
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ LC-4 MOTEΡ [ΝΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΩ ...ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑ..:( ...]

ΕΙΧΕ 60 ΑΛΟΓΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΑ [ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ..] ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΜΠΟΣΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΕΠΑΝΩ!

ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ LC-4 ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΜΟΝΟΚΥΛΙΝΔΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ Η ΚΤΜ!

ktm640lc4
25/04/2005, 11:22
Καλημερα.

Ξερετε αν τελικα το μοτερ αυτο θα βγει συνταξη? Τελευταια ακουω συνεχεια και διαβαζω επισης οτι το επομενο μοντελο θα εχει το καινουργιο μοτερ.

Αν οντως ειναι ετσι δεν λεει να το παρεις τωρα. Αν ξερετε κατι....:confused:

Το θεμα βεβαια ειναι οτι εγω θα το πουλησω συντομα και ενα μηχανακι μεσα στην πολη θελω να παρω παλι.
Τι να παρω? ΧΤ??????? μπααααααααα

BERG?????? μπααααα επισης για αλλους λογους (τους γνωστους).

SVARNA???? δεν μου αρεσουν.

Τελικα ολα εκει καταληγουν και σε ενα χρονο παλι στα εξοδα θα μπω γαμ....τ



ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ να εχουμε ολοι.