PDA

View Full Version : Suzuki Bantit V 400 O Ο Ο( Ληστησ) ΞαναρΧετε!!!



ALSFA 30
22/04/2005, 08:02
ΕΧΩ ΜΙΑ BANTIT V 400.. KAI OTAN THN ΠΡΩΤΟΠΗΡΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΡΜΠΥΛΑΤΕΡ! ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ ΣΚΟΥΡΓΙΑΣΜΕΝΟ,ΜΠΟΥΖΙΑ. ΚΤΛ!! ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΗ:bawl: ΚΑΙ ΨΑΞΗΜΟ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!:lol: ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ! 1ον)ΠΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟΥ!!!!!!! 2)ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ 3) ΑΠΟ 8ΑΡΙ ΜΠΟΥΖΙ 2ΑΚΙΔΟ ΤΩΡΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ CR7E ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΗΣΑ !!!!!! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΤΕΛΟ 97 ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΗΧΑΝΗ!!!! ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΛΗΣΤΗ!!!! ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΜΕΣ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!!!:beer: :wave2:

rc31
22/04/2005, 08:13
την ερωτηση που ψαχνεις απαντηση δεν εχω καταλαβει !

free rider
22/04/2005, 08:26
Γενικά τα μοτέρ των bandit ταλαιπώρησαν πολύ κόσμο...

η αλήθεια είναι οτι είναι ευαίσθητη η τετράδα αυτή σε σκουριές που μας ρίχνουν στο ντεπόζιτο οι βενζινάδες που δεν καθαρίζουν τις αντλείες τους..

το gsxf400 που είναι τα καθημερινά πόδια μου φοράει αντίστοιχο μοτέρ ..

ε δεν το αλλάζω με τίποτα..

μαζί θα πεθάνουμε..

για τα μπουζί δεν χρειαζόταν τόσο ζεστό..
αλλά αν δουλεύει καλά οκ..
με 8 άρι είναι good

απτά..

ALSFA 30
22/04/2005, 08:28
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ . ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΔΙΚΗΣΗ ΕΤΣΙ.

rc31
22/04/2005, 08:47
μπορει να ειναι ενα αδικημενο μηχανακι ,αλλα βαρεθηκα τις μαλακιες που βγαζει και το εδωσα .
Πηγα σε κατι ποιο στριφτερο και λιγο ως πολυ ποιο δυνατο με τα ιδια χρηματα .

Δεν ξερω τι παραπανω μπορεις να κανεις για να σου λειτουργει αψογα , αλλα μολις αρχισει να σου βραχυκυκλωνει μπουζι δωστο η αλλαξε τετραδα καρμπυρατερ , δεν συνερχεται αλλιως.

Ride Safe

ALSFA 30
22/04/2005, 09:21
Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΟΥΖΙ 7! CR7E KAI TΕΛΟΣ ΤΑ ΒΡΑΧΕΙΚΥΚΛΩΜΑΤΑ. :beer: ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ BANTIT ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΗΣΕ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟ ΖΕΣΤΑΜΑ!!! :rotflmao: ΚΑΙ ΜΕΤΑ:ZZZ: ΗΣΥΧΟΣ!!!!!!

AFTER
24/04/2005, 19:49
Οχι ρε γαμωτο,τωρα που το εδωσα μου λετε για τα μπουζι?

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ!!!!!!

Τελος παντων :sad:

Κατι που μπορεις να κανεις με τον ληστη(της τσεπης μου),ειναι να βαλεις καινουργιες βελονες(τις ιδιες) και ζιγκλερ και αν αντεχεις και καινουργια φλοτερ!

Απο την πολυ χρηση φθιρονται οι βελονες και τα ζιγκλερ με αποτελεσμα να μην κλεινει σωστα το κενο και να κατεβαζει συνεχεια βενζινη!

Επισης κοιταξε αν τα ηλεκτρικα ειναι σωστα και δεν εχει κανει καμια βλακεια κανενας πρωην ιδιοκτητης για να κερδισει 0.0000001 ιππο!

Παντως εχω ακουσει και για bandit 400 που επιανε 220 με ολοκληρη εξατμιση και ζιγκλερ 130+

Προσοχη επισης στο ρυθμισμα καρμπυρατερ!
Πιο πολυ στο να ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ζυγισμενα

:beer:

ALSFA 30
26/04/2005, 12:40
:eyepop: KOITAΞΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ.........ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ:dizzy: ΠΟΛΛΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ 9ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ :D ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΩΡΟ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ.........:nono: Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΙΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΟΣΙΜΟ ΜΕΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΤΙΡΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΖΕΣΤΑΜΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΟΤΕΡΗ!!!!!!!!!! :wave2: :beer:

free rider
26/04/2005, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ALSFA 30
:eyepop: KOITAΞΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ.........ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ:dizzy: ΠΟΛΛΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ 9ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ :D ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΩΡΟ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ.........:nono: Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΙΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΟΣΙΜΟ ΜΕΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΤΙΡΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΖΕΣΤΑΜΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΟΤΕΡΗ!!!!!!!!!! :wave2: :beer:

εχεις ακούσει αυτό που λένε...

Η ΠΑΛΙΑ ΣΟΥ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ....????

:wave2: :wave2: