PDA

View Full Version : ΗΛΙΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΕΛΑΣ???



firebike
25/07/2009, 19:26
Ολοι γνωριζουμε τι γινετε οταν εχουμε αφησει την μηχανη μας στον ηλιο μερικες ωρες και μετα παμε να κατσουμε στην σελα! Εγκαυμα στιν ευαισθητη περιοχη:uplate: .Οποτε ψαχνω να βρω κατι τετοιο http://www.chang-wang.com/english/seatcover.htm
Αν μπορει καποιος να βοηθησει................... thanks.

GiannisBlessed
25/07/2009, 21:34
επιλογη 1

παρε ενα για αυτοκινητο και κοψτο οσο θες ραψε και ενα λαστιχο η κατι να πιανεται:D

επιλογη 2

βαλε ενα ασπρο πανι

επιλογη 3

να την αφηνεις σε σκια:beer:

chris_honda
25/07/2009, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
επιλογη 1

παρε ενα για αυτοκινητο και κοψτο οσο θες ραψε και ενα λαστιχο η κατι να πιανεται:D

επιλογη 2

βαλε ενα ασπρο πανι

επιλογη 3

να την αφηνεις σε σκια:beer:


εκτός απο τα παραπάνω νομίζω στην honda είδα κατι παρόμοιο σαν αξεσουάρ....αν απευθυνθεις
σε αντιπρόσωπο θα σου πεί σίγουρα

goumis hornet
25/07/2009, 23:49
Οτι παρεις ή φτιαξεις αν δεν το βλεπεις εκει που το αφηνεις
καποια μερα θα κανει φτερα.

:wave2:

chris_honda
26/07/2009, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από goumis hornet
Οτι παρεις ή φτιαξεις αν δεν το βλεπεις εκει που το αφηνεις
καποια μερα θα κανει φτερα.

:wave2:


Μη!!!! Μη!!!! Μη ξύνεις πληγες......

Πριν 2 ώρες μου ψύρισαν την κουκουλα....τα μ...α (που??? στη Ρόδο κι όλας)

Καθε μέρα την ξεκουκούλωνα μετα τις 7μμ άφηνα την κουκούλα στο πεζοδρόμιο
και κατά τις 11 την έβαζα (ύστερα απο στεγνο) καθάρισμα....Τα νευρα μου με τα μ....α

Δέν έχασα και γω καιρό....πήρα 1 διπλο σεντόνι, 6 μανταλάκια.....(η γυναίκα έξαλη:rotflmao:
....πιο πολύ σημασια έχει αυτή απο μένα......εμένα δεν με σκεπάζεις έτσι...:rotflmao: :rotflmao:)κτλ.κτλκτλ. καλλα λέω λέγε ότι θες....:lol: :lol:

εγώ το μώρο μου δεν το αφήνω να ψυθει....+ τη σκόνη.....

Σε λίγο πάω να τη πέσω ....κρεβατομουρμούρα Νο2.....και η ζωή...συνεχίζετε...

goumis hornet
26/07/2009, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
Μη!!!! Μη!!!! Μη ξύνεις πληγες......

Πριν 2 ώρες μου ψύρισαν την κουκουλα....τα μ...α (που??? στη Ρόδο κι όλας)

Καθε μέρα την ξεκουκούλωνα μετα τις 7μμ άφηνα την κουκούλα στο πεζοδρόμιο
και κατά τις 11 την έβαζα (ύστερα απο στεγνο) καθάρισμα....Τα νευρα μου με τα μ....α

Δέν έχασα και γω καιρό....πήρα 1 διπλο σεντόνι, 6 μανταλάκια.....(η γυναίκα έξαλη:rotflmao:
....πιο πολύ σημασια έχει αυτή απο μένα......εμένα δεν με σκεπάζεις έτσι...:rotflmao: :rotflmao:)κτλ.κτλκτλ. καλλα λέω λέγε ότι θες....:lol: :lol:

εγώ το μώρο μου δεν το αφήνω να ψυθει....+ τη σκόνη.....

Σε λίγο πάω να τη πέσω ....κρεβατομουρμούρα Νο2.....και η ζωή...συνεχίζετε...


Παθων κι εγω γι'αυτο το ειπα.
Ροδο;
Καποιος τουριστας θα την πηρε για να ξαπλωσει στην παραλια:lol: :lol:


Τωρα για την γυναικα σου
κατι θα βρεις:winka:

:wave2:

blueangel
26/07/2009, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
Μη!!!! Μη!!!! Μη ξύνεις πληγες......

Πριν 2 ώρες μου ψύρισαν την κουκουλα....τα μ...α (που??? στη Ρόδο κι όλας)

Καθε μέρα την ξεκουκούλωνα μετα τις 7μμ άφηνα την κουκούλα στο πεζοδρόμιο
και κατά τις 11 την έβαζα (ύστερα απο στεγνο) καθάρισμα....Τα νευρα μου με τα μ....α

Δέν έχασα και γω καιρό....πήρα 1 διπλο σεντόνι, 6 μανταλάκια.....(η γυναίκα έξαλη:rotflmao:
....πιο πολύ σημασια έχει αυτή απο μένα......εμένα δεν με σκεπάζεις έτσι...:rotflmao: :rotflmao:)κτλ.κτλκτλ. καλλα λέω λέγε ότι θες....:lol: :lol:

εγώ το μώρο μου δεν το αφήνω να ψυθει....+ τη σκόνη.....

Σε λίγο πάω να τη πέσω ....κρεβατομουρμούρα Νο2.....και η ζωή...συνεχίζετε... :cry: Πω πώ πακέτο φίλε μου άστα!Και τί να πρωτοκλάψεις το μωρό που οι μαλάκες το ξεσκέπασαν ή τον ύπνο που πάει περίπατο...άντε τώρα να πείσεις τη γυναίκα που κλαίει συν τοις άλλοις και το σεντόνι της για ποιά νοιάζεσαι περισσότερο:(Αν σου βρίσκονται ωτασπίδες σπίτι ξεκίνα να βάζεις και γρήγορα!

firebike
27/07/2009, 23:43
thanks παιδια μαλλον θα προσπαθησω να κανω μετατροπη απο αυτοκινητου αν δε βρω κατι εργοστασιακο.Τωρα αν μου το παρουν τι να πω.......δεν γινετε αλλιως.Καλυτερα να παρουν αυτο παρα καμια βαση απο το gps και μετα να κλαιω.:cry: Δεν την παλευω παντως ειδικα στην δουλεια που παρκαρω δεν βρισκω σκια και μετα θελω να κανα 10λεπτο για να φυγω.