PDA

View Full Version : motogp απο κοντα!



mouts
27/07/2009, 17:12
καλησπερα,χρειαζομαι βοηθεια και οποιος μπορει να βοηθησει του ειμαι υποχρεος!
θα παω στον επομενο αγωνα στο brno με εισητηρια γενικης εισοδου,υπαρχει καποιος που εχει παει για καμια συμβουλη και κυριως ποια θεση να πιασω.....λεω για Α η Ε.εκτος γκρουπ θα παω
:a4:

vassilis88
27/07/2009, 18:16
περσι ημουν αναμεσα σε g και e, βλεποντας το εσακι κ την ανηφορα μετα.. παντως κ στην α καλα πρεπει να ναι.. εμεις ημασταν χωρις μηχανες κ περναμε λεωφοριο απ το μπρνο.. αλλα μεναμε πραγα.. κρατα μπουφαν κ κανα αδιαβροχο γιατι στην τσεχια ο καιρος γαμιεται κ τον αυγουστο.. κ εφημεριδα, χαρτονια ή οτι βρεις τελος παντων να κατσεις γιατι παιζει να χει λασπες.. ιφ γιου νηντ ενι μορ ινφορμεησιον αλ μπι γκλαντ του χελπ..:D

mouts
27/07/2009, 20:37
ευχαριστω πολυ μπιλ!και γω πραγα εχω κλεισει ξενοδοχειο,αεροπορικος θα παω!τωρα σκεφτομαι μηπως εκει νοκιασω κανα αμαξι για να παω brno.....αλλα αν ειναι ευκολο με λεοφορειο σιγουρα θα το προτιμησω....ποση ωρα πριν τον αγωνα ειχες παει ρε βασιλακι?γιατι με τοσο κοσμο δεν θελω να κατσω γαλαρια!!!ευχαριστω για την ενημερωση.:beer:

vassilis88
28/07/2009, 21:04
ξυπνουσαμε γυρω στις 6-7 κ φευγαμε με το πρωτο λεωφορειο για μπρνο.. μεναμε στην παλια πολη (πραγα 1 - σταρε μεστο αν θυμαμαι καλα) κ παιρναμε μετρο (1-2 στασεις) για να παμε στα λεωφορεια.. κοντα ειναι αν εισαι κεντρο δλδ..

το λεωφορειο κανει κανα 2ωρακι να φτασει.. θυμαμαι ειχε δυο διαφορετικα που πηγαιναν μπρνο κατι ασπρα κ κατι κιτρινα.. σορρυ που δν θυμαμαι ονοματα αλλα προτιμησε τα κιτρινα ειναι πολυ πιο κυριλε (σου φτιαχνουν κ καφε!):a55: κ η διαφορα ειναι 25 κορονες περιπου.. 1 ευρω δλδ.. 200 κορονες ειναι το εισητηριο..

αμαξι δν νοικιασαμε γιατι νομιζω πρεπει να χεις κλεισει τα 21.. κ τωρα να παω δλδ παλι δν μπορω.. αλλα καλυτερα χωρις το μπρνο ειναι πολυ μικρο κ τα λεωφορεια σ αφηνουν ακριβως εξω απ την πιστα.. θα τα καταλαβεις ποια ειναι..:D γενικα θα δεις τοσο κοσμο κ θα κατευθυνεται σε ενα σημειο..

αεροπορικα ειχαμε κλεισει με skyeurope. πιο φτηνη απο czech airlines.. 2-3 ωρες πτηση κ το αεροπλανο γεματο τσεχακια..:D μονο μη σκεφτεστε δυνατα αν ειστε παρεα οπως εμεις γιατι καταλαβαιναν ελληνικα!:blush:

ξερω παντως κ αλλα μερη στην πραγα αν δν πας με κοπελα κλπ.. να χεις κ τπτ αλλο να θυμασαι απ το ταξιδι δλδ..:D

mouts
29/07/2009, 20:48
ευχαριστω βασιλακη για τις πληροφοριες!!!:beer:
κριμα παω με γυναικα....:rotflmao:
αν βρω και καμια αλλη ερωτηση θα στειλω!και παλι ευχαριστω:lol:

Sapadak
29/07/2009, 21:31
Στη G ειχα παει το 2007.

Πολυ καλη γιατι μπορεις να μετακινηθεις απο χαμηλα στο εσακι και να ακους το ανοιγμα στην ανηφορα και μέχρι το εσακι πριν την εκκινηση.

Η εισοδος στη τζι ειναι πολυ κοντα στη σταση των λεωφορειων (σε σχεση με τις αλλες πιστες) και πολυ κοντα σε ενα απο τα πολλα παρκινκ.(αν πας με αμαξι) (δεν το συνιστω με τη καμια)

Καλα να περασεις....αν και με τη γυναικα παρεα :lol: :lol:

:beer: :beer:



Επισης να συμπληρωσω οτι:

Παρτε αντιηλιακο,

Παρτε κανα καθησματακι ή κανα φελιζολ,

Παρτε καπελο με γυσο γυρω-γυρω.

Παρτε και καμια ομπρελα.


ζηλευω

mouts
30/07/2009, 23:51
ευχαριστω πολυ φιλε μου:beer: !!!
14 και σημερα:lol: :lol: :lol: !!!!

R-1nas
03/08/2009, 10:02
Με την γυναικα ? Στο Brno ? κριμα κριμα..... :nono:

mouts
03/08/2009, 11:47
με εχετε φοβησει....!!!!!!με βλεπω να χωριζω στις διακοπες!!!!!!!:hypnotize

Sapadak
03/08/2009, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouts
με εχετε φοβησει....!!!!!!με βλεπω να χωριζω στις διακοπες!!!!!!!:hypnotize

Μπα μη στεναχωριεσαι....






































Ευτυχως πηγαμε ελευθεροι :rotflmao: :rotflmao:

mouts
04/08/2009, 13:48
καμια ιδεα για να :a025: :a025: :a025: τη γυναικα.......:a48: ?
και να πιω κανα ποτακι.....:a021:!!!!!!!!!!!!!!! :a30: :a30:

R-1nas
04/08/2009, 13:56
ψαξε στο google για αυτα που εδιναν στον Michael Jackson. Εγγυμενα αποτελεσματα :rotflmao:

mouts
04/08/2009, 14:03
ρε μαγκες μονο με την καινουρια ταυτοτητα δεν παω τσεχια?εφοσων ειναι στην Ε.Ε?
πως πηγατε?φανταζεσαι για κανα πακετο?τα εχω οα πληρωμενα:smokin:
ρωτησα ενα ξαδερφο μπατσο και μου ειπε κατα 95% σιγουρια οτι παω μονο με ταυτοτητα!
τελειως αφηρημαδα......:a31: :a31: :a31:

Sapadak
04/08/2009, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouts
ρε μαγκες μονο με την καινουρια ταυτοτητα δεν παω τσεχια?εφοσων ειναι στην Ε.Ε?
πως πηγατε?φανταζεσαι για κανα πακετο?τα εχω οα πληρωμενα:smokin:
ρωτησα ενα ξαδερφο μπατσο και μου ειπε κατα 95% σιγουρια οτι παω μονο με ταυτοτητα!
τελειως αφηρημαδα......:a31: :a31: :a31:

Νταξ μη στεναχωριεσαι




























Εγω πηγα με διαβατηριο :D

mouts
04/08/2009, 14:11
με καθησυχασες τωρα κολλητε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!:look: :look: :look:

stratospr
05/08/2009, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouts
ρε μαγκες μονο με την καινουρια ταυτοτητα δεν παω τσεχια?εφοσων ειναι στην Ε.Ε?
πως πηγατε?φανταζεσαι για κανα πακετο?τα εχω οα πληρωμενα:smokin:
ρωτησα ενα ξαδερφο μπατσο και μου ειπε κατα 95% σιγουρια οτι παω μονο με ταυτοτητα!
τελειως αφηρημαδα......:a31: :a31: :a31:

Μην αγχώνεσαι... Μόνο ταυτότητα θες (πήγα πρόπερσυ γαμήλιο στην Πράγα)

mouts
05/08/2009, 16:49
thank you strato!:D
γαμηλιο ταξιδι ε...?μμμμμ...
συμφωνα με τα λεγομενα των παιδιων.......θα εφαγες ενα μικρο πακετο:eyepop: :eyepop:
:beer: !

QSpec
06/08/2009, 12:41
Να κάνω κι εγώ μια ερωτησούλα.

Δεν έχω αγοράσει εισιτήριο γιατί δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορέσω να πάω. Θα πουλάνε εισιτήρια εκεί; Γιατί διάβασα σε ένα site πως είναι όλα sold out. Μου φένεται περίεργο να είναι sold out το general admission γιατί απλά αράζεις σε έναν λόφο.

Εχει κανείς ιδέα;

vassilis88
06/08/2009, 12:48
απ οτι θυμαμαι πουλανε εισητηρια σε καθε τζιπι.. στο site παιζει να γραφε sold out γιατι μπορει να εχει τελειωσει η προθεσμια για τις παραγγελειες κ να μην προλαβαινουν να στειλουν αλλα.. στο μπρνο ειδικα δυσκολα να τελειωσουν γιατι ειναι τεραστιων διαστασεων.. περσι ημασταν 146.000 κοσμος μονο τη μερα του αγωνα νομιζω.. το εισητηριο για 3 μερες εχει 34 ευρω. απλα καλο ειναι να πας απο νωρις, γιατι παιζει να πετυχεις τρελη ουρα.

κ να πω κ γω οτι μονο με ταυτοτητα πηγα.. δν χρειαζεται διαβατηριο..

mouts
08/08/2009, 19:12
καλησπερα:wave2:
ρε παιδια πηγα στο no limits και το μονο που ειχε ηταν καπελα rossi!
δεν βρηκα μπλουζακια.....τι να κανω?θα εχει εξω απο την πιστα να αγορασω?
ειναι ευκολο να ψωνισεις η θα εχει καμια ουρα 10 χλμ.?:uplate:
για ριξτε μια βοηθεια:beer:

Sapadak
09/08/2009, 20:14
Εχει μπλουζακια ντοντ γουορυ

Βεβαια αν θα βρεις του ροσι δεν μπορω να ξερω, αλλα οτι εχει, εχει σιγουρα