PDA

View Full Version : 2010 Gas Gas



MikeG
27/07/2009, 20:01
Για πάρτε μάτι......

http://www.rockgarden.co.za/












Έχω την εντύπωση ότι θα κερδίσει ακόμα περισσότερους αγοραστές, ιδιαίτερα αν βελτίωνε και την αντιπροσώπευση της γενικότερα.


:a07: :a07: :a07:


169814

devil's animal
27/07/2009, 20:06
πολυ ομορφο!!
:blush:

:beer: :beer: :beer: :beer:

fantacid
27/07/2009, 20:12
πλακα κανετε ετσι???

:a04:

MikeG
27/07/2009, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
πλακα κανετε ετσι???

:a04:


Δε σου αρέσουν? :confused: :confused: :confused:


Πως γίνεται....:confused: :confused:



:wave2: :lol: :lol:

hidefnick
27/07/2009, 20:20
Kateemotenere:hypnotize :hypnotize

fantacid
27/07/2009, 20:23
:sick:


169819

MikeG
27/07/2009, 20:27
Κολλήσατε τώρα στο 450 Desert, ντάξει είναι rally μηχανάκι & εγώ γενικά τα γουστάρω πολύ αυτά τα σουλούπια.

Ας περιμένουμε λίγο να δούμε & χαρακτηριστικά.

By the way το 300 θα έχει και μίζα :winka:

LARISEOS
27/07/2009, 21:35
W O W!

kordix
27/07/2009, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Για πάρτε μάτι......

Έχω την εντύπωση ότι θα κερδίσει ακόμα περισσότερους αγοραστές, ιδιαίτερα αν βελτίωνε και την αντιπροσώπευση της γενικότερα.





:a07: :a07: :a07:



Στην Αθήνα τουλάχιστον, ο αντιπρόσωπος είναι μια χαρά και βοηθά πολύ τους αγωνιζομένους με μπόλικες παροχές.

Ωραία είναι, αλλά μακάρι να βελτιώσουν την ποιότητα κατασκευής στα περιφερειακά.

STOYBI
27/07/2009, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG


Έχω την εντύπωση ότι θα κερδίσει ακόμα περισσότερους αγοραστές, ιδιαίτερα αν βελτίωνε και την αντιπροσώπευση της γενικότερα.


:a07: :a07: :a07:

:confused: :confused: :confused:

Τι προβλημα υπαρχει με την αντιπροσωπευση της...?????

Gares'
28/07/2009, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:confused: :confused: :confused:

Τι προβλημα υπαρχει με την αντιπροσωπευση της...?????

Μπορεί το οτι είναι μόνο Αθήνα και γενικά αποτρέπει πολλούς στην επαρχία από το να αγοράσουν... :wave2:

dirtbird
28/07/2009, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:confused: :confused: :confused:

Τι προβλημα υπαρχει με την αντιπροσωπευση της...?????

Έτσι να'χουμε να λέμε..

@GG: η μισή και βάλε επαρχία παραγγέλνει μέσω αντικαταβολής.

nikos force
28/07/2009, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Έτσι να'χουμε να λέμε..

@GG: η μισή και βάλε επαρχία παραγγέλνει μέσω αντικαταβολής. παραταυτα , ειναι ενα σχολιο , που δημιουργει εντυπωσεις ... και εν λογω σχολιαστης δεν εχει μπει στο κοπο να το σβησει-διορθωσει ...:evil:

MikeG
28/07/2009, 09:35
Αν εννοείτε για το δικό μου σχόλιο, περί αντιπροσώπευσης, να σας δώσω απαντήσεις λοιπόν.

Να σας πω, όταν θέτε να αγοράσετε ένα μηχανάκι πχ, θέλετε να κάνετε ένα ταξίδι με καράβι 6 ωρών να πάτε και 6 να γυρίσετε?
Όταν σε όλη τη περιοχή σας δεν υπάρχει ένα συνεργείο το οποίο να ασχολείται με τα συγκεκριμένα μηχανάκια? Όταν θες άμεσα ένα αναλώσιμο και αυτό δεν υπάρχει?


& για να καταλάβω ρε παιδιά, ποιον θίξαμε δηλαδή? Έχει κανείς από εδώ μετοχές στη Gas Gas? Γιατί προφανώς η Gas Gas δεν έχει φροντίσει να έχει ένα καλό δίκτυο, όπως και πάρα πολλές άλλες Ευρωπαϊκές εταιρίες, πχ TM etc.

nikos force
28/07/2009, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αν εννοείτε για το δικό μου σχόλιο, περί αντιπροσώπευσης, να σας δώσω απαντήσεις λοιπόν.

Να σας πω, όταν θέτε να αγοράσετε ένα μηχανάκι πχ, θέλετε να κάνετε ένα ταξίδι με καράβι 6 ωρών να πάτε και 6 να γυρίσετε?
Όταν σε όλη τη περιοχή σας δεν υπάρχει ένα συνεργείο το οποίο να ασχολείται με τα συγκεκριμένα μηχανάκια? Όταν θες άμεσα ένα αναλώσιμο και αυτό δεν υπάρχει?


& για να καταλάβω ρε παιδιά, ποιον θίξαμε δηλαδή? Έχει κανείς από εδώ μετοχές στη Gas Gas? Γιατί προφανώς η Gas Gas δεν έχει φροντίσει να έχει ένα καλό δίκτυο, όπως και πάρα πολλές άλλες Ευρωπαϊκές εταιρίες, πχ TM etc.

εχεις ζητησει να σου στειλουν το μηχανακι με καραβι και στο αρνηθηκαν ??????
εχεις ζητησει καποιο αναλωσιμο και δεν υπηρχε ??? - και ποιες εταιριες εχουν ετοιμοπαραδοτα ολα τα αναλωσιμα ???-

και υπαρχει τεραστια διαφορα στο πολιτικη της εταιριας και πολιτικη του αντιπροσωπου ... αν ο αντιπροσωπος ακολουθει τη γραμμη της εταιριας δεν φταει ο ιδιος ... φατει η ΕΤΑΙΡΙΑ ...και εσυ εθιξες τον αντιπροσωπο και οχι την εταιρια

MikeG
28/07/2009, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
εχεις ζητησει να σου στειλουν το μηχανακι με καραβι και στο αρνηθηκαν ??????
εχεις ζητησει καποιο αναλωσιμο και δεν υπηρχε ??? - και ποιες εταιριες εχουν ετοιμοπαραδοτα ολα τα αναλωσιμα ???-

και υπαρχει τεραστια διαφορα στο πολιτικη της εταιριας και πολιτικη του αντιπροσωπου ... αν ο αντιπροσωπος ακολουθει τη γραμμη της εταιριας δεν φταει ο ιδιος ... φατει η ΕΤΑΙΡΙΑ ...και εσυ εθιξες τον αντιπροσωπο και οχι την εταιρια



Σου θίξαμε μάλλον κάτι σημαντικό... Αλλά ας προσπαθήσω πάλι να απαντήσω..

Πιστεύω ότι αντιλαμβάνεσαι τι εννοεί αυτή η πρόταση ε?

"Έχω την εντύπωση ότι θα κερδίσει ακόμα περισσότερους αγοραστές, ιδιαίτερα αν βελτίωνε και την αντιπροσώπευση της γενικότερα. "

Αυτή είναι η πρώτη μου πρόταση και εσύ συμπεραίνεις ότι αναφέρομαι στον αντιπρόσωπο... & να σου πω, στη τελική αυτός είναι ο αντιπρόσωπος Αθήνας, γιατί αν είναι Ελλάδος, σορρυ Gas Gas, αλλά εδώ πχ (Κρήτη), υπάρχουν άτομα που ψήνονται αλλά δεν αγοράζουν λόγο αυτού (το ότι δεν υπάρχει εδώ αντιπρόσωπος).

Ποιος να μου στείλει μηχανάκι? Αναφέρθηκα εγώ σε κάποιον αντιπρόσωπο συγκεκριμένα ή στη μαμά Gas Gas? & δε με λες, θα μου στείλει ο οποιοσδήποτε ένα μηχανάκι που το έχω δει μόνο photo?

Να καταλαβαίνετε τι γράφουμε και τι εννοούμε, ιδιαίτερα όταν είναι τόσο σαφές.

STOYBI
28/07/2009, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG

Αυτή είναι η πρώτη μου πρόταση και εσύ συμπεραίνεις ότι αναφέρομαι στον αντιπρόσωπο... & να σου πω, στη τελική αυτός είναι ο αντιπρόσωπος Αθήνας, γιατί αν είναι Ελλάδος, σορρυ Gas Gas, αλλά εδώ πχ (Κρήτη), υπάρχουν άτομα που ψήνονται αλλά δεν αγοράζουν λόγο αυτού (το ότι δεν υπάρχει εδώ αντιπρόσωπος).

Ποιος να μου στείλει μηχανάκι? Αναφέρθηκα εγώ σε κάποιον αντιπρόσωπο συγκεκριμένα ή στη μαμά Gas Gas? & δε με λες, θα μου στείλει ο οποιοσδήποτε ένα μηχανάκι που το έχω δει μόνο photo?

Να καταλαβαίνετε τι γράφουμε και τι εννοούμε, ιδιαίτερα όταν είναι τόσο σαφές.

Sorry... Και χωρις να μου θιγεις κανεναν.... Και χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο κανενος τασουλη...


Επίσημοι έμποροι / Service GAS GAS


Κρήτη

ΖΥΜΒΡΑΓΟΥ∆ΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μ. Σ.Χωροφυλάκλης 58, Ρέθυµνο
Τ.Κ. 74100 Τηλ.:28310 35566
e-mail: mototech58@gmail.com

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ
1 Τέρµα Αναγ. Γογώνη, Χανιά 73100
Τηλ.:28210 70972
e-mail: motorepair@chania-cci.gr

nikos force
28/07/2009, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Σου θίξαμε μάλλον κάτι σημαντικό... Αλλά ας προσπαθήσω πάλι να απαντήσω..



Να καταλαβαίνετε τι γράφουμε και τι εννοούμε, ιδιαίτερα όταν είναι τόσο σαφές. μαλλον τα λεγομενα σου δεν εχουν την σαφηνεια που εσυ πιστευεις ... οπως επισης και η ερευνα σου γυρω απο το αντικειμενο δεν ειναι τοσο ενδελεχης οπως επισης εσυ πιστευεις ... φτανωντας οπως ειπα παραπανω στο να δημιουργεις εντυπωσεις ...

ο ιδιος εχω φιλους και γνωστους σε νησια και σε απομακρα σημεια της ελλαδος που εχουν βρει λυση σε ολα τα προβληματα που σε αποσχολουν ...

οποτε η αντιπροσωπευση ειναι πολυ καλυτερη απο οσο εσυ πιστευεις η δικια σου θεληση δεν ειναι οση εσυ πιστευεις ...

MikeG
28/07/2009, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Sorry... Και χωρις να μου θιγεις κανεναν.... Και χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο κανενος τασουλη...


Επίσημοι έμποροι / Service GAS GAS


Κρήτη

ΖΥΜΒΡΑΓΟΥ∆ΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μ. Σ.Χωροφυλάκλης 58, Ρέθυµνο
Τ.Κ. 74100 Τηλ.:28310 35566
e-mail: mototech58@gmail.com

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ
1 Τέρµα Αναγ. Γογώνη, Χανιά 73100
Τηλ.:28210 70972
e-mail: motorepair@chania-cci.gr


Kώστα, αυτό δε ξέρω που το βρήκες, προφανώς στο site της Gas Gas, αλλά αμφιβάλλω ιδιαίτερα αν ισχύει στη πραγματικότητα. Από τις εδώ συζητήσεις με φίλους και υποψήφιους αγοραστές, όλοι αναγκαζόντουσαν να μετακινηθούν Αθήνα.

& πραγματικά δε καταλαβαίνω που κολλάτε και μου τη λέτε. Το μόνο που λέω & το λένε όλοι σε αντίστοιχα μέρη, είναι να υπήρχε καλύτερη αντιπροσώπευση αυτών των "μικρών" εταιριών, το οποίο σαφώς αντιλαμβάνομαι είναι δύσκολο, αφού βλέπεις ότι ακόμα και η KTM δε τα καταφέρνει καλά.

:wave2:

MikeG
28/07/2009, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
μαλλον τα λεγομενα σου δεν εχουν την σαφηνεια που εσυ πιστευεις ... οπως επισης και η ερευνα σου γυρω απο το αντικειμενο δεν ειναι τοσο ενδελεχης οπως επισης εσυ πιστευεις ... φτανωντας οπως ειπα παραπανω στο να δημιουργεις εντυπωσεις ...

ο ιδιος εχω φιλους και γνωστους σε νησια και σε απομακρα σημεια της ελλαδος που εχουν βρει λυση σε ολα τα προβληματα που σε αποσχολουν ...

οποτε η αντιπροσωπευση ειναι πολυ καλυτερη απο οσο εσυ πιστευεις η δικια σου θεληση δεν ειναι οση εσυ πιστευεις ...


Οκ, φιλαράκι. Το λίξαμε.

Εσύ μιλάς για μήλα και εγώ για πορτοκάλια. Άστο εδώ.

nikos force
28/07/2009, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Kώστα, αυτό δε ξέρω που το βρήκες, προφανώς στο site της Gas Gas, αλλά αμφιβάλλω ιδιαίτερα αν ισχύει στη πραγματικότητα. Από τις εδώ συζητήσεις με φίλους και υποψήφιους αγοραστές, όλοι αναγκαζόντουσαν να μετακινηθούν Αθήνα.

& πραγματικά δε καταλαβαίνω που κολλάτε και μου τη λέτε. Το μόνο που λέω & το λένε όλοι σε αντίστοιχα μέρη, είναι να υπήρχε καλύτερη αντιπροσώπευση αυτών των "μικρών" εταιριών, το οποίο σαφώς αντιλαμβάνομαι είναι δύσκολο, αφού βλέπεις ότι ακόμα και η KTM δε τα καταφέρνει καλά.

:wave2: μα ειναι δυνατον ... εξακολουθεις να μιλας ΜΟΝΟ με υποθεσεις ..και μαλιστα τριτων ...και κατα βαση λανθασμενων... και θεωρεις οτι σου τη λεμε και ολας ...χωρις καν να σου περναει απο το μυαλο οτι οι υποθεσεις σας ειναι λαθος ... και το ληγεις ... με ενα περι μηλων και πορτοκαλιων ... σε ενα φορουμ οπου διαβαζει τοσος κοσμος ...

MikeG
28/07/2009, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
μα ειναι δυνατον ... εξακολουθεις να μιλας ΜΟΝΟ με υποθεσεις ..και μαλιστα τριτων ...και κατα βαση λανθασμενων... και θεωρεις οτι σου τη λεμε και ολας ...χωρις καν να σου περναει απο το μυαλο οτι οι υποθεσεις σας ειναι λαθος ... και το ληγεις ... με ενα περι μηλων και πορτοκαλιων ... σε ενα φορουμ οπου διαβαζει τοσος κοσμος ...


Λοιπόν, επειδή είναι καλοκαιράκι, και δεν έχω υπομονή πολύ να γράφω τα ίδια και τα ίδια θα σου γράψω κάτι & αν δε σου αρέσει, δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο..


Αγόρι μου στο Ηράκλειο Κρήτης τα Gas Gas μπορούμε να τα δούμε μόνο ζωγραφιστά ή τηλεφωνικός & γενικά στη Κρήτη.

Αυτό είναι γεγονός, όχι υπόθεση, όπως και ότι πχ δε μπορούσε κανείς εδώ να ρυθμίσει το carb του 300 2005 (μπλε ήταν) και το έστειλε Αθήνα το παλικάρι & το πούλησε αμέσως.

Julius
28/07/2009, 10:27
poutana to kanate to thread kai xoris logo kiolas


:yuck:



To mixanaki ta spaei lemeeeeee

MikeG
28/07/2009, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
poutana to kanate to thread kai xoris logo kiolas


:yuck:



To mixanaki ta spaei lemeeeeee


Συμφωνώ μαζί σου ρε Jul, άντε να δούμε τώρα τα τεχνικά του και τη τιμή του....
Γιατί για καθημερινό & το ΣΚ βουνό είναι super, αλλά χλωμό το κόβω (το καθημερινό)....



:wave2:

STOYBI
28/07/2009, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Kώστα, αυτό δε ξέρω που το βρήκες, προφανώς στο site της Gas Gas, αλλά αμφιβάλλω ιδιαίτερα αν ισχύει στη πραγματικότητα. Από τις εδώ συζητήσεις με φίλους και υποψήφιους αγοραστές, όλοι αναγκαζόντουσαν να μετακινηθούν Αθήνα.

& πραγματικά δε καταλαβαίνω που κολλάτε και μου τη λέτε. Το μόνο που λέω & το λένε όλοι σε αντίστοιχα μέρη, είναι να υπήρχε καλύτερη αντιπροσώπευση αυτών των "μικρών" εταιριών, το οποίο σαφώς αντιλαμβάνομαι είναι δύσκολο, αφού βλέπεις ότι ακόμα και η KTM δε τα καταφέρνει καλά.

:wave2:

Βρε συ.... Δεν σου την λεω ... Αλλα μην ξεχναμε οτι προκειτε για μια μικρη εταιρεια με πολυ περιορισμενο αριθμο προιοντων εντουρο- τραιαλ ( και που αυτα απευθηνονται σε συγκεκριμενο μικρο μεριδιο της αγορας μοτο )

Εγω ειδικα δεν εχω αντιμετωπισει το παραμικρο προβλημα αλλα και για τον τασουλη απο αλλους φιλους εχω ακουσει τα καλλυτερα... ( δεν τον γνωριζω προσωπικα..)

Τους αντιπροσωπους στην κρητη και απο αλλου τους βρηκα απο το Μοτο Τριτη... http://www.mototriti.gr/data/news/preview_news/72449.asp

:beer: :beer:

KaTaNaS
28/07/2009, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG

Γιατί για καθημερινό & το ΣΚ βουνό είναι super, αλλά χλωμό το κόβω (το καθημερινό)....

βρε τρελε επειδη εχει φερινγκ δεν σημαινει οτι ειναι ον οφφ με κλειδακι για καθημερινη χρηση! :lol:


τομηχανακι δεν κανει για την ελλαδα μας, εκτος κι αν τρεχεις ραλλυ ραιντ (μια φορα το χρονο) , ακομα και το τρεϊλ ραιντ στη δυσκολη διαδρομη θελει εντουρο μηχανακι (διψως ψιλο φερνγκ)

κατα τα αλλα μου αρεσει παρα πολυ! αλλα δεν κανει για εμας!

MikeG
28/07/2009, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
βρε τρελε επειδη εχει φερινγκ δεν σημαινει οτι ειναι ον οφφ με κλειδακι για καθημερινη χρηση! :lol:


τομηχανακι δεν κανει για την ελλαδα μας, εκτος κι αν τρεχεις ραλλυ ραιντ (μια φορα το χρονο) , ακομα και το τρεϊλ ραιντ στη δυσκολη διαδρομη θελει εντουρο μηχανακι (διψως ψιλο φερνγκ)

κατα τα αλλα μου αρεσει παρα πολυ! αλλα δεν κανει για εμας!


Έχεις δίκιο ρε Σταυρή, αλλά όνειρο το έχω να αποκτήσω ένα rallye μηχανάκι... :lol: :lol: :lol:


Είναι πολύ όμορφο το άτιμο & διαφορετικό :winka:

Zid
28/07/2009, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Έχεις δίκιο ρε Σταυρή, αλλά όνειρο το έχω να αποκτήσω ένα rallye μηχανάκι... :lol: :lol: :lol:


Είναι πολύ όμορφο το άτιμο & διαφορετικό :winka: Μike σε φεριγκάτο προτείνω κάτι τέτοιο.... :p

http://www.aodp.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=952&highlight=

STOYBI
28/07/2009, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Μike σε φεριγκάτο προτείνω κάτι τέτοιο.... :p

http://www.aodp.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=952&highlight=

:eyepop: Πανεμορφο !!! :eyepop:

Gares'
28/07/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Μike σε φεριγκάτο προτείνω κάτι τέτοιο.... :p

http://www.aodp.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=952&highlight=

Πάρα πολύ καλό :hypnotize :hypnotize :hypnotize

Gares'
28/07/2009, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Sorry... Και χωρις να μου θιγεις κανεναν.... Και χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο κανενος τασουλη...


Επίσημοι έμποροι / Service GAS GAS


Κρήτη

ΖΥΜΒΡΑΓΟΥ∆ΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μ. Σ.Χωροφυλάκλης 58, Ρέθυµνο
Τ.Κ. 74100 Τηλ.:28310 35566
e-mail: mototech58@gmail.com

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ
1 Τέρµα Αναγ. Γογώνη, Χανιά 73100
Τηλ.:28210 70972
e-mail: motorepair@chania-cci.gr

Οκ αυτό δεν το ήξερα...γράψε λάθος.

@ nikos force χαλάρωσε λιγάκι.Ούτε σε βρίσαμε ούτε τπτ απλά μια γνώμη εκφράσαμε έχοντας όπως φαίνεται ελλειπή στοιχεία.Χαλάρωσε...

STOYBI
28/07/2009, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
poutana to kanate to thread kai xoris logo kiolas


:yuck:



To mixanaki ta spaei lemeeeeee

Ειπε...... Και η μικρη λουλου με το στρηταδικο ποδηλατο......

:smokin:

KaTaNaS
28/07/2009, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ειπε...... Και η μικρη λουλου με το στρηταδικο ποδηλατο......

:smokin:


:lol: :lol: :lol:


να δω ποτε θα ξαναβγουμε οι τρεις μας! :lol:

Julius
28/07/2009, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ειπε...... Και η μικρη λουλου με το στρηταδικο ποδηλατο......

:smokin:

OTAN tha ksesfikseis 3 vides SERI kai den tha sou klotsisi h mia sto TRIMPOURDELO to GasGas soy...... tote ISOS sou epitrepso na kaneis volta me to mizato prioni mou gia na xaris ligo xomataki kai na mhn koitas kathe 300 metra piso na dis ti epese.

eos tote mporeis na katargiese toys Ispanous pou vazoune krama tsixla-tsigo gia na ftiaksoun tis apisteytis elastikotitas!!! vides sou.


KONTE:bigcry: :bigcry:

KaTaNaS
28/07/2009, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

KONTE:bigcry: :bigcry:





:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:




ρε τρισμεγιστε εντουρα ελα να τσουλησουμε καμμια σακε εστω ξημερωματα, γιατι την τελευταια φορα καθε 300 μετρα μονο εσυ επεφτες! :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
28/07/2009, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
:lol: :lol: :lol:


να δω ποτε θα ξαναβγουμε οι τρεις μας! :lol:

Κοντα....... :winka:

STOYBI
28/07/2009, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
OTAN tha ksesfikseis 3 vides SERI kai den tha sou klotsisi h mia sto TRIMPOURDELO to GasGas soy...... tote ISOS sou epitrepso na kaneis volta me to mizato prioni mou gia na xaris ligo xomataki kai na mhn koitas kathe 300 metra piso na dis ti epese.

eos tote mporeis na katargiese toys Ispanous pou vazoune krama tsixla-tsigo gia na ftiaksoun tis apisteytis elastikotitas!!! vides sou.


KONTE:bigcry: :bigcry:

Ζηλευεις ρε..........

Το τερας μου εχει μαθει εστω και στον τακο να κραταει την αδρεναλινη στα υψη..... :D

( Θα αντεξει το κεφαλι αυτης της βιδας .... Η δεν θα αντεξει...) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
28/07/2009, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:




ρε τρισμεγιστε εντουρα ελα να τσουλησουμε καμμια σακε εστω ξημερωματα, γιατι την τελευταια φορα καθε 300 μετρα μονο εσυ επεφτες! :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kai omos to KTM stamatage kai me perimene re thimase????



SAKE KALOKAIRIATIKA?!?!?!? R U NUTS ??

ante sthn kaliteri na pame ekei sto pefko sto pistaki na araksoume na pioyme kamia mpyra re

(ego tha ertho me to nexus)

Julius
28/07/2009, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Κοντα....... :winka:


Gia Enduro leei re oxi gia mpourdelotsarka


xa xa xa xa xa xa xa xa xa :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
28/07/2009, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Gia Enduro leei re oxi gia mpourdelotsarka


xa xa xa xa xa xa xa xa xa :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:sad:

















:lol: :lol: :lol:

Gares'
28/07/2009, 16:27
Julius τσέκαρε τα π.μ σου.



edit:σορρυ για το άκυρο.

dirtbird
28/07/2009, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
......me to mizato prioni .......

forrest......


sto thema prioni sintoma tha exeis xasei liga -akoma- episodia.....:a9: :a9:

Julius
28/07/2009, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
forrest......


sto thema prioni sintoma tha exeis xasei liga -akoma- episodia.....:a9: :a9:


ti episodia re? exo parakolouthisei kati prosexos me kefales kai flatzes apo thn nasa to thema einai na vgenoume kamia volta giati se ligo h teliki montifa tha einai automatos anavatis na vgazei volta to mixanaki



ante na do pote tha ta poume re

dirtbird
28/07/2009, 19:40
vgikame re man, pos allios tha kaname tous thermikoys mas kikloys.....:confused: :confused:


mono poy ego ekaiga perissotero powerade apo oti to mixanaki benzini... :o :o :lol: :lol:

Julius
29/07/2009, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
vgikame re man, pos allios tha kaname tous thermikoys mas kikloys.....:confused: :confused:


mono poy ego ekaiga perissotero powerade apo oti to mixanaki benzini... :o :o :lol: :lol:

auto to sxolio gia thn volta gia emena to ekana reeeeeee