PDA

View Full Version : λιωστε :)



kalgeorge
27/07/2009, 21:28
Ένας σαδιστής, ένας μαζοχιστής, ένας δολοφόνος, ένας νεκρόφιλος, ένας κτηνοβάτης και ένας πυρομανής κάθονται στο παγκάκι ενός ψυχιατρείου και βαριούνται.

"Νά'χαμε λέει τώρα, μια γάτα, να την βιάζαμε ε;", λέει ο κτηνοβάτης.
"Να την βιάζαμε, αλλά μετά να την βασανίζαμε", λέει ο σαδιστής.
"Να την βιάζαμε, να τη βασανίζαμε, αλλά μετά να τη σκοτώναμε", λέει ο δολοφόνος.
"Να την βιάζαμε, να τη βασανίζαμε, να τη σκοτώναμε και μετά να την ξαναβιάζαμε", λέει ο νεκρόφιλος.
"Να την βιάζαμε, να τη βασανίζαμε, να τη σκοτώναμε, μετά να την ξαναβιάζαμε, αλλά μετά να την καίγαμε κιόλας", λέει ο πυρομανής.

Ησυχία απλώθηκε καθώς όλοι περίμεναν τον μαζοχιστή να μιλήσει. Kαι τότε αυτός λύνει τη σιωπή...



"Μιάουουουουου..."

--------------------------------------------------
Πάει ένας Κύπριος στα everest.
-Θέλω ένα σάντουιτς
-Τι να βάλω μέσα?
-Τυρίν, ντομάταν, πιπεριάν...
-Ρε φίλε, σε παρακαλώ, μπορείς να μη βάζεις "ν" στο τέλος των λέξεων?
-Οκ!
-Συνέχισε λοιπόν, τί άλλο να βάλω στο σάντουιτς?
-Ζαμπό, μπέικο...

-----------------------------------------------------------------
Μια μέρα στην τάξη, λέει η δασκάλα στον Τοτό
-Εγώ διαβάζω, εσύ διαβάζεις... τι χρόνος είναι;
-Χαμένος!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Δύο φίλες, μια ξανθιά και μια κοκκινομάλλα βγήκαν έξω για καφέ. Τότε λέει η κοκκινομάλλα στην ξανθιά:
- "Αχ, φιλενάδα, αν μάθεις τι έπαθα εχθές θα σοκαριστείς!"
- "Λέγε καλέ, τι έπαθες;", λέει η ξανθιά.
- "Να, εχθές πήγα για ψώνια στο εμπορικό και όταν ήταν να φύγω, μπήκα στο ασανσέρ. Και τότε ξαφνικά, το ασανσέρ σταμάτησε! Τρεις ολόκληρες ώρες έκανε η πυροσβεστική για να με βγάλει."
- "Αυτό που έπαθες εσύ δεν είναι τίποτα μπροστά στο δικό μου", λέει η ξανθιά. "Εγώ πήγα την προηγούμενη εβδομάδα στο εμπορικό και ανέβηκα στις κυλιόμενες σκάλες. Τότε, οι κυλιόμενες σκάλες έπαθαν βλάβη και σταμάτησαν να κυλάνε. Έξι ολόκληρες ώρες έμεινα εγκλωβισμένη πάνω στις σκάλες!!!!!!!"
-------------------------------------------------------------------------------------------

Στο σχολείο, η δασκάλα στο μικρό Πόντιο:
- "Πες μου Γιωργάκη, ποιο ζώο εργάζεται για να έχει η μητέρα σου μεταξωτά ρούχα;"
- "Ο μπαμπάς μου κυρία......"

-------------------------------------------------------------------------------------------
Στο δημοτικό η δασκάλα λέει στους μαθητές της: "Παιδιά, ελάτε να κάνουμε ένα τεστ εξυπνάδας!".

Στην συνέχεια ρωτάει έναν: "Ριχάρδο, πες μου ποιο είναι αυτό το ζωάκι: Περπατά στα κεραμίδια, έχει μουστάκι, κάνει νιάου και αλλά έχει και μια ελιά στη μυτούλα του!".
Απαντά ο μαθητής: "Δεν ξέρω κυρία!".
Και η δασκάλα του λέει: "Μα είναι η γάτα, την ελιά έβαλα απλά να σε μπερδέψω".

Στην συνέχεια... "Πέτρο, πες μου εσύ: έχει φτερό, ράμφος και από κάτω ένα κουκούτσι;".
Απαντά ο Πέτρος: "Πού να ξέρω κυρία, και με κουκούτσι από κάτω; Δύσκολα τα πράγματα!".
Του απαντά η δασκάλα: "Είναι το πουλί βρε παιδί μου, το κουκούτσι έβαλα έτσι απλά να σε μπερδέψω!".

Τώρα εσύ Τοτέ, ρώτα με ΕΣΥ κάτι!
Ξεκινά και λέει λοιπόν: "Τι είναι μακρύ, είναι κόκκινο και στρογγυλό στην κορυφή, έχει δυο μπάλες από κάτω και αρέσουν στις γυναίκες να το βάλουν στο στόμα;".
Τσαντίζεται η δασκάλα και του λέει!: "Τοτέ, έξω από την τάξη!!! ΤΩΡΑ!!!".
Ήρεμος της λέει της δασκάλας: "Όχι κυρία μου... είναι το ΚΡΑΓΙΟΝ, τις μπάλες τις έβαλα απλά για να σας μπερδέψω!"

------------------------------------------------------------------------------------
- Πώς λέγεται ο πρόεδρος της ισπανικής ΔΕΗ;
- Σαντιάγκο Κιλοβατόρες!

- Πώς πέθανε ο τελευταίος Πόντιος δικηγόρος;
- Τον έπνιξε το δίκιο!

-------------------------------------------------------------------------------
Τρεις σκληροτράχηλοι καουμπόυδες κάθονταν ένα βράδυ γύρω από τη φωτιά και λέγανε ιστορίες για το πόσο σκληρόπετσοι και πόσο άφοβοι είναι.
Λέει ο πρώτος:
-Χθες που περπάταγα στο μονοπάτι του Νεκρού, από κάτω από μια πέτρα βγαίνει ένας κροταλίας 4 μέτρα .Τον αρπάζω, του δαγκώνω και του κόβω το κεφάλι και του ρουφάω όλο το δηλητήριο.Και όπως βλέπετε είμαι εδώ και σας το λέω.

-Αυτό δεν είναι τίποτα, λέει ο δεύτερος. Εγώ την περασμένη εβδομάδα πέρναγα έξω από τη φάρμα του Μπιλ. Εκείνη την ώρα το είχε σκάσει ένας ταύρος 250 κιλά, ο οποίος είχε σκοτώσει το Μπιλ,τη γυναίκα του και 3 περαστικούς. Εγώ τον αρπάζω από τα κέρατα, τον γυρνάω ανάποδα και του δένω τα πόδια για να μην πειράξει κανέναν άλλο.

Ο τρίτος παρέμενε σιωπηλός, σκαλίζοντας που και που τα κάρβουνα με το πουλί του.

-------------------------------------------------
Ο Μήτσος καθόταν στο τραίνο και απέναντι καθόταν μια ξανθιά κούκλα, που φορούσε ένα μίνι. Όσο κι αν προσπαθούσε δεν μπορούσε να μην κοιτάει. Με πολύ χαρά ανακάλυψε ότι δεν φορούσε εσώρουχο. Όταν τον κατάλαβε η ξανθιά του λέει:
- Κοιτάς το μ... μου;
- Ναι, με συγχωρείς, αλλά ...
- Καλά, κοίτα, έχει πολλά ταλέντα, θα σου στείλει ένα φιλάκι. Πράγματι το μ... του στέλνει ένα φιλάκι. Ο Μήτσος έκπληκτος θέλει να μάθει τι άλλο μπορεί να κάνει.
- Μπορεί ακόμα να ανοιγοκλείνει σαν μάτι. Ο τύπος παρακολουθεί έκθαμβος να το κάνει.
- Έλα κάτσε δίπλα μου, του λέει.
Φυσικά ο Μήτσος δέχεται. Τότε του λέει η ξανθιά:
- Μπορείς να βάλεις δύο δάκτυλα μέσα;
Και απαντά τρελαμένος:
- Μα τι λες; Μπορεί και να σφυρίξει

LARISEOS
27/07/2009, 21:32
- Μα τι λες; Μπορεί και να σφυρίξει??????????????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pilotos_xtreme
27/07/2009, 21:33
axaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax to teleytaio egrpaseeeeeeeeee

nic mor
27/07/2009, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge

Ο τρίτος παρέμενε σιωπηλός, σκαλίζοντας που και που τα κάρβουνα με το πουλί του.



:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

felter
27/07/2009, 21:44
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

SVX
27/07/2009, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor
:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

eno to PROTELEYTAIO.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

fdTolis
27/07/2009, 22:43
:rotflmao: :bawl: :lol: :bawl: :rotflmao:

devil's animal
27/07/2009, 23:58
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

sober
28/07/2009, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge



Στο σχολείο, η δασκάλα στο μικρό Πόντιο:
- "Πες μου Γιωργάκη, ποιο ζώο εργάζεται για να έχει η μητέρα σου μεταξωτά ρούχα;"
- "Ο μπαμπάς μου κυρία......"

-------------------------------------------------------------------------------------------


αααχαχαχααααααααχαχαχαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

trigger
28/07/2009, 00:32
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gares'
28/07/2009, 01:49
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

bikerted
28/07/2009, 02:23
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


Καμένεεεεεεεεεε!!! :beer:

makis206
28/07/2009, 07:00
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XJR_Billy
28/07/2009, 07:05
ΛΥΩΣΙΜΟ !!!

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl:

matmat
28/07/2009, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor
:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

ο βρωμιαρης ηταν αυτος :Ρ


:rotflmao: :lol: :rotflmao:

cityfly
28/07/2009, 09:38
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
28/07/2009, 10:39
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

castoras
28/07/2009, 20:00
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
Μας έκαψες!!

chris_honda
28/07/2009, 20:15
- Πώς λέγεται ο πρόεδρος της ισπανικής ΔΕΗ;
- Σαντιάγκο Κιλοβατόρες!


Την ταινία με τους κινέζεους πρωταγωνιστες την ξέρετε ε??? (κάπως παλιά βέβαια)

είναι οι:

α) Ναμουνακιγιαγαμησι
και β) ο Χύνοτακατακα...



:lol: :lol: :lol:

JAD
29/07/2009, 19:32
"Σκάλιζε τα κάρβουνα με το πουλί του......"!!!!!!



ΚΟΡΥΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: