PDA

View Full Version : Σε είδα...... vol ΙΙ



Σελίδες : [1] 2 3

MikeG
29/07/2009, 11:59
Συνεχίζεται το πετυχημένο thread Σε είδα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62961&perpage=15&pagenumber=1)..


Παρακαλώ & πάλι μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ



& εύχομαι αν είδατε κάτι καλό, να το βρείτε :winka:



:sun: :sun:

argy_kap
29/07/2009, 12:20
Για να ξεκινήσω λοιπόν.....

Σε είδα παπάρα με το cinquecento σκατουλί χρώματος (μόνο για ειδική παραγγελία το κόβω) να στρίβεις δεξιά απο Καρτάλη σε Γαλλίας χωρίς φλας και χωρίς να κοιτάξεις και παραλίγο να με πάρεις μαζί σου! Και όταν σε ρώτησα αν έχει φλας το αυτοκίνητο με κοιτούσες σαν χάνος και έκανες "ιεεεεεεε?"

Παπάρα γέρο!

:a29:

nikos force
29/07/2009, 12:46
εγω παντως που βλεπω πολλους , μενω με την απορια ...ΠΟΙΟΣ φοραει κρανος τελικα ... γιατι στα 100 χλμ καθε μερα πηγαινε ελα ... βλεπω 500 κεφαλια ...εκ των οποιων 10 κρανη ...αλλα μαλλον εγινε αντικατασταση του κρανους με την παντοφλα :rotflmao:

SnakeMJK
29/07/2009, 13:26
μιας και καινούριο thread ας γράψω για το μαύρο cbr που διέσχιζε πριν καμιά βδομάδα, μεσημεράκι τίγκα στην κίνηση, την βουλιαγμένης, στο ύψος της δάφνης, φέτες... το ζουμί είναι οτι ο οδηγός φόραγε ΜΟΝΟ μαγιώ + παντόφλες, τίποτα άλλο!!

gixxerpap
29/07/2009, 13:38
δεν σας είδαμε ρε καργιόλια χθες το βράδυ, που με τα σιδερικά κατεβάσατε το παληκάρι απο το μηχανάκι του και το πήρατε ..... αν σας δούμε όμως?
έπρεπε να δείτε όμως τον μπάτσο που μας ενημέρωσε .... απο τις ελάχιστες φορές που συμπάθησα ένστολο ...

το νού σας παίδες...τα πράγματα αγριεύουν ...

Allst@rf
29/07/2009, 14:33
μας ειδα ,εμενα και την παρεα μου ,εκδρομη στην στεμνιτσα την κυριακη.πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο χωριο,δρομος μεσα απο το μαιναλο φουλ στα ελατα και μαγευτικη διαδρομη.μεχρι βυτινα ειχα φτασει αλλα ειναι ακομα πιο ομορφα οσο προχωρας προς τα πανω...


170020

castoras
29/07/2009, 16:49
Σε είδα ρε μαγκάκο με το σκούτερ σήμερα το πρωί στην Καβάλας να ζαχαρώνεις σα χάνος το ξανθούλι με το λευκό σκούτερ,μέχρι που άναψε πράσινο κι έμεινες ακόμα να κοιτάς!!!:lol: :lol:
Μπαι δε γουει ήσουν πολύ σεξυ με το δίχαλο και το διαφημιστικό τι σερτ!!!!
Σώβρακο την έκανες τη γκόμενα!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
30/07/2009, 10:16
εγω ειδα πολλα μπλοκα την τελευταια εβδομαδα και πολλους ακρανωτους να κλαινε με μαυρο δακρυ.

guzzistas
30/07/2009, 17:23
KAΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ με το ασημί ford focus, πέρασες το stop και ούτε καν γύρισες να με κοιτάξεις, ευτυχώς έχω καλά φρένα... Με την κόρνα στο τέρμα μόνο κατάλαβες ότι ήμουν κι εγώ στο δρόμο...σου έκανα με το χέρι μην το ξανακάνεις και ποιος ξέρει τι είδες από τον καθρέπτη σου... και πάτησες φρένο και κατέβασες το παράθυρο....λάθος σου, τι το ήθελες το "-Τι έπαθες ρε φίλε?".... εκεί κατάλαβα ότι δεν υπάρχει λόγος για συζήτηση...
Αφού είχα jet κράνος.... Ελπίζω να σου άρεσε η ροχάλα με γεύση φράουλα από τη Big Babol που απολαμβανα εκείνη την ώρα....

ΒΛΑΚΑ!!!! μας ζητάς και τα ρέστα!

2stroker
31/07/2009, 10:18
σε ειδα παλιο@@@@@@ με το starlet που βγηκες αερα καθετα στην βουλιαγμενης στο υψος του lidl και παραλιγο να φας το παληκαρι με το scooter που ηταν μπροστα μου!μπραβο Μ@@@@@@!!!!:a29:

caesarsk
31/07/2009, 10:23
Συνήθως δεν βλέπω κανενα!!!....το ειχα απορία....σημερα είδα τον ZArmagedon με το busa του (ελπίζω οτι ακουσα καλα το ονομα μεσα απο το κρανος)...και αμέσως μετα παραλιγο να με χτύπήσει ταρίφας κιτρινιάρης που βγήκε απο STOP...


ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ




καλύτερα να τα λέμε Δευτερες και Παρασκευες σε Αντιδέλεαρ και Δ.Σ., για να γυρνάω σωος στο σπίτι....παλιογκαντέμηδες!!!!!





















































(Zarmagedon ....:beer: :beer: πλακα κανω ετσι....καλους δρόμους να εχεις)

miscelano
31/07/2009, 10:24
se eida larisee (taso) kai ka8hsame sto tsipouradiko kai fagame kai ta mezedakia mas!!!kai oi koukles mas kamarwnan ekei dipla!!!panta tetoia file!!!

Kenai
02/08/2009, 22:32
Se eida :eyepop: anapodogirismeno ?! tzipaki sti deksia lorida stin ethniki ligo meta tin kifissia.
Elpizo osoi irthan se epafi simera to proi mazi sou na se eidan aftoi anapodogirismeno kai oxi apo psila.

Kai ena signomi se esena aderfe me to aftokinito pou oute kan ti xroma itan den eida,ksekinisa na sou kornaro prin vgaleis flas kai katholi tin diarkeia pou pernaga dipla sou.Esi me tin sira sou evgales flas kai ksekinises isa gia aristeri.Tote vrethikame poli konta ego... esy ... kai i mpariera.Edo kanonika arxizo vrizo fonazo katariemai alla exeis kai esi to dikio sou pigaina me polla.Exeis dikio eimai malakas alitis tsoglanos pou apofasisa kiriaki 6.30 to proi na anikso to mixanaki se ena dromo me 3 lorides ,3 aftokinita (esi o mprosta sou kai allo ena stin deksia,gia afto den piga po kei nte!).POSO malakas eimai pou apofasisa na sinexiso tin poreia mou stin lorida mou kornarontas o toulaxiston 10 defterolepta o alitaras o kagouras.Ego leo afou xoresame ola kala.
Apo avrio as prosexoume kai oi 2 perisotero.
To poio pithano vevaia na min katalaves pote oti perasa alla epeidi exeis "dikio" kai pali signomi...
:beer: :beer: :beer:

hidefnick
03/08/2009, 01:25
Την καλημέρα μου σε όλους τους μαλάκες και γλήγορους που έκαναν την ΑΘηνών Κορίνθου 11:30-12:30.

Ειδικά στο ζεύγος με την γκομενίτσα που ούρλιαζε στους μπάτσους που τους σταμάτησαν (ξέρεις πιά είσαι- με το γκρι φορεματάκι και όλα έξω) και έφυγαν μαλιοκούβαρα όταν -κακός- τους άφησαν οι μπάτσοι. Κράνος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: σαγιονάρα κλπ.

Στον γλήγορο με το άσπρο busa- άσπρο dainese- άσπρο κρανάκι. Μεγάλε, περαν του ότι είσαι αστείος με όλα τα παραπάνω, το χωρίς αύριο δεν έχει επικρατήσει τυχαία σαν έκφραση. Σκέψου το λίγο.

Και το μεγάλο βραβείο στον τυπάκο με το γυμνό, που δεν πρόλαβα να δω τι ήταν (πήγαινα με 150-160), που φόραγε σαμάρια. Φίλε το έχεις. Απλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα.... Σλάλομ (αλλά σλάλομ κανονικά λέμε) ανάμεσα σε αυτοκίνητα με κουρασμένους οδηγούς που πάνε 150+????

Ρε, την παλεύετε? Αργά, Κυριακή, επιστροφη για δουλειά και όλοι μέσα στα νεύρα και πάτε έτσι?

LiakosVstrom
03/08/2009, 09:03
και νόμιζα πως θα τα δώ όλα στα Χανιά..... αλλά ρε φούστηδες Κρητικοί σας έχουμε πάρει τα πρωτεία εδώ στην Αθήνα! :p :p

τι δηλαδή? επειδή πάτε με 160 ο ένας πίσω από τον άλλον με απόσταση ασφαλείας του μέτρου? κάτι ξέρετε... αν τυχών γίνει κάτι απλά θα κολλήσετε στον μπροστινό αντί να πέσετε με φόρα πάνω του!

γαμώ τις ρακές σας και τις στάκες σας και τα απάκια σας και τα αντικρηστά σας... 3 κιλά πήραμε. :cry: :cry:

WebDevGr
03/08/2009, 11:45
Σε είδα μούσχαρε με την μπέμπα που πήγες να δεις τους βοσκούς της μεσογείου και άφησες το κουτί σου πάνω στη νησίδα..... είσαι χειρότερος από τους τούαρενγκ


170306

Gares'
03/08/2009, 13:53
Σε είδα σήμερα πάνω στο Beverly σου ξανθομαλλούσα θεά και έχασα αυγά,καλάθια και χοχλιούς :dizzy: :dizzy:

Ενά κρανάκι όμως θα σου έκανε καλό...

castoras
03/08/2009, 16:51
Σε είδα γλυκιά ξανθομαλλούσα(το γλυκιά είναι για το "πακέτο",γιατί φόραγε κράνος,μούτρο εν είδα),στο φανάρι της πλ. Κουμουνδούρου,να στέκεσαι πάνω στο 50αρι σκούτερ και τα όμορφα λεπτά ποδαράκια σου να πατάνε στις μύτες....αααααχ,ναι γλυκιά μου,εσύ με το σορτσάκι!!!!!:sun: :sun: :sun:

MikeG
03/08/2009, 21:52
Σας είδα όλους να οδηγάτε σα γρόθοι παλιομαλάκες (ανάποδα σε μονόδρομους, να παραβιάζετε κόκκινα, επιτόπιες σε φανάρια κ.α)!!! :mad: :mad: :mad:



Που να σας καεί το σπίτι παλιογαμημένοι & να βρείτε τα κάρα σας σπασμένα.

Ά στο διάολο να πα να γαμηθείτε γαμωελληναράδες


:mad: :mad: :a29: :a29: :a29: :a66: :a66: :a023: :a023: :a37: :a37: :a37:

WebDevGr
04/08/2009, 02:11
Σε είδα και ήσουν όπως ακριβώς σε θυμόμουν!!! το μόνο που έλειπε ήταν η μαύρη μηχανή μου ανάμεσα στα πόδια σου :sun: :sun:

PortisHead
04/08/2009, 07:56
Σε ειδα (ξανα) μελαχροινη , αδυνατουλα με τα ραστα μαλακια σου (και πλεον jet κρανος) πανω στο ασπρο σου KTM να περνας απο Νικαια-Αμφιαλη-Κορυδαλλο και να προκαλεις ατυχηματα στο περασμα σου.
:wave2:

devil's animal
04/08/2009, 21:35
σε ειδα σημερα το πρωϊ ρε φιλε να μαστορευεις στην τρυπα σου, το χρεπι του συνονοματου και κατσαμε και τα ειπαμε και ησουν τοσο χαρουμενος και ευτυχισμενος που μου εφτιαξες και εμενα την μερα και χαρηκα πολυ με την χαρα σου!!


να'σαι ΠΑΝΤΑ καλα ρε μαλακα!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

tmracing.siros
04/08/2009, 21:50
Σε ειδα χθες τυπισα πανω στο λευκο TDM σου ντυμενη και εσυ στα ασπρα....οπτασια! αλλα χωρις κρανακι...:mad:

ΚΑΙ....σε ειδα Μ@λ@κο σημερα πρωι πρωι να σταματας μπροστα μου...και χωρις λογο να κανεις οπισθεν χωρις να δεις πισω και να μου σπας το φτερο της παπιας μου...εισαι τυχερη που δεν ειχα το rgv ...ενα 200αρι δεν σε εφτανε...:a37: :a37: :a37:

panathas
05/08/2009, 08:06
se eida ilithia asxeti prin kati meres sti skiatho me to tzip tou adra sou isoun sigoura na xekinas kai na rixneis to parkarismeno papi pou itan mprosta sou 1 metro!!!

kai otan erxomoun vrizodas gia na to sikwsw ti theiko kai apisteyto itan ayto pou eipes gia dikaiologia?????

<<EEE EINAI PSILO KAI DEN VLEPW MPROSTA!!!!!>>

:eyepop: :eyepop: :look: :confused: :bawl:

meta apo ayto egw ti na tis pw peite mou??!!me teleiwse leme...:hypnotize

sober
05/08/2009, 10:58
Σας ειδα ρε ΒΛΑΚΕΣ ξεκρανωτους στο παπι να διασχιζετε ΚΑ8ΕΤΑ τη Μεσογειων για να περασετε στο αντι8ετο ρευμα...

Κα8οσασταν και με κοιταζατε που φρεναρα κι ευτυχως ειχα χρονο και σχετικα ηταν αδειος ο δρομος...

Γιατι ρε βοδια δε συνεχισατε να φυγετε ??? Εμενα περιμενατε να σας εμβολισω???

και να πω οτι ησασταν τιποτα πιτσιρικια....κοτζαμ γα'ι'δουρια ησασταν και οι 2... :mad:

arxaios
06/08/2009, 01:03
Σε είδα στα Λιοντάρια ;;;
Αν δεν είσουν εσύ τότε κάποιος σου μοιάζει πολύ ............
Φώναξα Κωστή αλλά δεν γύρισες ...............

Τελικά σε είδα ή όχι ;;;
:confused: :confused: :confused:

Sabre
06/08/2009, 07:42
Ρε φιλαράκο με το Σούπερμουστάρδ, προχθές το πρωϊ σε τσιμπήσανε οι μπάτσοι στο Πεδίο του Άρεως, σήμερα κρυβόσουν απο την τετράδα των Ζητάδων πίσω απο τα αυτοκίνητα στο φανάρι σαν το βρεγμένο γατί :rolleyes: Μόλις φύγανε ξεθάρεψες φυσικά και να οι γκαζιές και να τα μαρσαρίσματα....

Μήπως είναι καλύτερα να το βάλεις το ριμάδι τελικά; Και ναι , θα σου χαλάσει το ΜαΛΛιίι ,αλλά φαντάσου πόσα χρήματα για ζελέ γλυτώνεις έτσι απο τις κλήσεις! ΓΟΥΑΟΥ!!!

:lol:

the who
06/08/2009, 10:46
Σ εχω δει.
http://www.youtube.com/watch?v=eK3_LJetFms

:beer: :beer:

MitsosNaked
07/08/2009, 20:52
Σε είδα καραγκιόζη θείο με την εγγονή στην Κηφησίας ψές βράδυ να αλλάζεις από τέρμα δεξιά τέρμα αριστερά χωρίς φλάς μπροστά μου και γύρω μας αυτοκίνητα. Όταν σε έκραξα στο φανάρι έκανες επειδικτικότατα πως δέν με άκουγες και παραλίγο να φύγεις με κόκκινο. Μακάκα.

Road67
07/08/2009, 21:17
σε είδα κουκλάρα με το gs1200 κι έμεινα μακάκας :smokin:

SVX
07/08/2009, 21:20
σε ειδα νταρντανα ξανθια με το Transalp να σταματας δεξια πανω στην στροφη για να μιλησεις στο κινητο... αν ερχοταν κανα Saxorallo θα γινοσασταν 2250 κυβικα....

Tomahawk
07/08/2009, 22:51
Σας ειδα μαλάκες φορτηγατζήδες που κάνατε προσπέραση στην αριστερή λωρίδα πάνω στη εθνική προς Κόρινθο...
Γευτήκατε ένα κωλοδάχτυλο όλο δικό σας.

SpeakeasyBlues
09/08/2009, 20:03
Σε ειδα παιρνωντας κουφαλα Εφορια, αλλα αυτη την φορα δεν σου χρωσταω ΤΙΠΟΤΑ, εχω και επιστροφη...:lol:

kostas_1100gs
10/08/2009, 00:13
Σε είδα φίλε με το λευκό r1200gsA σήμερα στην στην volvo στην Καβάλας. Μου είπες καλά χιλιόμετρα και καλά ταξίδια.
Επίσης και σε εσένα.

MultiS
10/08/2009, 10:17
Σε ειδα φιλε με το bros 600 (μοντελο 90φευγα μαλλον ?) τα τετραγωνα λαστιχα κ λαδια πανω στο ψαλιδι στην Περιφ. Υμηττου στην αριστερη κατηφορικη πριν την εξοδο προς Μαρκοπουλο πριν κανα μηνα περιπου και .......




πηγαινες ΠΑΤΩΜΑ !!!!!:eek: :eek:


Δεν εχω ξαναδει κανενα μηχανακι ποτε να πηγαινει ετσι σε δρομο ηταν απιστευτο θεαμα.


Μακαρι να σε ξανα δω καπου να χαζεψω λιγο.


Παντα ορθιος.:a20:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
10/08/2009, 10:37
σας βλέπω καθε μερα που πω για δουλειά, φορτωμένους, να φευγετε για διακοπές...

Σας μισω ρε.

ggs
10/08/2009, 10:45
Σε είδα φίλε , μέλος της ΛΕ.Φ.ΚΑ. με τις φοτο από μοτοεκδρομές πανω στο τζάκι στο ωραίο σου εστιατόριο στην Αρκιτσα και είδα και τις μπύρες που κέρασες .
Καλές δουλειές , και καλούς δρόμους.

:beer:

675heat
10/08/2009, 13:12
Σε ειδα χοντρουλη με το Fazer 600 και μπαγκαζιερα τερμα Τσιμισκη Σαββατο μεσημερι να πηγαινεις σαν κοτα με το τσιγαρο στο στομα και το αριστερο χερι στη μεση, σαν να χορευες νησιωτικα ησουνα. Μολις πηγα να προσπερασω ξεχασες το τσιγαρο και τα νησιωτικα και γκαζωσες τερμα. Μου ταχωσες με το μυαλο σου.
Δεν κλεβω εκκλησιες καραγκιοζακο.

mreth
11/08/2009, 11:32
Σε είδα παλιοκάγκουρα στην Αττική οδό κοντά στο αεροδρόμιο στη δεξιά (έπιανες και τη μεσαία) λωρίδα την Κυριακή το βράδυ και έκανες ζικ-ζακ με 120+χμ/ώρα σα να ζέσταινες τα λάστιχα της F1... Τους διπλανούς σου δεν τους σκέφτηκες:confused:

ziggΥ
11/08/2009, 15:03
ston kagoura o opoios me travage apo ton omo panw stin patisiwn, panw stin diaxwristiki epeidi tou eipa oti ekane malakia.. kai eixa kai allon pisw.. re ka....i exw kratisei tn pinakida sou.. min se petyxw..

costas106
11/08/2009, 15:59
Σε είδα να καβαλάς ότι πεζοδρόμιο υπάρχει στη Μητροπόλεως και την Ερμού για να γλυτώσεις και καλά 5"...
Ναι ρε βλακάκο εσένα με το γκριμαύρο Βστρομ εννοώ.
Τα πεζοδρόμια ανήκουν στους πεζούς.

Pappios
11/08/2009, 16:54
σε ειδα στην λεωφορο χασιας χθες στις 11 το βραδυ με ενα ασημι c3 ησουν...κοπελια αν θες τοσο πολυ να τρεξεις πηγαινε σε καμια πιστα κ μην κολλας στα προπορευομενα που πανε με το οριο των 50χλμ(κ καλα...πανω απο 90 πηγαινανε!)κ ας εισαι σουπερ ηρωας κ εχεις μειωσει το χρονο αντιδρασεις σου...


αν ειναι γυναικα σου εσενα που το διαβαζεις,μανα σου,γιαγια σου η ακομα κ γνωστη σου σε παρακαλω παρε τα κλειδια θα κανεις ενα(1) καλο στην κοινωνια...

LogOutGoRide
11/08/2009, 19:31
μεγάλη ζημιά, όλους σας στις Σέρρες την Κυριακή 9/8 .

Τι ήθελα και δεν καθόμουν σπίτι.

Απο όλους όσους γύριζαν στην πίστα εντύπωση μου έκανε ένας τύπος μάλλον με SV και τον παρακολουθούσα για 3-4 γύρους να βγαίνει απο το εσάκι και να ανοίγει γκάζι μέχρι την άλλη στροφή(μου φάνηκε οτι έκανε πιο πολύ θόρυβο και απο ενα Ducati που ήταν μέσα).
Μπράβο ρε πιαδιά σας χάρηκα έστω και λίγο, που είχα το κουράγιο να βλέπω μόνο .

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΤΑ (Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΜΟΥ);

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ggs
11/08/2009, 22:08
Σας είδα στην Συγγρού ζευγάρι ιταλών πάνω σε Varadero φουλ εξοπλισμένοι και φορτωμένοι , και στο τανκ μπαγκ ένα …τσιουαουα
Καλές διακοπές και στους …τρεις …

Σε είδα θειά με το cincuecento να σκας μέσα σε λακκούβα με βρομόνερα και να κάνεις «παπί» δυο «άνδρες» της «δύναμης» Δ πάνω σε …παπί…
Μάγκες , τα αλεξίσφαιρα είναι και αδιάβροχα ???

EVI
14/08/2009, 18:37
βλακακο εσυ και ο φιλος σου φευγοντας απο μικρολιμανο με ενα παπακι να μην σχολιασω την ενδυμασια σας που πηγες να με εμβολισεις για να περασεις σε μονοδρομο , μπροστα μου ειχα αμαξι που πηγες να πεσεις πανω του και πατησε φρενα να μην σε χτυπησει μαλακισμενο και γυρναγες και πισω και εσυ και ο φιλος σου να δειτε τι κανω εισαι πολυ τυχερος για 2 λογους α)γιατι ημουν με το σκουτερ και οχι με μηχανη β)γιατι δεν ειμαι αρκετα τρελη ωστε να ερθω διπλα σου παλιο κουλαδι (αααανεεεταααα) και να σου κανω τα ιδια μεχρι να σταματησεις και να σε αρχισω στις κουτουλιες με το κρανος μπας και....βλαμενε!

Jo.Da.
16/08/2009, 14:36
Σας είδα Αλέξανδρε με την κοπέλα σου πάνω στο τουόνο, Δημήτρη με τον τίγρη τον καινούριο, κρητικόπουλα με την τουρκάλα μοτοσυκλετίστρια, Ιταλοί καβαλάρηδες, να σταματάτε στα διόδια Μαλγάρων την Παρασκευή 7/8/09 και να μην μπορούμε όλοι μαζί να πιστέψουμε ότι σε 2 λεπτά γίναμε μουσκεμα ως το κόκκαλο...ελπίζω να φτάσατε όλοι καλά στον προορισμό σας...Να ευχαριστήσω και τα παιδιά με το τουόνο για την παρέα...


:beer: :wave2:

blueangel
16/08/2009, 20:44
ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!:evil: :evil: :evil: ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΕΙΔΑ 2 ΜΗΧΑΝΕΣ (ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ) ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΣΤΑ 30 ΟΔΗΓΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΙ ΣΤΑΝΤΑΡ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟΙ ΑΚΡΑΝΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ 40 ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ(ΤΟΣΟ ΤΗΣ ΕΚΟΒΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝΗΣ!!!)ΜΑΖΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ!!!!!:mad: :mad: :mad: ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΡΑΥΓΑΖΟΝΤΑΣ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΝΕΤΙΣΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ!!!!:bigcry: :mad: :bigcry:

MILT1964
18/08/2009, 12:09
Σε ειδα ρε μουλε της που..@ς με το γρηγορο το μαυρο AUDI Κυριακη πρωι απο Αμφιλοχια προς Αθηνα να με περνας ξυστα με 200+ και καλα που προλαβα και τρβηχτηκα.

Οπου συναντουσα μποτιλαρισμα πιο κατω ευχομουν να ειχε φερει τουμπες το μπουρ..λο σου να ησυχασουν οι δρομοι απο κατι σαν κι εσενα. Κριμα ομως φαινεται πως παλι σταθηκες τυχερος.
Ως ποτε ομως;

harvester
19/08/2009, 17:02
σε ειδα, εσυ φυσικα οχι, ευτυχως γλυτωσα.
σε κοιταξα κανοντας με την νοηματικη την ερωτηση αν μαλακιζεσαι και μου απαντησες που και που
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μα τι μαλακας εισαι :lol: :lol:

BLUE SPACE
21/08/2009, 03:37
EXOUN AGRIEPSEI PANTWS TA PRAGMATA .

ME STAMATISANE SIMERA KAPOU STHN KATEXAKI & EIMOUNA OLIGON
K..........S .

ENW FYSIKA TA EIXA OLA EITHELE NA MOU THN XWSEI GIA THN PINAKIDA OTI DEN THN DIEKRINE KALA . ( PROSOXH VARAEI TO PROSTIMO AP'OTI EMATHA. )

ANYWAY THN SKAPOULARAME GIA AKOMA MIA FORA .

blackbusa
21/08/2009, 12:23
πηγαιναμε χαλαρα...αιντε με 150 μαx....καποια στιγμη ανεβαζουμε ταχυτητα (βασικα παλι κοντρες εκανε ο παπαρας) για να τον φτασουμε....ανεβαζετε και εσεις...παμε ολοι μαζι με 200...οι 2 κουλοι σας αφηνουμε να περασετε...o τριτος σας εκανε πλακα...δεν σας κοιταζαμε....εσεις μας κοιταζατε...βασικα την οδηγο του SV κοιταζατε.....ΛΑΘΟΣ....ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ....επρεπε να κοιτατε μπροστα σας....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλη η εφτακοσαρα???ο γερανος σας πηγε Λαμια τελικα???

παντως αναμεσα απο το κραξιμο που φαγατε και τα γελια....ειπαμε και ενα....

ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....

:rotflmao:


:wave2:

asphyx
22/08/2009, 14:16
Με είδες μετα απο λίγο και αρκετά κορναρίσματα σε είδα και γω!!
Βασικά κατάλαβα οτι έχεις sv μονο οταν είδα τη κωλάρα του οποτε και ανταπέδωσα τα κορναρίσματα!!
Και όλα αυτά χτες βραδυ περίπου 22:30 στη μαγευτική Λιοσίων μετά τη Πλατεία Αττικής!!!
Ποιος είσαι??

fournas
24/08/2009, 08:03
σας ειδα εχθες κατα της 3 την νυχτα στην νεα μακρη,στην μαραθωνος ξεκρανωτους και η συνεπιβατης τραβαγε και video με το τηλεφωνο της την φωτια.....λες και εβλεπε το υπερθεαμα:evil: που επρεπε να το θυμαται κι ολας

LiakosVstrom
24/08/2009, 08:37
σε είδα τεράστιε με το GS1200....
έχεις δώσει τόσα λεφτά για ένα μηχανάκι... για μια σαγιονάρα της προκοπής δεν έχεις ρε μπίχλα;

GhostDog
25/08/2009, 09:53
ξανθιά γλύκα με το παπί που σταμάτησες ενώ έσπρωχνα το cbrάκι με κουβάλησες μέχρι το βενζινάδικο, με ξαναπήγες πίσω και ούτε το όνομα σου δεν ρώτησα..

σε ευχαριστώ πάντως :beer:

2stroker
31/08/2009, 11:35
σε ειδα ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΝΗΛΙΘΙΕ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ με το ασπρο ibiza σαββατο μεσημερι να πηγαινεις αναποδα στην εγνατια και πανω στην αριστερη λωριδα και εγω και μερικες νταλικες απο πισω να σου πεζουμε τα φωτα σαν τρελοι!!!!τι ειχες στο μυαλο σου ΡΕ ΖΩΩΩΩΟΟΟΝ!!!!!!!!!!:a29: :a26: :a26: :a29:

Jo.Da.
31/08/2009, 16:31
Σε είδα φίλε με το royal enfield (στην πένα, μαύρο και να γυαλίζει), να ταξιδεύεις στην Εθνική ψιλοφορτωμένος κάπου πριν τα Τέμπη αν θυμάμαι καλά...:a20: :beer:

golis
01/09/2009, 07:21
Σε είδα σήμερα το πρωί συνάδελφε με το vstrom,
σταματημένος στο φανάρι στην αρχή της Βουλιαγμένης να έχεις δίπλα σου απ τα αριστερά σου το ταξί.

Η κοπέλα που ήταν επιβάτης στον ταρίφα και μπράβο της για το ενδιαφέρον της,
κάτι σου έλεγε για το λυτό σου κούμπωμα απ τ ανοιγόμενο σου κράνος,είναι ξεκούμπωτο,κούμπωσε το κτλ.

Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα απο αυτήν λεβέντη μου,
της έκανες την χαρακτηριστική κίνηση με το κεφάλι που κάνει ο Ελληναράς, "τσου δεν πάει πουθενά-εγώ ξέρω καλύτερα" + έτσι.

Δε σε χάλασε που έγινες ρόμπα πρωινιάτικο ε ; :wave2:

Aggelos_SV
01/09/2009, 11:47
Σε είδα ξεκράνωτο ρε καραφλό και ξυρισμένο αιδοίο να περνάς 2 κόκκινα στη Μεσογείων και μετά να ζητάς και τα ρέστα βρίζοντας με "υποστηρίζοντας" τον ταρίφα που φασκέλωσα γιατί άλλαξε λωρίδα χωρίς φλας στο ένα μέτρο από το μπροστινό μου.

Βάλε κράνος καράφλα...το τζόκεϋ το ρέιμπαν και το χαβανέζικο πουκάμισο δεν σε σώζει.Αν και δεν έχεις κάποιο ζωτικό όργανο για να προστατέψεις με το κράνος τώρα που το ξανασκέφτομαι...
Άντε να αρχίσουν οι βροχές να πάρουν το μπούλο όλοι οι πίθηκοι από τους δρόμους...άστο διάλο δεύτερη μέρα που οδηγώ στην Αθήνα μετά από 2,5 μήνες και συνάντησα όλη την απύθμενη μαλακία μαζεμένη στον τρόμπα με το σκουτερόμπρικο:evil:



Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
....εσεις μας κοιταζατε...βασικα την οδηγο του SV κοιταζατε.....ΛΑΘΟΣ....ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ....επρεπε να κοιτατε μπροστα σας....


...ωπ! τι έχουμε εδώ???:D

LiakosVstrom
01/09/2009, 12:34
παρά τη βροχή....

σε είδα με το πουκαμισάκι, τη βερμουδίτσα και τη παντοφλοσαγιονάρα του παππού σου...
και τη φτέρνα σου τίγκα στη μπίχλα τεράστιε με το τουδουμου (με ρέμους αυτός όχι με αγκράπες)

VegasKitty
01/09/2009, 12:46
Ομολογω οτι οταν σε ειδα με τη συνεπιβατιδα σου πανω στο κοκκινο TDM σου μου εκανε τρελλη εντυποση οτι και οι 2 φοραγατε κρανος και σκευτικα "να, που τα κακολογουμε και λεμε οτι ειναι καγκουρες" αλλα δε προλαβε να περασει ενα λεπτο και σε ειδα βρε ηλιθιε που αποφασησες να στριψεις δεξια μπροστα απο το λεωφοριο οπως ο ανθρωπος πηγε να περασει καθετα τη Κηφισσιας!!! :mad: :mad:

Και οκ εσυ στα @@ σου για σενα και την μεσα στη τρελλη χαρα συνεπιβατιδα σου, ο οδηγος και οι επιβατες του λεωφ που πεταχτηκαν μπροστα απο τα αποτομα φρενα για να μη πεσει πανω σου και σε κανει ενα με την ασφαλτο τι σου φταινε μου λες???? :sick: :yuck:

Gandalf dr685sm
01/09/2009, 13:44
δεν είδα...

πολλούς εποχιακούς σήμερα στον δρόμο. Η βροχή τους μάζεψε και μείναμε λιγότεροι με τα δίκυκλα. Αίντε και καλό χειμώνα (ή σαιζόν αν θέλετε).

Gandalf

chr1s_86
01/09/2009, 18:48
Σε είδα, με το τεράστιο φορτηγάκι, να μπαίνεις κάθετα στο δρόμο μάλλον από αναστροφή.

Είδα και το μπροστινό τροχό μου να μπλοκάρει και να διπλώνει προσπαθώντας να φρενάρω λόγω της καταπληκτικής πρόσφυσης του οδοστρώματος.

Αφού συνέχισα με λιγότερη πίεση στη μανένα είδα να περνάνε και 2 δευτερόλεπτα σκεφτόμενος: "θα τρακάρω, δε θα τρακάρω, θα τρακάρω, δε θα τρακάρω" και να σταματάω δύο (2) μέτρα από το φορτηγάκι.

Είδα και το φίλο με το λευκό busa που σταμάτησε και άρχισε να μπινελικώνει τον οδηγό πριν προλάβω να πω τίποτα (τα είχα ψιλοχάσει είναι η αλήθεια από την τρομάρα μου!)


Είδα και τα λογότυπα στο φορτηγάκι που ήταν από μαγαζί/συνεργείο με μοτοσυκλέτες.......:a022: :a06:

MAKIS-RR
01/09/2009, 19:22
σε ειδα ταξι με νουμερο 80κατι passat στην βεροια.μπηκες στον δρομο μου με εκλεισες την ωρα που δουλευα (πακετο) σου ζητησα τα ρεστα και αφου πατησες το γκαζι φευγοντας μου ειπεσ γαμω την μανα σου.καλυτερα για σενα να μην με ξαναπετυχεις.....

hidefnick
01/09/2009, 20:05
Κανένα κοριτσάκι από εδω μέσα καβαλάει μεγα scooter μαυρου χρώματος και ήταν κατά τις 6 φάρο Ψυχικού? :a07:

Αν ναι: Αγάπη μου γλυκιά ΔΕΝ κέρασες τσάι. Δεν έχω μοτέρ απλώς και πάνω από 3,5-4 δεν το ανοίγω.

Επίσης το χωρίς αύριο στην κίνηση δεν έχει πολύ μέλλον, γιατί ούτε η κακία μπαντάνα στο μαλλί θα σε σώσει, ούτε το ροζ bluetooth στο αυτί.

Την καλησπέρα μου και στους υπόλοιπους βλακέντιους με τα scooter που προσπάθησαν να την ακολουθήσουν. Οταν βλέπεις τον άλλο και χώνετε σε 50-50 ζω-σκοτώνομαι καταστάσεις ΕΙΣΑΙ ακόμα πιο βλάκας αν ακολουθείς.

Αυτά. (σχόλια τύπου : τσάι απο SCOOTER :a021: )

EVI
02/09/2009, 01:35
ειδα ''σουηδο'' με Πλε παπι και εκει που μιλαγαμε στα καπακια βαζουν φωτια στην τραπεζα διπλα μας ,οπου εχω παρκαρει το μηχανακι μου ακριβως απεξω και αφου το σωσαμε ηπιαμε καφε εγω μιλαγα ελληνικα και αυτος σουηδικα αλλα καταλαβαινωμασταν (ναι @@ ολε) :lol: :smokin: :cool:

gio80
02/09/2009, 03:28
Σε ειδα και εγω Χαρε με τα ματια μου, οταν πριν απο 4 χρονια πηγα ευθεια σε εκεινη τη στροφη του παραδρομου της Αττικης οδου.. Τωρα πια ξερω οτι οταν ο δρομος εχει οριο 40 χλμ δεν μπορεις να πηγαινεις σπασμενη εκτη με hayabusa... Ειναι λιγο αργα ομως..! Παλι καλα μπορω ακομα να φοραω κρανος εστω και σε ATV... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LiakosVstrom
03/09/2009, 15:43
σε είδα παλιομαλάκα με το 400άρι beverly στην Νεάπολη να κορνάρεις σε κάτι γιαγιάδες που ήδη πέρναγαν το δρόμο ενώ τις είχες δει 50-60 μέτρα πιο πριν και όχι μόνο αυτό... αλλά "άνοιξες" κι όλας και περνώνταςαπό δίπλα τους σταμάτησες και τις κοίταξες με "αγριεμένο" ύφος.... αλλά ευτυχώς ρε πούστη που δεν τους είπες τίποτα γιατί θα σε έκλεινα με το στρομ και θα σου έχωνα όλο το πουστομηχανάκι σου στον κώλο παλιομπινέ. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

chr1s_86
03/09/2009, 18:28
Σε είδα ταρίφα που αφού πέρασες με το έτσι θέλω το δρόμο χωρίς να έχεις προτεραιότητα είπες και στη κοπελιά με το innova που έκλεισες "να μην βιάζετε"

έλεος με το θράσος μερικών, αν πέρναγε κανένα φορτηγό το ίδιο θα έκανες;;;

:a06: :a06: :a06:

TarasOne
03/09/2009, 19:33
Σε είδα με την κόκκινη sport μηχανή, σήμερα το πρωί κάτω μεσογείων, αλλά κυριότερα με είδες, και όχι μόνο έκοψες για να περάσω, μα όταν φρέναρε ο ταξής μου έκανες και χώρο για να την γλιτώσω. Μπράβο ρε φίλε γιατί είσαι αληθινός μάγκας , που δεν κομπλεξάρει μην τον περάσει στη κίνηση ένας crossakias…
Γιατί όλοι οι άλλοι κόπανοι με της τούμπανο μηχανές, που δεν καταδέχονται να τους περνάνε τα 250ρακια, ρε ξυπνήστε ρε… Το ξέρουμε ότι μας έχετε… Αλλά στην κίνηση δεν την παλεύετε…
Και το βραβείο το παίρνουν οι πανέξυπνοι με το κράνος στον αγκώνα…
Ρε ηλίθιε, είσαι στην κίνηση στην Αθήνα, δεν περνάει που δεν περνάει το παχύδερμο σου, το κράνος τι το έχεις εκεί? Η φόρεσε το η βάλτο στον κώλο σου, εμάς τι μας γαμάς τα πρωινά.

WebDevGr
04/09/2009, 09:29
Σε είδα γύφτο νεοέλληνα στην εθνική του Ηρακλείου με το Honda Civic που άνοιξες την οροφή και πετούσες ότι σκουπίδι είχες στο κωλάμαξο σου πάνω μου. Και σα να μην έφτανε αυτό πανίβλακα κομπλεξικέ όταν πήρες χαμπάρι τα μπινελίκια που σου έριξα περνόντας από δίπλα σου πλακώθηκες στα γκάζια μέσα στη κίνηση για να με φτάσεις. Εγώ φταίω που δεν σταμάτησα στη μέση του δρόμου να σου πω και τα υπόλοιπα. Αι σιχτηρ πια με το κάθε τσογλάνι!!!!!!!!!!!!!!!

the who
04/09/2009, 10:01
Σε ειδα τριμαλακα με το σκουτερ,ακρανωτος,με τσιγαρακι στο στομα,πρωτος στο φαναρι και μεσα στη διαβαση των πεζων.Μολις αναψε πρασινο απαντησες στο κινητο και ενοχληθηκες που σου κορναρα.Την αλλη φορα θα περασω απο πανω σου @ρχιδομαγκα ακομα κι αν ειμαι με το παπι.:evil: :evil:
Ταπα και ξεθυμαν.Τι χρωσταω γιατρε μου?:rotflmao: :rotflmao:

OldMan
04/09/2009, 10:05
Σε είδα φούστη σφυρήλατε στρόφαλε από LAVERDA JOTA 1000 '78 να αναδύεσαι μέσα από φλεγόμενη βάτο και να μην έχω πυρίμαχα γάντια να σε αρπάξω ... :smokin:





(το αρκουδολουκάνικο με ξύγκι ούρου μάλλον μΕ έπεσε βαρύ...) :winka:

MILT1964
04/09/2009, 13:32
Σε ειδα κερκοπιθηκε γιδοβοσκε με το Αθηναϊκο ταξι χθες το πρωι πριν τα διοδια της Πατρας να μην εννοεις να κανεις δεξια επι χιλιομετρα να σε περασω στον σκατοδρομο. Ουτε που ουρλιαζα επι 40'' δυο τενορους στον κωλο σου συγκινηθηκες (με το κουτακι ημουν).

Κι οταν τελικα σε πλευρισα ειχες το θρασος να τσαμπουκαλευτεις. Μα οταν σου εγνεψα να κανεις δεξια να σε αλειψω δυο σφαλιαρες εμεινες ενα χιλιομετρο πισω.

Βλακα, νταμαροκουραδο. Κουναβι της Λιοσιων.

Dennis-
04/09/2009, 14:00
Σας ειδα σημερα στην εγνατια να κανετε σφηνες να περνατε στο αντιθετο ρευμα με τρελα :nono: :nono: μαγκες λογο εκθεσης (θεσσ/νικη) προσεχετε extra καθοτι οσοι κατεβηκαν απο τα χωρια δεν εχουν και μεγαλη ιδεα απο κινηση στην πολη ξερουν δεν ξερουν να οδηγανε ..

προσοχη λοιπον μεχρι να ξαναφυγουν ολοι! :D :D :beer: :beer:


οσο για τον παππου που χτυπησε το παλικαρι ενω ηταν σταματημενος σε διαβαση και περιμενε να περασουν αλλα 2 παλικαρια , αμα δεν το εχεις παππου αστο εχει και ζεστη ! :beer:

camen
04/09/2009, 14:38
Σε ειδα μποχεσα με το ροζ μπλουζακι και την Πορσε χθες βραδυ στην Αγ.Νικολαου και Ρηγα Φεραιου να μετακινεις μηχανη επειδη δε χωρουσε το γαμο-αμαξο σου να παρκαρει στην εισοδο του πεζοδρομου:mad: :mad: :mad:
Αν ηταν το δικο μου θα επερνα φορα και θα περνουσα απο πανω σου...:evil: :evil:
Αι στο διαολο παλιο καφρε ...:yuck: :yuck: :yuck:

makis206
04/09/2009, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
ειπαμε ρε καμενιδη οτι σε τετοια περιπτωση φωναζουμε "κλεφτης-κλεφτης":lol:

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Pappios
05/09/2009, 17:07
σε ειδα καμαρι της ομαδα ζ να κορναρεις σε εναν ανθρωπο με ι.χ για να μην σου κοψει την φορα που ειχες κ στην συνεχεια πολλη σωστα να κραζεις εναν γερακο με ι.χ που εκανε προσπεραση σε σταματημενο σε σταση λεωφορειο κ πηγε να μας σκοτωσει κ τους 2...ΑΛΛΑ δεν πας στην λιοσιων με 70-80χλμ κ ουτε χανεις την ψυχραιμια κ βριζεις τον κοσμακι επειδη εισαι αστυνομικος...αν σου ειχαν δωσει σημα κ βιαζοσουν τοσο πολυ θα μπορουσες να ειχες ανοιξει τις σειρινουλες σου...

MAKIS-RR
05/09/2009, 18:12
σε ειδα εχθες στην μητροπωλεως στην βεροια γυναικα οδηγε με μαυρο cherokee.σταματημενη παρανομα πανω στον δρομο πηγα να περασω με την μηχανη και ανοιξες την πορτα.... ευτυχωσ ο δρομος δεν ειχε κινηση και μπηκα αντιθετο ρευμα και σε απεφυγα.αστο αυτοκινητο ρε κοπελα μου εμεις τι σου φταιμε.....

BlackAdder
06/09/2009, 08:08
Σε είδα στη σταδίου με το Catheram και το μικρό μπροστά για αερόσακο...

Ρε φίλε περίμενε να μεγαλώσει το μικρό και το παίρνεις μαζί σου, τι βιάζεσαι;
Πήγαινε μόνος τώρα που μπορείς να γουστάρεις.... εκτός και αν στο φόρτωσε η γυναίκα και πήγε για καφέ με τις φίλες...


Πάντως... το αμαξάκι γ@μ@ει...


172908

rockobok
06/09/2009, 12:02
Σε είδα φίλε με το κίτρινο Laverda με το μονόσελο νομίζω παρασκευή 4 σεπτέμβρη να στρίβεις απο καβάλας στην εθνική προς πειραιά!!Αν είσαι του φόρουμ σε παρακαλώ ανέβασε μια φοτό το εργαλείο να το χαζέψω λίγο ακόμα γιατί την έκανες γρήγορα προχτές!

toyar
06/09/2009, 18:03
Σήμερα το μεσημέρι στις 12.00 Αλεξάνδρας πιο κάτω από ΓΑΔΑ χαλαρός τύπος με παπί στη μεσαία λωρίδα σορτσάκι, αμάνικο, σαγιονάρα φυσικά χωρίς κράνος και με το αριστερό χέρι κρεμασμένο έπαιζε και κομπολόι :eek: :eek:

Allst@rf
06/09/2009, 18:42
την ειδα και τρελαθηκα...σταματησα με το κουτι μου στην μεση του δρομου να την φωτογραφισω.κουκλαρα της εποχης σου ησουν και παραμενεις κουκλαρα ακομα...


172951

liakaros
06/09/2009, 18:42
Σας ειδα σημερα το πρωι,εξω απο την καφετερια κουκουβαγια στα Χανια 7-8 μηχανακια στη

σειρα...2cbr repsol,1 κοκκινο fireblade,1 fz1...και δεν θυμαμαι τι αλλο...ζηλεψα...και απο την ζηλεια

μου που ημουν με το αμαξι,το μωρο και την γυναικα,πηγα για καφε παραδιπλα στις νυμφες :lol::lol:

Ηταν κανεις απο δω ωρε???

DimChios
07/09/2009, 06:21
σε ειδα στον υπνο μου και σκιαχτηκα!

:yuck: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
07/09/2009, 08:42
Σε ειδα χτες βραδυ κοπελια...Γρηγοριου Λαμπρακη , Κορυδαλλο , μπουστακι μαυρο , σορτσακι ασπρο....ανυπαρκτο....και η χαριστικη βολη....ξυπόλητη.
Μια οπτασια ησουν.....

Απο ασφαλεια.....αστα....απο εμφανιση ομως....θάνατος :D

greekgenius
08/09/2009, 08:22
Σε ειδα να σηκωνεις στη μια τη πιστιαρα σου στη λαγκαδα στη σταυρουπολη τοσο γλυκα και να τη βγαζεις ολη στη μια...Ωραιος φιλε παραδεχομαι αυτη η σουζα ηταν ολα τα λεφτα για να μαθαινουν καποιοι που φοβουνται να σηκωσουν 5 ποντους τη μηχανη τους!!Ωραιος και παλι..

spyrval
08/09/2009, 11:38
Σε είδα παππούλη να ανοίγεις την πόρτα του οδηγού ξαφνικά ενώ ήσουν μποτιλιαρισμένος στην μεσαία (!!) λωρίδα της εθνικής (!!!!) στο ύψος της Φιλαδέλφειας. Και είδα τα μαλλιά να ασπρίζουν του τύπου με το σκούτερ που ήταν 20 μέτρα μπροστά μου και τη γλύτωσε στο χιλιοστό. Αστόχησες βρε...:winka:

spyro
08/09/2009, 12:19
Σε ειδα τρισμέγιστε, ογκόλιθε γιδοβοσκέ με το κρανοκαπάκι τύπου MOMO στο κεφάλι στην Κων/λεος και Λένορμαν σήμερα το πρωί που ενω 3 παπάκια και ενα Varadero περημέναμε υπομονετικά να περάσει η ροή των αυτοκινήτων για να περάσουμε απέναντι ήρθες και χώθηκες με το ζόρι ανάμεσα μας έτοιμος να εμβολίσεις το Varadero μπάς και σε προσέξει η κοπέλιά που το οδηγούσε. Λές και το γυμνό glx σου ηταν προέκταση του τέτοιου σου.

Τόσο ανέραστος και πεινασμένος είσαι που νόμιζες οτι η κοπελιά με το Varadero θα αρχίσει να υγραίνεται μονο και μονο με την παραλίγο εμβόλινση σου στην μηχανή της.

Δεν σε χάλασε που παρακάτω σου έσβησε "το τέτοιο σου" και σου βγήκε το πόδι στις μανιβελιές για να πάρει μπρός και πίσω σου κούναγε το κεφάλι της με τρελή ειρωνία η κοπελιά με το Varadero της καθώς πέρναγε δίπλα σου....


:lol: :bawl: :lol:


Τρελή σκηνή..... βγαλμένη απο σουρεαλιστική ταινία Αλμοδοβάρ... κατόπιν της απόπειρας εμβολισμού στο καπάκι δεν "επαιρνε μπρός"
:rotflmao:

camen
08/09/2009, 14:40
Σε ειδα στην παραλιακη στην Πατρα φορτωμενος φουλ...:eyepop:
Σε χαιρετησα και μου εγνεψες με το κεφαλι...:wave2: Φορουσες ασπρο ARAI και ειχες μαυρη μηχανη που δεν προλαβα να δω μοντελο...(ρε μπας και ησουν ο npat???)
Δε ξερω που πηγαινες αλλα καλο δρομο να εχεις...
:beer: :wave2:

2stroker
08/09/2009, 15:49
σε ειδα χτες το απογευμα στο θησειο να περνας με το KR-1
πενα το χες φιλε.καλα χιλιομετρα να χεις:beer:

guzzistas
08/09/2009, 18:48
Αλώνησα την μισή Ελλάδα.... Κόκκινο Guzzi με βαλίτσες, χαιρέτησα πολύ κόσμο....

Σάββατο Άρτα-Ναύπακτος, ιτέα, Γαλαξείδει, Λειβαδιά, Θήβα, Αθήνα.

και σήμερα Αθήνα, Κόρινθος, Πάτρα, Αγρίνιο, Άρτα...



ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ???????


:(

WebDevGr
08/09/2009, 21:32
Ίσως γιατί το Γαλαξείδει είναι σε άλλο Γαλαξία :) :) :)

Αφού πήγαινες σαν άνθρωπος γιατί να σε καρφώσουν εδώ;

:beer:

Yannos
09/09/2009, 16:40
Σε είδα ρε γελοίε με το πορτοκαλί S3 να βγαίνεις τέρμα στην εθνική στο ύψος της μεταμόρφωσης με το κινητό στο χέρι χωρίς φλας απο τέρμα δεξιά σε τέρμα αριστερά παιρνόντας από μπροστά μου και να συνεχίζεις τις σφίνες χωρίς να κοιτάς. Για πες μου ρε λεχρίτη όταν ήρθα δίπλα σου και σου είπα για τη μανούλα σου σου άρεσε? Έβαλες άραγε μυαλό? Μάλλον όχι. Μακάρι να σε πετύχω πάλι να στα πω διαφορετικά. Αλήτη!

Lilith_tzw
12/09/2009, 10:07
ΔΕΕΕΝ ειδα κανεναν με μηχανη χτες στα village και γενικα στην περιοχη......που πηγαν ολοι αυτοι οι φανατικοι μηχανοβιοι?????με τις τουμπανο μηχανες και τις σαγιοναρες?????? βροχη και μεσα????

panathas
12/09/2009, 12:24
oxi...tha kykloforoun anemeloi kai anetoi stous dromous.....

DimChios
12/09/2009, 12:49
Με είδα... να φευγω από Πειραια στις 18:15 και να φτανω Περιστερι στις 19:40!
...και με επιασαν τα νευρα μου μεσα στο κουτί!

ΔΕΝ με είδε κανεις μηχανοβιος να χτυπαω το κεφάλι μου απο τα νευρα, ολοι ήταν με τα αυτοκίνητα! :yuck:


Π00τανα ζωή! :sick:

arxaios
12/09/2009, 13:26
ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ......... καπάκι του υπονόμου, μέσα στα νερά της λακούβας ότι ήσουνα 15 πόντους βαθύτερα από το οδόστρωμα, πήγα να πατήσω κάτω ......... αλλά μάταια !!! Όταν σε βρήκα ήταν αργά !!! Πάρ'τον κάτω ......... ευτυχώς την μηχανή κατόρθωσα να την ακουμπίσω μαλακά .......... ο μαλάκας ........ και δεν είχαμε παρά μια αμυχή που βγαίνει και με αλοιφή !!!
Φυσικά έριχνε καρέκλες και φυσικά έγινα εντελώς λούτσα πέφτοντας στη λακούβα μπρούμυτα !!!
:mad: :mad: :mad: :lol: :lol: :lol:
Όταν με είδα στον καθρέπτη ...........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
12/09/2009, 14:35
Σε είδα μικρέ, στο βουνό, κατεβαίνοντας , από τον καθρέφτη του αυτοκινήτου μου να έχεις κολλήσει το τουμπανο-σκούτερ σου στον προφυλακτήρα μου.

Μπλουζάκι - σορτσάκι και φυσικά χωρίς κρανάκι.

Στις πρώτες κατηφορικές στροφές έπινες απλά καφέ ( κουτάκι περιπτέρου)
Στις επόμενες άναψες και τσιγάρο.
Στην πρώτη ευθεία , πέρασες και τα 2 στο ένα χέρι και με το άλλο άρχισες να στέλνεις μήνυμα με το κινητό.
Μόλις βρήκα χώρο και έκανα στην άκρη να περάσεις , πήρες και τηλέφωνο.


Τι κρίμα να μην έχεις ένα χέρι ακόμα , να κάνεις και μία ακόμα δουλειά ( :a31: ) , ώστε να ολοκληρωθείς σαν οδηγός?


Όταν μεγαλώσω, θέλω να σου μοιάσω!
ET go home!
:alien:

arxaios
12/09/2009, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
τι τα θελετε ρε τα μηχανακια αν δεν το χετε..:a22:
:smokin:
:D
Κατευθείαν εκδηλώθηκε η πρώτη .......... τσούχτρα !!!
:mad: :mad: :mad:
Αφού σου λέω ρε όργιο ότι ήταν underwater sports η φάση .......... και έριχνε και καρέκλες !!!

Αλλά κ-ά-π-ο-ι-ο-ι γιαλαντζί μηχανόβιοι με το που ρίχνει ψιχάλα ............. τουτού !!!

Και κάποιοι άλλοι .......... πίνουν καφέ φίλτρου στο Παρίσι αγκαλιά με την κουβέρτα !!!
:lol: :lol: :lol: