PDA

View Full Version : 131 μέρες, μάστορες και σαλιγκάρια...



XJR_Billy
30/07/2009, 10:29
Αγαπητοί συμφορουμίτες, μετά από 131 μέρες πόνου, προσμονής, νεύρων και απογοήτευσης...

Η μπλε καλλονή μου γύρισε στο σπίτι της !!!!:a25: :a25: :a25: :a25: :a25:

Η μικρή μου Γιαπωνέζα έγινε πάλι μουν@@@ και είναι έτοιμη για την πρώτη γραμμή.
Ο αναβάτης της είναι μέσα στην τρελλή χαρά, περιμένοντας το Σάββατο που θα εξερευνήσει πάλι τις κρυφές πτυχές της:lol: με απαλό χάδι, και μαλακό σφουγγάρι!!

Με αντάμειψε χτες το απόγευμα με τον γλυκό ήχο των κανονιών της και τη γλυκιά λειτουργία της μονοκύλινδρης καρδιάς της:cool: . Πόσο μου είχε λείψει...

4 μήνες και 10 μέρες...
17 εβδομάδες είχαν να τη δουν τα ματάκια μου...

Ο μάστορας έκανε άψογη δουλειά, ομολογουμένως.
2150 ευρώ κόστισε η νοσηλεία της καλλονής και τα ανταλλακτικά της..
Χαλάλι... να'μαστε καλά, και θα τα πάρω και με τόκο από τον σούπερ-ντούπερ-καρα-δολοφόνο που με χτύπησε...:evil:

Αφού δημοσιοποίησα τη χαρά μου και την επανένταξή μου σε ενεργό υπηρεσία...

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΤΩΡΑ?:evil:

Σαν να μη μου'φτανε ο πόνος από τον σπασμένο αστράγαλο, η επώδυνη μετακίνηση σε νοσοκομεία για εξετάσεις, ακτινογραφίες κλπ, ο ενάμιση μήνας που ήμουν καθηλωμένος στο σπίτι, οι συνεχείς ατάκες "Αχ αυτά τα μηχανάκια κλπ:a023: ", το ότι αν δεν είχα Internet στο σπίτι να δουλεύω μπορεί να έχανα και τη δουλειά μου...

Ο μάστορας έκανε 4 μήνες και 10 μέρες να τη φτιάξει!!!:a023: :a66:

Δηλαδή, (φτου φτου, μακριά απ'όλους μας), αν είχα πιο μεγάλη ζημιά, πόσο θα την κράταγε? Κανά χρόνο?
Με παραμύθιαζε ότι πέρασαν γιορτές,(Πάσχα), ότι με την μετοκόμισή της η Yamaha δεν διέθετε ανταλλακτικά για 2+ μήνες και διάφορες τέτοιες ΕΛΕΕΙΝΕΣ δικαιολογίες. Το πρόβλημα είναι ότι ο μάστορας είναι Καλλιθέα και εγώ δουλεύω στη Μαγούλα. Το τι με περίμενε στη δουλειά μετά από ενάμιση μήνα απουσίας δεν τολμώ να το περιγράψω.

Αυτός δεν δουλεύει Σάββατα, τις καθημερινές τα απογεύματα εγώ σχολάω τρελλές ώρες και δεν τον προλάβαινα ανοιχτό, να πάρω άδεια να φύγω πιο νωρίς δεν συζητείται καν..
Οπότε έκανα 4 μήνες να δω τη μηχανή μου.

Η αιώνια δικαιολογία είναι ότι "Περιμένω πραγματάκια από τη Yamaha"
Προηγήθηκαν αρκετές τηλεφωνικές συζητήσεις του στυλ "Ρε μάστορα, και βίδες να στην φέρνανε θα την είχες δέσει σε 4 μήνες" κλπ... χωρίς αποτέλεσμα.
Του λέω τουλάχιστον έχασα την Άνοιξη, έχασα το καλοκαίρι, να μου την έχεις έτοιμη μέχρι τις 12-13 Αυγούστου να ξανανέβω Βουλγαρία που έχω κανονίσει..
Και δεν μπορούμε, και θα προσπαθήσουμε, και μη βιάζεσαι, και μην κλείσεις από τώρα...
Σκεφτόταν να μου χαλάσει και τις διακοπές ο τρισμπουστας!!!

Κατάφερα να κλέψω λίγο χρόνο τη Δευτέρα, όπου πήγα στο συνεργείο και την βρήκα γυμνή, καρα-βρώμικη και σε ελεεινή κατάσταση. Μετά από σύντομο αλλά έντονο διάλογο, την πήρα χτες το απόγευμα.

Γυρνάω σπίτι, τρώω κάτι και περιμένω να πέσει η νύχτα να πάω μιά βραδυνή βολτίτσα που τόσο μου είχε λείψει. Κατεβαίνω κάτω, φοράω κράνος, μπουφανάκι γάντια, τη βάζω μπρος, έλεγχος φώτα, φλας, ΩΠ!!!

Το πίσω φανάρι δεν άναβε. Πατάω φρένο, ανάβει, το αφήνω σβήνει...:(
Φυσικά δεν πήγα βόλτα γιατί εδώ δεν σε βλέπουν και όταν ανάβει...

Εντάξει μικρό το κακό, εδώ ήμουν στα καρφιά 4 μήνες...

Ο μάγκας έχει πήξει στη δουλειά με τους εποχιακούς, εμένα με είχε σίγουρο και με είχε συνδέσει κανονικά. Και αν σκεφτεί κανείς ότι έκανα 26000χλμ σε ένα χρόνο, ότι την του την πήγα 5 φορές για σέρβις, ότι του έχω αφήσει τόσα λεφτά, προτίμησε να με χάσει από πελάτη, για να μην χάσει κανένα τυχόντα εποχιακό που μπορεί και να μην ξαναπατήσει στο μαγαζί του...

Γιατί ο τύπος δεν πρόκειται να ξαναδει ούτε τη σκιά μου...

Αυτά τα ολίγα, το Γιαπωνεζάκι με έφερε σήμερα στη δουλειά, όμορφα και ωραία, και σε δυό βδομαδούλες θα ξανανέβω Βουλγαρία. Η ψυχολογία μου ανέβηκε κατακόρυφα, είμαι έτοιμος και δυνατός!

Προς πείσμα των καραγκιοζαραίων δολοφόνων που κυκλοφορούν εκεί έξω,

ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ!! ΚΑΒΑΛΑ ΚΙ ΟΡΘΙΟΣ!!

Καλά και ασφαλή χλμ σε όλα τα φιλαράκια του MOTO.GR!!:wave2:

hidefnick
30/07/2009, 10:35
:beer: :beer: :beer:

makis206
30/07/2009, 10:37
Να μη χρειαστεί να την αποχωριστείς ποτέ ξανά Μπιλ !

:beer: :beer: :beer:

mars696
30/07/2009, 10:37
Wellcome back Billy!!! Παντα ορ8ιος!!!:beer: :beer: :beer:

sergiosm
30/07/2009, 10:39
:beer: :beer: :beer: :beer:

peskandritsos
30/07/2009, 10:53
καλα καλα ρε φιλαρακι, αλλα....






























........σε ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΜΑΣΤΟΡΑ την πηγες και αργησε τοσο???


:rotflmao: :confused: :look: :a22: :a22: :a13: :a13: :a13:

LOUKILOUK
30/07/2009, 10:56
wellcome bill:beer: :wave2:

XJR_Billy
30/07/2009, 11:11
Να'στε καλά αδέρφια, ευχαριστώ!! :beer: :beer:

kachius
30/07/2009, 11:15
Ωραία πράματα
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

να τη χαίρεσαι και πάλι

Anty12
30/07/2009, 11:24
Τέλος καλό...όλα καλά ρε Επίτιμε....:beer:

dirtbird
30/07/2009, 11:37
:beer: :sun:

PortisHead
30/07/2009, 11:44
Καλη μοτοσυκλετιστικη επανοδο ευχομαι.
ΠΟΤΕ ξανα αναποδιες !
:wave2:

jimmis5
30/07/2009, 11:46
:a30: :a30: :a30: Μπραβο Μπραβο φιλε χαιρομαι που επιτελους πηρες το Χτακι σου να το ευχαριστηθεις τωρα με την επανεννωση και να κανεις τα χιλιομετρα που της πρεπουν Αγρατσουνιστος ενοειτε.Αντε και κανονησε να κατεβεις προς τα μερη μας να κανουμε καμια τσαρκα στα βουνα μας

devil's animal
30/07/2009, 11:59
καλα και ασφαλη χλμ Μπιλ!
:beer: :beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
30/07/2009, 12:24
Καλορίζικη ... μιας και ώς καινούρια λαμβάνεται πλέον.

Billy... πριν κάνεις όποιο ταξίδι , σιγουρέψου οτι όλα είναι εντάξει, γιατί αν στην έδεσε εν μια νυκτί , εκτός απο το φανάρι του φρένου, δεν ξέρεις τι άλλο μπορεί να έχει δέσει στραβά.

Όσο για συνεργεία... δεκάδες υπάρχουν ειδικά για ΥΑΜΑΗΑ. Πάντως όντως η αντιπροσωπεία μετακόμισε καθώς όπως κατέβαινα απο το ποτάμι (Κηφισσός) παρατήρησα οτι το λογότυπο έχει φύγει απο το συγκεκριμένο κτίριο. Οπότε μπαρούφες σε σχέση με αυτό δεν σου είπε...

Gandalf

2stroker
30/07/2009, 12:35
αντε καλοταξιδη φιλε και ποτε ξανα στραβες:beer: :beer:

υ.γ-αυτα με τις καθυστερησεις και τισ δικαιολογιες και τον γραψ@@@@@ τα χω φαει με το κουταλι και εγω!ειναι μερικοι που θελουν βενζινη και μπουκαλιιιιιιι!!:a37:

XJR_Billy
30/07/2009, 13:00
Ευχαριστώ όλους φιλαράκια!!:beer: :beer:
Καλά χλμ σε όλους μας!

@Gandalf:
Η Yamaha όντως μετακόμισε τον Απρίλιο. Τα κεντρικά τους μεταφέρθηκαν σε ιδιόκτητο χώρο στην Μάνδρα απ'ότι ξέρω.

Αν υπολογίσουμε τον μεγάλο όγκο εμπορευμάτων της Μοτοδυναμικής, μηχανές, χιλιάδες κωδικοί ανταλλακτικών κλπ, την τακτοποίησή τους στις καινούργιες αποθήκες, το ροντάρισμα της διάθεσής τους... άντε να πεις βαριά ένα μήνα... όχι παραπάνω με τίποτα.

Δούλευα στην Ιαπωνική ΑΕ όταν μετακόμισαν τα κεντρικά από το ποτάμι στην Παλλήνη, και μιλάμε για πάνω από 20000 κωδικούς ανταλλακτικών, από λαμαρίνα μέχρι μπουζί. Στις 15 μέρες δίναμε σε όλα τα υποκαταστήματα...

Εντάξει, την πάτησα με τον τύπο, αλλά τέλος καλό όλα καλά που λέει κι ο Πρόεδρας!!

:beer: :wave2:

kachius
30/07/2009, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Ευχαριστώ όλους φιλαράκια!!:beer: :beer:
Καλά χλμ σε όλους μας!

έφτιαξες και το avatar βλέπω :lol:

άντε, καλές βόλτες :wave2:

XJR_Billy
30/07/2009, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
έφτιαξες και το avatar βλέπω :lol:

άντε, καλές βόλτες :wave2:

:smokin: :smokin: :p

:beer: :beer:

@ngelos
30/07/2009, 14:36
Καλά χιλιόμετρα Billy.
Τουλάχιστον είχε καλό τέλος η όλη ιστορία και είσαι πάλι με την καλή σου...:beer: :beer:

XJR_Billy
30/07/2009, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Καλά χιλιόμετρα Billy.
Τουλάχιστον είχε καλό τέλος η όλη ιστορία και είσαι πάλι με την καλή σου...:beer: :beer:

Επίσης αδερφέ!! Ευχαριστώ!
:beer: :beer: :beer:

MikeG
30/07/2009, 14:46
Να τη χαρείς!



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

road spirit
30/07/2009, 14:49
καλές βόλτες, πάντα όρθιος :beer:

Gares'
30/07/2009, 14:57
Καλή επάνοδο και πάντα όρθιος και γερός :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
30/07/2009, 15:02
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!:sun: :sun:

Επίσης σε όλα !!:beer: :beer: :beer:

alexxxcbr
30/07/2009, 15:06
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
30/07/2009, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexxxcbr
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Κι από μένα !!:beer: :beer: :beer:

blueangel
30/07/2009, 15:50
Αχχχ ρε Βασίλη αν αυτός ο απίθανος τύπος είναι χαμηλά στη Θησέως όπως κατεβαίνεις αριστερά πάλι καλά που δεν την πήρες σε 5 χρονιά ρε φιλαράκο!!!:sick: :hypnotize :hypnotize Τέλος πάντων ξεχασέ τα όλα αυτά πιά και αν θές για ΜΑΣΤΟΡΑ εγγύηση με ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ στείλε μου pm να σε στείλω στον Πειραιά.Δεν χρειάζεται να κάνω διαφήμηση από δώ για τον Σταμάτη ξέρει όλο το Fazer Club τι άτομο και τι επαγγελματίας είναι!!!
Κατά τα λοιπά καλοτάξιδη πάλι η κούκλα με ατέλειωτα και ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗ από δω και πέρα χιλιόμετρα και για τους δύο σας:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

jimtarasxt660x
30/07/2009, 17:37
Αχ ρε Billako...Μετά από 4 ολόκληρους μήνες σε βλέπω επιτέλους χαρούμενο....άντε ρε φίλε και από εδώ(μιας και σου τα είπα από εχθές)σου εύχομαι να είναι καλοτάξιδι και να κάνεις πολλά, πολλά χλμ!!!:beer: :beer: :beer:

Όσο για τον άλλον τον μα@@κα τι να πω??? να πω ότι είναι ελεεινός και τρισάθλιος? και λίγα είναι...
Ο "μάστορας" αυτός είχε έναν πολύ καλό πελάτη που του πήγαινε την μηχανή για σέρβις, άλλαξε λάστιχα σε αυτόν, του έστειλε πελάτες(μέσα σε αυτούς και εγώ) και το κυριότερο: δεν του είχε αφήσει βερεσέδια....
Τον billako τον κορόιδευε κανονικότατα...4 ολόκληροι μήνες είναι πάρα μα πάρα πολύ για ότι ήθελε η μηχανη...
Τον πρώτο μήνα δεν του την είχε φτιάξει γιατί έλεγε πως αφοί δεν είναι ακόμα έτοιμος ο Βασίλης να καβαλήσει τι να την κάνει...άντε να το δεχτείς αυτό...
Έρχεται ο 2ος μήνας γίνεται καλά ο Βασίλης του λέει το σενάριο με την ΥΑΜΑΗΑ και την μετακόμιση...άντε να πούμε λογικό και αυτό αφού ήταν όντως αλήθεια....
Έρχεται ο 3ος μήνας, η ΥΑΜΑΗΑ είχε πάει στις καινούργιες της εγκαταστάσεις και έστελνε κανονικά "τα πραγματάκια" όπως έλεγε αυτός ότι δεν έχει η ΥΑΜΑΗΑ...
Ο Βασίλης τον έπαιρνε τηλέφωνο και τον ρώταγε τι κάνουμε και η απάντηση: Περιμένουμε ακόμα τα πραγματάκια και ότι η ΥΑΜΑΗΑ δεν στέλνει, για να διαπιστώσει όντως ότι δεν στέλνει πήρε τηλέφωνο και στην εταιρία αλλα και σε 2 αντιπροσωπείες ο Βασίλης και όλοι του είπανε πως στέλνει κανονικά ανταλλακτικά η μαμά ΥΑΜΑΗΑ...Τι του λες εσύ μετά αυτού του τύπου???
Πάει και ο 3ος μηνάς και μπαίνουμε στον 4ο και εκεί έγινε το θαύμα το οποίο έδωσε και στον Βασίλη αυτήν την χαρά που μας δείχνει σήμερα!!!

Μαζι με τον Billy εχασε και μενα μαζι του . . .

Billako γραφ'τον στα αρχ@@ια σου τώρα... έχεις τη μπλε καλλονή σου στα χεριά σου και ήρθε η στιγμή να την χαρείς ξανά μετά από τόσο καιρό και αυτή εσένα!!!

Πήγαινε το ταξιδάκι σου στην Βουλγαρία και ξεκουράσου με τις 2 αγάπες σου....

Υ.Γ : Κοιτά μα@@κα να βγάλεις πολλές φωτογραφίες στην Βουλγαρία, όχι όπως πέρσι που δεν έβγαλες τίποτα:lol: :lol:

XJR_Billy
30/07/2009, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Αχχχ ρε Βασίλη αν αυτός ο απίθανος τύπος είναι χαμηλά στη Θησέως όπως κατεβαίνεις αριστερά πάλι καλά που δεν την πήρες σε 5 χρονιά ρε φιλαράκο!!!:sick: :hypnotize :hypnotize Τέλος πάντων ξεχασέ τα όλα αυτά πιά και αν θές για ΜΑΣΤΟΡΑ εγγύηση με ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ στείλε μου pm να σε στείλω στον Πειραιά.Δεν χρειάζεται να κάνω διαφήμηση από δώ για τον Σταμάτη ξέρει όλο το Fazer Club τι άτομο και τι επαγγελματίας είναι!!!
Κατά τα λοιπά καλοτάξιδη πάλι η κούκλα με ατέλειωτα και ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗ από δω και πέρα χιλιόμετρα και για τους δύο σας:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Ωωχχχ!!!:eek:

Φίλε Άρη, τον φωτογράφησες!!
Ομοιπαθής κι εσύ?


μΕ φαίνεται πρέπει να κάνουμε κι οι Yamahαίοι το δικό μας "Ο καλός, ο κακός κι ο άσχημος"...
Δηλαδή πρέπει να είμαι και ευχαριστημένος που την πήρα σε 4 μήνες?
Απ' ότι φαίνεται, ο κόσμος το'χει τούμπανο κι εμείς...

Να'σαι καλά φιλαράκι, σε ευχαριστώ πολύ, να χαίρεσαι και συ τη μηχανάρα σου και καλές βόλτες!!
:beer: :beer: :beer: :wave2:

sahara
30/07/2009, 21:47
Καλες βολτες και παλι και παντα ορθιος !
:wave2:

:beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
30/07/2009, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Αχ ρε Billako...Μετά από 4 ολόκληρους μήνες σε βλέπω επιτέλους χαρούμενο....άντε ρε φίλε και από εδώ(μιας και σου τα είπα από εχθές)σου εύχομαι να είναι καλοτάξιδι και να κάνεις πολλά, πολλά χλμ!!!

Όσο για τον άλλον τον μα@@κα τι να πω??? να πω ότι είναι ελεεινός και τρισάθλιος? και λίγα είναι...
Ο "μάστορας" αυτός είχε έναν πολύ καλό πελάτη που του πήγαινε την μηχανή για σέρβις, άλλαξε λάστιχα σε αυτόν, του έστειλε πελάτες(μέσα σε αυτούς και εγώ) και το κυριότερο: δεν του είχε αφήσει βερεσέδια....
Τον billako τον κορόιδευε κανονικότατα...4 ολόκληροι μήνες είναι πάρα μα πάρα πολύ για ότι ήθελε η μηχανη...
Τον πρώτο μήνα δεν του την είχε φτιάξει γιατί έλεγε πως αφοί δεν είναι ακόμα έτοιμος ο Βασίλης να καβαλήσει τι να την κάνει...άντε να το δεχτείς αυτό...
Έρχεται ο 2ος μήνας γίνεται καλά ο Βασίλης του λέει το σενάριο με την ΥΑΜΑΗΑ και την μετακόμιση...άντε να πούμε λογικό και αυτό αφού ήταν όντως αλήθεια....
Έρχεται ο 3ος μήνας, η ΥΑΜΑΗΑ είχε πάει στις καινούργιες της εγκαταστάσεις και έστελνε κανονικά "τα πραγματάκια" όπως έλεγε αυτός ότι δεν έχει η ΥΑΜΑΗΑ...
Ο Βασίλης τον έπαιρνε τηλέφωνο και τον ρώταγε τι κάνουμε και η απάντηση: Περιμένουμε ακόμα τα πραγματάκια και ότι η ΥΑΜΑΗΑ δεν στέλνει, για να διαπιστώσει όντως ότι δεν στέλνει πήρε τηλέφωνο και στην εταιρία αλλα και σε 2 αντιπροσωπείες ο Βασίλης και όλοι του είπανε πως στέλνει κανονικά ανταλλακτικά η μαμά ΥΑΜΑΗΑ...Τι του λες εσύ μετά αυτού του τύπου???
Πάει και ο 3ος μηνάς και μπαίνουμε στον 4ο και εκεί έγινε το θαύμα το οποίο έδωσε και στον Βασίλη αυτήν την χαρά που μας δείχνει σήμερα!!!

Μαζι με τον Billy εχασε και μενα μαζι του . . .

Billako γραφ'τον στα αρχ@@ια σου τώρα... έχεις τη μπλε καλλονή σου στα χεριά σου και ήρθε η στιγμή να την χαρείς ξανά μετά από τόσο καιρό και αυτή εσένα!!!

Πήγαινε το ταξιδάκι σου στην Βουλγαρία και ξεκουράσου με τις 2 αγάπες σου....

Υ.Γ : Κοιτά μα@@κα να βγάλεις πολλές φωτογραφίες στην Βουλγαρία, όχι όπως πέρσι που δεν έβγαλες τίποτα

ΤΖΙΙΙΙΜΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!!:mad:

Σταμάτα βρε κάθαρμα! Με συγκίνησες...:blush: :)

Τζίμυ, είναι τιμή μου να λέω ότι είσαι φίλος μου. Ειλικρινά. :)
Εσύ ειδικά, κι ο Πεσκανδρίτσος (καλά, αυτός μη χάσει τη συνδρομή το κτήνος:lol: ) με φάγατε στη μάπα τόσο καιρό με τη γκρίνια μου, τις ανησυχίες μου, τα μαμημένα στερητικά μου σύνδρομα για τη μηχανή...:blush:

Αλλά τώρα που την πήρα θα με φάτε πιο πολύ για το πόσο όμορφη και δυνατή και γρήγορη και καλή είναι, και το'να και τ'άλλο και το παράλλο ..:lol: :bigcry:

:a38: :a022: :a018: :a41:
(Εεεε, ρίχτε του καμία να σταματήσει ο λακαμάς με τον ματρακά του:lol: )

Τζιμάκο, σ'ευχαριστώ πολύ φιλαράκι!!
Θα τα πούμε σύντομα!!:wave2: :beer:

XJR_Billy
30/07/2009, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sahara
Καλες βολτες και παλι και παντα ορθιος !
:wave2:

:beer: :beer: :beer: :beer:

Επίσης αδερφέ, ευχαριστώ πολύ!!:beer: :beer: :wave2:

peskandritsos
30/07/2009, 22:00
Και αφου περασαν αυτες οι ευχαριστες 131 μερες, που ειχαμε την ησυχια μας,
ηρθε αυτη η αποφραδα η 132η μερα που χτυπαει το τηλεφωνο και με διακοπτει απο τον ομορφο και ησυχο μεσημεριανο υπνο μου, και ποιος ητανε αραγε???:confused:

Ο επιτημος, κατι σαν τον Μητσοτακη ας πουμε.:rotflmao:

Αδερφε, μου λεει, ειμαι στον μαστορα για την λαμπα, γουσταρεις καφεδακι??

Ε, τι να κανω κι εγω, αφου με ξυπνησε που με ξυπνησε λεω ας παμε μια Γλυφαδα.

Παμε λοιπον σε μια ωραια καφετερια με τις μηχαναρες μας παρκαρισμενες ακριβως απ εξω για να τις χαζευουμε κιολας, (ομολογουμενος η μηχανη του Μπιλλυ εγινε σαν καινουργια)παραγγελνουμε και ευθυς αμεσως αρχιζει η παρελαση.:eyepop:

Τετοια θυελλα ειχα πολυ καιρο να δω.

Τον Μπιλλυ την τελευταια φορα που τον ειχα δει ειχε μπαταρισμενο με γυψο το ποδι του και συνεχεια σηκωμενο ψηλα.

Ε, σημερα ειχε σηκωμενο συνεχεια το τριτο ποδι με αυτα που εβλεπε. :a03: :a03: :a03:

Αφου ηπιαμε το καφεδακι μας με τα χιλια ζορια τον καταφερα να σηκωθει για να παμε μια μικρη βολτιτσα μεχρι τα λιμανακια.

Και καταληξαμε στο σημειο το γνωστο που μαζευονται ολοι οι..........ξερετε ποιοι.:lol: :lol: :lol:

Εκει πλεον ο Μπιλλυ ηρεμησε, μαλλον φοβηθηκε μην του την πεσει και κανενας και αμεσως μαζευτηκε.

Ητανε και ενας νταλικιερης που τον γλυκοκοιταζε, ειχε και ωραιο και ρομαντικο ηλιοβασιλεμα και οπου φυγει φυγει.:smokin: :smokin: :smokin:










Να σαι καλα ρε Μπιλλυ και συ και η μηχαναρα σου.:beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
30/07/2009, 22:26
ΡΕ ΜΑΛ...:rotflmao: :bigcry:

ΛΥΩΝΩ !!:rotflmao: :rotflmao:

ΑΑΑΑΑΑΑχαχαχα ΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!:bigcry: :bawl:

Ωχχχ, ψιλοσυνήλθα...

Όντως μιλάμε χρόνια είχα να δω τέτοια θύελλα..:eyepop:
Φύγαμε άρον-άρον γιατί παντρεμένοι οικογενειάρχες άνθρωποι κι έτσι:a13: :a05:

Ο Στρατούλης μιλάμε από το πολύ στρίψιμο του λαιμού μου θύμιζε το κοριτσάκι από τον "Εξορκιστή".
Αλλά το μάτι γαρίδα και τα καβούρια στην τσέπη μπόλικα.
Μπανάνες Dainese, συναγερμοί, βαρέθηκε φαίνεται τα γάντια του και τα ξεχνάει όπου κι όπου...
Εμ βέβαια, αυτός πληρώνει?:evil: Ας όψεται το κλαμπ...

Εντωμεταξύ, οι δύο τύποι adventure μηχανές, χούφτες, σχάρες, κράνη, εξοπλισμό,ξέρω γω τι...
Πάνε καφετέρια, αράζουν απολαμβάνοντας φραπέ και σχολιάζοντας γκόμ... Εεεεε:D μηχανές, μετά πάνε λιμανάκια, στροφιλίκι κι έτσι...

Και μετά έχουν μούτρα να λένε τους άλλους καφετεριάκηδες και κάγκουρες!!:a022: :p

Στρατούλη...
Πάντα τέτοια ρε φιλαράκι! Ευχαριστώ πολύ!!:beer: :wave2:

filipp0s
30/07/2009, 23:22
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

peskandritsos
31/07/2009, 07:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Ο Στρατούλης μιλάμε από το πολύ στρίψιμο του λαιμού μου θύμιζε το κοριτσάκι από τον "Εξορκιστή".
Αλλά το μάτι γαρίδα και τα καβούρια στην τσέπη μπόλικα.
Τι λες ρε απατεωνα, που σου τρεχαν τα σαλια σαν πεινασμενο Μπουλντογκ?

Για να παρω τηλεφωνο την γυναικα σου να της πω για την συμπεριφορα σου, να δεις παντοφλα που εχει να πεσει σπιτι!!!:evil: :evil: :evil:

Ρε παλιοΣκρουτζ θα μου πεις εμενα για καβουρια στην τσεπη που μετα απο 10 συναντησεις που εχουμε κανει ειναι η πρωτη φορα που εβαλες το χερι στην τσεπη και μαλιστα ετρεμες ολοκληρος σαν να ειχες παρκινσο.:lol: :lol: :lol: :smokin: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

jimtarasxt660x
31/07/2009, 07:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Και αφου περασαν αυτες οι ευχαριστες 131 μερες, που ειχαμε την ησυχια μας,
ηρθε αυτη η αποφραδα η 132η μερα που χτυπαει το τηλεφωνο και με διακοπτει απο τον ομορφο και ησυχο μεσημεριανο υπνο μου, και ποιος ητανε αραγε???:confused:

Ο επιτημος, κατι σαν τον Μητσοτακη ας πουμε.:rotflmao:

Αδερφε, μου λεει, ειμαι στον μαστορα για την λαμπα, γουσταρεις καφεδακι??

Ε, τι να κανω κι εγω, αφου με ξυπνησε που με ξυπνησε λεω ας παμε μια Γλυφαδα.

Παμε λοιπον σε μια ωραια καφετερια με τις μηχαναρες μας παρκαρισμενες ακριβως απ εξω για να τις χαζευουμε κιολας, (ομολογουμενος η μηχανη του Μπιλλυ εγινε σαν καινουργια)παραγγελνουμε και ευθυς αμεσως αρχιζει η παρελαση.:eyepop:

Τετοια θυελλα ειχα πολυ καιρο να δω.

Τον Μπιλλυ την τελευταια φορα που τον ειχα δει ειχε μπαταρισμενο με γυψο το ποδι του και συνεχεια σηκωμενο ψηλα.

Ε, σημερα ειχε σηκωμενο συνεχεια το τριτο ποδι με αυτα που εβλεπε. :a03: :a03: :a03:

Αφου ηπιαμε το καφεδακι μας με τα χιλια ζορια τον καταφερα να σηκωθει για να παμε μια μικρη βολτιτσα μεχρι τα λιμανακια.

Και καταληξαμε στο σημειο το γνωστο που μαζευονται ολοι οι..........ξερετε ποιοι.:lol: :lol: :lol:

Εκει πλεον ο Μπιλλυ ηρεμησε, μαλλον φοβηθηκε μην του την πεσει και κανενας και αμεσως μαζευτηκε.

Ητανε και ενας νταλικιερης που τον γλυκοκοιταζε, ειχε και ωραιο και ρομαντικο ηλιοβασιλεμα και οπου φυγει φυγει.:smokin: :smokin: :smokin:
Να σαι καλα ρε Μπιλλυ και συ και η μηχαναρα σου.:beer: :beer: :beer:

Ρε δεν ντρέπεστε λιγάκι? δεν έχετε καθόλου λίγη αξιοπρέπεια??? παλιοκωλόγεροι...αντί να πάτε σε κανα καφενείο είχατε πάει σε καφετέρια και λιγουριάζατε τα πιπινάκια??? ουστ από δω κωλόγεροι...


170121

peskandritsos
31/07/2009, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Ρε δεν ντρέπεστε λιγάκι? δεν έχετε καθόλου λίγη αξιοπρέπεια??? παλιοκωλόγεροι...αντί να πάτε σε κανα καφενείο είχατε πάει σε καφετέρια και λιγουριάζατε τα πιπινάκια??? ουστ από δω κωλόγεροι... Την επομενη φορα θα σε παρουμε μαζι, αφου σου αρεσει τοσο πολυ.
:beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
31/07/2009, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Ρε δεν ντρέπεστε λιγάκι? δεν έχετε καθόλου λίγη αξιοπρέπεια??? παλιοκωλόγεροι...αντί να πάτε σε κανα καφενείο είχατε πάει σε καφετέρια και λιγουριάζατε τα πιπινάκια??? ουστ από δω κωλόγεροι...

:p :cool: :smokin:

:beer: :beer: :beer: :wave2:

jimtarasxt660x
31/07/2009, 07:23
Α, ωραια τωρα μιλας σωστα........:winka: :winka: :winka:

TOLISTOLAROS
31/07/2009, 10:08
Mπράβο Μπιλ!Το πόδι επανήρθε;
Άντε και με τουρμπάτο XTwrc !! :ninja:

XJR_Billy
31/07/2009, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Mπράβο Μπιλ!Το πόδι επανήρθε;
Άντε και με τουρμπάτο XTwrc !! :ninja:

Ευχαριστώ Τόλη. Να'σαι καλά παληκάρι!

Το πόδι είναι μιά χαρά φίλε. Αν και επώδυνο λόγω αστραγάλου, έδεσε μιά χαρά.
Respect στις AlpineStars. Μου έσωσαν το πόδι κυριολεκτικά.

Καλά να περνάς φίλε, σε ευχαριστώ πολύ!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

GAS NICK
31/07/2009, 10:44
:beer: αντε ρε billy επιτελους

ποτε πια γκαντεμια και καλως τη δεχτηκες:sun:

XJR_Billy
31/07/2009, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από GAS NICK
:beer: αντε ρε billy επιτελους

ποτε πια γκαντεμια και καλως τη δεχτηκες:sun:

Ευχαριστώ ρε Νικόλα. Να'σαι καλά φίλε!!:beer:

Που να τη δεις πως έγινε... :sun: :smokin:

Την πήρα την επόμενη μέρα που βρεθήκαμε.
Θα τα πούμε πάλι από κοντά Νικόλα.:beer: :beer: :wave2:

GAS NICK
31/07/2009, 10:57
εγινε Billy τα λεμε :wave2:

blueangel
31/07/2009, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Ρε δεν ντρέπεστε λιγάκι? δεν έχετε καθόλου λίγη αξιοπρέπεια??? παλιοκωλόγεροι...αντί να πάτε σε κανα καφενείο είχατε πάει σε καφετέρια και λιγουριάζατε τα πιπινάκια??? ουστ από δω κωλόγεροι...

Εσύ λίγα τα λόγια σου γιατί δεν σε παίρνει τώρα που ετοιμάζεσαι για Σπέτσες και θα κάνουν πασαρέλα τα πιπίνια δίπλα σου και θα σου χρειαστεί στάααανταρ:lol: :lol: η καπελαδούρα που έχεις στο αβαταρ:rotflmao: :rotflmao: και να σε δώ μετά πώς ξεφεύγεις από το μπλάστρι της ζύμης της γυναίκας σου:D :rotflmao:

XJR_Billy
31/07/2009, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Εσύ λίγα τα λόγια σου γιατί δεν σε παίρνει τώρα που ετοιμάζεσαι για Σπέτσες και θα κάνουν πασαρέλα τα πιπίνια δίπλα σου και θα σου χρειαστεί στάααανταρ:lol: :lol: η καπελαδούρα που έχεις στο αβαταρ:rotflmao: :rotflmao: και να σε δώ μετά πώς ξεφεύγεις από το μπλάστρι της ζύμης της γυναίκας σου:D :rotflmao:

:lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimtarasxt660x
31/07/2009, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
:lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: TI ΓEΛAΣ EΣY PE PEMAΛI;E;E;:):):)

jimtarasxt660x
31/07/2009, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Εσύ λίγα τα λόγια σου γιατί δεν σε παίρνει τώρα που ετοιμάζεσαι για Σπέτσες και θα κάνουν πασαρέλα τα πιπίνια δίπλα σου και θα σου χρειαστεί στάααανταρ:lol: :lol: η καπελαδούρα που έχεις στο αβαταρ:rotflmao: :rotflmao: και να σε δώ μετά πώς ξεφεύγεις από το μπλάστρι της ζύμης της γυναίκας σου:D :rotflmao: EΓΩ EXΩ OMΩΣ K THN KATAΛΛHΛH HΛIKIA...AYTOI ΠPEΠEI NA ΠANE ΓIA KANA KAΦE ΣTO KAΦENEIO THΣ ΓEITONIAΣ K ΓIA ΔIAKOΠEΣ MAZI ME TO KAΠH ΣTHN THNO:):):)

blueangel
31/07/2009, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
EΓΩ EXΩ OMΩΣ K THN KATAΛΛHΛH HΛIKIA...AYTOI ΠPEΠEI NA ΠANE ΓIA KANA KAΦE ΣTO KAΦENEIO THΣ ΓEITONIAΣ K ΓIA ΔIAKOΠEΣ MAZI ME TO KAΠH ΣTHN THNO:):):)

Ετοίμασου για ξέχεσμα τώρα:lol: :lol: :rotflmao: Ακου κακίες :D Εσυ είσαι έτοιμος βρε να τους φτιάξεις και το τσαγάκι:a55: :a55: :a55: :a51: :lol:

blueangel
31/07/2009, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
EΓΩ EXΩ OMΩΣ K THN KATAΛΛHΛH HΛIKIA...AYTOI ΠPEΠEI NA ΠANE ΓIA KANA KAΦE ΣTO KAΦENEIO THΣ ΓEITONIAΣ K ΓIA ΔIAKOΠEΣ MAZI ME TO KAΠH ΣTHN THNO:):):)

Μήπως να τους έστελνες κανά πακέτο και από κείνα τα ρομβοειδή μπλέ χαπάκια:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

jimtarasxt660x
31/07/2009, 18:47
KAΛA AYTO EINAI TO MONO ΣIΓOYPO...AΦOY ΓIA NA KANOYN ΞEPEIΣ TI...KANOYN ΠPOETOIMAΣIEΣ,TOY MIΛANE ΓΛYKA,TO XAIΔEYOYN TOY ΔINOYN K BITAMINEΣ:winka: AΛΛA AYTO EKEI...ΔEN ΛEEI NA ΣHKΩΘEI ME TΠT:lol: :lol: :lol:

XJR_Billy
31/07/2009, 19:30
ΜΑΛΛΙ ΜΠΑΜΠΑΚΙ
ψ@@@ ΦΑΡΜΑΚΙ

:smokin: :D

PanVas
31/07/2009, 19:45
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Ωραίος ο Μπίλης!!! Όταν ανέβεις επάνω σφύρα!

XJR_Billy
31/07/2009, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Ωραίος ο Μπίλης!!! Όταν ανέβεις επάνω σφύρα!

Ευχαριστώ ταξιδιάρη!
Θα ανέβω μόνος μου γιατί η γυναίκα μου θα ανέβει καμιά εβδομάδα πριν από μένα.
Οπότε φέτος θα την πιούμε τη ρημάδα τη Zagorka!!:cool:

Ανέμενε τηλ. γύρω στις 12-13/8.:beer: :beer: :beer: :wave2:

blueangel
31/07/2009, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
KAΛA AYTO EINAI TO MONO ΣIΓOYPO...AΦOY ΓIA NA KANOYN ΞEPEIΣ TI...KANOYN ΠPOETOIMAΣIEΣ,TOY MIΛANE ΓΛYKA,TO XAIΔEYOYN TOY ΔINOYN K BITAMINEΣ:winka: AΛΛA AYTO EKEI...ΔEN ΛEEI NA ΣHKΩΘEI ME TΠT:lol: :lol: :lol:

:lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :lol: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

peskandritsos
31/07/2009, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
EΓΩ EXΩ OMΩΣ K THN KATAΛΛHΛH HΛIKIA...AYTOI ΠPEΠEI NA ΠANE ΓIA KANA KAΦE ΣTO KAΦENEIO THΣ ΓEITONIAΣ K ΓIA ΔIAKOΠEΣ MAZI ME TO KAΠH ΣTHN THNO:):):) Ρε, που το ξερεις οτι θα παω στην Τηνο???
Θα κανω και ενα ταμα στην Παναγια να μπορειτε και σεις οι νεοι οταν φτασετε στην ηλικια μου να οδηγατε μηχανη και να γ@...τε.:rotflmao:
Γιατι σας βλεπω ολους στις καφετεριες να εχετε κανει ομαδουλες ανδρων και γυναικων.
Πανε τα παλια καλα χρονια που βγαινανε οι αντρες με γυναικες.
Τωρα πλεον αρχισατε και παντρευεστε και μεταξυ σας.:lol: :lol: :lol:
Τωρα πλεον ανησυχειτε για τις γουρουνο γριπες τις γριπες των πουλιων και τα διαφορα αφροδισιακα.
Σε λιγο θα κυκλοφορειτε με γαντια και μασκες, και τα αντιβιωτικα και τα εμβολια στην τσεπη.
Που να τολμησετε να κανεται και σεξ???

:wave2: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :smokin:

peskandritsos
31/07/2009, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
ΜΑΛΛΙ ΜΠΑΜΠΑΚΙ
ψ@@@ ΦΑΡΜΑΚΙ

:smokin: :D Αφου ρε συ δεν εχεις μαλι πια.
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

jimtarasxt660x
31/07/2009, 22:06
Ποιος κάνει σεξ??? είσαι τρελός???:evil: :evil: το έχω κόψει εδώ και καιρό...:sad:
Τώρα έχω παντρευτεί την χήρα με τα 5 ορφανά:lol: :lol: :lol:

peskandritsos
31/07/2009, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Ποιος κάνει σεξ??? είσαι τρελός???:evil: :evil: το έχω κόψει εδώ και καιρό...:sad:
Τώρα έχω παντρευτεί την χήρα με τα 5 ορφανά:lol: :lol: :lol: Τελικα αυτη η χηρα ειναι μεγαλη π@τ@να.
Εχει παει με ολο τον αντρικο πληθυσμο.
:beer: :beer: :beer:

Καλα, το εχουμε χ@σει τελειως το θρεντ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nassosxlvbros
31/07/2009, 22:37
:beer: :beer:

blueangel
31/07/2009, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Τελικα αυτη η χηρα ειναι μεγαλη π@τ@να.
Εχει παει με ολο τον αντρικο πληθυσμο.


Καλα, το εχουμε χ@σει τελειως το θρεντ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :rotflmao: Μα τι της βρίσκουνε ρε φούστη μου και από νεαρή ηλικία μάλιστα!Ασε που καταντάει και βαρετή:D Μα και συ ρε Τζιμάκο και συ με δαύτην ρε παιδί μου????;)

XJR_Billy
31/07/2009, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :rotflmao: Μα τι της βρίσκουνε ρε φούστη μου και από νεαρή ηλικία μάλιστα!Ασε που καταντάει και βαρετή:D Μα και συ ρε Τζιμάκο και συ με δαύτην ρε παιδί μου????;)

Είναι ηρωίνη η πουτ@@@@... δεν κόβεται!!:lol: :lol:
Αλλά τουλάχιστον είναι πιστή και αφοσιωμένη!!:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

XJR_Billy
31/07/2009, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Καλα, το εχουμε χ@σει τελειως το θρεντ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δικό μου είναι...

Ξεσκίστε το !!:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

jimtarasxt660x
01/08/2009, 06:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Δικό μου είναι...

Ξεσκίστε το !!:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

Καλά εσένα σε ξεσκίζουμε κάθε μέρα στο θρεντ θα κολλήσουμε???:evil: :evil: :smokin: :smokin:


Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Μα τι της βρίσκουνε ρε φούστη μου και από νεαρή ηλικία μάλιστα!Ασε που καταντάει και βαρετή:D Μα και συ ρε Τζιμάκο και συ με δαύτην ρε παιδί μου????;)

Δεν φταίω εγώ, η που@@να η τύχη μου τα έφερε έτσι...:lol: :lol: :lol:

Mafiozos
01/08/2009, 09:53
Φιλε καλος την δεχτηκες την καλη σου.Καλα και απειρα χιλιομετρα!!! :winka: :beer: :beer: :beer:

Anritsu
01/08/2009, 11:48
Καλές βόλτες Μπιλάρα ...

:wave2:

SVX
01/08/2009, 11:53
Καλως το Βιονικο Σαλιγκαρι ρε!! :p καινουρια βελτιωμενη εκδοση .... !!!

αντε καλες βολτες ..... και βαλε αντι-ρανταρ για μαλακες .... :look:


ΥΓ - κανα δυο σουζες - εντο κομπινεησον και θα σου φυγει και το ψυχολογικο.....


ΥΓ2- τωρα να βγαζεις ποδι στις στροφες το "καλο" το μοταρντισιο... :lol: :lol: :lol:

blueangel
01/08/2009, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Καλά εσένα σε ξεσκίζουμε κάθε μέρα στο θρεντ θα κολλήσουμε???:evil: :evil: :smokin: :smokin:


Καλά βγάλε γλώσσα εσύ και τώρα που θα γυρίσει το σαλιγκάρι σε βλέπω να σε παίρνει παραμάζωμα:lol: :bigcry: :lol: Αλήθεια κάτι για πρωινές "συναντήσεις" έλεγε πρίν πώς τα καταφέρνεις με αυτή τη ζέστη ρε αδερφέ και πρωί - πρωί:rotflmao: :beer: :beer:

XJR_Billy
01/08/2009, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Φιλε καλος την δεχτηκες την καλη σου.Καλα και απειρα χιλιομετρα!!! :winka: :beer: :beer: :beer:

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ!!:)
Να χαίρεσαι και συ το πανέμορφο κτήνος που καβαλάς και πάντα όρθιος!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
01/08/2009, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Καλές βόλτες Μπιλάρα ...

:wave2:

Ευχαριστώ φιλαράκι, να'σαι πάντα καλά!!:beer: :beer: :wave2:

XJR_Billy
01/08/2009, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
Καλως το Βιονικο Σαλιγκαρι ρε!! :p καινουρια βελτιωμενη εκδοση .... !!!

αντε καλες βολτες ..... και βαλε αντι-ρανταρ για μαλακες .... :look:


ΥΓ - κανα δυο σουζες - εντο κομπινεησον και θα σου φυγει και το ψυχολογικο.....


ΥΓ2- τωρα να βγαζεις ποδι στις στροφες το "καλο" το μοταρντισιο... :lol: :lol: :lol:

Ευχαριστώ πολύ Τζιμάρα, καλές βόλτες και συ φιλαράκι και σου εύχομαι καλή επιτυχία και καλό ξεκίνημα στο μαγαζί σου!!:beer:

Τώρα, για το κομπινέισιον, βλέπεις, είχα πέσει όταν ήμουν μικρός στη χύτρα με τον κουλαδοζωμό και οι παρανέργειες είναι μόνιμες επάνω μου..:mad: :lol: :lol:

:beer: :beer: :wave2: