PDA

View Full Version : Αξιοπιστια Τωn Gs



ARGY
23/04/2005, 11:22
EIMAI KATOΧΟΣ ΕΝΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ DAKAR ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ GS (Π.Χ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΨΕΚΑΣΜΟ, ΟΤΙ ΚΑΙΝΕ ΛΑΔΙΑ Κ.Τ.Λ) ΕΥΣΤΑΘΟΥΝ; ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΒΑΡΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΗΣ BMW; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ Η ΟΧΙ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

nikoskkk
25/04/2005, 11:30
Το μηχανάκιι ειναι άψογο μην ακούς κανέναν!!!!!!!!
Ούτε λάδια ούτε βενζίνη τίποτα!!

BMW1150
25/04/2005, 20:47
Ακου φιλε .....αν ψαξεις στο internet θα βρεις κατι τρελα ταξιδια (γυρος του κοσμου!!!) με 650 ολης της σειρας απο τα πρωτα μεχρι τα τελευταια χωρις κανενα προβλημα.....μιλαμε για πολλα χιλιομετρα....

Κοιτα το παρακατω για να καταλαβεις
http://www.2aufweltreise.de/

Μην ακους κανενα φιλε μου.

xifias
26/04/2005, 01:52
αλλο πραγμα η αξιοπιστια και αλλο η μακροζωια

στο δευτερο το Bmw ειναι αψογο.Εχει και νικασιλ στον κυλινδρο και δεν πολυμασαει.

το βαρυ ονομα των bmw δημιουργηθηκε οταν η εταιρια κατασκευαζε μηχανες για πολεμο, αυτες που υπαρχουν ακομα και σημερα και θα υπαρχουν για χρονια ακομα.Αν σταματουσαν τις εφτιαχνες στην ακρη του δρομου και συνεχιζες

σιγα σιγα ομως η κοινωνια αλλαξε, και η νοοτροπια των κατσασκευαστων ακολουθησε

αν η bmw εμενε στην απεξω, θα εχανε μεριδιο απ την αγορα

προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι με το τελος των διβαλβιδων μποξερ και της παλιας σειρας Κ, η εταιρια εβαλε νερο στο κρασι της

εχω ακουσει και γω για το μικρο gs διαφορα, δεν εχω εμπειρια, αλλα η παροιμια λεει ο που υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια

ARGY
26/04/2005, 10:06
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΕΜΠΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!