PDA

View Full Version : Hayabusa Bastard Compressor στο δυναμόμετρο, 310hp στον τροχό !!!



Tak-Attack
31/07/2009, 02:58
Κοντεύουμε!!!!!!!!!!! :a30: :a30:
Το video αυτό το ανέβασε ο Richard απο την TTS Performace πρίν λίγες ώρες. Είναι η δυναμομέτριση με της τελικές ρυθμίσεις. Τελικά τα 260 με 270 άλογα ήταν θεωρητικά... τα πραγματικά είναι ... 310 τροχό!!! :a8: :a22: :a24: :a25: :a30: :a03:
Άντε εγώ να κοιμηθώ τωρα!!! :a9:

Λογικά μέσα με τέλει Αυγούστου θα το έχω στα χέρια μου... και στα πόδια μου!!! :a25:


Δείτε και πείτε μου εντυπώσεις...
***Δείτε το σε HD για να φανούν οι ενδείξεις στο δυναμόμετρο.***
http://www.youtube.com/watch?v=uZLhAKhkpV4


περιττό να σας πω οτι από την ανυπομονισία μου, μέχρι να έρθει θα έχω γίνει έτσι --> :a024:

Επισυνάπτω και μερικές φωτό...

(οι τροχαλίες θα βαφτούν άσπρες)


170118

Tak-Attack
31/07/2009, 02:59
2.


170119

T.R.E
31/07/2009, 03:40
:a18: :a18: :a32: :a32:

Tak-Attack
31/07/2009, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
:a18: :a18: :a32: :a32:

:wave2:
thank you, thank you! :beer:

panagis83
31/07/2009, 09:04
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Για σενα λαστιχαδικο θα ανοιξω για να τα κονομησω!!! χαχα

Αντε με το καλο να ερθει να μας τρελανεις! (Φανταζομαι οτι αν πας εσυ να το φερεις οδηγοντας θα μαζευεις ροζ χαρτακια απο ολες τις χωρες).

BUSA MAKIS
31/07/2009, 09:06
:a20: :a20: :a20:

objecto
31/07/2009, 09:25
Τι λες τωρα το θέλω και γωωωω!!! ααααααα :cry: :cry: :cry:

Φιλε για δωσε πληροφοριες, τροπο, τόπο, χρήμα!!!!

Tomahawk
31/07/2009, 14:10
Μπράβο σου Τάκη!

Να σε ρωτήξω όμως, απο αξιοπιστία πως πάμε? :D

devil's animal
31/07/2009, 15:40
καλοντριφταριστο λοιπον....
:beer: :beer: :beer: :beer:

STOYBI
31/07/2009, 15:51
:eyepop: :eyepop:

Για ντραγκστερ το ετοιμαζεις...??? :confused:

alexxxcbr
31/07/2009, 16:10
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tak-Attack
31/07/2009, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagis83
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Για σενα λαστιχαδικο θα ανοιξω για να τα κονομησω!!! χαχα

Αντε με το καλο να ερθει να μας τρελανεις! (Φανταζομαι οτι αν πας εσυ να το φερεις οδηγοντας θα μαζευεις ροζ χαρτακια απο ολες τις χωρες).

Ανοιξε το! Θα πάρεις βίλα στην Εκάλη. χαχαχαχαχαχ
Αντε να έρθει δεν λές τίποτα!!!
Δεν θα πάω να το φέρο εγώ, θα έρθει με μεταφορική! Μου φτάνουν τα ρόζ χαρτάκια που με περιμένουν εδω... αχαχαχαχαχα

Tak-Attack
31/07/2009, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από BUSA MAKIS
:a20: :a20: :a20:

:beer: :beer: :beer:

Tak-Attack
31/07/2009, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από objecto
Τι λες τωρα το θέλω και γωωωω!!! ααααααα :cry: :cry: :cry:

Φιλε για δωσε πληροφοριες, τροπο, τόπο, χρήμα!!!!

Έχει και για σένα!! :) :)
Λοιπών το μηχανάκι φτιάχνεται στην TTS Performance στη Αγγλία.

Το κιτ περιλαμβάνει τον μεσαίο κομπρέσορα της Rotrex που φτάνει μέχρι 400 άλογα, βάση στίριξης κομπρέσορα, τροχαλίες και ιμάντας, ψυγείο λαδιού κομπρεσορα, μεγαλύτερη τρόμπα βενζίνης, μεγαλύτερα μπεκ, intercooler, εξωτερική σκάστρα(!!), φτιαχτούς λαιμούς εξατμίσεων στο χέρι, φιλτροχωάνη για την εισαγωγή του κομπρεσορα, barόμετρο και όλα τα μπινελίκια τύπου σωληνάκια και μαραφετάκια που είναι απαραίτητα.
Χρειάζεται και Power Commander αλλά εγώ το είχα και του το έστειλα.

Το κιτ δεν ξέρω πόσο θα σου κοστίσει ακριβώς. Μπορώ να σου πω πόσα πλήρωσα εγώ, αλλά έχε υπ όψην σου 2 πράγματα. Πρώτον πέτυχα φοβερή αναλογία euro - λύρας (1,06!!) και Δευτερον, το δικό μου το μηχανάκι ήταν το πρώτο και ουσιαστικά το "πειραματόζωο". Ότι εξτρά έβαλε πάνω αργότερα απο την αρχική μας συμφωνία (μεγαλύτερα μπεκ, τρόμπα βενζίνης, χειροποίητους λαιμούς εξατμίσεων και εργατικά!!!) δεν μου τα χρέωσε!!!! Και αυτό κύριοι είναι επαγγελματισμός!!!

Εγώ λοιπών πλήρωσα 5.000 στρογγυλά! Γλίτωσα σε λεφτά και "πλήρωσα" σε χρόνο!
Ο επόμενος θα πληρώσει παραπάνω (δεν ξέρω πόσο) αλλά θα είναι έτοιμος μέσα σε λίγες μέρες!
Εδώ είναι το site της TTS Perfrmance. http://www.tts-performance.com/

Tak-Attack
31/07/2009, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tomahawk
Μπράβο σου Τάκη!

Να σε ρωτήξω όμως, απο αξιοπιστία πως πάμε? :D

Σε ευχαριστώ!! :wave2:

απο αξιοπιστία τέλεια!! είναι ο βασικότερος λόγος που επέλεξα αυτόν τον οίκο μετατροπής και κομπρεσορα αντί για turbo. Εκτός απο τα μαμά ψυγεία του Busa έχουμε ακόμα ένα εξτρά ψυγείο λαδιού για τον κομπρεσορα, intercooler και χαμηλωμένη συμπίεση. Το μηχανάκι θα δουλεύει ρολόι και αξιόπιστα.

Tak-Attack
31/07/2009, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
καλοντριφταριστο λοιπον....
:beer: :beer: :beer: :beer:

θα είναι θα είναι! χαχαχαχα :beer: :beer: :wave2:

Tak-Attack
31/07/2009, 22:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:eyepop: :eyepop:

Για ντραγκστερ το ετοιμαζεις...??? :confused:

οχι... για gangster!!
χαχαχαχαχαχ :beer: :beer: :wave2:

DrIoannis
01/08/2009, 10:04
Πιστεύω ότι έκανες καλή κίνηση που το πήγες έξω γιατί εδώ ίσως να μην υπάρχει αρκετή εμπειρία για τέτοιο επίπεδο μετατροπής.Φίλος έχει Hayabusha ατμόσφαιρα 210 άλογα τροχό και τα καταφέρνει αρκετά καλά αλλά με βοήθεια traction.Αν σκέφτεσαι να το βγάλεις στους Ελληνικούς δρόμους και όχι σε αγώνες dragster, θα το θεωρούσα πρώτα απ όλα λάθος και μετά θα σου πρότεινα αφού θα επιμείνεις traction control.Πολλά τα άλογα για δρόμο και ειδικά για Ellada.

SAM46
01/08/2009, 13:35
Τακη σε μισω!!!

Σε μισω πολυ!!!

:beer: :beer: καλοριζικο το τουμπανο!!!


αν θελεις βαλε το και εδω --> http://greekbusas.forumotion.com/forum.htm

gixxerpap
01/08/2009, 13:57
μπράβο ρε Τάκη! θα γίνει τρελός χαβαλές!
κάνε χώρο στην αποθήκη και μάζευε λάστιχα τώρα ...
:lol: :lol: :lol:

panjimnakos
02/08/2009, 13:46
Φιλε εισαι φοβερος!!!

ΜΠΡΑΒΟ.......

:beer: :beer: :beer:

powerman95
02/08/2009, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Σε ευχαριστώ!! :wave2:

απο αξιοπιστία τέλεια!! είναι ο βασικότερος λόγος που επέλεξα αυτόν τον οίκο μετατροπής και κομπρεσορα αντί για turbo. Εκτός απο τα μαμά ψυγεία του Busa έχουμε ακόμα ένα εξτρά ψυγείο λαδιού για τον κομπρεσορα, intercooler και χαμηλωμένη συμπίεση. Το μηχανάκι θα δουλεύει ρολόι και αξιόπιστα.

Δηλαδη ο κομπρεσορας εχει δικο του ψυγειο και δεν επιβαρυνει το συστημα ψυξης του υπολοιπου μοτερ????
Ασε που θα εχεις δυναμη παντου χωρις lag.

310 αλογα..........δεν ειναι πολλα:a26:αλλα τουλαχιστον ειναι αξιοπιστα και φθηνα:beer:

Tak-Attack
03/08/2009, 01:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Πιστεύω ότι έκανες καλή κίνηση που το πήγες έξω γιατί εδώ ίσως να μην υπάρχει αρκετή εμπειρία για τέτοιο επίπεδο μετατροπής.Φίλος έχει Hayabusha ατμόσφαιρα 210 άλογα τροχό και τα καταφέρνει αρκετά καλά αλλά με βοήθεια traction.Αν σκέφτεσαι να το βγάλεις στους Ελληνικούς δρόμους και όχι σε αγώνες dragster, θα το θεωρούσα πρώτα απ όλα λάθος και μετά θα σου πρότεινα αφού θα επιμείνεις traction control.Πολλά τα άλογα για δρόμο και ειδικά για Ellada.


Αμ εγώ αυτό θέλω... να ΜΗΝ έχει πρόσφυση!! :D
μου αρέσουν τα drift και τα παντιλίκια! Είναι ο λόγος που πήρα Hayabusa. Για εμένα το traction control είναι κάτι σαν τα αντικ@βλοτικά που ρίχνουν στο στρατό! χαχαχαχαχ

Tak-Attack
03/08/2009, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από SAM46
Τακη σε μισω!!!

Σε μισω πολυ!!!

:beer: :beer: καλοριζικο το τουμπανο!!!


αν θελεις βαλε το και εδω --> http://greekbusas.forumotion.com/forum.htm

Γειά σου Γιώργη!
Κι εγώ σε μισώ ρε φιλαράκι! χαχαχαχαχα
Σε ευχαριστώ για τα καλορίζικα! Θα το βάλω κι εκεί :beer:

Tak-Attack
03/08/2009, 02:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μπράβο ρε Τάκη! θα γίνει τρελός χαβαλές!
κάνε χώρο στην αποθήκη και μάζευε λάστιχα τώρα ...
:lol: :lol: :lol:

Θα τρελαθούμε τελείως!! Λίγο ήταν τώρα θα το χάσουμε και αυτό! χαχαχαχαχ
χώρο έχω... αποθήκη δεν έχω! χαχαχαχαχ

Tak-Attack
03/08/2009, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από panjimnakos
Φιλε εισαι φοβερος!!!

ΜΠΡΑΒΟ.......

:beer: :beer: :beer:

Πραγματικά σε ευχαριστώ πολυ! :beer: :beer:
Πάντα όρθιος! :wave2:

DrIoannis
03/08/2009, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Αμ εγώ αυτό θέλω... να ΜΗΝ έχει πρόσφυση!! :D
μου αρέσουν τα drift και τα παντιλίκια! Είναι ο λόγος που πήρα Hayabusa. Για εμένα το traction control είναι κάτι σαν τα αντικ@βλοτικά που ρίχνουν στο στρατό! χαχαχαχαχ
Τότε λοιπόν πάντα όρθιος και καλοφάγωτα τα λάστιχα.

makis206
03/08/2009, 08:43
Ένα τέτοιο θέλω κι εγώ να ξηλώνω τα άσφαλτα να στρώνουνε καινούργια από πάνω :lol:


Με το καλό να έρθει στα χέρια σου ξανά, να μας ανεβάσεις βιντεάκια να το χαζέψουμε στη πράξη!

:beer: :beer:

XJR_Billy
03/08/2009, 08:55
Με το καλό να τη δεχτείς φίλε και καλοντριφτάριστη.:beer: :beer:

powerman95
03/08/2009, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Πιστεύω ότι έκανες καλή κίνηση που το πήγες έξω γιατί εδώ ίσως να μην υπάρχει αρκετή εμπειρία για τέτοιο επίπεδο μετατροπής.

Μπα δεν νομιζω,πιστευω το επιπεδο εχει ανεβει γνωσης εχει ανεβει αρκετα στην Ελλαδα και υπαρχουν αρκετα hayabusa και turbo και compressor απο Ελληνικα χερια.Αλλα οπως προτιμαει ο καθενας:D

Εγω ομως δεν καταλαβαινω γιατι το λες bastard:confused:

menelaos46
03/08/2009, 16:29
και πως σταματαει αυτο? Παντως θα ειναι ξεχωριστο...

Tak-Attack
03/08/2009, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ένα τέτοιο θέλω κι εγώ να ξηλώνω τα άσφαλτα να στρώνουνε καινούργια από πάνω :lol:


Με το καλό να έρθει στα χέρια σου ξανά, να μας ανεβάσεις βιντεάκια να το χαζέψουμε στη πράξη!

:beer: :beer:

Θα κάνω σύμβαση με τον δήμο... χαχαχαχα

Ενοείτε πως μόλις έρθει θα έχει video... το πρώτο video θα δείχνει εμένα που θα έχω γυρίσει σαν κατσαρίδα ανάποδα δίπλα στο μηχανάκι και θα κουνάω τα χέρια και τα πόδια. χαχαχαχαχ

Tak-Attack
03/08/2009, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Με το καλό να τη δεχτείς φίλε και καλοντριφτάριστη.:beer: :beer:

Σε ευχαριστώ φίλε μου!
Πιστεύω θα την ευχαριστηθώ όσο τίποτα άλλο και ας τρέμουν τα πόδια μου για μισή ώρα μετά απο κάθε βόλτα χαχαχαχαχα

Tak-Attack
03/08/2009, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerman95
Μπα δεν νομιζω,πιστευω το επιπεδο εχει ανεβει γνωσης εχει ανεβει αρκετα στην Ελλαδα και υπαρχουν αρκετα hayabusa και turbo και compressor απο Ελληνικα χερια.Αλλα οπως προτιμαει ο καθενας:D

Εγω ομως δεν καταλαβαινω γιατι το λες bastard:confused:

Φίλε έχεις δίκιο, ο Έλληνας μπορεί... όταν θέλει και έχει όρεξη και δεν βαριέται και τον πετύχεις και στις καλές του και χρειάζεται χρήματα και.... με καταλαβαίνεις πιστεύω... ;)

Όταν έκανα έρευνα αγοράς, απο το προηγούμενο κι όλας busa που είχα, η αντιμετώπιση των Ελλήνων μαστόρων ήταν... ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!!!! με αντιμετώπιζαν σαν κάποιον που τους ενοχλούσε. Μου μίλαγαν με το ζόρι στο τηλ και σχεδόν με αγένεια!!!! Δεν το πίστευα!!! Μόνο Ο Μαυρομάτης απο την Power House ο άνθροπος με αντιμετόπισε σωστά σαν πελάτη, αλλά εκεί είχαμε άλλο πρόβλημα. Για να μπείς στο μαγαζί του πρέπει να έχεις το οικονομικό λυμένο!! ...εγώ δυστυχώς δεν ανήκω σε αυτήν την κατηγορία. Πρίν 3 χρόνια περίπου που είχα ρωτήσει και μιλήσει μαζί του ήθελε περίπου 12.000 να μου φτιάξει το busa turbo. Ποσό απαγορευτικό για μένα!

Άσε που ΔΕΝ έχω καμία εμπιστοσύνη στου Έλληνες μαστόρους! Μέχρι τώρα η εμπειρία μου και φαντάζομαι και των περισσοτέρων εδω μέσα είναι ότι ο Έλληνας κοιτάει να σε κάνει μεροκάματο! Να σε κλέψει και να σε δαγκώσει όπου μπορεί, όπου πιάσει! Άσε που μπορεί να βαριέται να ασχοληθεί και να βάλει κανένα πιτσιρικά να στο δέσει και μετά... καταλαβαίνεις...

Σίγουρα υπάρχουν και καλά μαστόρια με γνώσεις και διάθεση για δουλειά, αλλά μαζι με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά... άντε βρές τους και άντε να τους εμπιστευτείς με την πρώτη για μια τέτοια μετατροπή!


Το γιατί το λέω Bastard θα σε βοηθήσει να το καταλάβεις αυτό το video
http://www.youtube.com/watch?v=6bKAmYAq5e8&feature=channel_page

και αυτή η φωτό


170352

Tak-Attack
03/08/2009, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
και πως σταματαει αυτο? Παντως θα ειναι ξεχωριστο...

μάλλον με προσευχή!
Σίγουρα θα είναι ξεχωριστό, ειδικά για εμένα! Σε ευχαριστώ :beer: :beer:

powerman95
03/08/2009, 22:01
Σωστος.Να σου πω την αληθεια και εγω Αγγλια θα το εφτιαχνα.Αλλα συντηρηη εδω στην Ελλαδα που θα το κανεις?????Το busa στην φοτο ειναι δικο σου???Νομιζω το ειχα πετυχει στο ΧL:wave2:

GSXR K6
14/08/2009, 16:21
Τι εγινε ρε παλικαρια????
Λιγο καιρο εκανα να μπω και βλεπω αλλαγες πολλων αλογων!!!!:eyepop:
Παναγιωτη μου βλεπω το προβλημα με τον εγκεφαλο (τον δικο σου εγκεφαξο εννοω:wave2: ) δεν καταφερες να το λυσεις!!!
Χαιρομαι λιπον που για αλλη μια φορα καταλαβενω οτι βρηκα ενα FORUM με ανθρωπους με ιδια προβληματα με τα δικα μου!!!:a018:
Μπραβο αγορι μου για αλλη μια φορα.




Υ.Γ. Δεν καταλαβενω ομως ενα πραγμα.
Γιατι αφου ο κομπρεσορας ειναι για 400ps
εσυ ακομα εχεις σκαλοσει στα 310ps ΜΟΝΟ???:a018:

Tak-Attack
14/08/2009, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSXR K6
Τι εγινε ρε παλικαρια????
Λιγο καιρο εκανα να μπω και βλεπω αλλαγες πολλων αλογων!!!!:eyepop:
Παναγιωτη μου βλεπω το προβλημα με τον εγκεφαλο (τον δικο σου εγκεφαξο εννοω:wave2: ) δεν καταφερες να το λυσεις!!!
Χαιρομαι λιπον που για αλλη μια φορα καταλαβενω οτι βρηκα ενα FORUM με ανθρωπους με ιδια προβληματα με τα δικα μου!!!:a018:
Μπραβο αγορι μου για αλλη μια φορα.




Υ.Γ. Δεν καταλαβενω ομως ενα πραγμα.
Γιατι αφου ο κομπρεσορας ειναι για 400ps
εσυ ακομα εχεις σκαλοσει στα 310ps ΜΟΝΟ???:a018:

χαχαχαχαχ Η τελευταία ερώτισή σου τα λέει ΟΛΑ! χαχαχαχαχα
Δεν παίζεαι παλικάρι μου!!! Δικός μας τελείος! Η απάντιση είναι γιατί δεν έχω να διαθέσω άλλα χρήματα για να ενησχίσω τον κινητήρα. Όταν και αμα τα βρω θα στάξω μέχρι και το τελευταίο αλογάκι! χαχαχαχα

Το θηρίο μάλλον θα το έχω την Πέμπτη που μας έρχεται. Θα κανονίσουμε καφεδάκι?

manhunter
14/08/2009, 17:09
Τάκη, καθόμασταν με τον Άλκη προχθές και τα λέγαμε, και μου είπε νέα για εσένα και το θηρίο.
Με το καλό να έρθει φίλε να το χαρείς

Πάντα τέτοια, να το χαίρεσαι και να σε χαίρεται


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tak-Attack
14/08/2009, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Τάκη, καθόμασταν με τον Άλκη προχθές και τα λέγαμε, και μου είπε νέα για εσένα και το θηρίο.
Με το καλό να έρθει φίλε να το χαρείς

Πάντα τέτοια, να το χαίρεσαι και να σε χαίρεται


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Σε ευχαριστώ φίλε Κίμωνα.
Το θηρίο έρχεται την Πέμπτη!!! :wacko:
Κάτι μου λέει οτι θα περάσουν πολύ αργά και βασανιστικά αυτές οι μέρες! :)
Κι εσυ πάντα καλά και πάντα όρθιος! :beer:

GSXR K6
15/08/2009, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
χαχαχαχαχ Η τελευταία ερώτισή σου τα λέει ΟΛΑ! χαχαχαχαχα
Δεν παίζεαι παλικάρι μου!!! Δικός μας τελείος! Η απάντιση είναι γιατί δεν έχω να διαθέσω άλλα χρήματα για να ενησχίσω τον κινητήρα. Όταν και αμα τα βρω θα στάξω μέχρι και το τελευταίο αλογάκι! χαχαχαχα

Το θηρίο μάλλον θα το έχω την Πέμπτη που μας έρχεται. Θα κανονίσουμε καφεδάκι?

Ειπα και γω....χαλασε και ο Παναγιωτης???που θα φτασει αυτο ο κοσμος????:confused: :confused:

Οπως και δηποτε θα κανονισουμε καφεδακι να γνωριστουμε και να δουμε το ΤΕΡΑΣ απο κοντα:D .....
.
.
.
....Παναγιωτη το ματακι για το ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ μην ξεχασεις!!!!:wave2:

watain
15/08/2009, 00:52
ola orea filos gamato to busa megies:beer:

to mono pou 8es einai allo kranos:D

reinmeister
15/08/2009, 02:01
μεγειες αγορινα...να μην κανει κιχ ποτε...:beer: :beer: :beer:

felter
15/08/2009, 02:46
:beer: :beer: :beer: :beer:

kokos08
15/08/2009, 13:54
Τα κυαλια θα μας τα κανεις δωρο ε! Δεν θελω μαλακιες! Επειδη σε επιασε εσενα η τρελλα θα μας βαλεις κι εμας σε εξοδα,εχουμε και διακοπες μπροστα μας! Αντε καλοριζικο το εργαλειο...:a51:

john74
30/08/2009, 18:41
file "bastard" eisai apisteftos

ena megalo BRAVO kai apo emena poy kaneis oti kaneis sto BUSA soy me poly agapy kai poly hrima :confused: :confused: :confused:

perimenoume na doume ta apotelesmata

:beer: :beer:

panjimnakos
31/08/2009, 15:51
Ελπιζω με το καλο οταν το παρεις να ετοιμασεις κανενα καλο videaki, ετσι δεν ειναι?
:smokin: :smokin: :smokin:

GSXR K6
31/08/2009, 23:57
Φιλε μου καλε Παναγιωτη σου βρηκα τι θα κανεις τα λαστιχα που θα βγαζεις απο το μηχανακι σου τα φαγωμενα για να βγαλεις και εσυ κανενα φραγκο να εχεις να αγοραζεις καινουργια!!!!!!!!!!!!


172532

GSXR K6
31/08/2009, 23:59
2


172533

GSXR K6
01/09/2009, 00:00
3


172534

GSXR K6
01/09/2009, 00:00
4


172535

GSXR K6
01/09/2009, 00:04
5:wave2:


172537

GSXR K6
01/09/2009, 00:04
6 :rotflmao: :rotflmao:

:wave2: :wave2:


172538

Opisthogonia
04/09/2009, 12:24
taki sovara tora...ektos dld oti tha se skiso opos DEN saresi pou xathikes....xriazese k frena man sovara...xose kana brembo+troba+slinakia+diskous giati se vlepo na exeis mazisou k agkira apo plio k na tin rixnis opote thes na stamatisis :P

kokos08
04/09/2009, 13:30
Κι ελεγα που θα την πουλησω....λοιπον,πωλειται τουρμπινα απο Punto Gt ελαφρως μεταχειρισμενη...πληροφοριες εντος...

Tak-Attack
04/09/2009, 15:14
παιδια...



ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:a8: :a8: :a8: :a8:


ανοιξα και λιγο το γκαζι... :a4:

Tak-Attack
04/09/2009, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSXR K6
Φιλε μου καλε Παναγιωτη σου βρηκα τι θα κανεις τα λαστιχα που θα βγαζεις απο το μηχανακι σου τα φαγωμενα για να βγαλεις και εσυ κανενα φραγκο να εχεις να αγοραζεις καινουργια!!!!!!!!!!!!


χαχαχαχαχαχαχα Χρήστο... ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!! χαχαχαχα :lol: :lol:
που της βρήκες ρε φίλε αυτές τις φωτο? χαχαχαχαχ

...δεν είναι ασχημη ιδεα παντος... σε κανα μηνακι θα εχω φτιαξει
κομπλε ολοκληρο παρκο! :rotflmao:

akis_1
04/09/2009, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
παιδια...



ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:a8: :a8: :a8: :a8:


ανοιξα και λιγο το γκαζι... :a4:

Δεν αρκει μονο αυτο και αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.........................μη ως δεν παει βημα..............χαχαχαχαχα καλοταξιδο το σουπερτσαρτζερατο εργαλειο σου...μετα απο τοσο καιρο ανταμειφθηκες....:beer: :beer: :wave2: :wave2:

Εντυπωσεις πες μας.................................

Tak-Attack
04/09/2009, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από john74
file "bastard" eisai apisteftos

ena megalo BRAVO kai apo emena poy kaneis oti kaneis sto BUSA soy me poly agapy kai poly hrima :confused: :confused: :confused:

perimenoume na doume ta apotelesmata

:beer: :beer:

Γειά σου φίλε John!
Πάντα έχεις κάτι καλό να πείς φίλε! Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!
Άντε να δω πότε θα κανονίσουμε για καφεδάκι!

Tak-Attack
04/09/2009, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Δεν αρκει μονο αυτο και αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.........................μη ως δεν παει βημα..............χαχαχαχαχα καλοταξιδο το σουπερτσαρτζερατο εργαλειο σου...μετα απο τοσο καιρο ανταμειφθηκες....:beer: :beer: :wave2: :wave2:

Εντυπωσεις πες μας.................................

Εντυπώσεις δεν θα σας πω.. θα κάνω κάτι καλύτερο...
θα βάλω post για καφεδάκι να τα πούμε απο κοντά!

...και φυσικά θα ανέβει video σε πρώτη ευκαιρία!
Προς το παρόν είμαι πως να το θεσω ομορφα... ΧΕΣΜΕΝΟΣ! :lol: χαχαχαχαχα
Δεν τολμώ να το ανοίξω το μηχανάκι. Πρέπει να εξηκιοθώ λίγο...

akis_1
04/09/2009, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Εντυπώσεις δεν θα σας πω.. θα κάνω κάτι καλύτερο...
θα βάλω post για καφεδάκι να τα πούμε απο κοντά!

...και φυσικά θα ανέβει video σε πρώτη ευκαιρία!
Προς το παρόν είμαι πως να το θεσω ομορφα... ΧΕΣΜΕΝΟΣ! :lol: χαχαχαχαχα
Δεν τολμώ να το ανοίξω το μηχανάκι. Πρέπει να εξηκιοθώ λίγο...

Το χεις μην ανχονεσαι το μονο που θα χρειαστεις ειναι πολλα λαστιχααααααααααααααααααααααααα............:beer:

Tak-Attack
04/09/2009, 15:25
Τι θα λέγατε για καφεδάκι την Κυριακή (06/09/2009) μεσημεράκι στο Γαλάτσι στην Explose?
(πάνω στην Βεικου είναι η καφετέρια)

Πέστε μου αν είναι να το βάλω επίσημα και με περισότερες λεπτομέριες.

:beer:

GSXR K6
05/09/2009, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
χαχαχαχαχαχαχα Χρήστο... ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!! χαχαχαχα :lol: :lol:
που της βρήκες ρε φίλε αυτές τις φωτο? χαχαχαχαχ

...δεν είναι ασχημη ιδεα παντος... σε κανα μηνακι θα εχω φτιαξει
κομπλε ολοκληρο παρκο! :rotflmao:

ΕΔΩ http://kazani.gr/2009/08/31/asyni8isto_parko_sto_tokyo.html

Υ.Γ. Και νωμιζω οτι πανω απο την Βε'ι'κου εχει αρκετα χοραφια για να εισαι και κοντα στο σπιτι σου!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
05/09/2009, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
παιδια...



ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:a8: :a8: :a8: :a8:


ανοιξα και λιγο το γκαζι... :a4:

Πω πω....περασε τελικα ο καιρος ε Τακη? :winka: αντε καλες σουζες :p :beer:

GSXR K6
05/09/2009, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Τι θα λέγατε για καφεδάκι την Κυριακή (06/09/2009) μεσημεράκι στο Γαλάτσι στην Explose?
(πάνω στην Βεικου είναι η καφετέρια)

Πέστε μου αν είναι να το βάλω επίσημα και με περισότερες λεπτομέριες.

:beer:

Αμα δεν δουλευω και ειναι η ωρα ειναι λιγο λογικη (για τον γιοκα μου,οχι για εσας!!!!) θα ερθω σιγουρα να τα πουμε απο κοντα...........και να δω τον ΕΡΩΤΑ:a8: :a07: :a07: :a07:

Sardasagam
05/09/2009, 01:26
Φίλε μου σου εύχομαι καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Να την χαίρεσαι την κούκλα!

Για τον καφε..... βλέπω το μισό forum, για να μν πω παραπάνω, να έρχεται:lol: :lol:

:beer: :beer: :wave2:

Tak-Attack
05/09/2009, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sardasagam
Φίλε μου σου εύχομαι καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Να την χαίρεσαι την κούκλα!

Για τον καφε..... βλέπω το μισό forum, για να μν πω παραπάνω, να έρχεται:lol: :lol:

:beer: :beer: :wave2:


Σε ευχαριστώ φιλαράκι.
Να είσαι καλά, εύχομαι το ίδιο και σε σένα.

Μακάρι να μαζευτεί όλο το forum. :eyepop: :beer:

DimChios
07/09/2009, 06:44
Να το χαρεις το τουμπανο Τακη!!!

:beer: :beer: :beer:

Tak-Attack
07/09/2009, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Πω πω....περασε τελικα ο καιρος ε Τακη? :winka: αντε καλες σουζες :p :beer:


Πέρασε... αργά βασανιστικά, αλλά πέρασε!! :uplate:
τωρα εχει ΧΑΡΑ :sun: :sun:
Σε ευχαριστώ Ευάκι... ευχομαι και σε σένα καλά χιλιόμετρα με το κουκλί σου!

Tak-Attack
07/09/2009, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Να το χαρεις το τουμπανο Τακη!!!

:beer: :beer: :beer:

Σε ευχαριστώ φίλε Δημήτρη! :beer:

GIXXERAKIAS
07/09/2009, 18:51
:eyepop: :eyepop:

Που ημανε εγω τοσο καιρο ρε???
Ετελειωσε το κτηνος???
Ποσο σου τα μακρυνε?? (τα χερια ρε :p )
Αντε καλες βολτες στην μια ροδα πλεον...η μπροστα ειναι διακοσμητικη ε??:wacko:

:D :beer: :beer:

p@nos
10/09/2009, 19:22
πω πωωωωω καλοριζικο το τερας ρε συ!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

gixxerpap
10/09/2009, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop: :eyepop:


Αντε καλες βολτες στην μια ροδα πλεον...η μπροστα ειναι διακοσμητικη ε??:wacko:

:D :beer: :beer:

για να κάνει σούζα πρέπει ο πίσω τροχός να βρεί πρόσφυση πρώτα....

Tak-Attack
19/09/2009, 15:47
Έτοιμο το τέρας! Όλα καλά... ΠΟΛΥ καλά!! :sun: :sun:
Είναι όπως το περίμενα... ΠΟΛΥ δυνατό και αυτό που δεν περίμενα... ΠΟΛΥ οδηγίσιμο!
Η δύναμη του κομπρεσορα έρχεται γραμμικά χωρίς ξεσπάσματα και τρέλες. Απο εκέι και πέρα είναι θέμα δεξιού καρπού! Πάντως και σε στροφές μπαίνει όπως ακριβώς έμπαινε με τη μόνη διαφορά οτι μπορείς να είσαι και 2 σχέσεις πάνω :eyepop:

Επισυνάπτω μερικές φωτό απο την ημέρα της παραλαβής!
Σας παρουσιάζω το Bastard μου επιτέλους τελειωμένο!

http://img193.imageshack.us/img193/51/dsc00256m.jpg
http://img268.imageshack.us/img268/6889/dsc00262uq.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/8704/dsc00261li.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/1342/dsc00263o.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/2686/dsc00268j.jpg

Ζεύκας
19/09/2009, 16:17
τώρα ότι και να πείς γι'αυτό το θηρίο είναι λίγο...:D


έτσι από περιέργια παλίκαρε συμπλήρωσε την εξίσωση:

(hayabusa μαμά) + (αισθητική βελτίωση) + (μηχανική βελτίωση) = ........ ???




:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

gixxerpap
19/09/2009, 16:23
= μια καλή αρχή!

DimChios
22/09/2009, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
= μια καλή αρχή!


:lol: :lol: