PDA

View Full Version : ΧΕΡΟΜΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/08/09



peskandritsos
31/07/2009, 07:00
Κλοπυ πεϊστ απο οικογενειαρχης και μηχανοβιος.(αφου απο τους οικογενειαρχες δεν εχω ανταποκριση)


Λοιπον, το σκεφτηκα-το ξανασκεφτηκα, και τελικα εβγαλα μια αρκετα ευκολη διαδρομη με το φτωχο μου το μυαλο.

Λεω μια Σαββατιατικη βολτα ολοημερη που να ξεκιναει πρωι πρωι απο Αθηνα με προορισμο μια εκπληκτικη παραλια στην Ευβοια τον Χερομυλο.

Εχει και λιγο χωματακι προς το τελος της διαδρομης αλλα οχι τιποτα το τραγικο.

Η διαδρομη μεχρι Χαλκιδα ειναι λιγο πολυ γνωστη, μετα παμε για νοτια Ευβοια-Αλιβερι-Λεπουρα-Πετριες-Χερομυλος.

Παραλια, μπανακι, φραπεδακι, ουζακι, επισκεψη στα αξιοθεατα της περιοχης (ταβερνες) και επιστροφη οτι ωρα μας την δωσει πισω στην βαση μας.

Αν τα εχω υπολογισει σωστα ειναι γυρω στα 150 χλμ και με τους γρηγορους
ρυθμους που παω περιπου 2-2,5 ωρες.(με μια μικρη σταση ενοειτε)

Φυσικα αν εχει κανεις να προτεινει τιποτις αλλο καλυτερο ειμαι μεσα.

θανος honda xx
31/07/2009, 19:10
Φιλε γεια σου απαντησα εκει που δεν.??αν ειναι βρε φιλε να το κανουμε κυριακη πειραζη ολο και καποιος θα μας τιμησει με την παρεα του.???λεω γω με το φτωχο μυαλο μου.!!:wave2:

Που ξερεις μπωρει να σου κατσι οπως παρακατω./??


170173

peskandritsos
31/07/2009, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από θανος honda xx
Φιλε γεια σου απαντησα εκει που δεν.??αν ειναι βρε φιλε να το κανουμε κυριακη πειραζη ολο και καποιος θα μας τιμησει με την παρεα του.???λεω γω με το φτωχο μυαλο μου.!!:wave2:

Που ξερεις μπωρει να σου κατσι οπως παρακατω./?? Ωραιο το σχιστοματικο!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: