PDA

View Full Version : Μας ξεχασε η Dainese ή έχουμε τόσο γάτους εμπόρους?



objecto
10/08/2009, 13:47
Επειδή κανονίζω Ευρωπαικό ταξιδάκι, και η γυναίκα δεν φοράει παρα μόνο κράνος και δεν λέει... μπήκα www.dainese.com, ψάχνω να βρω Ελλαδιστάν. Τίποτα! :confused:

Λεω καλα ας δω οτι θελω να τα βαλω στο basket και τα στελνω ελλαδα απο Γερμανία.

Σιγα μην με άφησε να στείλω Ελλάδα. Τι σκατα συμβάινει ρε παιδια?
Εδω έχει FYROM, Τουρκία, Σρι Λάνκα, Λάος (οχι καρατζαφέρη). ;)

Εμείς πως στην αποξω? Μπάς και είναι εμπορικό κόλπο του αδάμαστου Ελληνικού πνεύματος?
Γιατι εδω οι τιμές είναι πολυ υψηλότερες αμα πας στα καταστήματα της Dainese.

Στην τελική να τα στείλω σε κανα φίλο στη Γερμανία και να μου τα στείλει με courier? :ninja:

Χάνω κανα επεισόδιο? Για πετάχτε καμια πληροφορία, γνωμη περι του τι παίζει.

nic mor
10/08/2009, 15:53
ειχα ρωτησει και εγω αλλα δεν
βρηκα ακρη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=83336) !!
για να δουμε μηπως το δει καποιος
που να ξερει!

EVI
10/08/2009, 16:37
????? εγω προ 5ετιας ειχα φερει το δερματινο μου (κλαψ δεν το εχω πια κλαψ) Dainese μοντελο που βγηκε τοτε απο Ιταλια με πλατη που δεν εχουν τα Dainese (την πουλανε ξεχωριστα) στην μιση τιμη απο οτι εδω χωρις κανενα προβλημα...αλλα δε θυμαμαι απο που...παντως σε 10 μερες ηταν εδω (και αργησε κιολας)

Bil
10/08/2009, 17:10
www.market2ruote.it


Αψογοι και καλές τιμές ...

Tomahawk
23/08/2009, 21:03
Sorry που αργώ τόσο πολύ να απαντήσω αλλα τώρα το είδα και μου φαίνεται περίεργο που δεν έχει απαντήσει κανείς μέχρι τώρα...

Εμείς έχουμε το D-Store στη Καλλιρόης.

Καλύτερα να δοκιμάσει απο εκεί και να τα παραγγείλεται απο το e-bay Ιταλίας!

McZab
27/08/2009, 13:51
Έγραψα ένα e-mail στην Dainese τέλη Ιούλη και πήρα την παρακάτω απάντηση. Ίσως σε λίγο καιρό ξεκινήσουν και πάλι οι πωλήσεις...

Hi John,
for the shipping in Greece you've got to pay 17Ε; but at the moment we have stopped the trade in Greece...
We restart in August, we presume....
It's a problem for you?!?!
Thnks & Best Regards!!


DStoreOnline
www.dainese.com/store