PDA

View Full Version : ξεφυγαμε...



Pappios
11/08/2009, 16:58
δεν θελω να το σχολιασω...(ακομα...)πατα εδω! (http://www.astynomia.gr/images/stories/2009/PROKYR09/Stat_Trox9-8-2009.pdf)


δειτε ποσα αυτοκινητα εχουν χτυπησει μαζι...

blueangel
11/08/2009, 17:09
Απορώ γιατί συνεχίζει να σας κάνουν εντύπωση παρόμοια περιστατικά:sick: Δεν ξεφύγαμε φίλε μου...Είναι η αναμενόμενη πορεία ενός λαού με ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ οδηγική συμπεριφορά,παιδεία και ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ διάθεση να μάθει και κυρίως να εφαρμόσει κάποια στοιχειώδη πράγματα στην οδήγηση!!!
Οταν τους βλέπεις να παίρνουν τα "κουτιά" με μόνο γνώμονα τα αλογάκια που μεταφέρει το κάρο και τι τελική τους δίνει από κει και πέρα μην το ψάχνεις η κατάληξη είναι δεδομένη:(
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ggs
11/08/2009, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Οταν τους βλέπεις να παίρνουν τα "κουτιά" με μόνο γνώμονα τα αλογάκια που μεταφέρει το κάρο και τι τελική τους δίνει από κει και πέρα μην το ψάχνεις η κατάληξη είναι δεδομένη:(
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

το ιδιο ισχύει ΚΑΙ για τισ μοτοσυκλετές...

blueangel
11/08/2009, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
το ιδιο ισχύει ΚΑΙ για τισ μοτοσυκλετές...

Εκει δυστυχώς είναι χειρότερα τα πράγματα!!!Δεν το ανέφερα γιατί το θεώρησα δεδομένο...Χειρότερα γιατί κάποιες απο αυτές με αριθμό αλόγων που δεν τιθασσεύονται καταλήγουν σε χέρια ανηλίκων κ@βλωμένων για το άθλημα με την πορεία προδιαγεγραμμένη ειδικά σε αυτούς που τις έχουν τις μηχανές για το κομάτι τους και για την πασαρέλα χωρίς ιχνός εξοπλισμού και προστασίας...:sick:

makis206
11/08/2009, 20:50
Απ'το σημερινό φύλλο της τοπικής εφημερίδας "Χανιώτικα Νέα"...:sad:


170920

Ichigo
11/08/2009, 22:35
Έτσι όπως τα διαβάζεις τα στατιστικά αρχίζεις να αναρωτιέσαι πότε είναι και η δική σου η σειρά :sad:
Ποιος ξέρει τι με περιμένει τώρα που περιμένω κι εγώ με αγωνία το δικό μου πρώτο μοτόρι αυτή τη βδομάδα. Με αυτά που διαβάζω εδω μέσα μου έχει χαλάσει όλη η διάθεση. :(

Προσοχή παντού παιδιά

fantacid
11/08/2009, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
Έτσι όπως τα διαβάζεις τα στατιστικά αρχίζεις να αναρωτιέσαι πότε είναι και η δική σου η σειρά :sad:
Ποιος ξέρει τι με περιμένει τώρα που περιμένω κι εγώ με αγωνία το δικό μου πρώτο μοτόρι αυτή τη βδομάδα. Με αυτά που διαβάζω εδω μέσα μου έχει χαλάσει όλη η διάθεση. :(

Προσοχή παντού παιδιά


αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να φοβασαι τις μηχανες αλλα να τις σέβεσαι κ εισαι προσεκτικος οταν οδηγεις για να μη γινεις κ συ μια στατιστική

αν εχεις το μυαλλο σου μεσα στο κεφαλι -κ απο πανω κρανος- κ τα ματια σου 114 θα εισαι μια χαρα!

:wave2:

Ichigo
11/08/2009, 22:51
Πίστεψε με κόπηκε "κονδύλι" 2000 ? μόνο για εξοπλισμό συνολικα. Από εμένα δεν υπάρχει φόβος - αν υπήρχε δε θα έκανα το βήμα της αγοράς και δε θα ερχομουν σε αντιπαραθεση συνεχώς με τους δικούς μου- αλλά απίστευτη προσοχή και αγάπη για τις μηχανές. Από προσοχή και μοτοσυκλετιστική παιδεία όση θες κοίτα όμως που δε θα με προσέχουν οι άλλοι. :sick:

makis206
11/08/2009, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
...κοίτα όμως που δε θα με προσέχουν οι άλλοι. :sick:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο φίλε, έχε το υπόψη σου λοιπόν και προσπάθησε να προφυλάσσεσαι όσο το δυνατόν περισσότερο απ'τις "κακοτοπιές" που θα βρίσκονται αρκετά συχνά μπροστά σου :winka:

Όταν κάνεις αυτό που σ'ευχαριστεί είναι πολυτιμότερο απ'τη "βιτρίνα" που θα μας κρατούσε μέσα της πάντα ασφαλείς, όμως φυλακισμένους..

Με το καλό να την παραλάβεις και πάντα καλά χιλιόμετρα να έχεις μαζί της ! :beer: