PDA

View Full Version : το πιο φρικτο θεαμα...



Pappios
15/08/2009, 15:34
καθως πηγαινα προς το περιστερι στο υψος του α.τ καματερου βλεπω μια αστυνομικο να λεει στους οδηγους να κανουν αναστροφη γιατι ειχε γινει ατυχημα..ε λεω(εγω ο εξυπνος..) χωραω?μου κανει ναι αλλα δεν θες να δεις τι εγινε...δεν πτοηθηκα(απο μεσα μου χαχα εγω να μην θελω να δω..:smokin: ) περναω κ βλεπω στον δρομο το πιο φρικτο θεαμα που εχω αντικρισει εως τωρα στην ζωη μου...δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες απλα...



διαβαστε! (http://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/40696.html)




εχει ξεφυγει το πραγμα με τις σκουπιδιαρες πιστευω...εκτος αν η κυρια ηθελε να αυτοκτονησει...

GiannisBlessed
15/08/2009, 16:14
πριν λιγο καιρο ενα φορτηγο ειχε πατησει μια γυναικα στην κερκυρα...:sad: (και νομιζω κυοφορουσε)
το θεαμα ειναι φριχτο...:sad: :sad:

ilias s.m.
15/08/2009, 16:17
Κριμα:sad:

οντως εχει ξεφυγει το θεμα με τις σκουπιδιαρες!!!
εγω μενω διπλα στο καματερο (Ζωφρια)
και ειδηκα τις βραδινες ωρες περνανε τον δρομο με καμια 100 σταρια χλμ και δεν κοβουν ουτε ο θεος να κατεβει!!:mad: :mad: :mad:

Pappios
15/08/2009, 18:15
πες τα ρε γειτονα(λιοσια:p ) κ πανε κ μου καθονται με τα ρανταρ εξω απο τον σταθμο λαρισης!

shoken
15/08/2009, 18:34
κ γω πριν 20 μερες ημουν πρωτος σε τροχαιο ως το πιο προσφατο γιατι εχω δει καμποσα θανατηφορα.
εστρωνα την ντουκ 12μιση νυχτα κερκυρα κ ενας δουκας μπροστα με οδηγο-συνεπιβατη 23 κ 17 αντιστοιχα χανουν ελεγχο κ καρφωνονται σε ιχ μετωπικα.πηγαιναν αεροπορια.
θανατος ακαριαιος κ εκτος του οτι διαμελιστηκαν εκανα 5 λεπτα να βρω τον συνεπιβατη.
χωρις κρανος εκατερωθεν.:sad:

Allst@rf
16/08/2009, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
καθως πηγαινα προς το περιστερι στο υψος του α.τ καματερου βλεπω μια αστυνομικο να λεει στους οδηγους να κανουν αναστροφη γιατι ειχε γινει ατυχημα..ε λεω(εγω ο εξυπνος..) χωραω?μου κανει ναι αλλα δεν θες να δεις τι εγινε...δεν πτοηθηκα(απο μεσα μου χαχα εγω να μην θελω να δω..:smokin: ) περναω κ βλεπω στον δρομο το πιο φρικτο θεαμα που εχω αντικρισει εως τωρα στην ζωη μου...δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες απλα...



διαβαστε! (http://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/40696.html)




εχει ξεφυγει το πραγμα με τις σκουπιδιαρες πιστευω...εκτος αν η κυρια ηθελε να αυτοκτονησει...


μονο για οπαδους των cannibal corpse!:a53: :a53: :a53:

chris_honda
17/08/2009, 14:30
Παρόμοιο γεγονός πριν περίπου 8 χρόνια στην Πέτρου - Ράλλη.

Σαν το διάολο ήμουν το πρώτο αυτοκίνητο που σταμάτησε η αστυνομία
για να απεγκλωβίσουν το σώμα....

Οχι μόνο δεν ξενέρωσα αφού βρέθηκα στα 3 μέτρα...

Το πώς εφτασα Καλαμάτα...δεν λέγετε....

Πεζή η γυναίκα της μάγκωσε το αποριματοφόρο την καπαρτίνα....

τα υπόλοιπα....

Εχετλαίος
18/08/2009, 23:03
Καθόμουνα χτες και κοίταζα που ξεφόρτωνε το πλοίο της γραμμής που μόλις είχε δέσει και έβγαιναν μαζί, άνθρωποι, ζωά, ΙΧ, μοτό, και νταλίκες (τράκτορες με επικαθήμενα) με την όπισθεν. Οι οδηγοί των τρακτόρων να μην έχουν καμιά ορατότητα και καμιά βοήθεια από το προσωπικό του βαποριού και απλά να κάνουν σιγά-σιγά πίσω βασιζόμενοι στο ότι "ε, δε μπορεί, όπισθεν κάνει το θηρίο, θα φύγουν όλοι από τη μέση!"
Αμ δε! Τουλάχιστον μια γυναίκα που έβγαινε σα χαμένη από το βαπόρι παραλίγο να γίνει πατέ από τη νταλίκα ενώ ένα παιδάκι σώθηκε επειδή όλοι αρχίσαμε και ουρλιάζαμε και μας άκουσε ο οδηγός και σταμάτησε.
Τι σκ@τά συμβαίνει πια σε αυτό τον τόπο!!!!!:mad: :mad: :mad: