PDA

View Full Version : Δεκαπενταύγουστος!!



rockobok
15/08/2009, 18:43
Τι όμορφη που είναι η αθήνα ρε παλικάρια τώρα που απουσιάζει η πλειοψηφία για τα μπάνια του λαού.Στην Καβάλας παίζεις και μπάλα άμα θες, η Κηφισίας αεροδρόμιο στην Αλεξάνδρας ζήτημα να συναντάς 70-80 αμάξια!!Ένα πράμα θα σας πώ, μαρούσι αιγάλεω 10 λεπτά!!

Operater
15/08/2009, 18:46
δεν πάμε και καμμιά νυχτερινή τσάρκα λέω εγώ? :look:

EVI
15/08/2009, 18:46
αυτο ειναι το προβλημα...οτι καποιοι βλεπουν αδειο δρομο ΕΝΤΕΛΩΣ και αγνοουν ακομα και τα 50 εναπομεινοντα αμαξια θελει προσοχη ακομα περισσοτερο τωρα :beer: πχ πειραιως παντα πεταγονταν απο τα στενα...αυτες τις μερες ομως το εχουν παρακανει

Operater
15/08/2009, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από rockobok
.....ρε παλικάρια .....



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο ειναι το προβλημα...

παλλικάρι μου εσυ! :rotflmao: :rotflmao:

rockobok
15/08/2009, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο ειναι το προβλημα...οτι καποιοι βλεπουν αδειο δρομο ΕΝΤΕΛΩΣ και αγνοουν ακομα και τα 50 εναπομεινοντα αμαξια θελει προσοχη ακομα περισσοτερο τωρα :beer: πχ πειραιως παντα πεταγονταν απο τα στενα...αυτες τις μερες ομως το εχουν παρακανει έχεις απόλυτο δίκιο +1000

EVI
15/08/2009, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
παλλικάρι μου εσυ! :rotflmao: :rotflmao:

ειμαι ειμαι :smokin:

chris_honda
15/08/2009, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο ειναι το προβλημα...οτι καποιοι βλεπουν αδειο δρομο ΕΝΤΕΛΩΣ και αγνοουν ακομα και τα 50 εναπομεινοντα αμαξια θελει προσοχη ακομα περισσοτερο τωρα :beer: πχ πειραιως παντα πεταγονταν απο τα στενα...αυτες τις μερες ομως το εχουν παρακανει




:a10: :a10:



Συμφωνώ και επαυξάνω...

Operater
15/08/2009, 19:12
Ναι, οκ, αφου ομως συμφωνούμε όλοι μας με όλους μας δεν πάμε και καμμια νυχτερινή τσαρκα?

RudeOrc
15/08/2009, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο ειναι το προβλημα...οτι καποιοι βλεπουν αδειο δρομο ΕΝΤΕΛΩΣ και αγνοουν ακομα και τα 50 εναπομεινοντα αμαξια θελει προσοχη ακομα περισσοτερο τωρα :beer: πχ πειραιως παντα πεταγονταν απο τα στενα...αυτες τις μερες ομως το εχουν παρακανει


Συμφωνώ απόλυτα.
Σήμερα το πρωί, από τις 3.30 μέχρι τις 4.30, έκανα ένα κλασικό δρομολόγιο για εμένα, Κυψέλη-Βύρωνα (για να πάω την κοπέλα μου σπίτι της) και πάλι πίσω Κυψέλη. Ευτυχώς το έκανα με το αυτοκίνητο της αδερφής μου γιατί πρέπει να ήμουν ο μόνος που σταμάταγε στα φανάρια και που δεν νόμιζε ότι ήταν σε πίστα. Αν ήμουν με τη μηχανή, τουλάχιστον σε 2 περιπτώσεις θα είχα κινδυνεύσει. Π.χ., να στρίβω αριστερά σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης με το φανάρι μου (για αριστερά) πράσινο, και από απέναντι να μου κολάει ένα όργιο θεωρώντας ότι το δικό του κόκκινο δεν μετράει. Δεν πάμε καλά...

Προσοχή παιδιά, ζόρικα τα πράγματα...:wave2:

Pappios
16/08/2009, 18:31
εγω δεν εχω κυκλοφορησει απο προχτες...:p

kiloMeater
17/08/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ναι, οκ, αφου ομως συμφωνούμε όλοι μας με όλους μας δεν πάμε και καμμια νυχτερινή τσαρκα?

Βγήκα Πέμπτη βράδυ αργά (1-2 πμ) μια βολτίτσα μεχρι Βάρκιζα και πισω όλη την παραλιακή και ήταν όνειρο....