PDA

View Full Version : e-shop για Παζλ



WebDevGr
20/08/2009, 23:37
Ποιο καλό παιδί θα μου προτείνει φτηνό και καλό e-shop για παζλ καλής ποιότητας;

Αν έχει και παζλ με ιστιοπλοϊκά κερνάω ρακί :)

SvsGreek
21/08/2009, 07:01
Δεν παω καλα...πρεπει να ελεγξω τα ματια μου νομιζω.

Διαβασα οτι κερνας "κρακ" κ πηρα τηλ κατι φιλους....












τον μακη τον σουγια, τον μπαμπη τον τσιμπιδα, τον νικο τον σουτια, ξερεις...καλα παιδια.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΥΓ. Φιλε μου σε ebay εψαξες? εχει πολυ μεγαλη ποικιλια

tzrypvs
21/08/2009, 08:11
Για ευκολά και απλά από Ελλάδα χωρις πιστωτικες δες αυτό:

http://www.plus4u.gr/showlist.php?Cat=132&SubCat=PUZZLES&SearchCat=132&SearchSubCat=PUZZLES&Limit=0

έχω αγοράσει απο 'κει διαφορα πραγματακια και είμαι ευχαριστιμένος.Αν πάρεις όμως το τελευταίο παζλ,18000 κομάτια τελος σε χάσαμε :D :D :D

WebDevGr
21/08/2009, 09:40
18000;;; είσαι τρελός;; Εξάλλου δεν θα το φτιάξω εγώ στην κοπέλα θα το δώσω :) :) Αλλά τώρα που το λες... μάλλον θα ήταν καλή περίπτωση αυτό για να είμαι ήρεμος όλο τον χειμώνα :) :)


Φίλε SvsGreek τι ρακί τι κρακ... το ίδιο αποτέλεσμα έχουν :) :beer:

byron
21/08/2009, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
18000;;; είσαι τρελός;; Εξάλλου δεν θα το φτιάξω εγώ στην κοπέλα θα το δώσω :) :) Αλλά τώρα που το λες... μάλλον θα ήταν καλή περίπτωση αυτό για να είμαι ήρεμος όλο τον χειμώνα :) :)


Αμα θές να είσαι ήρεμος, πες μας να σου βρούμε ένα καλό 18.000 κομματιών με θέμα "Αποψη της Σαχάρας από ψηλά" . :lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao:

WebDevGr
21/08/2009, 09:50
Βασικά έχω σταμπάρει ένα που είναι σαν σταγόνα από γάλα κι όλα τα κομμάτια είναι άσπρα!!!! Αλλά μάλλον είναι αιτία χωρισμού αυτό..... :) :)