PDA

View Full Version : Last posts



AFTER
26/04/2005, 20:21
Μηπως πρεπει να μπει κατω κατω στην πρωτη σελιδα του φορουμ(οχι του site),ενα παραθυρο που θα παραθετει τα τελευταια 10 posts με τα λινκ τους φυσικα?

Θα ηταν πολυ βολικο,δεν ξερω αν το επιτρεπει ο κωδικας

crs-k
26/04/2005, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μηπως πρεπει να μπει κατω κατω στην πρωτη σελιδα του φορουμ(οχι του site),ενα παραθυρο που θα παραθετει τα τελευταια 10 posts με τα λινκ τους φυσικα?

Θα ηταν πολυ βολικο,δεν ξερω αν το επιτρεπει ο κωδικας

Το link πανω δεξια, κατω απο το "Καλως ηρθες AFTER", που λεει "Προβολη Νεων Μηνυματων", το εχει δει ??? :D

AFTER
26/04/2005, 20:42
Ναι αλλα ετσι φαινονται μονο σε αυτους που ειναι registered στο φορουμ,και οχι στους επισκεπτες!

Ξερεις ποσες φορες εχει τυχει να ελεγχω για νεα ποστ απο ξενα pc?

crs-k
26/04/2005, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ναι αλλα ετσι φαινονται μονο σε αυτους που ειναι registered στο φορουμ,και οχι στους επισκεπτες!

Ξερεις ποσες φορες εχει τυχει να ελεγχω για νεα ποστ απο ξενα pc?

Κι απο αλλο PC μπορεις να "εισαχθεις"! :wacko:

Μην τα θελουμε κι ΟΛΑ δικα μας ... :D

AFTER
26/04/2005, 20:51
Μωρε αν θελεις παντου μπορεις να εισαχθεις,αλλα δεν θα ηθελα να αφηνω ''μπισκοτακια'' πισω μου!

Και ΝΑΙ τα θελω ΟΛΑ δικα μου και οτι ζητησω!

Ειμαι ΕΛΛΗΝΑΣ και το κρατος και οι πολιτικοι μας,με εχουν μαθει να μου διδεται αυτο που μου αξιζει και μου ανοικει,να με προσεχει και να κοιταει παντα το συμφερον του πολιτη....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.

.
.
.
.
..
.
.
.





.
.
.
.
.
.
.
.
.



.
.

.
.
.
.
.
.
.



.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.







.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.



.
.
.
.
.
.
.
Συγνωμη εδω δεν γυριζουμε τα ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ????!?!?!? :confused: :cry: :bigcry: :ZZZ:

apav
27/04/2005, 10:59
Μα όταν κάνεις "Αποσύνδεση", τα μπισκοτάκια σβήνονται.

hornet
27/04/2005, 12:31
οχι παιδες δεν παιζει

OldMan
27/04/2005, 12:47
:confused: :confused: :confused:

Αν ρυθμίσεις από το προφίλ την χρήση ή όχι των cookies, ΔΕΝ θα αφήνεις πουθενά μπισκοτάκια....

Βέβαια παίζει η περίπτωση να σε πετάει έξω το σύστημα μετά από κάποια ώρα, οπότε χάνεις τα νέα μυνήματα....

Επίσης αν βγείς για κάποιο διάστημα (συνήθως 15-20 λεπτά) και ξαναμπείς, χάνεις πάλι τα μυνήματα....



:sad: :sad: :sad: