PDA

View Full Version : Τι κανει το μηχανακι???



kokos08
30/08/2009, 15:24
Προσφατα μεσα στο καλοκαιρι μεσω ενος φιλου μπλεκω με μια παρεα σε μια καφετερια στην οποια παρεα ειναι 2 μηχανοβιοι που δεν τους ηξερα,τα γνωρισα τα παιδια,τα λεγαμε,μεχρι που με τον εναν αρχισαμε να μιλαμε για τις μηχανες...ο ενας απο τους 2 ηταν μεγαλο τιμονι,μιλουσε ειρωνικα για μενα στην παρεα,οτι δεν ξερω τι κανει το μηχανακι που εχω,και χαχαχα και χουχουχου και να συνεχιζει την κοροιδια...η κουβεντα βασικα αρχισε οταν του ειπα οτι δεν με τρομαζει η δυναμη που εχει ενα 1000 ss,ωραιος λογος για να τσιμπισει καποιος....(ε καλα,ειμαι κι εγω....καλο αρχιδακι...)

Αυτο συνεχιζοταν για αρκετη ωρα ενω δεν εδινα τροφη για κατι τετοιο αλλα ειχε αρχισει να μου την δινει γιατι πολυ περιφανευοταν,ειχαμε και γυναικες στην παρεα,ισως γι αυτο...ποιος ξερει...

Για να τελειωνω,εμαθα απο τον κοινο μας φιλο οτι πριν απο καμια εβδομαδα ο συγκεκριμενος πιλοτος επεσε σε μια κλειστη στροφη στην Επιδαυρο....

Αφου ρωτησα πρωτα αν ειναι καλα μου ειπε ο φιλος μου οτι μονο η μηχανη τελικα επαθε ζημια,αυτος δεν χτυπησε,παλι καλα!

Τελικα.....τι κανει το μηχανακι???? Ασε...καλυτερα μη μαθω....ευχαριστω...

chris_honda
30/08/2009, 17:11
Δεν σχολιάζω....θα γίνω κακός.

Αλλα κάποιες φορές ρε πούστη μου...
όλα πληρώνονται...

Δηλ. όσο και χεράς να είσαι...κλείσε το στόμα σου...:smokin:

menelaos46
30/08/2009, 17:12
Ολοι πεφτουν.

Ζεύκας
30/08/2009, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ολοι πεφτουν.

true.

@ngelos
30/08/2009, 18:38
Ένα πράγμα μου είπαν όταν πήρα μηχανή δύο φίλοι..."Όσα χρόνια και αν οδηγάς όσο καλός και αν έχεις γίνει με το τιμόνι σου,ΠΟΤΕ μη πείς ξέρω"...
Περαστικά στο παιδί και ας του γίνει μάθημα αφού του χαρήστηκε η τύχη...

H.A.Balafoutre
30/08/2009, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Ένα πράγμα μου είπαν όταν πήρα μηχανή δύο φίλοι..."Όσα χρόνια και αν οδηγάς όσο καλός και αν έχεις γίνει με το τιμόνι σου,ΠΟΤΕ μη πείς ξέρω"...
Περαστικά στο παιδί και ας του γίνει μάθημα αφού του χαρήστηκε η τύχη...


ΠΟΣΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. Πολύ σωστά τα λές.

Και καλά θα κάνετε να μην αναλώνεστε σε κουβεντούλες της πλάκας στις καφετέριες ωσάν τους χασομέριδες. Κάντε παιχνίδι με τα κορίτσια, οργανώστε κανένα ταξίδι και στο δρόμο συνετά. Αυτό αξίζει.

Και πάλι περαστικά στο παιδί.

Εχετλαίος
01/09/2009, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ολοι πεφτουν.

Μπατ οφκόρς!

Tpap
01/09/2009, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
.... ηταν μεγαλο τιμονι...


:rotflmao: :bigcry:

stratospr
01/09/2009, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ολοι πεφτουν.

Βαρύτητα sucks... :yuck:

@ngelos
01/09/2009, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από stratospr
Βαρύτητα sucks... :yuck:
:lol: :lol:

menelaos46
02/09/2009, 14:28
Βαρύτητα sucks...

Ναι αλλα αν δεν υπηρχε δε θα μπορουσες να στριψεις...

guzzistas
02/09/2009, 14:34
Περαστικά του, αλλά πολύ φοβάμαι ότι αφού δεν έπαθε τίποτα (ευτυχώς βέβαια)

τώρα ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ!!!!! Τώρα εκτός από μεγάλο τιμόνι.... ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ χωρίς να πάθει τίποτα!!!!! Ωϊμε....

devil's animal
02/09/2009, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
...ηταν μεγαλο τιμονι...


δλδ?? οσο του ΥΠΕΡΤΑΤΟΥ v-strom??:look:


172649

nassosxlvbros
02/09/2009, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Προσφατα μεσα στο καλοκαιρι μεσω ενος φιλου μπλεκω με μια παρεα σε μια καφετερια στην οποια παρεα ειναι 2 μηχανοβιοι που δεν τους ηξερα,τα γνωρισα τα παιδια,τα λεγαμε,μεχρι που με τον εναν αρχισαμε να μιλαμε για τις μηχανες...ο ενας απο τους 2 ηταν μεγαλο τιμονι,μιλουσε ειρωνικα για μενα στην παρεα,οτι δεν ξερω τι κανει το μηχανακι που εχω,και χαχαχα και χουχουχου και να συνεχιζει την κοροιδια...η κουβεντα βασικα αρχισε οταν του ειπα οτι δεν με τρομαζει η δυναμη που εχει ενα 1000 ss,ωραιος λογος για να τσιμπισει καποιος....(ε καλα,ειμαι κι εγω....καλο αρχιδακι...)

Αυτο συνεχιζοταν για αρκετη ωρα ενω δεν εδινα τροφη για κατι τετοιο αλλα ειχε αρχισει να μου την δινει γιατι πολυ περιφανευοταν,ειχαμε και γυναικες στην παρεα,ισως γι αυτο...ποιος ξερει...

Για να τελειωνω,εμαθα απο τον κοινο μας φιλο οτι πριν απο καμια εβδομαδα ο συγκεκριμενος πιλοτος επεσε σε μια κλειστη στροφη στην Επιδαυρο....

Αφου ρωτησα πρωτα αν ειναι καλα μου ειπε ο φιλος μου οτι μονο η μηχανη τελικα επαθε ζημια,αυτος δεν χτυπησε,παλι καλα!

Τελικα.....τι κανει το μηχανακι???? Ασε...καλυτερα μη μαθω....ευχαριστω...

Αν αρχίσει πάλι τα ίδια,πες του το κλασσικό: άντε στη στροφή να δεις αν έπεσες...:lol:

mivvo
02/09/2009, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
Αν αρχίσει πάλι τα ίδια,πες του το κλασσικό: άντε στη στροφή να δεις αν έπεσες...:lol:

:beer: :rotflmao: :beer:

koneae
06/09/2009, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Προσφατα μεσα στο καλοκαιρι μεσω ενος φιλου μπλεκω με μια παρεα σε μια καφετερια στην οποια παρεα ειναι 2 μηχανοβιοι που δεν τους ηξερα,τα γνωρισα τα παιδια,τα λεγαμε,μεχρι που με τον εναν αρχισαμε να μιλαμε για τις μηχανες...ο ενας απο τους 2 ηταν μεγαλο τιμονι,μιλουσε ειρωνικα για μενα στην παρεα,οτι δεν ξερω τι κανει το μηχανακι που εχω,και χαχαχα και χουχουχου και να συνεχιζει την κοροιδια...η κουβεντα βασικα αρχισε οταν του ειπα οτι δεν με τρομαζει η δυναμη που εχει ενα 1000 ss,ωραιος λογος για να τσιμπισει καποιος....(ε καλα,ειμαι κι εγω....καλο αρχιδακι...)

Αυτο συνεχιζοταν για αρκετη ωρα ενω δεν εδινα τροφη για κατι τετοιο αλλα ειχε αρχισει να μου την δινει γιατι πολυ περιφανευοταν,ειχαμε και γυναικες στην παρεα,ισως γι αυτο...ποιος ξερει...

Για να τελειωνω,εμαθα απο τον κοινο μας φιλο οτι πριν απο καμια εβδομαδα ο συγκεκριμενος πιλοτος επεσε σε μια κλειστη στροφη στην Επιδαυρο....

Αφου ρωτησα πρωτα αν ειναι καλα μου ειπε ο φιλος μου οτι μονο η μηχανη τελικα επαθε ζημια,αυτος δεν χτυπησε,παλι καλα!

Τελικα.....τι κανει το μηχανακι???? Ασε...καλυτερα μη μαθω....ευχαριστω...




Αυτος λοιπον οταν τον ξαναδεις, θα σου πει πως δε χτυπησε επειδη εχει τρελα χερια και ηξερε πως να πεσει.. Παιδες, υπαρχει μια ατακα που λεει: Υπαρχουν 2 ειδω μοτοσυκλετιστες.. αυτοι που επεσαν κι αυτοι που θα πεσουν. Κι επειδη ολοι μας πεφτουμε, καλο θα ειναι να μην προκαλουμε την τυχη μας:)

zefos1100xx
10/09/2009, 07:50
............οταν σου πει λοιπον ο βλαξ ''ξερω να πεφτω'' απαντησε του: ''....και πολυ καλα κανεις!''

project.breeze
10/09/2009, 09:10
Όταν σου πει ξέρω να πέφτω απάντησέ του σε άπταιστα Αγγλικά: Practice makes perfect :rotflmao:

01raiden
10/09/2009, 10:17
Εγώ θα τον ρώταγα "Τι κανει το μηχανακι???" :D :D :D

jp929rr
23/09/2009, 18:18
Όλοι μπορούν να πέσουν και οι είρωνες και οι μη είρωνες, περαστικά στο παλικάρι και εύχομαι η ζημιά να είναι μικρή, απλώς οι πρώτοι φαίνονται και εκτεθειμένοι...

foxx
27/09/2009, 13:49
αφου δεν ηπε οτι πηγε να το σωσει με τον αγκονα και σου ηπε ολα τ΄αλλα παλι καλα να λες!!!

booktsio
27/09/2009, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από 01raiden
Εγώ θα τον ρώταγα "Τι κανει το μηχανακι???" :D :D :D



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

booktsio
27/09/2009, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δλδ?? οσο του ΥΠΕΡΤΑΤΟΥ v-strom??:look:



:a5: :a5: :a5: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

booktsio
27/09/2009, 14:41
ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ...ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ...

:p

Λεωνίδας
27/09/2009, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δλδ?? οσο του ΥΠΕΡΤΑΤΟΥ v-strom??:look: :a36: :a36:

Pardalotzatziki
27/09/2009, 16:09
Δε νομιιζω οτι θα θελατε να λεει καποιος τετοια λογια για σας την ωρα που εχετε εστω και το παραμικρο χτυπηματακι και το αγαπημενο σας μηχανακι ειναι λαβωμενο....
Δεν εχει σημασια ποιος ειναι, σημασια εχει οτι ειναι συναδελφος μοτοσυκλετιστης και πρεπει να νιωθουμε τι περναει αυτη τη στιγμη...

Please do not throw the level down...(μεταφραστε ελευθερα)

Θενκς :wave2: :wave2:

nasos-hyper
27/09/2009, 18:06
συμφωνω απολυτααα!!!
δεν υπαρχει λογος ολοι οι μοτοσυκλετιστες να ειναι κ επικοινωνιολογοι αλλα ομως δεν παυει
να ειμαστε κ με την ιδια ομαδα.
αλλωστε ολοι ξερουμε οτι υπαρχουν φιλαλθοι που κακαριζουν γιατι γεννανε δικροκο αλλα
κ καποιοι ομως που ειναι καλων προδιαγραφων.:smilea: