PDA

View Full Version : Γνωριμια κ κλοπη μοτοσυκλετας!!!



Jio650
31/08/2009, 02:06
Καλησπερα σε ολους!!!Ειμαι νεος στο forum κ θα ηθελα να σας γνωρισω!
Το θεμα της συζητησης βεβαια δεν ειναι κ τοσο ευχαριστο αλλα πανω στην απελπισια του
φιλου μου θα το αναρτισω κ εδω...Με λενε Γιωργο κ πριν δυο μηνες αγορασα την πρωτη
μου (μεταχειρισμενη) μοτοσυκλετα μεγαλου κυβισμου...ενα honda fmx 650cc.Το ιδιο χρονικο
διαστειμμα αγορασε κ ο φιλος μου ενα ΚΤΜ DUKE II με αριθμο κυκλοφοριας ΧΕΕ 59!!!!
Δυο μηνες αργοτερα το εκλεψαν ενω ηταν κλειδωμενο κατω απο το σπιτι του στη περιοχη Ηρακλειο Αττικης!!!Σας παρακαλω αν πεσει κατι στη αντιληψη σας η αν εχετε να προτεινετε κατι βοηθηστε μας!!Ψαξαμε τουσ γυρω δρομους κ δηλωσαμε την κλοπη...τι αλλο μπορουμε
να κανουμε??Αν και το πιο πιθανο ειναι να εχει γινει κομματια η μηχανη σε καποιο γκαραζ!!
Εχει βαλει κ αγγελια στο site car.gr κ δεινει αμοιβη σε περιπτωση που το βρει καποιος 1,500
ευρω!!

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/349425/
Στοιχεία

Τιμή:
€ 1.500
Κατηγορία:
Μοτοσυκλέτα - Super Motard
Χιλιόμετρα:
14500 χμ
Κυβικά:
640 cc
Ιπποι:
62 bhp
Χρονολογία:
1 / 2006
Χρώμα:
Μαύρο
Σασμάν:
Χειροκίνητο
Καύσιμο:
Βενζίνη
Τρακαρισμένο:
Νάι
Τελευταία αλλαγή:
3 μέρες


Ιδιατερότητες

Ηλεκτρική μίζα, Kick-Starter, Εξάτμιση
Περιγραφή

paidia to mhxanaki mou to eklepsan stis 25-8-09 apo hrakleio attikhs ksimerwmata. to prwigoumeno prwi eixa psilotrakarei meta to kleidwsa kato apo to spiti mou kai efyga. 12:30 to vrady pou gyrhsa htan ekei thn allh mera to prwi eleipe einai mauro mat o arithmos kykloforias einai XEE 59 mono 2 mines ΤΟ ΕΙΧΑ!!! kai eftisa aima gia na to parw opoios to vrei dinw 1500 eyrw ta mono extra pou exei einai acrapovich exei gratzounismenh maska ftero eksatmish sthn aristerh meria spasmeno aposimpiesth kai tripia timonoplaka ta grafw gia na to gnorisete.den elpizw na to vrw alla eipa na dokimasw kai to car.gr mipws kai...eyxarhstw gia th katanohsh kai eyxomai na mhn tyxei se kanenan ayto ta leme(stis foto einai prin to trakarisma den prolava na to vgalw kai meta..)
Επικοινωνία


ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 14122
Τηλ.: +30 6995968316