PDA

View Full Version : Ληστες Προσσοοοχηηηη!!!



VegasKitty
01/09/2009, 14:43
Αντε, αντε πολυ το εχουμε αργησει!!! :o

Εχουμε μαζευτει μπολικα παιδακια και πιστευω ειναι ωρα να κανονησουμε καποια Κυριακατικη εκδρομο-καφε-οτι μας ερθει και θελουμε-βολτα!!! :D

Γιαυτο ακουω προτασεις για να κανονησουμε!! :smokin:

alex14
01/09/2009, 14:50
:a25: :a25: :a25:

Κανονισε Κατερινα

:wave2:

zvailakis
01/09/2009, 17:11
Σάββατο μπορώ! Αυτή η Κυριακή δεν παίζει για μένα

cptm
03/09/2009, 11:44
Αυτό το Σ/Κ θα είμαι εκτός. Sorry:beer:

VegasKitty
03/09/2009, 14:24
Πως σας ακουγετε λοιπον παιδακια, μιας και αυτο το σκ ειμαστε ολοι αλλου για αλλου, να πουμε για την επομενη Κυριακη 13 Σεπτ? :D

alex14
03/09/2009, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Πως σας ακουγετε λοιπον παιδακια, μιας και αυτο το σκ ειμαστε ολοι αλλου για αλλου, να πουμε για την επομενη Κυριακη 13 Σεπτ? :D

Να μαζευτουμε να πατε :D




Εγω μεσα

:wave2:

BIKENEST
07/09/2009, 14:57
αυτη την κυριακη ειμαι μεσα !!!:beer: :beer: αντε να μαζευομαστε:beer: :beer:

VegasKitty
07/09/2009, 17:12
Mono 3?????? :eyepop:

Ειπαμε λιγοι και καλοι αλλα οχι και ετσι!!! :mad:

Αντε λεμεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :smokin:

kostasmms
07/09/2009, 17:38
και εγω μεσα ρε παιδιά για 13 του μηνός αλλα απο που λέτε να ξεκινησουμε??Εγω θεσσαλονικη ειμαι!!!

VegasKitty
07/09/2009, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasmms
και εγω μεσα ρε παιδιά για 13 του μηνός αλλα απο που λέτε να ξεκινησουμε??Εγω θεσσαλονικη ειμαι!!!

Βρε καλως τονααααα!! :D

Να σε πω, την τελευταια φορα που ειπαμε να βρεθουμε, επιδη ειχαμε και γκεστ σταρ απο δραμα (σωστα δε θυμαμαι... :look: ) εφτασε Βολο η χαρη μας :wacko:

Τωρα τι να σας πω, αν ειναι να βρεθουμε παλι οσοι περισσοτεροι μπορουμε απο γυρο γυρο, θα πρεπει να δωσετε ιδεες για να κανονισουμε! :smilea: :winka:

pektis
08/09/2009, 14:38
Αυτό το Σ/Κ θα είμαι εκτός...Κανονίζουμε το επόμενο?

VegasKitty
09/09/2009, 17:18
Τι να σας πω βρε αγορια, απ τη στιγμη που δεν υπαρχει ανταποκριση, κανονιστε ημερομηνια μπας και γινει τπτ!!! :sick:

kostasmms
09/09/2009, 22:07
Πραγματι πάντως το ερχόμενο σαββατοκυριακο είναι πολύ κοντινό για να κανονίσουμε.Γιατι δεν κανονίζουμε για τελος του μηνα να εχουμε και χρονο να τακτοποιησουμε τις δουλειες μας???Ας πουμε για 26-27 Σεπτεμβριου για παραδειγμα

amyroukai
10/09/2009, 09:19
Ακριβώς επάνω στο σχολείο που λέω να κάνω... ΛΟΛ. Πάμε όλοι μαζί Σέρρες :P

kostasmms
10/09/2009, 10:35
Ε ρε γαμωτο!Μετα είναι οι εκλογες και μετα θα πιάσουν οι βροχές!

pektis
10/09/2009, 10:44
Δεν χρειάζεται να κανονίσουμε κάτι για μακριά...Πάμε για ένα καφέ Σούνιο για παράδειγμα...:wacko:

KaTaNaS
10/09/2009, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis
Δεν χρειάζεται να κανονίσουμε κάτι για μακριά...Πάμε για ένα καφέ Σούνιο για παράδειγμα...:wacko:

παιξε ενα λουτρακι καλυτερα... την ιδια ωρα θα κανουμε και πολυ καλυτερες καφετεριες και θεα!

kostasmms
10/09/2009, 11:45
Παιδια εγω απο Θεσσαλονικη για να ερθω Σουνιο για καφέ είναι λίγο μακρια δεν ν ομίζεται?????:beer: :rotflmao: :rotflmao:

amyroukai
10/09/2009, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasmms
...απο Θεσσαλονικη για να ερθω Σουνιο για καφέ είναι λίγο μακρια ...
Έλα μωρέ τώρα λεπτομέρειες. Το βασικό πρόβλημα με το "Βόρειοι Νοτιοι" είναι πως οι περισσότεροι είναι από Αθήνα και λίγοι είναι που μπορούν και έχουν και όρεξη να πάνε μακριά. Και "βολικά" μέρη στη μέση της διαδρομής δεν έχει και πολλά, δλδ είναι ο Βόλος άντε και μερικά παραλιακά χωριά μετά τη Λαμία στο κομμάτι της Εθνικής που δεν έχει φτιαχτεί ακόμα, για να πει κανείς ότι το μοιράζουμε στα 250 χιλιόμετρα περίπου. Η Στυλίδα ας πούμε είναι "πόλη" και έχει μεγάλη πλατεία με καφετέριες και ταβέρνες. Και μοιράζεται και το "κακό" κομμάτι του Μαλιακού στη μέση. Και Βόλο εδώ που τα λέμε, ευχάριστα ξαναπήγαινα.


Αν και κορυφαίο θα ήταν να υπήρχε τρόπος να πάμε μέχρι παραλία Πτελεού/Αγ. Μαρίνα κάτι τέτοιο και μετά να περάσουμε με βαρκα "ταξί" απέναντι Αγ. Κυριακή για καραβιδομακαρονάδα στο Μανώλα. Κόλαση λέμε....

KaTaNaS
10/09/2009, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
το "κακό" κομμάτι του Μαλιακού

this last year!

kostasmms
10/09/2009, 12:53
Εγω λέω να πάμε Βόλο να πλακωθούμε και στα Τσίπουρα!!!!!!!!!!!!!!

VegasKitty
10/09/2009, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasmms
Εγω λέω να πάμε Βόλο να πλακωθούμε και στα Τσίπουρα!!!!!!!!!!!!!!

Να μη ξεχασουμε να περασουμε και μεσα απ το ποταμι του Βολου.... :a13: :a13:


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

amyroukai
10/09/2009, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Να μη ξεχασουμε να περασουμε και μεσα απ το ποταμι του Βολου...
Μάθε να μετράς λέω εγώ... :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
this last year! Δεν τελείωσε ο Μαλιακός ακόμα... Ούτε this year.

pektis
17/09/2009, 12:25
Την Κυριακή 20/9 θα κανονήσουμε τίποτα τελικά??????????????????????????
Κάποιος είπε για Επίδαυρο...

amyroukai
17/09/2009, 12:48
ΠΟΙΟΣ; Ένα όνομα! :):)


ΟΚ δεν είναι μακριά, κανονίζεται... Δεν έχει και αγώνα... Αλλά γμτ πρέπει να προλάβω να αλλάξω αλυσίδα.

alex14
17/09/2009, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
ΠΟΙΟΣ; Ένα όνομα! :):)


ΟΚ δεν είναι μακριά, κανονίζεται... Δεν έχει και αγώνα... Αλλά γμτ πρέπει να προλάβω να αλλάξω αλυσίδα.

Μαλλον αυτος

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=87443

:wave2:

pektis
17/09/2009, 13:38
Αυτός αυτός!!!!!!!!!!!!:lol: :lol:

BIKENEST
17/09/2009, 14:14
ναι αυτος!!!!!!!!!!!!:beer: :beer:

pektis
18/09/2009, 10:26
Tελικά θα κανονίσουμε για Κυριακή??Που είσαι βρε Κατερίνα?!!:lol:

amyroukai
18/09/2009, 11:27
Την Κατερίνα άδικα την φωνάζεις γιατί ανάλογα σε ποιό γραφείο πάει με τη δουλειά της, μία έχει ίντερνετ και μία δεν έχει... Και δεν έχει και μοτοσικλέτα! :) Λογικά δλδ αν είναι να πάμε βόλτα Κυριακή θα πάμε μαζί. Αλλά με την αλυσίδα και το αμορτισέρ του Bandit σε αυτό το χάλι ντεν ξέρω για χιλιόμετρα και με δεύτερο επάνω... Με δεύτερο άτομο, ακόμα και σχετικά ελαφρύ, έχει φτάσει να κάθεται ΠΟΛΥ και να πλέει ανησυχητικά. Επειδή ψήνομαι για εκδρομή, ίσως πάρω το καβαφάκι και πάω περίπτερο... Θα δείξει. Είναι και το θέμα καιρού, προβλέπεται υγρό ΣουΚου. Δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα, αλλά δεν είναι και ευχάριστα.

pektis
18/09/2009, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Την Κατερίνα άδικα την φωνάζεις γιατί ανάλογα σε ποιό γραφείο πάει με τη δουλειά της, μία έχει ίντερνετ και μία δεν έχει... Και δεν έχει και μοτοσικλέτα! :) Λογικά δλδ αν είναι να πάμε βόλτα Κυριακή θα πάμε μαζί. Αλλά με την αλυσίδα και το αμορτισέρ του Bandit σε αυτό το χάλι ντεν ξέρω για χιλιόμετρα και με δεύτερο επάνω... Με δεύτερο άτομο, ακόμα και σχετικά ελαφρύ, έχει φτάσει να κάθεται ΠΟΛΥ και να πλέει ανησυχητικά. Επειδή ψήνομαι για εκδρομή, ίσως πάρω το καβαφάκι και πάω περίπτερο... Θα δείξει. Είναι και το θέμα καιρού, προβλέπεται υγρό ΣουΚου. Δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα, αλλά δεν είναι και ευχάριστα.

Πλακα κάνω ρε φίλε!Τηλέφωνα έχουμε,αν μπορείς & δεν έχεις κανονήσει κάτι άλλο στείλε κανα μήνυμα να το κανινήσουμε..

amyroukai
18/09/2009, 11:41
Ναι το κατάλαβα ότι κάνεις πλάκα :beer:

Από τη στιγμή που ο Bikenest θα πάει τη βόλτα την Κυριακή, ας πούμε όσοι θέλουν και μπορούν να πάμε περίπτερο και... καλά θα περάσουμε :) Και κανονίζουμε μια πιο "επίσημη" βόλτα Κεντρικά για να έρθουν κ οι βόρειοι τον Οκτώβρη.

pektis
18/09/2009, 11:54
Ok.Να πούμε καλύτερα σημείο συνάντησης στα πρώτα διόδια μετά την Αττική Οδό για να μην ψαχνόμαστε με το περίπτερο??

amyroukai
18/09/2009, 13:37
Εσύ λες για τα διόδια Ελευσίνας; Γίνεται αλλά μπλέκει το πράγμα με τα σταμάτα-ξεκίνα και τα πολλαπλά ραντεβού. Αν πάρεις την Αθ. Κορίνθου από την αρχή της, περνάς το Δαφνί κλπ και θα δεις την ταμπέλα Δημοτικό Περίπτερο Χαιδαρίου αν δεν κάνω λάθος. Έχει οδηγίες και στην ενότητα "Βόλτες-Συναντήσεις" για το πως πάμε στο περίπτερο, αλλά πραγματικά δεν χάνεται... Και εμένα δεν με βολεύει απόλυτα γιατί κάνω βόλτα, αλλά δεν πειράζει.

Οδηγίες για το περίπτερο: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=61366

pektis
18/09/2009, 14:00
Tο είπα για καλύτερα για τα διόδια...Τώρα αν δεν γίνεται οκ!Θα το βρούμε & το περίπτερο!

PortisHead
18/09/2009, 14:26
4 πραγματα που πρεπει να γνωριζει ο καθε μοτοφορουμιστας στην Ελλαδα.

1. Που ειναι το σημειο συναντησεις ΤΣΑΦ στην Κηφισια

2. Που ειναι το σημειο συναντησεις "Τουριστικο Περιπτερο" στο Χαιδαρι

3.Που ειναι ο Αλεξιου στην Ευβοια (Προορισμος)

4.Που ειναι το STORCK στην Επιδαυρο (Προορισμος)


Χωρις αυτες τις βασικες γνωσεις....απλα δεν υπαρχεις. :lol: :lol: :lol:
:wave2:

pektis
18/09/2009, 15:22
Δεν υπάρχω:lol: :lol:

amyroukai
18/09/2009, 19:29
μισοϋπάρχω, ξέρω τα 2 :)

zvailakis
19/09/2009, 12:04
και εγώ 2 από τα 4 ξέρω!!

Λοιπόν αν δεν βρέχει παίζει να ακολουθήσω και εγώ. Απλά λόγω μετακόμισης τα πράγματα μου ειναι ακομα σε αποθήκη...(περίμενα να βρω σύντομα σπίτι, αλλά....ακόμα, μετά από 2 μήνες) δεν έχω παντελόνι, μπότες και ..... τα αδιάβροχα!

:rotflmao: :rotflmao: