PDA

View Full Version : Ghost Rider ???????????????



Pokermon
27/04/2005, 23:28
re paidia ti einai aytos???? tha mu xalasei ton projektora etsi opos paei.... exo dei kai ta 3 dvd....MIPOS EINAI ZOBIE??????

Todi
27/04/2005, 23:36
ειναι Dark Jedi

Pokermon
27/04/2005, 23:40
kala as erthei sthn ellada na ta kanei ayta..... sto proto xlm tha paei adiavastos apo kapion kalo ellhna odhgo koytioy lololol

ireneepi
28/04/2005, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από RR_NRG_M6
kala as erthei sthn ellada na ta kanei ayta..... sto proto xlm tha paei adiavastos apo kapion kalo ellhna odhgo koytioy lololol

Εδω που τα λεμε ο τυπος
ειναι χερας ,συνεπως μπορει ο δρομος
να τον δυσκολεψει στην αρχη
αλλα δεν νομιζω να εχει και ιδιαιτερο προβλημα..!

Todi
28/04/2005, 01:03
mpaaaa
ego nomizo pos mono stin Souidia mporei na kanei ayta pou kanei..

stin ellada tha akyronotan POLY grigora giati oloi odigoun san treloi..

exeis dei pos odigoun oi ypoloipoi?
(stin Stokholmi leme)

den payei na einai Darth Ghostrider omos
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

"eidisi tis teleytaias stigmis..

Synelifthei o perifimos peiratis ton dromon gnostos stous kyklous ton paranomon os Ghostrider stin Athina otan kata ti diarkeia
mias koursas stous periferiakous dromous katagrafontas yliko gia to neo tou Dvd, epese se anoixto freatio tis Eydap afou ton xtypise ena palio Daihatsu tou 1821 me 190xrono odigo eno ligo prin eixe patisei me tin motosykleta (megalou kybismou) gria kamikazi oste na apofygei ton odigo (epagkelmatia) taxi pou ekobe katheta
tin leoforo Tade , xtypontas (o GR panta) courier pou pigenai anapoda stin aristeri lorida..
ta simadia ston dromo martyroun pos an kai katebale megali prospatheia na frenarei prin to freatio i kylida ladiou pou patise kata to frenarisma apodeixthike moiraia"

kapos etsi to blepo :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
28/04/2005, 01:12
kai liga mu fenete pos les :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

free rider
28/04/2005, 07:03
στιν ελλάδα δεν οδηγούν σαν τρελοί ...

σαν κάφροι οδαγάμε όλοι...

αλλά δεν φταίμε εμείς οταν σε εναν δρόμο για 5 κάρα πάνε να περασουν πεντακόσια αυτοκίνητα το δευτερόλεπτο...

Tigas
28/04/2005, 07:50
ΤΕΤΟΙΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ GHOST RIDER.
ΠΧ .ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ POWER BIKES ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
ΕΙΧΕ ΒΟΛΤΑ CBR1000RR vs ZX10RR ΜΕΓΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ ΤΕΡΜΑΓΚΑΖΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΑ ΧΛΜ ΠΟΥ ΠΑΝΕ.
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟ FASTER ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΖΧ12 ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕ 320 ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΟΙ ΒΑΡΕΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ GHOST RIDER

kalgeorge
28/04/2005, 08:17
Synelifthei o perifimos peiratis ton dromon gnostos stous kyklous ton paranomon os Ghostrider stin Athina otan kata ti diarkeia
mias koursas stous periferiakous dromous katagrafontas yliko gia to neo tou Dvd, epese se anoixto freatio tis Eydap afou ton xtypise ena palio Daihatsu tou 1821 me 190xrono odigo eno ligo prin eixe patisei me tin motosykleta (megalou kybismou) gria kamikazi oste na apofygei ton odigo (epagkelmatia) taxi pou ekobe katheta
tin leoforo Tade , xtypontas (o GR panta) courier pou pigenai anapoda stin aristeri lorida..
ta simadia ston dromo martyroun pos an kai katebale megali prospatheia na frenarei prin to freatio i kylida ladiou pou patise kata to frenarisma apodeixthike moiraia"


ΧΑΧΑΑΧΑΑΑΑΑΧΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΘΟΔΩΡΑ ΕΧΩ ΛΕΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gtsiros
28/04/2005, 10:25
Ο GR έχει βγάλει ένα βιντεάκι που ψιλο-τρακοσαρίζει στη γέφυρα του Ρίου.

...βέβαια η άσφαλτος εκεί δεν έχει γίνει καθρέφτης ακόμα...

εγώ με το cb500 είμαι πατάω γκάζι με 2α και γλυστράει η πουτάνα η ρόδα.

αν και με ανυσηχεί που το λάστιχο λέει σε ένα σημείο 2291.

ktm640lc4
28/04/2005, 10:33
Καλημερα

Καταρχην ειναι 3 ή 2 τα ντιβιντι του ghost???? Εγω γιατι εχω 2??????? (και μαλιστα το πρωτο αγορασμενο απο εξω)
:confused:

Ναι ο ανθρωπας ειναι πολυ χερας αν και οντως νομιζω οτι και εδω εχουμε κατι τετοια τυπακια, εχω μερικα ντιβιντι.

Τωρα εδω, νομιζω οτι μονο στην Αττικη οδο θα μπορουσε να κανει κατι τετοιο γιατι στους δρομους...................μπααααααααααα:nono:

GTZ750
28/04/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από RR_NRG_M6
re paidia ti einai aytos???? tha mu xalasei ton projektora etsi opos paei.... exo dei kai ta 3 dvd....MIPOS EINAI ZOBIE??????
και εγω εγω δει τα δυο απο τα 3 dvd του ghostrider αλλα το μονο που καταλαβα ειναι οτι το ατομαο ειναι τρελος!δεν λεω ειναι και χερας αλλα την μεγαλητερη πλακα την επαθα οταν ειδα το dvd με τον μιμικο στην αναβαση του αγιου(η διαδρομη που καναμε οταν πηγαμε εκδρομη,απο τα ψαχνα εως τον αγιαννη το ρωσσο)!αυτον θα τον ελεγα χερα εγω και οχι τον ghostrider!:winka: ενδικτηκα σας λεω ,αν θυμαστε την διαδρομη, εκει που ειχε κατι πτωσεις βραχων και ειχε τσιμεντενιο τοιχο διπλα στον δρομο και το ποταμι απο την αλλη μερια πηγεναι με 170 χιλιομετρα!!!:eyepop:
οποιος το θελει ας ερθει για κεφε χαλκιδα ας με παρει τηλ(6973533175) και θα του το γραψω!!!!:beer: :beer: :beer:

GTZ750
28/04/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
και εγω εγω δει τα δυο απο τα 3 dvd του ghostrider αλλα το μονο που καταλαβα ειναι οτι το ατομαο ειναι τρελος!δεν λεω ειναι και χερας αλλα την μεγαλητερη πλακα την επαθα οταν ειδα το dvd με τον μιμικο στην αναβαση του αγιου(η διαδρομη που καναμε οταν πηγαμε εκδρομη,απο τα ψαχνα εως τον αγιαννη το ρωσσο)!αυτον θα τον ελεγα χερα εγω και οχι τον ghostrider!:winka: ενδικτηκα σας λεω ,αν θυμαστε την διαδρομη, εκει που ειχε κατι πτωσεις βραχων και ειχε τσιμεντενιο τοιχο διπλα στον δρομο και το ποταμι απο την αλλη μερια πηγεναι με 170 χιλιομετρα!!!:eyepop:
οποιος το θελει ας ερθει για κεφε χαλκιδα ας με παρει τηλ(6973533175) και θα του το γραψω!!!!:beer: :beer: :beer:
αν θελετε ρωτηστε και τον ktm640lc4

που του το εχω γραψει και επαθε πλακα με αυτα που κανει το ατομο!!!!!( σταυρο δες τα πμ σου!!)

gcrook
28/04/2005, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
και εγω εγω δει τα δυο απο τα 3 dvd του ghostrider αλλα το μονο που καταλαβα ειναι οτι το ατομαο ειναι τρελος!δεν λεω ειναι και χερας αλλα την μεγαλητερη πλακα την επαθα οταν ειδα το dvd με τον μιμικο στην αναβαση του αγιου(η διαδρομη που καναμε οταν πηγαμε εκδρομη,απο τα ψαχνα εως τον αγιαννη το ρωσσο)!αυτον θα τον ελεγα χερα εγω και οχι τον ghostrider!:winka: ενδικτηκα σας λεω ,αν θυμαστε την διαδρομη, εκει που ειχε κατι πτωσεις βραχων και ειχε τσιμεντενιο τοιχο διπλα στον δρομο και το ποταμι απο την αλλη μερια πηγεναι με 170 χιλιομετρα!!!:eyepop:
οποιος το θελει ας ερθει για κεφε χαλκιδα ας με παρει τηλ(6973533175) και θα του το γραψω!!!!:beer: :beer: :beer:

Μιλαμε το θελω.
Αν αυριο πρωι-μεσημερακι εισαι Χαλκιδα ερχομαι και σε κερναω καφεδακι, μπυριτσα οτι γουσταρεις:beer:

Την κανω για Λαμια οποτε μια μικρη παρακαμψη ειναι για μενα.

Pokermon
28/04/2005, 15:49
kai ta 3 apo internet ta exo katevasei paidia.......osoi exete tulaxiston dsl gnorizete thn diadikasia.....

gcrook
28/04/2005, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από RR_NRG_M6
kai ta 3 apo internet ta exo katevasei paidia.......osoi exete tulaxiston dsl gnorizete thn diadikasia.....

Για τον Μιμικο λεω.
Αυτο δεν παιζει στο Ιντερνετ.

GTZ750
28/04/2005, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μιλαμε το θελω.
Αν αυριο πρωι-μεσημερακι εισαι Χαλκιδα ερχομαι και σε κερναω καφεδακι, μπυριτσα οτι γουσταρεις:beer:

Την κανω για Λαμια οποτε μια μικρη παρακαμψη ειναι για μενα.
ok παρεμε ενα τηλ πριν φυγεις απο αθηνα!!!!!

Pokermon
03/05/2005, 20:03
αλλα την μεγαλητερη πλακα την επαθα οταν ειδα το dvd με τον μιμικο στην αναβαση του αγιου(η διαδρομη που καναμε οταν πηγαμε εκδρομη,απο τα ψαχνα εως τον αγιαννη το ρωσσο)!αυτον θα τον ελεγα χερα εγω και οχι τον ghostrider!:


file giorgo....ti na po.....pao na kano ena mpanaki meta apo ayto pu eida giati vraxika.....ok ok oxi apo fovo.....SKETH TRELLA :eyepop: :eek: :uplate: :dizzy:
Nasai kala pu mu to edoses.....