PDA

View Full Version : Τριημερο του Πασχα



gcrook
28/04/2005, 01:10
Απ'ότι μαθαινω καποιοι αλητες μηχανοβιοι απο δω μεσα θα βρισκονται κοντα στα μερη μου προς Λαμια μερια.

Θα ξεκινησω Παρασκευη πρωι, οχι πολυ νωρις, και τωρα που το σκεφτομαι θα γουσταρα να ανεβαινα και με κανεναν αλλο.

Εγω συγκεκριμενα θα ειμαι στο Πλατυστομο Μακρακωμης απο Παρασκευη, αλλα θα αλητευω στα Καρπενησια, στους Προυσσους, στις Υπατες, και αμα λαχει και σε κανα Μπραλο.

Οσοι θα ειστε κοντα, η θα σκεφτεστε να περασετε απο αυτα τα μερη, κανονιστε να ανταλλαξουμε κανα κινητο να βρεθουμε.

Καλο Πασχα σε ολους, και κυριως στους αλητες τσαντακηδες που περασαν απο την δουλεια μου σημερα, και πανω στο τιριριρι ξεχασα να τους ευχηθω.

Χασατε μαγκες το πιτσονι ηταν ολα τα λεφτα.



:p

SF
28/04/2005, 08:47
Καλά να περάσεις ρε! Εγώ θα τη βγάλω Αθήνα :)

:wave2:



ooops!


13738

DoctorS
28/04/2005, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Καλά να περάσεις ρε! Εγώ θα τη βγάλω Αθήνα :)





ooops!

αχαχαχαχα :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

gcrookos εν δράσει.....................ρεεεεεεεε εμείς φάγαμε πίτσα στην αρχοντούλα (νομίζω έτσι τη λέγανε).........δεν θυμάμαι και καλά το όνομά της εγώ άλλα πρόσεχα...........:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

όχι θα τρώγαμε σε σένα παλιομούσια ούτε ένα πιπινάκι δεν είχε....................:lol: :lol: :lol: :lol:

καλό ταξίδι αν δεν τα πούμε μέχρι τότε και να προσέχεις τα καμερόνια..............................:D :D :D

zeli
28/04/2005, 11:43
Γιώργο καλά να περάσεις!:wave2: :wave2:

Δυστηχώς λόγω ασθενείας θα τη βγάλω Αθήνα.:cry:

Tigas
28/04/2005, 11:51
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΒΛΙΣΜΑ ΤΟΥ ΟΒΕΛΙΑ

gcrook
28/04/2005, 15:07
Να φυγει η φωτο αλητες αμεσως, οι ανταγωνιστες καραδοκουν να κλεψουν την υπερτατη τεχνολογια μας στην παρασκευη πιτσονιων, και λοιπων εδεσματων.

Καλη Ανασταση ρε παλιοχαρακτηρες

:wave2:

gcrook
28/04/2005, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από zeli
Γιώργο καλά να περάσεις!:wave2: :wave2:

Δυστηχώς λόγω ασθενείας θα τη βγάλω Αθήνα.:cry:

Ωχ..καταλαβα.

Κριμα και ελαγα να ανεβαιναμε κανα Καρπενησι.
Ευχομαι να περασεις καλα Γιαννη. :wave2:

adam_tsouk
28/04/2005, 17:10
Τρελέ, αλήτη, μηχανόβιε, καλά να περάσεις....



:beer: :beer:





:wave2: