PDA

View Full Version : Ρε τον αλητη!



kokos08
02/09/2009, 12:13
Εχθες το βραδυ Αττικη οδο,φιλος μου μπροστα με αυτοκινητο κι εγω πισω με την μηχανη,σταματαει να πληρωσει,ανοιγει η μπαρα,περναω απο δεξια και δρομο εγω,κορναρω κιολας για το ευχαριστω,μη με πουν και αγενη που περναω free....

Μου λεει ο φιλος σημερα,η υπαλληλος εβγαλε καπνους λεει και με το που με βλεπει να την κανω λεει : "Βρε τον αλητη!"

:lol:


Τωρα ξερω τι λενε πισω απο την πλατη μου...Ρε την μανα raver! Μας βλεπω συντομα στα καναλια!

makis206
02/09/2009, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Τωρα ξερω τι λενε πισω απο την πλατη μου...

Τώρα τ'ανακάλυψες; Και τσαντάκια μηχανόβιο σε λένε έτσι για να ξέρεις :lol: :rotflmao: :wave2:

zephyr1
02/09/2009, 12:30
Καλα ρε ,ετσι εσυ θα πληρωνες για ολους μας?:mad:

Το σαββατο στα διοδια αθηνων-λαμιας(πριν την χαλκιδα) εκανα το ιδιο και πισω βαραγε συνα γερμας. :rotflmao:

kokos08
02/09/2009, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Καλα ρε ,ετσι εσυ θα πληρωνες για ολους μας?:mad:


Ωχ...μας πηρανε χαμπαρι.....:a6:

mivvo
02/09/2009, 16:59
Ωραιος! :beer: :beer: :rotflmao:

gixxerpap
02/09/2009, 17:05
ωραίος γιατί? επειδή δεν πλήρωσε στην αττική οδό? αν αξίζει ένας δρόμος να πληρώσεις, αυτός είναι....

devil's animal
02/09/2009, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ωραίος γιατί? επειδή δεν πλήρωσε στην αττική οδό? αν αξίζει ένας δρόμος να πληρώσεις, αυτός είναι....

+636

ανεβοκατεβηκα Θεσσαλονικη και δεν πληρωσα πουθενα.
τα ιδια κανω και οταν κινουμαι Πελλοπονησο.

στην Α.Ο. ομως ξερω οτι θα πληρωσω και θα χαρω οδηγηση με σωστο οδοστρωμα, σωστη κλιση στροφων, κλπ, κλπ..

επισης οταν περνατε ετσι να εχετε καλυμμενη την πινακιδουλα σας γιατι παιζουν και καμερες αλλα 2-3 υπαληλλοι σε μενα εβγαλαν κεφαλι και προσπαθησαν να την δουν. φυσικα ειχα γκαφερ.
:ninja:

irinia
02/09/2009, 18:05
ΓΚΑΦΕΡ...??



Γιά έξήγησε το αύτό καί σέ μάς τούς βλάχους...





:wave2:

devil's animal
02/09/2009, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΓΚΑΦΕΡ...??



Γιά έξήγησε το αύτό καί σέ μάς τούς βλάχους...





:wave2:

πολυ καλης ποιοτητας, φαρδια, κολλητικη ταινια συνηθως σε μαυρο χρωμα.

mizz
02/09/2009, 18:42
Α.Ο. αξίζει να πληρώνουμε παίδες, μη τα ισοπεδώνουμε όλα :wave2:
σωστές προδιαγραφές, καλό οδόστρωμα, σωστές κλίσεις, σωστή αναλογία διοδίων

kokos08
02/09/2009, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
Α.Ο. αξίζει να πληρώνουμε παίδες, μη τα ισοπεδώνουμε όλα :wave2:
σωστές προδιαγραφές, καλό οδόστρωμα, σωστές κλίσεις, σωστή αναλογία διοδίων


.....σαμαρακια.....

thou-vou
02/09/2009, 19:42
επειδη δεν υπάρχουν σοβαροί δρόμοι γενικά θα πρέπει να πληρώνω τον περιφεριακό της πόλης μου??? Δεν αντιλαβού ακριβώς. Γιατί? Μήπως τόσα χρόνια που πληρώνω διόδια στα γαμοχώραφα που λένε εθνική οδό δεν έχω ξεχρεώσει ενα γαμημένο καλό δρόμο? Ας κάανουνε αξιοπρεπείς τους επαρχιακούς και σούπερ την εθνική να μπορώ να διαλέγω από που θα πάω και οχι με το που έγινε ενας δρόμος πβα (πουτσβιτςανηφορ) κα ευρω ταμείο. Με αυτή τη λογική δεχόμαστε ότι αν δεν πληρώσεις δεν έχει δρόμο καλό ενώ
Α. και έχουμε πληρώσει
Β. και οι δρόμοι ανευ διοδίων πρέπει επίσης να είναι σε εξαιρετική κατάσταση

οι σωστές κλίσεις είναι υποχρέωσή τους... αν κάποια κομμάτια είναι "πιστάκια" δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα πληρώνω για τέτοια. Και ξαναλέω, περιφερειακός πόλης και διόδια???

watain
02/09/2009, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ωραίος γιατί? επειδή δεν πλήρωσε στην αττική οδό? αν αξίζει ένας δρόμος να πληρώσεις, αυτός είναι....
oraios einai mono pou pou8ena sthn europh den yparxoun dromoi me diodia mesa sthn poli.
sthn malakia panta protoi edo...:evil: :evil:

watain
02/09/2009, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
επειδη δεν υπάρχουν σοβαροί δρόμοι γενικά θα πρέπει να πληρώνω τον περιφεριακό της πόλης μου??? Δεν αντιλαβού ακριβώς. Γιατί? Μήπως τόσα χρόνια που πληρώνω διόδια στα γαμοχώραφα που λένε εθνική οδό δεν έχω ξεχρεώσει ενα γαμημένο καλό δρόμο? Ας κάανουνε αξιοπρεπείς τους επαρχιακούς και σούπερ την εθνική να μπορώ να διαλέγω από που θα πάω και οχι με το που έγινε ενας δρόμος πβα (πουτσβιτςανηφορ) κα ευρω ταμείο. Με αυτή τη λογική δεχόμαστε ότι αν δεν πληρώσεις δεν έχει δρόμο καλό ενώ
Α. και έχουμε πληρώσει
Β. και οι δρόμοι ανευ διοδίων πρέπει επίσης να είναι σε εξαιρετική κατάσταση

οι σωστές κλίσεις είναι υποχρέωσή τους... αν κάποια κομμάτια είναι "πιστάκια" δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα πληρώνω για τέτοια. Και ξαναλέω, περιφερειακός πόλης και διόδια???

+10000 oraios

aporo pos to lete re pedes ayto,ontos ti 8a pei a3izei na plirwsw? eleos

TheFace
02/09/2009, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
[B

επισης οταν περνατε ετσι να εχετε καλυμμενη την πινακιδουλα σας γιατι παιζουν και καμερες αλλα 2-3 υπαληλλοι σε μενα εβγαλαν κεφαλι και προσπαθησαν να την δουν. φυσικα ειχα γκαφερ.
:ninja: [/B]

Αυτο ισχυει για την ΑΟ μονο, ή γενικοτερα στο εθνικο δικτυο?

TheFace
02/09/2009, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
επειδη δεν υπάρχουν σοβαροί δρόμοι γενικά θα πρέπει να πληρώνω τον περιφεριακό της πόλης μου??? Δεν αντιλαβού ακριβώς. Γιατί? Μήπως τόσα χρόνια που πληρώνω διόδια στα γαμοχώραφα που λένε εθνική οδό δεν έχω ξεχρεώσει ενα γαμημένο καλό δρόμο? Ας κάανουνε αξιοπρεπείς τους επαρχιακούς και σούπερ την εθνική να μπορώ να διαλέγω από που θα πάω και οχι με το που έγινε ενας δρόμος πβα (πουτσβιτςανηφορ) κα ευρω ταμείο. Με αυτή τη λογική δεχόμαστε ότι αν δεν πληρώσεις δεν έχει δρόμο καλό ενώ
Α. και έχουμε πληρώσει
Β. και οι δρόμοι ανευ διοδίων πρέπει επίσης να είναι σε εξαιρετική κατάσταση

οι σωστές κλίσεις είναι υποχρέωσή τους... αν κάποια κομμάτια είναι "πιστάκια" δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα πληρώνω για τέτοια. Και ξαναλέω, περιφερειακός πόλης και διόδια???

+900:beer:

felter
02/09/2009, 23:17
:a18:

devil's animal
02/09/2009, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Αυτο ισχυει για την ΑΟ μονο, ή γενικοτερα στο εθνικο δικτυο?

στο εθνικο δικτυο μου συνεβη εμενα.
Α.Ο. πληρωνω παντα.

KaTaNaS
03/09/2009, 00:07
αλητες τσαντακηδες μηχανοβιοι τουλαχιστον φερθειται σαν Κύριοι και βρειτε εναν τρόπο να μην πατατε τον τάπητα που χρεωνει το ταμείο του κακόμοιρου υπάλληλου, διοτη δεν εισαστε σίγουροι αν στο τελος της βαρδιας δεν πληρωνει αυτος τα διοδια για εσας απο το υστέρημα του!

πως δεν θα πατησετε τον ταπητα; ολα μασημενα τα θελετε;

panos1050
03/09/2009, 01:44
εμενα παντως με εχουν αφησει να περασω αρκετες φορες οι ιδιοι οι υπαλληλοι free

kokos08
03/09/2009, 09:14
Εμενα μου εφαγε τα λαστιχα ο δρομος,θα παω στα διοδια να ζητησω λεφτα για να βαλω καινουρια. Δεν θελω και πολυ να το κανω...

Εγω σας πληρωνω την ασφαλτο που την φθειρω κι εσεις τοτε θα μου πληρωσετε τα λαστιχα που μου τα φθειρει η ασφαλτος!

Λες αμα πηγαινα να τους το πω να εφευγα απο εκει με την ασπρη ρομπα....χχχμμμ....δεν ειναι κακο...ταιριαζει με τη μηχανη μου...για να το σκεφτω λιγο....:smokin:

SnakeMJK
03/09/2009, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από watain
oraios einai mono pou pou8ena sthn europh den yparxoun dromoi me diodia mesa sthn poli.
sthn malakia panta protoi edo...:evil: :evil:

μόνο που αυτό δεν ισχύει :p οι περισσότεροι περιφερειακοί στην Ευρώπη είναι με διόδια, και φυσικά υπάρχει και το Λονδίνο με τα διόδια στο κέντρο του! και επίσης έχουμε με διαφορά τα φθηνότερα διόδια, την στιγμή που με 2,70 (ή 1,30 για μότο κλπ) μπορείς να διανύσεις διαδρομή άνω των 60χλμ (ελευσίνα - αεροδρόμιο).

Gandalf dr685sm
03/09/2009, 09:36
εμ... τα διόδια ειδικά στην Α.Ο. τα πληρώνουμε επειδή είναι ιδιωτική επιχείρηση και έχει ήδη επενδύσει για να κάνει αυτό που έκανε. Σε αντίθεση με αυτά στις Ε.Ο. που τα πληρώνουμε πριν καν ακόμα κάνουν κάτι.

Τα χρήματα που δίνουμε στην Α.Ο. εκτός απο ενα ποσοστό που παίρνει το κράτος, τα περισσότερα πάνε σε συντήρηση και διατήρηση του δρόμου.

Οπότε να με συγχωρείτε αλλά επειδή τουλάχιστον θεωρώ οτι όταν αξίζει κάτι, θες να συνεχίσεις να το έχεις έτσι , τότε θα το πληρώσεις εφόσον ανήκει σε ιδιώτη. Γιατί εκει ανήκει. Και οχι στο Ελληνικό κράτος. Η εκμετάλευση/συντήρηση του δρόμου εννοώ για να μην παρανοηθώ.

Για τους υπόλοιπους δρόμους της Ελλάδος , μπορούμε να κατηγορούμε οτι θέλετε... αλλά τουλάχιστον στην Α.Ο. δεν μπορεί κανείς να πεί οτι έχει παράπονο.

Α .. και για όσα παιδιά την κάνουν απο διόδια στην Α.Ο. όντως μπορούν να σας βγάλουν φωτό στις πινακίδες και να σας έρθει ταχυδρομικά το "μπουκετάκι" Χ 20 φορές επάνω νομίζω.

Αλλά αξίζει ρε παιδιά;.. ειλικρινά τώρα.. μιλάμε για 1,30 όπου μάλιστα τα δίνεις για ενα άρτιο και καλοσχεδιασμένο δρόμο. Ενώ σε άλλα το έχουν πάει μέχρι και 1,80-1,90 για δίκυκλα και δεν πλησιάζουν καν αυτές τις προδιαγραφές, έτσι;

Gandalf

Allst@rf
03/09/2009, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εχθες το βραδυ Αττικη οδο,φιλος μου μπροστα με αυτοκινητο κι εγω πισω με την μηχανη,σταματαει να πληρωσει,ανοιγει η μπαρα,περναω απο δεξια και δρομο εγω,κορναρω κιολας για το ευχαριστω,μη με πουν και αγενη που περναω free....

Μου λεει ο φιλος σημερα,η υπαλληλος εβγαλε καπνους λεει και με το που με βλεπει να την κανω λεει : "Βρε τον αλητη!"

:lol:


Τωρα ξερω τι λενε πισω απο την πλατη μου...Ρε την μανα raver! Μας βλεπω συντομα στα καναλια!


σορρυ αρχοντα αλλα οταν εισαι μια φορα καγκουρας ,εισαι παντου καγκουρας!!!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

eiffel
03/09/2009, 14:19
αλητες :D :D :bigcry: :D μηχανοκινητοι μηχανοβιοι

kokos08
03/09/2009, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
σορρυ αρχοντα αλλα οταν εισαι μια φορα καγκουρας ,εισαι παντου καγκουρας!!!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Οχι ρε συ,φτωχος ειμαι...:ZZZ:

spyrval
03/09/2009, 19:54
Το καλύτερο στην ΑΟ το έχω δει από αυτοκίνητο. Μπροστά μου βρίσκεται αμάξι 20ετίας με εξάτμιση μπουρούχα και μπροστά από αυτόν άλλο αμάξι. Μόλις περνάει ο πρώτος ακούω λάστιχα να στριγκλίζουν και το σαπάκι να φεύγει με χίλια (λέμε τώρα) για να προλάβει την μπάρα. Σε περίπου 1 sec ο τύπος έχει πέσει πάνω στα φρένα και σταματάει χιλιοστά από την μπάρα που φυσικά κατέβηκε πριν ο μλκς περάσει. Βάζει όπισθεν, γυρνάει στο γκισέ και λέει στην κοπέλα με ηλίθιο ύφος: Μπερδεύτηκα!! Όταν πήγα να πληρώσω η κοπέλα ακόμα γέλαγε...

watain
04/09/2009, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
μόνο που αυτό δεν ισχύει :p οι περισσότεροι περιφερειακοί στην Ευρώπη είναι με διόδια, και φυσικά υπάρχει και το Λονδίνο με τα διόδια στο κέντρο του! και επίσης έχουμε με διαφορά τα φθηνότερα διόδια, την στιγμή που με 2,70 (ή 1,30 για μότο κλπ) μπορείς να διανύσεις διαδρομή άνω των 60χλμ (ελευσίνα - αεροδρόμιο).

file gia to londino pou les den to gnorizw.germania omws exw odigisei arketes fores +ta3idia germania belgio ollandia den exw plhrwsei pou8ena

watain
04/09/2009, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εμενα μου εφαγε τα λαστιχα ο δρομος,θα παω στα διοδια να ζητησω λεφτα για να βαλω καινουρια. Δεν θελω και πολυ να το κανω...

Εγω σας πληρωνω την ασφαλτο που την φθειρω κι εσεις τοτε θα μου πληρωσετε τα λαστιχα που μου τα φθειρει η ασφαλτος!

Λες αμα πηγαινα να τους το πω να εφευγα απο εκει με την ασπρη ρομπα....χχχμμμ....δεν ειναι κακο...ταιριαζει με τη μηχανη μου...για να το σκεφτω λιγο....:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: swstos

rockobok
05/09/2009, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
Α.Ο. αξίζει να πληρώνουμε παίδες, μη τα ισοπεδώνουμε όλα :wave2:
σωστές προδιαγραφές, καλό οδόστρωμα, σωστές κλίσεις, σωστή αναλογία διοδίων Ναι όντως αξίζει να πληρώσεις για να έχεις ένα τέτοιο δρόμο..Το θέμα όμως είναι πόσες φορές θα τον πληρώσουμε ακόμα.Εκτός απο τα διόδια ο μπόμπολας έχει εισπράξει κάτι παχυλές επιχορηγήσεις που και αυτά στην τελική απο την τσέπη σου είναι.Δηλαδή για να έχω ένα δρόμο με τις προδιαγραφές που λες παραπάνω πρέπει να τον χρεωθώ 30 φορές???Και αμα με πειράζει είμαι και παράξενος κι απο πάνω???Εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω είναι γιατί να υπάρχει ο μπόμπολας και ο κάθε μπόμπολας να του τα σκάει το κράτος για να φτιάξει δρόμους και να τους εκμεταλεύεται μετά αντι να τους φτιάξει απευθείας το κράτος..Κηδεία με ξένα κόλιβα κάνει και συ του δίνεις κι άλλα και τον παραδέχεσαι κιόλας:wave2: Φίλε κοκος μη μασάς και γώ μαζί σου!!:beer:

el_hymador
05/09/2009, 21:29
στην Αττικη οδο γουσταρω να τα δινω, γιατι ποτε...ΠΟΤΕ ομως, δεν εχω διαπιστωση "χαλαρωση" σε οτι αφορα στη συντηρηση, τη σημανση κτλ-κτλ...πανε τα συνεργεια να αλλαξουν μια λαμπα και νομιζεις οτι βρισκεσαι σε κοσμοδρομιο απο τις προειδοποιητικες πινακιδες και τα φωτα που επισημαινουν τον κινδυνο!

Και φυσικα εξακολουθει να ειναι μακραν ο καλυτερος δρομος αυτη τη στιγμη στη χωρα....το "εξακολουθει" δεν ειναι ευκολο ξερετε...απαιτει πολυ προσωπικο και δουλεια....οποτε δηλωσεις και ερωτηματα του τυπου: "τον πληρωσαμε το δρομο", "για ποσο καιρο ακομα θα πληρωνουμε;" κ.ο.κ. ειναι τουλαχισστον γελοιοτητες...

να γκρινιαζουμε που δεν εχουμε δρομους ναι...
να γκρινιαζουμε και να εξοργιζομαστε που πληρωνουμε τις εθνικες μας καραμανιολες για να γεμισει και καλα το ταμειο μπας και φτιαξουν τιποτα, το βρισκω λογικο....

αλλα το να γκρινιαζουμε επειδη εχουμε κορυφαιο δρομο και "πρεπει" να τον πληρωνουμε μου φαινεται εντελως ηλιθιο...



:wave2:

Allst@rf
06/09/2009, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από rockobok
Ναι όντως αξίζει να πληρώσεις για να έχεις ένα τέτοιο δρόμο..Το θέμα όμως είναι πόσες φορές θα τον πληρώσουμε ακόμα.Εκτός απο τα διόδια ο μπόμπολας έχει εισπράξει κάτι παχυλές επιχορηγήσεις που και αυτά στην τελική απο την τσέπη σου είναι.Δηλαδή για να έχω ένα δρόμο με τις προδιαγραφές που λες παραπάνω πρέπει να τον χρεωθώ 30 φορές???Και αμα με πειράζει είμαι και παράξενος κι απο πάνω???Εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω είναι γιατί να υπάρχει ο μπόμπολας και ο κάθε μπόμπολας να του τα σκάει το κράτος για να φτιάξει δρόμους και να τους εκμεταλεύεται μετά αντι να τους φτιάξει απευθείας το κράτος..Κηδεία με ξένα κόλιβα κάνει και συ του δίνεις κι άλλα και τον παραδέχεσαι κιόλας:wave2: Φίλε κοκος μη μασάς και γώ μαζί σου!!:beer:

ψαξε να βρεις τις βασικες αρχες καθε πολιτικου συστηματος και θα λυθει η απορια σου γιατι δεν τα κανει (πια) το κρατος!!!:D :D :D

rockobok
06/09/2009, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ψαξε να βρεις τις βασικες αρχες καθε πολιτικου συστηματος και θα λυθει η απορια σου γιατι δεν τα κανει (πια) το κρατος!!!:D :D :D σωστος....Στον καπιταλισμό ζούμε οι καπιτάλες κυβερνάνε οι καπιτάλες κονομάνε..:evil:

kokos08
06/09/2009, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ψαξε να βρεις τις βασικες αρχες καθε πολιτικου συστηματος και θα λυθει η απορια σου γιατι δεν τα κανει (πια) το κρατος!!!:D :D :D


Εμενα μου εχουν λυθει ολες οι αποριες γι αυτο δεν πληρωνω....ηρωες να γινουν αλλοι,εγω παλιααααα!!!

;)

TheFace
06/09/2009, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εμενα μου εχουν λυθει ολες οι αποριες γι αυτο δεν πληρωνω....ηρωες να γινουν αλλοι,εγω παλιααααα!!!

;)

:lol: :beer:

Allst@rf
06/09/2009, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εμενα μου εχουν λυθει ολες οι αποριες γι αυτο δεν πληρωνω....ηρωες να γινουν αλλοι,εγω παλιααααα!!!

;)

punks (http://www.youtube.com/watch?v=Pg2np37JNEg&feature=fvw) not dead...

kokos08
15/09/2009, 09:18
Εχουμε νεα!!!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4

Allst@rf
15/09/2009, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εχουμε νεα!!!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4


και λοιπον τι εγινε?να σου πουμε και μπραβο???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kokos08
15/09/2009, 19:09
χαχα! Οχι ρε,δεν ημουν εγω εκει. Η αληθεια ειναι οτι σοκαριστικα λιγο,αλλα λιγες ωρες μετα αφου το διαβασα που περασα απο Ελευσινα κλασικα χωρις να πληρωσω το ξεπερασα...:lol:

felter
15/09/2009, 19:13
:lol:

antsoar
15/09/2009, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
και οχι με το που έγινε ενας δρόμος πβα (πουτσβιτςανηφορ) κα ευρω ταμείο.



Όλο το ποστ αξίζει γι αυτό


πβα (πουτσβιτςανηφορ)



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

SpeakeasyBlues
23/09/2009, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εμενα μου εχουν λυθει ολες οι αποριες γι αυτο δεν πληρωνω....ηρωες να γινουν αλλοι,εγω παλιααααα!!!

;)


Πληρωμενη η απαντηση :rotflmao:

foxx
27/09/2009, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από mivvo
Ωραιος! :beer: :beer: :rotflmao: σωστο!!!!!!

panathas
08/10/2009, 19:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
[B]Εχθες το βραδυ Αττικη οδο,φιλος μου μπροστα με αυτοκινητο κι εγω πισω με την μηχανη,σταματαει να πληρωσει,ανοιγει η μπαρα,περναω απο δεξια και δρομο εγω,κορναρω κιολας για το ευχαριστω,μη με πουν και αγενη που περναω free....

Μου λεει ο φιλος σημερα,η υπαλληλος εβγαλε καπνους λεει και με το που με βλεπει να την κανω λεει : "Βρε τον αλητη!"

:lol:


στα διοδια αθηνων-λαμιας με το που περναω και βλεπω με την ακρη του ματιου μου που κατι πηγε να πει και σηκωσε το χερι!!!χαιρεταω και περναω και την αφησα με ανοιχτο το στομα!!γελαγα για 5 λεπτα οδηγωντας...!! :lol: :lol: :rotflmao:

χωρις πινακιδα ετσι...??!!