PDA

View Full Version : Βάση για enduro/MX μηχανάκι



stako
03/09/2009, 13:50
Θα ρωτήσω το προφανές ίσως αλλά αυτό πως λειτουργεί?

Το βάζεις κάτω από το μηχανάκι, ισιώνεις το μηχανάκι, πατάς σιγά σιγά τον λεβιέ με το πόδι και σηκώνεται?

Το έχει πάρει κανείς? Το έχει 39? σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο, το είδα στο site και λέω να πάω να το πάρω καθώς τα street stand που έχω είναι πολύ κοντά για να σηκώσω το CCM και δεν μπορώ να κάνω καμιά δουλειά!

Για 39? πιστεύω φαίνεται οκ αυτό εκτός κι αν γνωρίζει κανείς κανένα άλλο. (Αθήνα μόνο όμως, δεν έχω χρόνο να περιμένω αποστολές από ebay κτλ)

:wave2:

KaTaNaS
03/09/2009, 14:07
pare apo τζωρτζοπουλο to πορτοκαλι σταντ που εχει! πολυ καλό! λιγοτερα απο 35 αν θυμαμαι καλα..

stako
03/09/2009, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
pare apo τζωρτζοπουλο to πορτοκαλι σταντ που εχει! πολυ καλό! λιγοτερα απο 35 αν θυμαμαι καλα..

Πορτοκαλί? Κάτω από τον κινητήρα πιάνει? Δεν το βρίσκω στο site αλλά θα τον ρωτήσω από κοντά αν είναι... Αυτό ενδείκνυται για να το δουλεύει ένα άτομο? Συνήθως την συντήρηση την κάνω χωρίς παρέα οπότε πρέπει να το σηκώνω μόνος.

Εκτός κι αν εννοείς από αυτά που πιάνουν στο ψαλίδι και το άλλο που πιάνει στις μπουκάλες μπροστά. Αυτά τα έχω και δεν κάνουν, είναι κοντά...:(

Καλά, έχω καεί, ξέχασα να βάλω το attachment στο πρώτο ποστ για να δείτε ποιό σταντ λέω ότι έχει στα 39?.......:D Anyway, αυτό είναι...:wave2:


172720

gasto
03/09/2009, 15:40
για πες το μαγαζί που το βρηκες αλλιως στειλε μου ενα πμ
.thanks

stako
03/09/2009, 15:42
Στον Τζωρτζόπουλο είναι...

KaTaNaS
03/09/2009, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Πορτοκαλί? Κάτω από τον κινητήρα πιάνει? Δεν το βρίσκω στο site αλλά θα τον ρωτήσω από κοντά αν είναι... Αυτό ενδείκνυται για να το δουλεύει ένα άτομο?



πιανει απο κατω στο καρτερ δηλαδη.

ναι, χειριζεται απο ενα ατομο, το πατας με το ποδι ενω κρατας το μηχανακι και το ανυψωνει κλειδωνοντας στην πιο ψηλη θεση.

stako
04/09/2009, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
πιανει απο κατω στο καρτερ δηλαδη.

ναι, χειριζεται απο ενα ατομο, το πατας με το ποδι ενω κρατας το μηχανακι και το ανυψωνει κλειδωνοντας στην πιο ψηλη θεση.

Θα πάω να την πάρω το απόγευμα! :wave2: