PDA

View Full Version : Honda GLX C90 - Συλλεκτικό ή όχι ?



Opisthogonia
22/08/2009, 08:44
erotisi giati eimai asxeto apo papia gia na matheno...ti to kani silektiko?

Jason_ch
22/08/2009, 13:41
Άμα είναι αυτό συλλεκτικό, τότε το c90 το στρογγυλοφάναρο (προκάτοχος) τι είναι?

Απ'το να το σκοτώσεις τωρα περίμενε καμιά 5-6 χρόνια ακόμα:D :D :D

ioannou_b
24/08/2009, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jason_ch
Άμα είναι αυτό συλλεκτικό, τότε το c90 το στρογγυλοφάναρο (προκάτοχος) τι είναι?

Απ'το να το σκοτώσεις τωρα περίμενε καμιά 5-6 χρόνια ακόμα:D :D :D
Η εκπομπη στο Discovery το κανει , για τους ασχετους, το συγκεκριμενο μηχανακι ψηφιστικε ως η καλυτερη μοτοσικλετα ολων των εποχων. Τωρα να βρεις κατι τετοιο σε τοσο καλη κατασταση λιγο δυσκολο.

dimitrios_bark
26/08/2009, 22:40
E OXI KAI MOTOSYKLETA!



Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannou_b
Η εκπομπη στο Discovery το κανει , για τους ασχετους, το συγκεκριμενο μηχανακι ψηφιστικε ως η καλυτερη μοτοσικλετα ολων των εποχων. Τωρα να βρεις κατι τετοιο σε τοσο καλη κατασταση λιγο δυσκολο.

ioannou_b
27/08/2009, 00:43
Ο ορος "motorcycle" σου λεει κατι;

CIRUS
27/08/2009, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannou_b
Η εκπομπη στο Discovery το κανει , για τους ασχετους, το συγκεκριμενο μηχανακι ψηφιστικε ως η καλυτερη μοτοσικλετα ολων των εποχων. Τωρα να βρεις κατι τετοιο σε τοσο καλη κατασταση λιγο δυσκολο.

δεν θα μίλαγα αλλά επειδή είδα ανακρίβεια, δεν ψηφίστηκε αυτό σαν η καλύτερη μοτοσυκλέτα το στρογγυλοφάναρο ψηφίστηκε που είναι πιο παλιό από το δικό σου, τώρα το να το βαφτίζεις συλλεκτικό είναι δικαίωμα σου όπως και να ζητήσεις και 15000000000 $ για αυτό πάλι δικαίωμα σου είναι και δεν μου πέφτει λόγος

Leopsomo
27/08/2009, 15:56
συλλεκτικο δεν ειναι, αλλα ειναι το τελευταιο made in japan εξ ολοκληρου νομιζω για αυτο τα κυνηγανε πολλοι... :beer:

Opisthogonia
28/08/2009, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
δεν θα μίλαγα αλλά επειδή είδα ανακρίβεια, δεν ψηφίστηκε αυτό σαν η καλύτερη μοτοσυκλέτα το στρογγυλοφάναρο ψηφίστηκε που είναι πιο παλιό από το δικό σου, τώρα το να το βαφτίζεις συλλεκτικό είναι δικαίωμα σου όπως και να ζητήσεις και 15000000000 $ για αυτό πάλι δικαίωμα σου είναι και δεν μου πέφτει λόγος

fisika k sou pefti logos filemou...otan yparxoune teties anakrives sto forum tha prepi na anaferonte kala ekanes ;)

ioannou_b
29/08/2009, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Opisthogonia
fisika k sou pefti logos filemou...otan yparxoune teties anakrives sto forum tha prepi na anaferonte kala ekanes ;)
Οσον αφορα τις ανακριβειες μου, παρτε την απαντηση: http://www.youtube.com/watch?v=aaeKrqJJqm0 . Ποτε ανακριβειες φιλε μου, ποτε!!:nono: Αν παλι στην αγγελια σας πειραζει ο ορος συλλεκτικο τοτε το βαζω σε " ... ". Τελος παντων αν καποιος ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνησει γιατι αν συνεχισουμε ετσι θα "φαμε" πολλα Megabytes απο τον σερβερ του φορουμ.:beer:

CIRUS
01/09/2009, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannou_b
Οσον αφορα τις ανακριβειες μου, παρτε την απαντηση: http://www.youtube.com/watch?v=aaeKrqJJqm0 . Ποτε ανακριβειες φιλε μου, ποτε!!:nono: Αν παλι στην αγγελια σας πειραζει ο ορος συλλεκτικο τοτε το βαζω σε " ... ". Τελος παντων αν καποιος ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνησει γιατι αν συνεχισουμε ετσι θα "φαμε" πολλα Megabytes απο τον σερβερ του φορουμ.:beer:

ρε φίλε συγνώμη μας δουλεύεις?????? σε 13χρονα μιλάς νομίζεις????

βάλε το μαμημένο το βίντεο που έβαλες σαν απάντηση και δες το και άκου τι λένε

αναφέρονται στο Honda Cub 50 όταν είχε πρωτοβγεί καθώς και ότι πούλησε τρελά κτλ κτλ το δικό σου είναι από τα τελευταία που βγήκαν 90 κυβικά και φυσικά πάρα πολύ καλό μηχανάκι αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που αναφέρεις

ή είσαι άσχετος (δεν νομίζω) ή προσπαθείς να πουλήσεις φύκια για μεταξωτές κορδέλες, έλεος και ήμαρτον ταυτόχρονα

αν είχε ψηφιστεί δηλαδή το Golf του 1981 καλύτερο αυτοκίνητο σημαίνει αυτόματα ότι και ο διάδοχος του το 2003 είναι το ίδιο μοντέλο και ισχύουν τα ίδια και για αυτό άρα και "συλλεκτικο" επειδή έχει το ίδιο όνομα????

και επαναλαμβάνω ότι το μηχανάκι σου είναι πάρα πολύ καλό απλά δεν ανέχομαι να μας κοροϊδεύεις.

ioannou_b
02/09/2009, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
ρε φίλε συγνώμη μας δουλεύεις?????? σε 13χρονα μιλάς νομίζεις????

βάλε το μαμημένο το βίντεο που έβαλες σαν απάντηση και δες το και άκου τι λένε

αναφέρονται στο Honda Cub 50 όταν είχε πρωτοβγεί καθώς και ότι πούλησε τρελά κτλ κτλ το δικό σου είναι από τα τελευταία που βγήκαν 90 κυβικά και φυσικά πάρα πολύ καλό μηχανάκι αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που αναφέρεις

ή είσαι άσχετος (δεν νομίζω) ή προσπαθείς να πουλήσεις φύκια για μεταξωτές κορδέλες, έλεος και ήμαρτον ταυτόχρονα

αν είχε ψηφιστεί δηλαδή το Golf του 1981 καλύτερο αυτοκίνητο σημαίνει αυτόματα ότι και ο διάδοχος του το 2003 είναι το ίδιο μοντέλο και ισχύουν τα ίδια και για αυτό άρα και "συλλεκτικο" επειδή έχει το ίδιο όνομα????

και επαναλαμβάνω ότι το μηχανάκι σου είναι πάρα πολύ καλό απλά δεν ανέχομαι να μας κοροϊδεύεις.
"Μαμημενα", "κοροιδιες", ακουω. Chill out my friend μια απλη αγγελια ειναι. :smokin:

road spirit
03/09/2009, 15:36
η συζήτηση προέρχεται απο αγγελία πώλησης του παπιού, εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=85931) (το λινκ θα παραμείνει ενεργό όσο η αγγελία είναι σε ισχύ).

please ότι έχετε να πείτε για το θέμα πείτε το εδώ, κόσμια και χωρίς χαρακτηρισμούς, και κρατήστε την αγγελία καθαρή (δεν θα την ξανακαθαρίσω, θα φύγει σούμπιτη)