PDA

View Full Version : ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΡΑΝΗ



sea_dweller
04/09/2009, 18:21
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΑΝ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΡΑΝΟΣ ΤΗΣ ARAI... ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ??????

fournas
04/09/2009, 18:39
εχοντας αγορασει το asrtro r της arai το 04' σε small πηρα και το viper gt σε small φετος....αλλα

το πρωτο δοκιμαζοντας το δεν την παλεβα μετα απο 2 λεπτα...με την επιμονη του πωλητη το πηρα small με την διαβεβαιωση οτι αν δεν μου ανοιξει σε 1 βδομαδα μπορω να το επιστρεψω..

ετσι και εγινε,μετα απο μια βδομαδα μετα απο καθε βολτα σχεδον υπεφερα και το πηγα πισω...
ο πωλητης ξανα επεμενε να το κρατησω αλλη μια εβδομαδα και μετα μου το αλλαζει..
τελικα πηρε την "φορμα" του κεφαλιου μου και ειναι απολητα εφαρμοσημο..

ενω το viper δεν με ταλεπωρησε ΚΑΘΟΛΟΥ πλεον ομως δεν ειναι απολητο...δλδ πανω απο 130χλμ περιπου γυριζοντας το κεφαλι ας πουμε 90 μοιρες αισθανομαι ενα "μποσικο" που με το astro δεν το ειχα.

και τα δυο small.......

R43
05/09/2009, 10:28
ενω το viper δεν με ταλεπωρησε ΚΑΘΟΛΟΥ πλεον ομως δεν ειναι απολητο...δλδ πανω απο 130χλμ περιπου γυριζοντας το κεφαλι ας πουμε 90 μοιρες αισθανομαι ενα "μποσικο" που με το astro δεν το ειχα.

και τα δυο small....... [/B][/QUOTE]

έχοντας το ίδιο πρόβλημα με το RX7 άλλαξα τα μάγουλα με XS και διορθώθηκε άμεσα.

:wave2: