PDA

View Full Version : R1 σκεψεις...



suzukimaniac
05/09/2009, 18:01
ΕΝδιαφερομαι για αγορα R1.Μου αρεσει και δελεαζομαι απο την τιμη του 08 αλλα αναρωτιεμαι....με υψος 1,83 θα καταφερω να το οδηγησω?θα μπορω να ευχαριστιεμαι να οδηγω η θα βρισκω προβλημα ειτε με τον αερα, ειτε με μουδιασματα, πιασιμο μεσης(εχουμε ενα θεμα εκει), την θεση οδηγησης....?προερχομαι απο ον-οφ μηχανη και μου φαινεται θα ειμαι σαν ενας γιγαντας πανω σε ενα monkey....Αν υπαρχουν αναλογες προσωπικες εμπειριες, θα βοηθουσαν...

GIXXERAKIAS
05/09/2009, 18:52
Με υψος 1.83 εισαι πααααρα πολυ καλα...τι να πει και ο Argi απο το power bikes που μας περναει 1 κεφαλι και τους δυο (στο ιδιο υψος ειμαστε) εγω εχω κουμπωσει πολυ καλα στο Gsxr 1000 παντως.:wave2: :beer:

devil's animal
05/09/2009, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
ΕΝδιαφερομαι για αγορα R1.Μου αρεσει και δελεαζομαι απο την τιμη του 08 αλλα αναρωτιεμαι....με υψος 1,83 θα καταφερω να το οδηγησω?θα μπορω να ευχαριστιεμαι να οδηγω η θα βρισκω προβλημα ειτε με τον αερα, ειτε με μουδιασματα, πιασιμο μεσης(εχουμε ενα θεμα εκει), την θεση οδηγησης....?προερχομαι απο ον-οφ μηχανη και μου φαινεται θα ειμαι σαν ενας γιγαντας πανω σε ενα monkey....Αν υπαρχουν αναλογες προσωπικες εμπειριες, θα βοηθουσαν...


ρωτα τον Δαλλα απο το e-bike. ειναι πιο ψηλος απο εσενα...

εγω παντως που τον ειδα Σερρες σε track day με το νεο R1 μια χαρα που φαινεται πως τα καταφερνε...
:wave2:

gixxerpap
05/09/2009, 20:30
το μοναδικό ss που μπορεί να σε φιλοξενήσει κάπως άνετα είναι το gsxr .... με το R1 έχω την εντύπωση ότι θα είσαι πολύ εκτεθειμένος ...

orla13
22/09/2009, 13:12
εγω ειμαι 1,88 κοντα και εχω R1 07 και εχω βολευτει.καντο μια βολτα πρωτα και θα δεις.εγω εκανα βολτα το ρ1 και το gsxr και ειδα οτι στο R1 καθομουν καλητερα