PDA

View Full Version : Ταξίδι στην Ευρώπη



fazertha
07/09/2009, 22:36
Πριν από 3 εβδομάδες, επέστρεψα από το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό. Νότια Γαλλία και Ιταλία. Παρέα με τη καλή μου (TDM 900) και τη κοπέλα μου. Πραγματικά ήταν φοβερή εμπειρία και μου άνοιξε για τα καλά η όρεξη. Από τώρα ξεκινάω οικονομία για του χρόνου (μιας και πλούσιοι δεν είμαστε) και θα ήθελα ιδέες για προορισμούς για το επόμενο καλοκαίρι. Φυσικά όποιος γουστάρει να έρθει παρέα ευπρόσδεκτος. Αρκετά νωρίς θα μου πείτε. Το ξέρω, αλλά υπάρχει τίποτα πιο ωραίο από το να ονειρεύεσαι;

FZMAN
08/09/2009, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazertha
Πριν από 3 εβδομάδες, επέστρεψα από το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό. Νότια Γαλλία και Ιταλία. Παρέα με τη καλή μου (TDM 900) και τη κοπέλα μου. Πραγματικά ήταν φοβερή εμπειρία και μου άνοιξε για τα καλά η όρεξη. Από τώρα ξεκινάω οικονομία για του χρόνου (μιας και πλούσιοι δεν είμαστε) και θα ήθελα ιδέες για προορισμούς για το επόμενο καλοκαίρι. Φυσικά όποιος γουστάρει να έρθει παρέα ευπρόσδεκτος. Αρκετά νωρίς θα μου πείτε. Το ξέρω, αλλά υπάρχει τίποτα πιο ωραίο από το να ονειρεύεσαι;

:a013: :beer:

Cpt. Haddock
08/09/2009, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazertha
Πριν από 3 εβδομάδες, επέστρεψα από το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό. Νότια Γαλλία και Ιταλία. Παρέα με τη καλή μου (TDM 900) και τη κοπέλα μου. Πραγματικά ήταν φοβερή εμπειρία και μου άνοιξε για τα καλά η όρεξη. Από τώρα ξεκινάω οικονομία για του χρόνου (μιας και πλούσιοι δεν είμαστε) και θα ήθελα ιδέες για προορισμούς για το επόμενο καλοκαίρι. Φυσικά όποιος γουστάρει να έρθει παρέα ευπρόσδεκτος. Αρκετά νωρίς θα μου πείτε. Το ξέρω, αλλά υπάρχει τίποτα πιο ωραίο από το να ονειρεύεσαι;

Αλπεις, Αυστρία-Ελβετία-Ιταλία. Ολα τα λεφτά! :beer: :beer: :beer:

tai
08/09/2009, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αλπεις, Αυστρία-Ελβετία-Ιταλία. Ολα τα λεφτά! :beer: :beer: :beer:
άρτι αφιχθείς εγκρίνω και επαυξάνω:beer: :beer:

road spirit
09/09/2009, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αλπεις, Αυστρία-Ελβετία-Ιταλία. Ολα τα λεφτά! :beer: :beer: :beer:

όχι πια ! :D


τα μισά λεφτά.... τα άλλα μισά στα Πυρηναία :smokin: