PDA

View Full Version : απορια για ninja 250---



cachilleas
08/09/2009, 03:36
γεια χαρα παιδια....
ενδιαφερομαι για το Ninjaki 250...μιας και κυκλοφορει καιρο στο δρομο και εχει "δοκιμαστει" τι λετε πλεον??? ειμαι στο ξεκινημα μου, γιαυτο και κοιταζω κατι τετοιο καθως ακουσα οτι θεωρειται καλο σχολειο... το θεμα μου ειναι με τις στροφες μηπως εχω προβλημα λογω μικρου κοψιματος τιμονιου(?) οπως επισης και για το αν ειναι πολυυυ σκιφτη με αποτελεσμα να κουραζει καρπους και μεση... αυτααααα
α και μια ακομα απορια που ισως ειναι αστεια... αλλο ninja 250 και αλλο ninja 250R??? υπαρχει κατι επιπλεον η μιλαμε για το ιδιο μηχανακι??
:alien:

Λευκάδιος
08/09/2009, 05:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από cachilleas
αλλο ninja 250 και αλλο ninja 250R??? υπαρχει κατι επιπλεον η μιλαμε για το ιδιο μηχανακι??
:alien: το ιδιο ειναι.συζητηση για το νιντζακι(μετα τις 15-16 σελιδες οι πρωτες εντυπωσεις) http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=46913

harry_fyt
08/09/2009, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από cachilleas
γεια χαρα παιδια....
ενδιαφερομαι για το Ninjaki 250...μιας και κυκλοφορει καιρο στο δρομο και εχει "δοκιμαστει" τι λετε πλεον??? ειμαι στο ξεκινημα μου, γιαυτο και κοιταζω κατι τετοιο καθως ακουσα οτι θεωρειται καλο σχολειο... το θεμα μου ειναι με τις στροφες μηπως εχω προβλημα λογω μικρου κοψιματος τιμονιου(?) οπως επισης και για το αν ειναι πολυυυ σκιφτη με αποτελεσμα να κουραζει καρπους και μεση... αυτααααα
α και μια ακομα απορια που ισως ειναι αστεια... αλλο ninja 250 και αλλο ninja 250R??? υπαρχει κατι επιπλεον η μιλαμε για το ιδιο μηχανακι??
:alien:

Να σε διαφωτισω ως κατοχος.

Το κοψιμο του τιμονιου ειναι νορμαλ για ss μηχανες που σημαινει αν εχει συνηθισει απο σκουτερ ή παπι θα σε κουρασει σε επιτοπου αναστροφες, οχι ομως και μεσα στην κινηση.
Η θεση οδηγησης καθε αλλο παρα σκυφτη ειναι. Ειναι πολυ βολική.
Το μονο που θα σε κουρασει ειναι ενας συνεπιβατης μεσα στην πολη!
Αυτια! :wave2:

cachilleas
09/09/2009, 11:17
ωραια! ευχαριστω φιλε μου! θα παω να το τεσταρω και λογικα θα προχωρησω στην αγοτα του...
να σαι καλα!!!!!!!!!!