PDA

View Full Version : Λουρί Κράνους



Nature
11/09/2009, 14:52
Ειχα δεμένο το κράνος μου HJC κάτω από τη σέλα και προσπάθησαν με αναπτήρα να το κάψουν / κόψουν για να το κλέψουν. Πρόλαβαν και έκαψαν το μίσο σε πλάτος, στο σημείο κάτω από το σαγόνι.

Ξέρει κανείς πως επισκευάζεται και απο ποιόν ή αν αντικαθίσταται ?

SVX
11/09/2009, 14:56
apo kei που ταγορασες .....παραγγελια

McTalas
11/09/2009, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nature
Ειχα δεμένο το κράνος μου HJC κάτω από τη σέλα και προσπάθησαν με αναπτήρα να το κάψουν / κόψουν για να το κλέψουν. Πρόλαβαν και έκαψαν το μίσο σε πλάτος, στο σημείο κάτω από το σαγόνι.

Ξέρει κανείς πως επισκευάζεται και απο ποιόν ή αν αντικαθίσταται ?
η colori που ειναι ο εισαγωγεας.

kyko
11/09/2009, 15:07
επειδη πριν κανα χρονο περιπου ειχα ενα μικροπροβληματακι με το λουρι απο hjc μου να σε ενημερωσω οτι: σε καλυπτει η colori ΑΛΛΑ θα πρεπει να τους στειλεις το κρανος ή να τους το πας στα κεντρικα,να το στειλουν αυτοι στη γαλλια (στα κεντρικα της hjc),να το αλλαξουν κ να το ξαναστειλουν πισω ελλαδα....δεν ξερω ποσο χρονο κραταει σαν διαδικασια (δεν το εκανα) αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι προθυμοποιηθηκαν στα κεντρικα της colori να με εξυπηρετησουν (αφου βεβαια τους ειχα κραξει σε διπλανο forum κ βρεθηκε μεσα απο κει συνforumιτης που ειναι ιδιοκτητης παραρτηματος colori σε επαρχιακη πολη)...τα εξοδα ολα μου ειχαν πει θα ηταν δικα τους (μιας κ ηταν 1 μηνος τοτε το κρανος κ το προβλημα καθαρα αστοχια υλικου στο λουρακι)...παρ'ολα αυτα δεν ηθελα να μπω στη διαδικασια να το στειλω κ να περιμενω καποιες 7αδες