PDA

View Full Version : Χωμάτινη πρόσκληση για Ανατολική Ροδόπη...



stavrouliasp
12/09/2009, 20:13
Το επόμενο ΣΚ 19 και 20 Σεπτεμβρίου σκεφτόμαστε (το κλιμάκιο της Καβάλας) να ακολουθήσουμε την εξής διαδρομή :

1η ημέρα (από τις 15.00 και μετά) : Δράμα - Καράντερε - Φυλάκιο Τσάκαλου - διανυκτέρευση στις εγκαταστάσεις του δασαρχείου.
2η ημέρα : Δασαρχείο - Μικρομηλιά - (παράλληλα με το Νέστο) - Παρανέστι - Δράμα

Έξοδα, μόνο οι βεζίνες και τα κρέατα που θα ψήσουμε επάνω.

Παρέα όσο μεγαλύτερη, τόσο το καλύτερο. Απλά θα πρέπει να ξέρω μέχρι την Τετάρτη για να κανονίσω με δασαρχείο. :wave2:

MikeG
12/09/2009, 20:15
Αυτά είναι.

Μου πέφτεις μακριά, από Κρήτη βλέπεις, αλλιώς καραμέσα!


Καλά να περάσετε!


:beer: :beer: :wave2:

fantacid
12/09/2009, 23:58
ωραια επιλογη!

μη ξεχασετε να "πειτε ενα γεια" στον λειβαδιτη!

:beer: :beer:

Vstrommer71
13/09/2009, 10:03
...A,και να παρετε απο τον Καππαδοκα μια μεριδα κεφτεδες με μακαροναδα και να πατε του ΘωμαΚατεμ γιατι απο τοτε που τον εβαλε στην (μ)πριζα ο Ντολμαν,κοιμαται και ονειρευεται κεφτεδες στον υπνο του:rotflmao:
Θα εχει και ωραια δροσΑ εκει πανω:look:

dimokritos
13/09/2009, 10:28
αααχχ... με τι μηχανάκι... :sad: :sad:

stavrouliasp
13/09/2009, 11:31
Άντε Γιάννη έλα. Ξέρω οτι για εσένα το Πάτρα - Καράντερε δεν είναι και τίποτα σπουδαίο...;)

stavrouliasp
13/09/2009, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
αααχχ... με τι μηχανάκι... :sad: :sad:

Πάρε του Νίκου, γιατί δεν τον βλέπω να έρχεται...(έτσι κιαλιώς το πας καλύτερα από αυτόν..)

stavrouliasp
13/09/2009, 11:35
Ευχαριστώ Μιχάλη. Για όσους δεν μπορέσουν θα έχει φωτογραφίες μετά...:)

Vstrommer71
13/09/2009, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Άντε Γιάννη έλα. Ξέρω οτι για εσένα το Πάτρα - Καράντερε δεν είναι και τίποτα σπουδαίο...;)
Για σκεψου και την τρομαρα των συνοριοφυλακων με το τζιπακι οταν ειδαν στις 3 τα ξημερωματα ενα ΚΤΜ να βολταρει στο δασος στην Ελατια:smokin:


(Για τις προσεχεις ημερες ειμαι αραγμενος στα Επινιανα και ΔΕΝ το κουναω με τιποτα:lol: )

dimokritos
13/09/2009, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Πάρε του Νίκου, γιατί δεν τον βλέπω να έρχεται...(έτσι κιαλιώς το πας καλύτερα από αυτόν..)

αυτό δεν κάνει να το δεί ο Νίκος :eyepop: :eyepop:

delete post - delete post :rotflmao: :rotflmao:

δεν θα μπορεί να αναπνεύσει.. τον έκανα και τούρμπο πάλι χθες.. :lol: :lol:

NickolasV
13/09/2009, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Πάρε του Νίκου, γιατί δεν τον βλέπω να έρχεται...(έτσι κιαλιώς το πας καλύτερα από αυτόν..)

κρύβε λόγια μικρέ... ο Νίκος παρακολουθεί και μπορεί να απαντήσει ανά πάσα στιγμή με φωτογραφίες σου!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑ (...Σατανικό γέλιο...) :evil:

εδιτ:
τώρα που το ξανασκέφτομαι θα το δώσω το tenere στον Dimokrito,,, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑ (...δις Σατανικό γέλιο...) :evil:

pakosgemistos
13/09/2009, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Το επόμενο ΣΚ 19 και 20 Σεπτεμβρίου σκεφτόμαστε (το κλιμάκιο της Καβάλας) να ακολουθήσουμε την εξής διαδρομή :

1η ημέρα (από τις 15.00 και μετά) : Δράμα - Καράντερε - Φυλάκιο Τσάκαλου - διανυκτέρευση στις εγκαταστάσεις του δασαρχείου.
2η ημέρα : Δασαρχείο - Μικρομηλιά - (παράλληλα με το Νέστο) - Παρανέστι - Δράμα

Έξοδα, μόνο οι βεζίνες και τα κρέατα που θα ψήσουμε επάνω.

Παρέα όσο μεγαλύτερη, τόσο το καλύτερο. Απλά θα πρέπει να ξέρω μέχρι την Τετάρτη για να κανονίσω με δασαρχείο. :wave2:

πολύ καλή περιπτωση και για 1-2 μηχανές απο Λήμνο να ερχόμασταν αλλα το συγκεκριμένο ΣΚ αδύνατο,σε επομενη εξορμησή σας εχετε μας υπόψιν!θα παρακολουθω και γώ!πόσο χωμάτινη θα είναι ομως η διαδρομή?δεν εχω πάει ποτε προς εκει!για V-STROM κάνει?Transalp ειναι η αλλη(δε ρωτώ,μάλλον κανει!)
να περασετε καλα!θα δούμε πόσο απ΄τις φωτό!

stavrouliasp
13/09/2009, 21:37
Αυτά τα μέρη είναι τόπος προσκυνήματος για όλους τους Έλληνες χωμάτινους...

Και βέβαια πάει το V-Strom! Και για να στο αποδείξω, ορίστε και μια παλαιότερη φωτογραφία από το φυλάκιο του Τσάκαλου στο Καράντερε...


173618

fantacid
13/09/2009, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Αυτά τα μέρη είναι τόπος προσκυνήματος για όλους τους Έλληνες χωμάτινους...

Και βέβαια πάει το V-Strom! Και για να στο αποδείξω, ορίστε και μια παλαιότερη φωτογραφία από το φυλάκιο του Τσάκαλου στο Καράντερε...

μονο μη βρεξει.....γιατι δικαβαλος με ντακερ ειναι κομματακι ....πακετο!!!

:D