PDA

View Full Version : αξιοπιστη μπαταρια



aakkuan
14/09/2009, 20:56
ρε σεις εγω ηξερα μεχρι τωρα οτι οι καλυτερες στην αγορα ειναι αυτες της yuasa. 70 ευρω εδινες και επαιρνες αξιοπιστια. τωρα ειδα οτι πλεον και αυτες ειναι made in china και σε διπλανο φορουμ εχω διαβασει αποψεις "τι να πληρωνεις τωρα μονο το ονομα, παρε μια των 35 40 ευρω ετσι και αλλιως ολες κινεζικες ειναι πλεον, δεν ξερεις ποτε θα σου σκασουν αλλα τουλαχιστον με τα λεφτα που γλιτωνεις παιρνεις δευτερη".

και ρωταω εγω τωρα αν εγω θελω απλα μπαταρια που να ξερω ποτε θα μου σκασει :smilea: δεν εχω επιλογες? :confused:

Anty12
15/09/2009, 12:34
΄Εχεις ....Bosch

Kazolinos
15/09/2009, 12:37
Σωστος....

απο τις λιγες πλεον καλες!!!

banditgr
17/09/2009, 15:29
an fovase mhn sou skasei..tote to provlhma sou tha einai ston anorthoth para sthn mpataria...An h mptataria einai mapa apla tha ekfortizete syntoma kai den tha exei reyma gia na mizareis dynata.Pantos oi YUASA einai ontws oi kalyteres...kai nomizw oti akoma einai japan,prin kana 2 mhno phra thn dikia mou (120e...h akrivh shra) kai eimai mpompa,me tis fthniares eixa thema.

killbill
17/09/2009, 15:41
Υπάρχουν Yuasa με διαφορετικές χώρες προέλευσης στην αγορά και με διαφορετική τιμή.
Εγώ παίρνω πάντα Yuasa που απο κάτω γράφει Japan και όχι Malaysia, τόσα χρόνια κανένα πρόβλημα.