PDA

View Full Version : Αγώνας ταχύτητας σε καταδίωξη μηχανόβιων από αστυνομικούς



Σελίδες : [1] 2

SVX
15/09/2009, 08:05
Αγώνας ταχύτητας σε καταδίωξη μηχανόβιων από αστυνομικούς

Τρίτη, 15 Σεπτεμβρίου 2009, 08:49

Μια τρελή καταδίωξη ανάμεσα σε αστυνομικούς και τέσσερις μηχανόβιους που ξεκίνησε από την γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου και σταμάτησε στην πλατεία Πιά της Ναυπάκτου έκανε όσους έζησαν τις σκηνές δράσης από κοντά να νομίζουν ότι βλέπουν ταινία του Χόλυγουντ.

Συγκεκριμένα, το πρωί του Σάββατου , τέσσερεις μηχανές μεγάλου κυβισμού διέσχισαν τη γέφυρα και πέρασαν με ιλιγγιώδη ταχύτητα από το σταθμό των διοδίων χωρίς να πληρώσουν.

Αμέσως, οι υπεύθυνοι της γέφυρας ειδοποίησαν την αστυνομία και περιπολικό που βρισκόταν κοντά στα διόδια άρχισε να καταδιώκει τις μηχανές. Οι αναβάτες παρά τις ειδοποιήσεις των τροχονόμων δεν έκοψαν ταχύτητα.
Κάνοντας επικίνδυνους ελιγμούς ανάμεσα από αυτοκίνητα που διέσχιζαν την εθνική οδό Αντιρρίου-Ναυπάκτου και με μεγάλη ταχύτητα, οι τέσσερεις αναβάτες κατευθύνονταν προς τη πόλη της Ναυπάκτου.

Οι δύο τροχονόμοι είχαν ωστόσο προλάβει να ενημερώσουν το κέντρο και στήθηκε νέα μπλόκο από την τροχαία και άνδρες της ασφάλειας στο λιμάνι της Ναυπάκτου.
Οι τέσσερεις αναβάτες κατάφεραν όμως να περάσουν... και από εκεί με μεγάλη ταχύτητα, κόβοντας την ανάσα σε οδηγούς και πεζούς και κατευθύνθηκαν προς Ιτέα με τα περιπολικά της αστυνομίας να τους ακολουθούν κατά πόδας.

Τελικά ένα τζιπ της αστυνομίας κατάφερε να κόψει την πορεία της μιας μηχανής και να ακινητοποιήσει τον αναβάτη στην πλατεία Πιά. Στο σημείο έσπευσαν και άλλοι αστυνομικοί οι οποίοι και συνέλαβαν τον νεαρό αναβάτη, κάτοικο Αιγίου, ο οποίος και προέβαλλε αντίσταση ενώ κατά την συμπλοκή του με τους αστυνομικούς προξένησε φθορές σε ένα όχημα της τροχαίας.

Συνοδεία περιπολικών ο άνδρας μεταφέρθηκε στο τμήμα τροχαίας Ναυπάκτου και ακολουθήθηκε η αυτόφωρος διαδικασία με την δικογραφία να περιλαμβάνει σωρεία παραβάσεων. Ο συλληφθείς παραπέμφθηκε σήμερα στον εισαγγελέα Μεσολογγίου, προκειμένου να του απαγγελθούν κατηγορίες. Οι άλλοι τρεις ακόμη καταζητούνται με την αστυνομία να δηλώνει πως είναι θέμα χρόνου η σύλληψή τους, αφού υπάρχουν αρκετά στοιχεία.

Όπως έγινε γνωστό η ομάδα αποτελείται από τέσσερα άτομα, δύο κατοίκους Αιγίου και δύο Πατρινούς, εδώ και αρκετό καιρό περνούν από τη γέφυρα χωρίς να πληρώσουν, ενώ στις μηχανές τους δεν διαθέτουν πινακίδες.
Πηγή: lepanto-rtv

costas81
15/09/2009, 08:14
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4

Kazolinos
15/09/2009, 08:15
Αρα για να γλυτωσουν τα 2 ευρω,
θα χασουν μηχανη, διπλωμα, θα πληρωσουν κανα 1000αρικο προστιμα
και κανα 1000αρικο δικηγορο κλπ....


Γ@μω τις παρεες....εχουμε τηλεφωνα να κανονισω βολτα;

:lol:

makis206
15/09/2009, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kazolinos
Γ@μω τις παρεες....εχουμε τηλεφωνα να κανονισω βολτα;:lol:

Τον έναν πάντως θα τον βρεις στο "100" :lol: :rotflmao:

Kazolinos
15/09/2009, 08:24
Η στο 1056......



......



το χαμογελο του παιδιου.....

:lol:

SVX
15/09/2009, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

makis206
15/09/2009, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4

Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
http://www.lepanto-rtv.gr/news_Full.asp?articleID=540

:rolleyes: :rolleyes:

κι εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=87305) :bigcry:

Kazolinos
15/09/2009, 08:29
Ρε Μακη

τι μλκσ εισαι!!!!!

:bigcry: :lol:

makis206
15/09/2009, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kazolinos
Ρε Μακη
τι μλκσ εισαι!!!!!
:bigcry: :lol:

Πολυτελείας :a25: :lol:

Kazolinos
15/09/2009, 08:34
Μακη


οπως ελεγε και ο τεως-θεοσχορεστον τον παραχωμενο- αρχιεπισκοπος Χριστοδουλος....

"ΣΕ ΠΑΩ!!!!!!!"


:a10:

golis
15/09/2009, 08:38
Χαχαχαχ,δεν τον χάλασε καθόλου,μα καθόλου όμως τον γκοστραιντερ απο κάτω απο το αυλάκι...
Τα μαγκάκια δεν ήθελαν να πληρώσουν διόδια που ;
Στην γέφυρα κόσμημα για να τους μείνουν τα 2 € ώστε να πληρώσουν τον καφέ στο Γαλαξίδι.

Δεν πειράζει, τώρα που θα τους βγεί ξύδι ο καφές στο Γαλαξίδι θα τον θυμούνται για πάντα...

Η τρελοπαρέα αν δεν υπήρχε η γέφυρα,θα έμπαιναν τζάμπα και στο Ferry ;

Λίζαααα έλα Μπανάνααααααα :a2:

makis206
15/09/2009, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kazolinos
"ΣΕ ΠΑΩ!!!!!!!"
:eyepop:

Κόντραααα!! :eek: :a48: :a2::a53: :a54: :lol:


να'σαι καλά φίλε :beer:

Kazolinos
15/09/2009, 08:52
Τιποτις μακη 'μ.....
αυτο το "Λίζαααα έλα Μπανάνααααααα " μ'αρεσε!!!

χαχαχ

jimmis5
15/09/2009, 09:09
:eyepop: :eyepop: :eyepop: Μπραβο τα παιδια...Θα ειδαν καμια cult ταινια και πηγαν να το παιξουν Σταθης Ψαλτης στα Τσακαλια(ατακα κλεμενη απο τοπικη διαφημιση).Θα ψαξω στον οδδυ να δουμε ποτε θα βγουν τα εργαλεια σε πλειστηριασμο:rotflmao: :rotflmao:

p@nos
15/09/2009, 09:25
τι μηχανακια ηταν???

μπας και ηταν κανα γυμνο fazer kai kana R1?

:evil: :evil: :evil:

golis
15/09/2009, 11:27
Αφού το λέει ξεκάθαρα : "με μεγάλη ταχύτητα".
Μάλλον για τπτ βεστρόμ,ΧΧ, ίσως και καμιά μπούζα σε ρόλο σκούπας τα κόβω να ήταν.

zephyr1
15/09/2009, 12:17
Παραξενο.:confused:

Μια μερσεντα το κανει καθε πρωι Ραφηνα-κεντρο με συνοδεια απο μοτοσυκλετιστες, παραβιαζοντας κοκκινα ,περνανε τζαμπα τα διοδια,δεν πεφτουν κατω απο 200χλμ. και ολα μελι γαλα.

Μαλλον η διαφορα ειναι οτι τον εχει ψηφισει ο ελληνικος λαος για να ειναι νομιμος καγκουρας.

Οταν θες τους μπατσους δεν υπαρχουν πουθενα,στης μαλ@κιες ομως παντα ειναι εκει.:a31:

Πιασατε τους κλεφτες ωρε ,Μπραβο.:a46:

aakkuan
15/09/2009, 12:32
ταξις και ασφαλεια!

ετσι για να μαθουν οι κυριοι τζαμπατζηδες οτι αυτοι ειναι η πληγη της κοινωνιας, αυτοι που πηγαν να γλιτωσουν τα 2 ευρω και οχι αυτος που εφτιαξε την γεφυρα και πηρε τετοια μιζα που θα τρωνε και τα δισεγγονα του.

οχι μονο μπλοκα, και ελικοπτερο επρεπε να επιστρατευσουν για να τους πιασουν. και οι αλλοι τους ξεφυγαν? γρηγορα να τους επικυρηξουμε! δεν μπορει τετοια καθαρματα να κυκλοφορουν ελευθερα!

Kazolinos
15/09/2009, 12:39
Νταξι ρε φιλαρακι.....

δεν ειναι τα 2 ευρω....ειναι το καφριλικι να τρακαρουν πανω σε κανα πεζο, ασχετο και να χτυπησουν κανενα...

τα 2 ευρω...χαρισμα....

λιγη κοινη λογικη....
:uplate:

devil's animal
15/09/2009, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από aakkuan
ταξις και ασφαλεια!

ετσι για να μαθουν οι κυριοι τζαμπατζηδες οτι αυτοι ειναι η πληγη της κοινωνιας, αυτοι που πηγαν να γλιτωσουν τα 2 ευρω και οχι αυτος που εφτιαξε την γεφυρα και πηρε τετοια μιζα που θα τρωνε και τα δισεγγονα του.

οχι μονο μπλοκα, και ελικοπτερο επρεπε να επιστρατευσουν για να τους πιασουν. και οι αλλοι τους ξεφυγαν? γρηγορα να τους επικυρηξουμε! δεν μπορει τετοια καθαρματα να κυκλοφορουν ελευθερα!


+636:rolleyes:

menelaos46
15/09/2009, 13:50
Καλα κι αυτος ο κουλος πως τον πιασαν με το γρηγορο που ειχε????
Εδω τους φευγουν τα παπακια...

Αλλα το παιχνιδι ετσι ειναι θες να κανεις τη μαγκια σου και να φυγεις, μετα πρεπει να υπολογισεις και τις συνεπειες...

laryfz1
15/09/2009, 14:10
μαλακια που δεν σταματησαν,τι θα τουσ κανανε θα τους περνανε τα στοιχεια και η εταιρεια γεφυρα θα τους τα επερνε αλλιως.τωρα εχουν να πληρωσουν πολλα!

Ζεύκας
15/09/2009, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Παραξενο.:confused:

Μια μερσεντα το κανει καθε πρωι Ραφηνα-κεντρο με συνοδεια απο μοτοσυκλετιστες, παραβιαζοντας κοκκινα ,περνανε τζαμπα τα διοδια,δεν πεφτουν κατω απο 200χλμ. και ολα μελι γαλα.

Μαλλον η διαφορα ειναι οτι τον εχει ψηφισει ο ελληνικος λαος για να ειναι νομιμος καγκουρας.

Οταν θες τους μπατσους δεν υπαρχουν πουθενα,στης μαλ@κιες ομως παντα ειναι εκει.:a31:

Πιασατε τους κλεφτες ωρε ,Μπραβο.:a46:

ε εντάξει ρε πρωθυπουργός είναι.

Γενικά δεν τα πάω καλά με την πολιτική εξουσία αλλά όπως και να το κάνεις πρέπει να
υπάρχει ένα σχέδιο ασφαλείας για την μεταφορά του εκάστοτε πρωθυπουργού.

δλδ φαντάζεσαι να έμπλεκε σε κίνηση η να σταμάταγε στα φανάρια πόσο ευάλωτος θα ήταν σαν στόχος?

όχι μόνο για επαγγελματίες τρομοκράτες αλλά και για τον κάθε βαρεμένο...

alximistis
15/09/2009, 15:59
1). Για όσους δεν το γνωρίζουν ή κάνουν πως δεν το γνωρίζουν υπάρχει ολόκληρο πρωτόκολο για το πως μεταφέρεται-συνοδεύεται ένας πρωθυπουργός. Δεν τους καβλώνει πρωινιάτικα σε 5 αστυνομικούς να κλέισουν έναν δρόμο μην ακούω βλακείες. Είναι θέμα ασφάλειας! Κα όχι αυτό δεν γίνεται στην χώρα μας μόνο για να προλάβω σχόλια αλλά παντού. Και μάλιστα χειρότερα. Αγγλία Ολλανδία ΗΠΑ ούτε καν θα πλησίαζε κάποιος τον δρόμο που θα πέρναγε. Κι όχι μόνο για λόγους ασφάλειας. Φαντάζεστε να πηγαίνει ο κάθε πικραμένος στον οποιονδήποτε πρωθυπουργό και να του λέει τον πόνο του σε φανάρια μποτιλιαρίσματα επισκέψεις κλπ κλπ;;;

Κι όσο γι αυτούς που πήραν μίζες κλπ κλπ για τη γέφυρα οοκ έφαγαν ρε παιδιά που λέει κι ο Κωνσταντάρας. Έφαγαν σύμφωνοι. Η γέφυρα όμωςέγινε και την χαιρόμαστε. Κι εκτός αυτού για να μην λέμε και μπούρδες... ΑΝ πεταγόταν ένα παιδάκι ή μια γιαγιά στο άσχετο τι θα λέγαμε τώρα; Ή όπως πήγαιναν μαλιά ΑΝ ήταν μπροστά ένα ζευγαράκι με τη μηχανή τους και πήγαιναν σιγά και γινόταν το έλα να δεις τι θα λέγαμε πάλι;;; Λίγη λογική κάποτε σε αυτόν τον τόπο δεν βλάπτει

aakkuan
15/09/2009, 16:32
ναι βρε alximisti γι αυτο λεμε οτι κανανε μαλακια οι μπατσοι που τους κυνηγησανε. γιατι τον λογο που τους κυνηγησανε. για τον ιδιο λογο που ακομα και τραπεζα να κλεψεις ( και οχι δυο ευρω) αν τρεχεις μεσα στον κοσμο, θα ναι ηλιθιος ο μπατσος αμα πυροβολησει.

και στην τελικη αμα αυτοι τρεχανε απο μονοι τους γενικα (πραμα που δεν αναφερεται στο αρθρο) , ε με τους να τους κυνηγανε τους δωσανε και εξτρα αφορμη για να τρεξουν!!

και μην ξεχναμε οτι πολλοι εδω μεσα και δεν πληρωνουν διοδια, και υπερηφανευονται γι αυτο (και καλα κανουν κατα τη γνωμη μου, αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)

και η γεφυρα ριου- αντιριου δεν ηταν αυτη που ειχε αρπαξει φωτια απο κεραυνο?

devil's animal
15/09/2009, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

ΑΝ πεταγόταν ένα παιδάκι ή μια γιαγιά στο άσχετο τι θα λέγαμε τώρα; Ή όπως πήγαιναν μαλιά ΑΝ ήταν μπροστά ένα ζευγαράκι με τη μηχανή τους και πήγαιναν σιγά και γινόταν το έλα να δεις τι θα λέγαμε πάλι;;; Λίγη λογική κάποτε σε αυτόν τον τόπο δεν βλάπτει



επειδη πολυ ΑΝ εχει πεσει...
επειδη οι μηχανες εχουν καλυτερη ευελιξια απο τα αμαξια (περιπολικα) και εκει που τους κυνηγουσαν προκαλουσαν οι ιδιοι οι μπατσοι ενα ατυχημα..τι θα λεγαμε??

οτι για 2 ευρω τα εκαναν π0υτανα για να δειξουν το καμποϊλικι τους...ή κυνηγουσαν τους δολοφονους και πανω στο καθηκον αφανισαν μια αλλη οικογενεια με αμαξι κλπ...

οι υποθεσεις φιλε Στελακη δεν βγαζουν πουθενα.
αν γινοταν αυτο, αν γινοταν το αλλο, αν ειχαν φτερα και πετουσαν και παει λεγοντας.

πολυ τρεχουν χωρις αιτια και το ξερεις. ετσι για να γουσταρουν. οι μπατσοι τους εδωσαν ΚΑΙ αιτια. γιατι? γιατι ηθελαν να το παιξουν σεριφηδες και να πιασουν τον genaral lee με τους dukes.


γενικα με τις μηχανες δεν εχουν μελλον οι καταδιωξεις και αυτο το ξερουν. αν ειναι βεβαια να σκοτωσεις τους μοτοσυκλετιστες (γιατι και αυτον που επιασαν μπορει να του εκλεισαν δολοφονικα τον δρομο) τοτε ενταξει.

ας αφησουμε λοιπον τα ΑΝ....
οτι εγινε εγινε..
και τι εγινε δλδ?

τι θα του πουν?
δεν πληρωσε διοδια? προστιμο...(δεν ξερω ποσο ειναι)
επικινδυνη οδηγηση και εντυπωσιασμος...(700?)
εθετε σε κινδυνο τους αλλους χρηστες της οδου (100?)
υπερβολικη ταχυτητα (αν και δεν μπορουν αν το αποδειξουν) (350?)
δεν σταματησε σε σημα τους κλπ..

θα φαει με λιγα λογια ενα 1500αρι ,μια κρατηση διπλωματος, αδειας και πινακιδας και αυτο ηταν.

τι αλλο να του κανουν? να τον βαλουν φυλακη? επειδη ετρεχε και περασε χωρις να πληρωσει τα διοδια? δεν νομιζω...

ermiss
15/09/2009, 18:10
Οι μπάτσοι θα τα ξύνανε Σαββατιάτικα και βρήκαν παιχνίδι να ασχοληθούν....

Θα τους έχωσαν και κανά κωλοδάχτυλο τα wild boys και όλη η μαλακία μεταφράστηκε σε είδηση για να μην αποφεύγουμε την πληρωμή των διοδίων...

Άκου 2 περιπολικά και ένα τζιπάκι επειδή δεν πλήρωσαν διόδια... ότι νάναι είμαστε...


Να δείτε που θα τους έβαλαν και χέρι στα μπατσάκια γιατί τώρα πρέπει να γράψουν αναφορά και να είναι standby όποτε δεν πληρώνει κάποιος διόδια...

CIRUS
15/09/2009, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

τι αλλο να του κανουν? να τον βαλουν φυλακη? επειδη ετρεχε και περασε χωρις να πληρωσει τα διοδια? δεν νομιζω...

δεν ξέρω τι θα του κάνουν αλλά νομίζω ότι είναι και άλλα που δεν υπολόγισες, όπως αντίσταση κατα τη αρχής καθότι τους ειδοποίησαν να σταματήσουν και να κάνουν στην άκρη και δεν το έπραξαν κτλ, οπότε δεν νομίζω ότι θα την γλιτώσει με 1500 ευρουλάκια, δεν είμαι βέβαια και ειδικός ούτε ξέρω τι γίνετε σε τέτοιες περιπτώσεις, καλύτερα να γράψει κάποιος που ξέρει απλά δεν νομίζω ότι την γλιτώνει μόνο με αυτά που έγραψες, νομίζω είναι και άλλα........

perastikos
15/09/2009, 19:56
Δείτε εδώ και δύο photos από το περιστατικό... Τα παιδιά του site έχουν τα γραφεία τους απέναντι από εκεί που έγινε...

http://www.nafpaktia.com/localnews/2614/agria-katadioksi-sti-naypakto

Α, και η γέφυρα είναι 1,80 και όχι 2,00. Επίσης αν βγάλουν κάρτα 10 διελεύσεων που έχει ισχύ για 6 μήνες, το κόστος της διέλευσης πέφτει στο 1,60 :lol:

Τέλος, αν επέλεγαν να πάνε από την περιμετρική της Ναυπάκτου και όχι μέσα από την πόλη που είναι ένας και μοναδικός δρόμος (και άρα τους έπιασαν στη φάκα άνετα και με ασφάλεια) τώρα δεν θα γράφαμε σε αυτό το topic :wacko:

el_hymador
15/09/2009, 20:06
...και μετα θα βγουν οι νυκοκοιραιοι και θα λενε "οι αλητες οι μηχανοβιοι" και θα δειχνουν ενα ζευγαρι μεσηλικων που θα περνανε τη Ναυπακτο πανω σε ενα Transalp...η τον καθενα απο εμας που πηγε να πιει ενα καφε προς τα εκει

...ισως μαλιστα να "φορτωσει " η τοπικη κοινωνια και οι τοπικοι αυτοδιοικουντες να ξαμολησουν τους τροχαιους για να κοβουν κλησεις σε οτι εχει δυο ροδες...ετσι για να ικανοποιησουν το λαϊκο αισθημα ενοψη εκλογων...

δεν ειναι επιστημονικη φαντασια, μπορει να συμβουν!

και ολα αυτα για τεσσερις ΜΑΛΑΚΕΣ που εχουν μπερδεψει τη πο*τσα με τα ss...

perastikos
15/09/2009, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...και μετα θα βγουν οι νυκοκοιραιοι και θα λενε "οι αλητες οι μηχανοβιοι" και θα δειχνουν ενα ζευγαρι μεσηλικων που θα περνανε τη Ναυπακτο πανω σε ενα Transalp...η τον καθενα απο εμας που πηγε να πιει ενα καφε προς τα εκει

...ισως μαλιστα να "φορτωσει " η τοπικη κοινωνια και οι τοπικοι αυτοδιοικουντες να ξαμολησουν τους τροχαιους για να κοβουν κλησεις σε οτι εχει δυο ροδες...ετσι για να ικανοποιησουν το λαϊκο αισθημα ενοψη εκλογων...

δεν ειναι επιστημονικη φαντασια, μπορει να συμβουν!

και ολα αυτα για τεσσερις ΜΑΛΑΚΕΣ που εχουν μπερδεψει τη πο*τσα με τα ss...


Αυτό με το Transalp με πλήγωσε πολύ.... :sad:
Και εγώ Transalp έχω και είμαι κάτω από 30... Αλλά το είχα πάρει από ξαδερφάκι, πολύ καλή τιμή, λίγα χιλιόμετρα και είναι και η πρώτη μου μηχανή... Αν τσοντάρετε κάτι και εσείς ψήνομαι άσχημα για το CBF 1000 ST :smilea:

Όσο για την τοπική κοινωνία, μην ανησυχείς, δεν δίνει πολύ σημασία σε αυτά! Εγώ να φανταστείς που είμαι ντόπιος από το net το έμαθα!

----

Πέρα από την πλάκα +1 σε αυτά που λες! Τέτοιες συμπεριφορές είναι καταδικαστέες :wave2:

el_hymador
15/09/2009, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Αυτό με το Transalp με πλήγωσε πολύ.... :sad:
Και εγώ Transalp έχω και είμαι κάτω από 30... Αλλά το είχα πάρει από ξαδερφάκι, πολύ καλή τιμή, λίγα χιλιόμετρα και είναι και η πρώτη μου μηχανή... Αν τσοντάρετε κάτι και εσείς ψήνομαι άσχημα για το CBF 1000 ST :smilea:

Όσο για την τοπική κοινωνία, μην ανησυχείς, δεν δίνει πολύ σημασία σε αυτά! Εγώ να φανταστείς που είμαι ντόπιος από το net το έμαθα!

----

Πέρα από την πλάκα +1 σε αυτά που λες! Τέτοιες συμπεριφορές είναι καταδικαστέες :wave2:

Για το Transalp μη μασας, πολυ θα ηθελα ενα σε αυτη τη περιοδο της ζωης μου, εξαιρετικο ειναι...:winka:

menelaos46
15/09/2009, 23:21
πολυ τρεχουν χωρις αιτια και το ξερεις. ετσι για να γουσταρουν. οι μπατσοι τους εδωσαν ΚΑΙ αιτια. γιατι? γιατι ηθελαν να το παιξουν σεριφηδες και να πιασουν τον genaral lee με τους dukes.

Παπαριες δε μπορω να ακουω.
Ενταξει δε γουσταραν να πληρωσουν ας σταματουσαν στο σημα μετα. Αφου το παιξαν μαγκες καλα να παθουν για μενα.

Υ.Γ.Για να μη το παιζω αγιος ουτε εγω πληρωνω οπου μπορω αλλα αν μου κανουν σημα δε θετω τη ζωη μου σε κινδυνο για 2 ευρω ουτε των αστυνομικων ουτε κανενως αλλου.

devil's animal
16/09/2009, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Παπαριες δε μπορω να ακουω.
Ενταξει δε γουσταραν να πληρωσουν ας σταματουσαν στο σημα μετα. Αφου το παιξαν μαγκες καλα να παθουν για μενα.

Υ.Γ.Για να μη το παιζω αγιος ουτε εγω πληρωνω οπου μπορω αλλα αν μου κανουν σημα δε θετω τη ζωη μου σε κινδυνο για 2 ευρω ουτε των αστυνομικων ουτε κανενως αλλου.


1ον: μην χαρακτηριζεις. δειχνει το ηθος σου.

2ον: κανεις δεν ειπε οτι εκαναν καλα. εγω τους μπατσους κατεκρινα.

3ον: οντως οταν δεν εχεις πινακιδα, δεν πληρωνεις διοδια και δεν σταματας και σε σημα φταις εσυ και μονο εσυ για τις οποιες συνεπειες.

:wave2:

nktR
16/09/2009, 07:55
έτσι λένε από διπλανό forum


174084

nktR
16/09/2009, 07:58
και τι γράφουν
πηγή: http://www.nafpaktia.com

Σκηνές βγαλμένες από ταινία του Χόλιγουντ εκτυλίχθηκαν το πρωί του περασμένου Σαββάτου στο κέντρο της Ναυπάκτου, όταν περιπολικά της τροχαίας καταδίωξαν και ακινητοποίησαν μοτοσικλετιστή ο οποίος δεν είχε σταματήσει σε προηγούμενο σήμα τους.

Σύμφωνα με πληροφορίες ο θερμόαιμος αναβάτης και οι δύο ή τρεις ακόμα συνοδοιπόροι του ξεκίνησαν από τη γειτονική Πάτρα, πέρασαν από τη γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου, αλλά δεν σταμάτησαν στα διόδια, πραγματοποιώντας εκεί τη δεύτερη παράβασή τους.
Η πρώτη ήταν ότι ουδείς εξ αυτών, σύμφωνα πάλι με τις ίδιες πληροφορίες, δεν έφερε στη μοτοσυκλέτα του πινακίδα κυκλοφορίας.

Ο διοικητής της τροχαίας Ναυπάκτου Κωνσταντίνος Κακούσης σε δηλώσεις του στο nafpaktia.com δεν επιβεβαίωσε την παραπάνω πληροφόρηση, σημειώνοντας ότι ουδέποτε η υπηρεσία του έλαβε σήμα για τέτοιου είδους παράβαση.

Υποστήριξε ότι η πρώτη επαφή των ανδρών του σώματος με τους μοτοσυκλετιστές ήταν στην περιοχή του λιμανιού όταν και έκαναν σήμα σε έναν από αυτούς να σταματήσει, χωρίς όμως ο τελευταίος να υπακούσει.

Το περιστατικό υπήρξε σύμφωνα με τον κ. Κακούση η αιτία για να ξεκινήσει η καταδίωξή του, μέχρι τελικά να τον ακινητοποιήσουν στην πλατεία Πια, και αφού πρώτα ανταλλάχθηκαν και κάποιες “χαιρετιστήριες” ψιλές.

Σχετικά με τους άλλους, όπως μας είπε, κατάφεραν να ξεφύγουν καθώς η προσοχή των ανδρών επικεντρώθηκε σε αυτόν που δε συμμορφώθηκε με τις υποδείξεις. <

nassosxlvbros
16/09/2009, 08:09
Τσκ τσκ τσκ....:nono: με SS μηχανές και τους πιάσαν...φανταστείτε πόσο κουλάδια....

byron
16/09/2009, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
Τσκ τσκ τσκ....:nono: με SS μηχανές και τους πιάσαν...φανταστείτε πόσο κουλάδια....

Kαι 3μάλακες και αρχικούλαδοι και τσίπιδες.

makis206
16/09/2009, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Kαι 3μάλακες

Τέσσερεις είπαμε :lol:

byron
16/09/2009, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τέσσερεις είπαμε :lol:

Νταξ.
4 .....3μάλακες αρχικούλαδοι τσίπιδες πήγαν να δώσουν ένα ηχηρό χαστούκι κατά του κατεστημένου των κατσαπλιάδων εργολάβων που ληστεύουν τους τοπικούς οδηγούς και πήραν τα @@ τους. :lol:

byron
16/09/2009, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

2ον: κανεις δεν ειπε οτι εκαναν καλα. εγω τους μπατσους κατεκρινα.




:rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao: :lol: :bawl:

nassosxlvbros
16/09/2009, 08:38
αίσχος κουλάδια! τα λεφτά μας πίσω!!!! :lol: :lol: :lol:

laryfz1
16/09/2009, 08:47
δηλ. δεν καταλαβα η αστυνομια τι ειναι κουκλες ντυμενοι με ρουχα της αστυνομιας?καλα εκανε και τους κυνηγησε ο παρανομος ειναι ο μοτο δεν ειναι ο μπατσος.ας μην σταματαγε στην ιταλια η καπου αλλου και να δουμε ποτε θα ξαναοδηγουσε.δηλ καποιοι μαγκες εδω διαπαιδαγωγούν με το να μας λενε γραψτε στα αρχιδια σας τις αρχες, αρε κατι μαγκες

menelaos46
16/09/2009, 10:20
αρε κατι μαγκες

Κουραδομαγκες... δε σταματαμε στην αστυνομια αλλα μετα να μας πιασουν το γυριζουμε στο αδερφηστικο...:wave2:

Ρε μπατσοι ειναι τι περιμενατε να κανουν να πουν μπροβο τα παιδια που πανε γρηγορα χωρις πινακιδες και τι ωραιες σουζες που κανουν??? Ρε θα χαζεψουμε εδω στην Ελλαδιτσα...

Οσο για τα δυο ευρω αν σταματουσαν πιστευω δε θα τους εκαναν τιποτα.

golis
16/09/2009, 11:14
Πάντως φορούσε κράνος ! και ασφάλεια απο πτώση και γλυτώνεις και τις φάπες !!!

άρα
Πάντα κράνος !!!! :D

menelaos46
16/09/2009, 11:18
Πάντως φορούσε κράνος ! και ασφάλεια απο πτώση και γλυτώνεις και τις φάπες !!! άρα Πάντα κράνος !!!!

+1 :rotflmao:

nktR
16/09/2009, 11:25
βarai είναι ?

byron
16/09/2009, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
βarai είναι ?

Shoei....το X-Fapa :p

DUKASII
16/09/2009, 11:41
.oti na nai..



toys ekana sima na stamatisoyn...pinakida den eixan..ara mporei na itane dolofonoi i listes i valte oti thelete...k gia ayto toys katadioxan!

oxi giati perasan ta diodia..xoris na plirosoyn.


to oti afoy toys piasane apodixtike oti den einai de simenei oti kakos kanan oi mpatsoi...

sniper
16/09/2009, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
επειδη πολυ ΑΝ εχει πεσει...
επειδη οι μηχανες εχουν καλυτερη ευελιξια απο τα αμαξια (περιπολικα) και εκει που τους κυνηγουσαν προκαλουσαν οι ιδιοι οι μπατσοι ενα ατυχημα..τι θα λεγαμε??

οτι για 2 ευρω τα εκαναν π0υτανα για να δειξουν το καμποϊλικι τους...ή κυνηγουσαν τους δολοφονους και πανω στο καθηκον αφανισαν μια αλλη οικογενεια με αμαξι κλπ...

.....

Κι έχεις απόλυτο δίκιο.... Θα έπρεπε να υπάρχουν ακροβολισμένοι snipers να βαράνε όποιον κινείται κατ' αυτόν τον τρόπο....

Εμείς κλέφτες θα γίνουμε δηλαδή; :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Giorgos19
16/09/2009, 11:46
Αποφευγω να γραφω σε τετοια ποστ, απλα αυτη την φορα εχω να παρατηρησω κατι...

Οταν ενας αστυνομικος δεν κανει αυτο που πρεπει ολοι αρχιζουμε και τους βριζουμε οτι δεν κανουν την δουλεια τους σωστα κλπ, και μπορω να πω πως στις περισσοτερες των περιπτωσεων εχουμε δικιο...
Το παραξενο στην ολη φαση ειναι, πως ακομα και οταν κανουν αυτο που πρεπει οπως στην προκειμενη περιπτωση, παλι θα βρουμε μια προφαση και θα ξαναρχισουμε τα βρισιδια...

Πιστευω οτι κατι δεν παει καλα εδω...


:wave2:

sniper
16/09/2009, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
.....

Πιστευω οτι κατι δεν παει καλα εδω...


:wave2:

Μόνο εδώ; :confused:


υγ Μπας και ήσουν σε κάποιο παρτάκι το Σάββατο στην Άνοιξη; :rolleyes:

DUKASII
16/09/2009, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μόνο εδώ; :confused:


υγ Μπας και ήσουν σε κάποιο παρτάκι το Σάββατο στην Άνοιξη; :rolleyes: PSAXNEIS TON PATERA???:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:

Giorgos19
16/09/2009, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μόνο εδώ; :confused:


υγ Μπας και ήσουν σε κάποιο παρτάκι το Σάββατο στην Άνοιξη; :rolleyes:


Ε ας ξεκινησουμε απο εδω και σιγα σιγα θα παμε και στα υπολοιπα. :lol:

Το Σαββατο ημουν σε παρτακι... στο σπιτι μου.... κβαντομηχανικο παρτακι. :rotflmao:

dirtbird
16/09/2009, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μόνο εδώ; :confused:


υγ Μπας και ήσουν σε κάποιο παρτάκι το Σάββατο στην Άνοιξη; :rolleyes:



Gay Post Alert

sniper
16/09/2009, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Ε ας ξεκινησουμε απο εδω και σιγα σιγα θα παμε και στα υπολοιπα. :lol:

Το Σαββατο ημουν σε παρτακι... στο σπιτι μου.... κβαντομηχανικο παρτακι. :rotflmao:


Οπότε εκτός αν έχεις δίδυμο αδερφό, κάποιος που σου μοιάζει πολύ κυκλοφόρησε σε πάρτυ πρώην ελικοπτερά της ΠΑ......


Οι υπόλοιποι κύριοι, μπορείται να γ@μηθείτε όποτε θέλετε :rotflmao: :lol:

ioarma
16/09/2009, 11:56
οπου υπαρχει λογος υπαρχει και αντιλογος!!!!
φυσικα και κατι παει καλα εδω ,αφου οποιος εχει
τα κοτσια και την ευθυνη τοποθετειται αναλογα το πως το βλεπει!!!!!
Να κανουν σωστα το λειτουργημα τους οι αστυνομικοι!!!!!!

mikios400
16/09/2009, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
...Οταν ενας αστυνομικος δεν κανει αυτο που πρεπει ολοι αρχιζουμε και τους βριζουμε οτι δεν κανουν την δουλεια τους σωστα κλπ, και μπορω να πω πως στις περισσοτερες των περιπτωσεων εχουμε δικιο...
Το παραξενο στην ολη φαση ειναι, πως ακομα και οταν κανουν αυτο που πρεπει οπως στην προκειμενη περιπτωση, παλι θα βρουμε μια προφαση και θα ξαναρχισουμε τα βρισιδια......

+1 πες τα χρυσόστομε! Αντι να τον πιάσουμε εμείς τον τύπο και να τον πλακώσουμε στις φάπες, τους την λέμε κι από πάνω! Να αντισταθείς λίγο και να φας καμια ξώφαλτση ... ε και τι έγινε! Θέμα είναι να μην ξεφεύγει το θέμα.

άντε με τις υγείες μας :beer:

SnakeMJK
16/09/2009, 12:34
συμφωνώ με τους από πάνω.... καλά έκαναν κ τους έπιασαν! καλά έκαναν κ αν τις φάγανε τις ψιλές τους.
τελικά είναι μλκια να σαι μπάτσος σε αυτή την κοινωνία...
είτε κάνεις την δουλειά σου
είτε όχι
στην λένε! :p

irinia
17/09/2009, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ε εντάξει ρε πρωθυπουργός είναι.

Γενικά δεν τα πάω καλά με την πολιτική εξουσία αλλά όπως και να το κάνεις πρέπει να
υπάρχει ένα σχέδιο ασφαλείας για την μεταφορά του εκάστοτε πρωθυπουργού.

δλδ φαντάζεσαι να έμπλεκε σε κίνηση η να σταμάταγε στα φανάρια πόσο ευάλωτος θα ήταν σαν στόχος?

όχι μόνο για επαγγελματίες τρομοκράτες αλλά και για τον κάθε βαρεμένο...


O ΠΑΛΜΕ...........ΜΑΛΑΚΑΣ ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ..??


Άλλά έτσι είναι...........όταν νοιώθεις δούλος.....τί νά λέμε..!!




:wave2:

irinia
17/09/2009, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
1). Για όσους δεν το γνωρίζουν ή κάνουν πως δεν το γνωρίζουν υπάρχει ολόκληρο πρωτόκολο για το πως μεταφέρεται-συνοδεύεται ένας πρωθυπουργός. Δεν τους καβλώνει πρωινιάτικα σε 5 αστυνομικούς να κλέισουν έναν δρόμο μην ακούω βλακείες. Είναι θέμα ασφάλειας! Κα όχι αυτό δεν γίνεται στην χώρα μας μόνο για να προλάβω σχόλια αλλά παντού. Και μάλιστα χειρότερα. Αγγλία Ολλανδία ΗΠΑ ούτε καν θα πλησίαζε κάποιος τον δρόμο που θα πέρναγε. Κι όχι μόνο για λόγους ασφάλειας. Φαντάζεστε να πηγαίνει ο κάθε πικραμένος στον οποιονδήποτε πρωθυπουργό και να του λέει τον πόνο του σε φανάρια μποτιλιαρίσματα επισκέψεις κλπ κλπ;;;

Κι όσο γι αυτούς που πήραν μίζες κλπ κλπ για τη γέφυρα οοκ έφαγαν ρε παιδιά που λέει κι ο Κωνσταντάρας. Έφαγαν σύμφωνοι. Η γέφυρα όμωςέγινε και την χαιρόμαστε. Κι εκτός αυτού για να μην λέμε και μπούρδες... ΑΝ πεταγόταν ένα παιδάκι ή μια γιαγιά στο άσχετο τι θα λέγαμε τώρα; Ή όπως πήγαιναν μαλιά ΑΝ ήταν μπροστά ένα ζευγαράκι με τη μηχανή τους και πήγαιναν σιγά και γινόταν το έλα να δεις τι θα λέγαμε πάλι;;; Λίγη λογική κάποτε σε αυτόν τον τόπο δεν βλάπτει


ΕΣΥ..............ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ..........

Μάς δείχνεις τώρα καί τήν άθέατη πλευρά τού πράγματος..??



:wave2:

Kazolinos
17/09/2009, 08:55
Πως σε αυτο το φορουμ καποιοι προσπαθουν να κανουν τον παραλογο να ακουστει φυσιολογικο...δεν το καταλαβαινω...


Μυαλο δεν υπαρχει.....ή υπάρχει κάτι αλλο.

byron
17/09/2009, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
O ΠΑΛΜΕ...........ΜΑΛΑΚΑΣ ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ..??



Μεταξύ μας.....μαλάκας ήτανε :wave2:

Ζεύκας
17/09/2009, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
O ΠΑΛΜΕ...........ΜΑΛΑΚΑΣ ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ..??


ναι μαλακας ήτανε γι'αυτό τον φάγανε!

irinia
17/09/2009, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι μαλακας ήτανε γι'αυτό τον φάγανε!


EΛΛΑΣ..........ΕΛΛΗΝΩΝ...........ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ..........



Φάτε τους στή μάπα τώρα.....
ΠΟΝΑΤΕ...??
Μή τό μαρτυράτε.....ψηφίστε τους....ξανά...!!!!



:wave2:

Ζεύκας
17/09/2009, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
EΛΛΑΣ..........ΕΛΛΗΝΩΝ...........ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ..........



Φάτε τους στή μάπα τώρα.....
ΠΟΝΑΤΕ...??
Μή τό μαρτυράτε.....ψηφίστε τους....ξανά...!!!!



:wave2:

α καλά...αυτά τα χουντικά συνθήματα-με όλο το σεβασμό στην ηλικία σου-όχι όταν απευθύνεσαι σε μένα,οκ?

γιατί η οικογενειά μου έχει πονέσει από τον Παπαδόπουλο.




και διάβασε τι είχα προαναφέρει


Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Γενικά δεν τα πάω καλά με την πολιτική εξουσία αλλά όπως και να το κάνεις πρέπει να
υπάρχει ένα σχέδιο ασφαλείας για την μεταφορά του εκάστοτε πρωθυπουργού.

στ'αρχιδια μου ποιός θα βγει για πρωθυπουργός. ας βγει κι η Αλέκα Παπαρήγα.

αλλά η ασφάλεια του πρωθυπουργού πρέπει να θεωρείται δεδομένη! για φαντασου κάθε λίγο και
λιγάκι να'χαμε δολοφονίες! πόσο θα αποσταθεροποιόταν η πολιτική κατάσταση στη χώρα...

watain
17/09/2009, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kazolinos
Αρα για να γλυτωσουν τα 2 ευρω,


pano apo 10 eyro den einai h gefyra?

:lol: :lol:

mivvo
17/09/2009, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από watain
pano apo 10 eyro den einai h gefyra?

:lol: :lol:


:beer: :rotflmao:

MikeG
17/09/2009, 11:09
ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

irinia
17/09/2009, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
α καλά...αυτά τα χουντικά συνθήματα με όλο το σεβασμό στην ηλικία σου αλλά όχι όταν απευθύνεσαι σε μένα,οκ?

γιατί η οικογενειά μου έχει πονέσει από τον Παπαδόπουλο.




κι διάβασε τι είχα προαναφέρει



στ'αρχιδια μου ποιός θα βγει για πρωθυπουργός. ας βγει κι η Αλέκα Παπαρήγα.

αλλά η ασφάλεια του πρωθυπουργού πρέπει να θεωρείται δεδομένη! για φαντασου κάθε λίγο και
λιγάκι να'χαμε δολοφονίες! πόσο θα αποσταθεροποιόταν η πολιτική κατάσταση στη χώρα...


ΦΙΛΕ ΜΟΥ...........ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ



έχει πληρώσει στή Χούντα...........νά μήν έκφράζεται μέ τέτοιο τρόπο.

Ό ΠΑΛΜΕ..............ήταν ήγέτης,όραματιστής καί θυσιάστηκε στήν κυριολεξία γιά τήν ίδέα τού
ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ.........θέλοντας νά δείξει ότι όλοι οί άνθρωποι..........
ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΙ.........ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ..........καί πληρώνοντας το
μέ τή ζωή του....!!!
Άν αύτοί πού σέ κυβερνάνε τώρα έχουν χίλους λόγους νά φυλάγονται, ό Πάλμε, καί δέν ήθελε καί δέν είχε...!!

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ..........

ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ............!!!!

Καί δέ θά περίμενα ποτέ άπό κάποιον πού ή οίκογένεια του δεινοπάθησε έπί Χούντας........νά είρωνεύεται
καί νά λέει καλά νά πάθει γιά έναν άπό τούς τελευταίους ήγέτες πού πέρασαν άπό τήν Εύρώπη

ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ............ΠΡΟΣΕΧΩ...........ΤΙ ΓΡΑΦΩ

ΕΣΥ...??



:wave2:

DUKASII
17/09/2009, 11:19
xefigate..:lol: :bawl: :rotflmao:

irinia
17/09/2009, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
xefigate..:lol: :bawl: :rotflmao:



ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ.........


Μεσ'στίς μαλακίες λέμε καί κανά σοβαρό....!!!





:wave2:

Ζεύκας
17/09/2009, 11:25
όφου βρε Terens ας το θέσω κι αλλιώς (καλά μιλάμε το'χουμε ξεσκίσει το θρεντ :lol: )

-Έχοντας μελετήσει την πολιτική ιστορία και κατανοώντας τι αστάθεια φέρνει στο εκάστοτε κράτος
η δολοφονία του ηγέτη του (πρωθυπουργός,βασιλιάς,πρίγκηπας κτλ), αν γινόσουν πρωθυπουργός
θα δεχοσουν να κυκλοφορείς σε πολυσύχναστες περιοχές χωρίς τη παραμικρή ασφάλεια?

Kazolinos
17/09/2009, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από watain
pano apo 10 eyro den einai h gefyra?

:lol: :lol:
αν η μοτο σου μοιαζει με βαρκα ναι....

τα διτροχα 1.80....

Kazolinos
17/09/2009, 11:32
Μιας και απο τροχαια παραβαση και καφριλικη το θρεντ πηγε στο πολιτικο.....


δεν λεμε και κατι ποδοσφαιρικο.....


..

να το ξεσκισουμε τελειως......

:lol:

watain
17/09/2009, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kazolinos
αν η μοτο σου μοιαζει με βαρκα ναι....

τα διτροχα 1.80....

aaa giayto :rotflmao: :rotflmao:


174257

goumis hornet
17/09/2009, 14:05
Απορια...........

Ετσι ποσο παει η γεφυρα;

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:


174259

Kazolinos
17/09/2009, 14:19
Αυτο ειναι 6ροδο

αρα 10+1.80=11.80!!!!

:winka:

menelaos46
17/09/2009, 14:38
Άν αύτοί πού σέ κυβερνάνε τώρα έχουν χίλους λόγους νά φυλάγονται, ό Πάλμε, καί δέν ήθελε καί δέν είχε...!!

Ο Παλμε μαλλον ειχε ενα λογο να φυλαγετε απλως δε το ηξερε....:wave2:

MikeG
17/09/2009, 18:15
Από το blog του γνωστού Λύκου, που γράφει στο περιοδικό Μοτο. Διαβάστε το, αξίζει.


Bend over, I'll drive.
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4

Τελευταια φορα που με πιασανε σε μπλοκο 17 χρονων με XL185 και μας κυνηγουσανε 2 μηχανες και 2 περιπολικα. Κατηγοριες ηταν αυτοσχεδιοι αγωνες, επικινδυνη οδηγηση, εξυβριση, αντισταση κατα της αρχης, φθορα κρατικης περιουσιας και κατι αλλα ψιλα. Μας εκλεισε περιπολικο στη διασταυρωση και πεσαμε πανω του.

Εννοειται δε σταματαω ποτε. Εχω διπλωμα, αδεια, ασφαλεια, τα παντα. Αλλα οι παλιες συνηθειες δεν αλλαζουν. Οποτε μου κανουν σημα τους κανω κι εγω και φευγω. Δεν το θεωρω μαγκια. Το θεωρω θεμα αρχης. Αυτοι κανουν τη δουλεια τους κι εγω τη δικη μου. Και δεν κρινω κανενα. Θελανε και φυγανε απ το μπλοκο. Και δε νομιζω να το κανανε για τα διοδια. Ευκολα συμπερασματα γιατι;

Nα σταματησω στο μπατσο που εχει περασει δεκα κοκκινα; Να σταματησω στο μπατσο που στο περιπολικο δε βαζει ποτε ζωνη? Να σταματησω να του δωσω την ευκαιρια να βρει αφορμη να παρει για το κρατος, το οποιο μ εχει ξεσκισει, το οποιο ουδεποτε και πουθενα νοιαστηκε για την ασφαλεια μου, την παιδεια μου, την περιθαλψη μου, και πανω απ ολα την αξιοπρεπεια μου ρπμ και να παιξουμε το θεατρακι του να ψαχνει να βρει αιτια να με γραψει;

Να σταματησω δεξια στον κ***οδρομο με τις λακκουβες που τον εχω πληρωσει χρυσο, να δω στο 90% των περιπτωσεων την ειρωνεια, να δω να ψαχνει ευκαιρια να βγαλει το μπλοκακι για να μου τα παρει; Να σταματησω να με γραψουν για καυσαερια στην Ακραπα με φοντο τα εργοστασια λιγνιτη και τα καμμενα; Ναι; Αληθεια; Παρτε με και μια φωτο με το φοντο με το στρατηγο ανεμο. Αντε μην τα παρω στο κρανιο.

Να σταματησω να με γραψετε επειδη το αμαξι μου δεν εχει περασει ΚΤΕΟ με φοντο το the mall που λειτουργει χωρις αδεια? Που να σταματησω ρε σ' αυτη τη χωρα και να μη με κοιταξει στα μουτρα ο σαρκασμος? Που? Οταν ειναι να με πηδηξετε με θελετε πολιτικαλυ κορρεκτ νομοταγη Ευρωπαιο κι οποτε ειναι τα δικαιωματα μου ειμαι γκιαούρης;

Οχι ρε κεραταδες, αν ειστε αλητες μια εγω ειμαι δεκα, και σε αλητες σαν και σας δε σταματαω να πληρωνω. Κοφτες και στα μουτρα σας. Το καταλαβατε ή να βαλω και δευτέρα;




http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/2009/09/bend-over-ill-drive.html

menelaos46
17/09/2009, 18:32
Και καλη τυχη μαγκες... ε??

Ωραια ολα αυτα αλλα εμενα κανεις ποτε δε με εχει γραψει επειδη δεν εκανα κατι...
Για το κρανος μου εχουν κανει μονο παρατηρηση κανα δυο φορες
Και με εχουν γραψει και για σταθμευση.

Μηπως λεω εγω αυτοι που τους γραφουν προκαλουν??

Για να μη λεμε τα ιδια η αληθεια ειναι καπου στη μεση πιστευω.

devil's animal
17/09/2009, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Από το blog του γνωστού Λύκου, που γράφει στο περιοδικό Μοτο. Διαβάστε το, αξίζει.



http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/2009/09/bend-over-ill-drive.html


δεν θα μπορουσα να τα ειχα γραψει καλυτερα...
:beer: :beer: :beer:


και για να μην παρεξηγουμαστε.
και πινακιδα εχω και σταματαω οταν μου κανουν σημα μεσα στην πολη.


αν ομως εχω βγει Α.Ο. η Ε.Ο. καλυπτω πινακιδα γιατι οι καμερες γραφουν, και αν και οποτε μου κανουν σημα για να σταματησω (επειδη ξερω οτι το λιγοτερο κουστουμι ειναι τα 300€) δεν προκειται να το κανω.


κακα τα ψεμματα, οταν θες να χαρεις το μηχανακι σου πρεπει να εισαι με ενα 1000αρικο στην τσεπη.
ε,οχι. θα το χαρω και θα φαω το χιλιαρικο σουβλακια.


:wave2:

kyko
17/09/2009, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Από το blog του γνωστού Λύκου, που γράφει στο περιοδικό Μοτο. Διαβάστε το, αξίζει.


Bend over, I'll drive.
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=62675&cid=4

Τελευταια φορα που με πιασανε σε μπλοκο 17 χρονων με XL185 και μας κυνηγουσανε 2 μηχανες και 2 περιπολικα. Κατηγοριες ηταν αυτοσχεδιοι αγωνες, επικινδυνη οδηγηση, εξυβριση, αντισταση κατα της αρχης, φθορα κρατικης περιουσιας και κατι αλλα ψιλα. Μας εκλεισε περιπολικο στη διασταυρωση και πεσαμε πανω του.

Εννοειται δε σταματαω ποτε. Εχω διπλωμα, αδεια, ασφαλεια, τα παντα. Αλλα οι παλιες συνηθειες δεν αλλαζουν. Οποτε μου κανουν σημα τους κανω κι εγω και φευγω. Δεν το θεωρω μαγκια. Το θεωρω θεμα αρχης. Αυτοι κανουν τη δουλεια τους κι εγω τη δικη μου. Και δεν κρινω κανενα. Θελανε και φυγανε απ το μπλοκο. Και δε νομιζω να το κανανε για τα διοδια. Ευκολα συμπερασματα γιατι;

Nα σταματησω στο μπατσο που εχει περασει δεκα κοκκινα; Να σταματησω στο μπατσο που στο περιπολικο δε βαζει ποτε ζωνη? Να σταματησω να του δωσω την ευκαιρια να βρει αφορμη να παρει για το κρατος, το οποιο μ εχει ξεσκισει, το οποιο ουδεποτε και πουθενα νοιαστηκε για την ασφαλεια μου, την παιδεια μου, την περιθαλψη μου, και πανω απ ολα την αξιοπρεπεια μου ρπμ και να παιξουμε το θεατρακι του να ψαχνει να βρει αιτια να με γραψει;

Να σταματησω δεξια στον κ***οδρομο με τις λακκουβες που τον εχω πληρωσει χρυσο, να δω στο 90% των περιπτωσεων την ειρωνεια, να δω να ψαχνει ευκαιρια να βγαλει το μπλοκακι για να μου τα παρει; Να σταματησω να με γραψουν για καυσαερια στην Ακραπα με φοντο τα εργοστασια λιγνιτη και τα καμμενα; Ναι; Αληθεια; Παρτε με και μια φωτο με το φοντο με το στρατηγο ανεμο. Αντε μην τα παρω στο κρανιο.

Να σταματησω να με γραψετε επειδη το αμαξι μου δεν εχει περασει ΚΤΕΟ με φοντο το the mall που λειτουργει χωρις αδεια? Που να σταματησω ρε σ' αυτη τη χωρα και να μη με κοιταξει στα μουτρα ο σαρκασμος? Που? Οταν ειναι να με πηδηξετε με θελετε πολιτικαλυ κορρεκτ νομοταγη Ευρωπαιο κι οποτε ειναι τα δικαιωματα μου ειμαι γκιαούρης;

Οχι ρε κεραταδες, αν ειστε αλητες μια εγω ειμαι δεκα, και σε αλητες σαν και σας δε σταματαω να πληρωνω. Κοφτες και στα μουτρα σας. Το καταλαβατε ή να βαλω και δευτέρα;




http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/2009/09/bend-over-ill-drive.html

α γεια σου!!!
το χαρακτηριστικοτερο ολων ειναι αυτο...."Να σταματησω δεξια στον κ***οδρομο με τις λακκουβες που τον εχω πληρωσει χρυσο, να δω στο 90% των περιπτωσεων την ειρωνεια, να δω να ψαχνει ευκαιρια να βγαλει το μπλοκακι για να μου τα παρει;"......
ετσι ειναι...παρτε το χαμπαρι!!!!ετσι ακριβως!!!στο 90% των περιπτωσεων θα ψαξουν αφορμη για γραψιμο....τη δουλεια τους αυτοι τη δουλεια μου κ γω....αντε γεια μας!!!!!!

:beer: :beer:

byron
17/09/2009, 20:32
Αίντε ρε μάγκες στο καλό, και να αφήσετε και καμμιά προκήρυξη στο φεύγα. :wave2:

devil's animal
17/09/2009, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αίντε ρε μάγκες στο καλό, και να αφήσετε και καμμιά προκήρυξη στο φεύγα. :wave2:

εσυ Βυρωνα οταν πας με το υπερτουμπανο δικυλινδρο 1000αρι σου βολτα, πας στην εθνικη με 120, στην πολη με 50 και καθεσαι παντα πισω απο τ'αμαξια χωρις να κανεις σφηνες και να προσπερνας, ε??:rolleyes:

aakkuan
17/09/2009, 21:44
το πιο αστειο ειναι οτι οτι αυτοι που χαρηκαν με την "επιτυχια" των τροχομπατσων δεν ειναι τιποτα θειτσες που δεν ξερουν αμα το αμαξι τους εχει παραπανω απο 3η ταχυτητα, αλλα καθ' "ολα αξιοπρεπεις":D αναβατες που και γκαζια ριχνουν, και τα βιντεο με τα κατορθωματα τους ανεβαζουν και, και. και οταν μιλανε για τα παιδια του θεματος λενε "ε, τι θελανε να τους πουνε και μπραβο οι μπατσοι?"

συγνωμη αλλα για μενα αυτη η λογικη ειναι ακομα πιο gtp και απ αυτη που εχουν τα καγκουρια. δηλαδη κατι που κανεις εν γνωση σου ειτε το θεωρεις σωστο και το στηριζεις μεχρι τελους (στην προκειμενη με φευγιο, μιας και το να καταργησεις τους νομους ειναι κομματακι δυσκολο) , ειτε θεωρεις οτι ειναι μαλακια και απλα δεν το κανεις!!

το να λες κανω κατι παρανομο (αρα και ανηθικο για καποιους) οσο δεν με βλεπουν, αλλα αν με δουν θα λουφαξω και θα ζητησω και συγνωμη, συγνωμη αλλα εμενα με θιγει σαν ανθρωπο.

Ζεύκας
17/09/2009, 22:10
Άμα τον τσακώνανε τον Λύκο θα θελα να τον έβλεπα να έλεγε τα ίδια επιχειρήματα και στον εισαγγελέα...

byron
17/09/2009, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εσυ Βυρωνα οταν πας με το υπερτουμπανο δικυλινδρο 1000αρι σου βολτα, πας στην εθνικη με 120, στην πολη με 50 και καθεσαι παντα πισω απο τ'αμαξια χωρις να κανεις σφηνες και να προσπερνας, ε??:rolleyes:

H αλήθεια είναι οτι δεν το κάνω, και ούτε έχω πει ποτέ οτι το κάνω. Η διαφορά μεταξύ του να ανοίξω το γκάζι εκεί που με παίρνει, μέχρι να κοτσάρω μια κάμερα για να δείξω στους άλλους τι καρατιμόνι είμαι κάνοντας την Ελευσίνα-Κόρινθο σε 10 λεπτά περνώντας φίλλερ τους άλλους οδηγούς είναι τόσο μεγάλη που δεν μπαίνω κάν στον κόπο να επιχειρηματολογήσω.

Για κάποιον άγνωστο για μένα λόγο επιμένεις να υποστηρίζεις ή να δίνεις κίνητρα (που ούτε οι ίδιοι δεν είχαν φανταστεί) στον κάθε ανεγκέφαλο καραμαλάκα όπως ήταν ο τύπος με το Busa.
Συμφωνείς με τον ανένδοτο του Λύκου που λέει τι ακριβώς? Ότι οι μάγκες ήταν θύματα της κρατικής καταστολής? Ότι όσο υπάρχουν ανοιχτές λακούβες και μπάτσοι χωρίς ζώνη κερδίζουμε το δικαίωμα αμφισβήτησης καθε εξουσίας και την υποχρέωση ανυπακοής στη στολή? Σε λίγο θα τους αποδώσουμε και τον τίτλο του Μάρτυρα της Γέφυρας ρε ΄σεις....

Μάγκες, οι πρώην γρήγοροι απλα έπαιξαν ένα παιχνίδι για μεγάλα παιδιά και έχασαν. Συνέπεια αυτού είναι να αρπάξεις ότι προβλέπεται. Ούτε μα ούτε μου,μιας και είναι γνωστοί οι κανόνες και δεν υπάρχουν ψιλά γράμματα. Το πιθανότερο είναι ότι αν την γλύτωναν θα γίνονταν οι μάγκες της Αχαϊοακαρνανίας που έκαναν τη γέφυρα πουτάνα. Δυστυχώς στον πόλεμο κατά της κρατικής αυθαιρεσίας υπάρχουν και θύματα των 1.80? :a31: :lol:

p@nos
17/09/2009, 22:28
παντως ωραια η λογικη ρε παιδια, να αφηνουμε αυτους με τις μηχανες να τρεχουν, γιατι δε φροντιζουν για αλλα πιο σοβαρα θεματα οπως μιζες κλπ αλλα τους ''πειραξε'' το οτι ετρεχαν 5 βλαμενοι...

ειναι απλο, κανεις τη μλκια εν γνωση σου, και αμα σε πιασουν, δε φταιει κανεις αλλος παρα μονο εσυ...



αμα το παμε ετσι, και λετε να τους αφησουν επειδη ετρεχαν και δεν επιασαν τους αλλους με τις προμυθειες και τις μιζες, τι θα λεγατε αμα αφηναν ενα κλεφτακο που πηγε να σηκωσει το μηχανακι σας?

ετσι κι αλλιως ο κλεφτακος, η ''κλεψια'' του θα ηταν πολυ μικροτερη απ'αυτου που πηρε την προμυθεια...

τι λετε?

BLiTzER
17/09/2009, 22:33
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι το κυνηγητό δεν ξεκίνησε ποτέ για το 1.80, αλλά επειδή ο τύπος, που τελικά έπιασαν, δε σταμάτησε σε μπλόκο.

Κατά τ'άλλα, δεν πληρώνω διόδια, για δικούς μου λόγους, αλλά στη συγκεκριμένη γέφυρα θα πληρώσω. Γιατί? Επειδή θεωρώ ότι σέβονται τους μοτοσυκλετιστές, έχοντας την ταρίφα στο 1/6 του αντίστοιχου ποσού για αυτοκινητιστές και είναι ένα αξιόλογο έργο που εξυπηρετεί πάρα πάρα πολύ. Να κάνεις τον "αγώνα" σου, αλλά να ξέρεις γιατί.

project.breeze
18/09/2009, 00:10
Είναι δυνατόν να προσπαθούμε να δικαιολογήσουμε τα αδικαιολόγητα;Κάποια πράγματα είναι σαφέστατα,το όριο στην Ε.Ο είναι 130,στις πόλεις 50 και ούτω καθεξής.Όποιος τα ξεπερνάει (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα) πρέπει να είναι έτοιμος να πληρώσει γιατί με την λογική του λύκου αφού καήκανε τα δάση και καίνε λιγνίτη τα εργοστάσια,δεν γαμιέται,ας πάρουμε και μία καραμπίνα και ας αρχίσουμε να σκοτώνουμε αυτούς που δεν γουστάρουμε,ας αρχίσουμε να κλέβουμε τις τράπεζες επειδή μας κλέβουν κτλ.Δεν είναι λογική αυτή.Ακόμα και αν μπορούσα να δικαιολογήσω τους "μάγκες" που δημιουργήσαν όλο το σκηνικό,ακόμα και αν θα μπορούσα να πω πως ήταν μία αντίδραση στο σύστημα που όλους μας βασανίζει το γεγονός ότι παίξανε κορώνα-γράμματα όχι μόνο τις δικές τους ζωές αλλά και τις ζωές συνανθρώπων μας στην προσπάθειά τους για αντάρτικο,τα δίκια όλα χάνονται και γίνονται άδικο.Ας λουστούνε λοιπόν τώρα όσα τους πρέπουν γιατί καλή η αλητεία,ρομαντικά όλα αυτά αλλά η ανθρώπινη ζωή είναι πάνω από όλα και μερικές φορές και πάνω από την κακώς εννοούμενη "αξιοπρέπεια" :wave2:

devil's animal
18/09/2009, 03:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
H αλήθεια είναι οτι δεν το κάνω, και ούτε έχω πει ποτέ οτι το κάνω. Η διαφορά μεταξύ του να ανοίξω το γκάζι εκεί που με παίρνει, μέχρι να κοτσάρω μια κάμερα για να δείξω στους άλλους τι καρατιμόνι είμαι κάνοντας την Ελευσίνα-Κόρινθο σε 10 λεπτά περνώντας φίλλερ τους άλλους οδηγούς είναι τόσο μεγάλη που δεν μπαίνω κάν στον κόπο να επιχειρηματολογήσω.

αυτο λεμε ρε Βυρωνα. οτι αν θες να χαρεις το μηχανακι σου εισαι παρανομος. οποταν αν βρεθει καποιος μπατσος με κεφια στο δρομο σου, σου εχει κοψει ταριφα. κανεις δεν ειπε για καμερες και φιλλερ.

Για κάποιον άγνωστο για μένα λόγο επιμένεις να υποστηρίζεις ή να δίνεις κίνητρα (που ούτε οι ίδιοι δεν είχαν φανταστεί) στον κάθε ανεγκέφαλο καραμαλάκα όπως ήταν ο τύπος με το Busa.
Συμφωνείς με τον ανένδοτο του Λύκου που λέει τι ακριβώς? Ότι οι μάγκες ήταν θύματα της κρατικής καταστολής? Ότι όσο υπάρχουν ανοιχτές λακούβες και μπάτσοι χωρίς ζώνη κερδίζουμε το δικαίωμα αμφισβήτησης καθε εξουσίας και την υποχρέωση ανυπακοής στη στολή? Σε λίγο θα τους αποδώσουμε και τον τίτλο του Μάρτυρα της Γέφυρας ρε ΄σεις....


δεν υποστηριζω ουτε δινω κινητρα σε καποιον. απλα λεω οτι οποτε του κ@υλωσει του καθε μπατσου σε κυνηγαει για να σε γραψει. μπορει την μια μερα να περασει καποιος με καντηλι μπροστα του ξεταπωτος και ακρανωτος και να βαριεται και μπορει να περασεις μια μερα εσυ και επειδη δεν του εκατσε η γυναικα του η π0υτανα το βραδυ να σε σταματησει και να σε γραψει για θορυβο. και ολα αυτα οταν ο ιδιος και οι συναδελφοι του κανουν παρανομιες καθημερινα. σωστο?

Μάγκες, οι πρώην γρήγοροι απλα έπαιξαν ένα παιχνίδι για μεγάλα παιδιά και έχασαν. Συνέπεια αυτού είναι να αρπάξεις ότι προβλέπεται. Ούτε μα ούτε μου,μιας και είναι γνωστοί οι κανόνες και δεν υπάρχουν ψιλά γράμματα. Το πιθανότερο είναι ότι αν την γλύτωναν θα γίνονταν οι μάγκες της Αχαϊοακαρνανίας που έκαναν τη γέφυρα πουτάνα. Δυστυχώς στον πόλεμο κατά της κρατικής αυθαιρεσίας υπάρχουν και θύματα των 1.80? :a31: :lol:

συμφωνω απολυτα μαζι σου και το εχω ξαναπει. οποιος εχει τα γενια,εχει και τα χτενια. οταν λοιπον κανουμε συνεχως παρανομιες ολοι μας το θεωρω τουλαχιστον υποκριτικο να κατακρινουμε καποιους επειδη τους εγραψε η εφημεριδα για τον ιδιο λογο.επισης εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=87412&perpage=15&pagenumber=1) "συγχαιρουμε" και στο παρων thread "καταδικαζουμε"


οχι οτι εχω κατι με το βιντεο του csofos. παραδειγμα ειναι. αλλωστε του εδωσα τα ευσημα...
:wave2:

irinia
18/09/2009, 05:57
ΓΙΑΥΤΟ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.........





Έχει άρχές............


Μπότες,κράνη ,μπαλάσκες..........καί


προσοχή στά ΟΡΙΑ...........όπου έχει 50 ,50...!!!

Μή κάνετε καμμιά μαλακία.........Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ.....!!!!


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


Μά καλά κι αύτοί οί μαλάκες μέσα στή Ναύπακτο πήγαν νά τά βάλουν τά SS....??

'Eκεί δέν περνάει ούτε ποδήλατο.....!!!!





:wave2:

nktR
18/09/2009, 07:56
άσε που η διαδρομή Ναύπακτο - Γαλαξίδι είναι για βραβείο Oscar :a8: ποιότητα ασφάλτου και χάραξη στη μεγαλύτερη διαδρομή ΑΑ+
Το πως και το γιατί του θέματος ?
προφανώς παρασύρθηκε το γκρουπάκι από την επιλογή των πρώτων γρήγορων και μετά δεν υπάρχει επιστροφή.....όταν παρασυρθείς και πεις ότι φεύγω, κλειδώνεις και φεύγεις, δεν σκέφτεσαι 1002 και βραχυκυκλώνεις και μπλέκεις μέσα σε πόλη....
τι σας έπιασε πάντως και το ξεχειλώσατε το θέμα ? ....και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς ακόμα καλύτερα...
Καλό Π,Σ,Κ και καλές βόλτες με ή χωρίς πινακίδα....:beer:

byron
18/09/2009, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
άσε που η διαδρομή Ναύπακτο - Γαλαξίδι είναι για βραβείο Oscar :a8: ποιότητα ασφάλτου και χάραξη στη μεγαλύτερη διαδρομή ΑΑ+
Το πως και το γιατί του θέματος ?
προφανώς παρασύρθηκε το γκρουπάκι από την επιλογή των πρώτων γρήγορων και μετά δεν υπάρχει επιστροφή.....όταν παρασυρθείς και πεις ότι φεύγω, κλειδώνεις και φεύγεις, δεν σκέφτεσαι 1002 και βραχυκυκλώνεις και μπλέκεις μέσα σε πόλη....
τι σας έπιασε πάντως και το ξεχειλώσατε το θέμα ? ....και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς ακόμα καλύτερα...
Καλό Π,Σ,Κ και καλές βόλτες με ή χωρίς πινακίδα....:beer:


Ετσι απλά είναι ρε φίλε. Την έκανε κάποιος, παρασύρθηκαν και έκαναν τη μαλακία μπλέκοντας μεσα στη κίνηση...
Οι άλλες ιστορίες με το σύστημα, το κράτος, την αντίσταση και τα 3 πουλάκια κάθονταν, είναι για γέλια λέμε.....

Λευτεριά στους συλληφθέντες της γέφυρας Χαρ.Τρικούπης :dizzy: :alien: :wacko: :p

Zid
18/09/2009, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
άσε που η διαδρομή Ναύπακτο - Γαλαξίδι είναι για βραβείο Oscar :a8: ποιότητα ασφάλτου και χάραξη στη μεγαλύτερη διαδρομή ΑΑ+



:beer: η διαδρομή για Οσκαρ.. .τα υπολοιπα ειναι για το .........:bigcry:

DUKASII
18/09/2009, 09:21
ax ax axax
ax
ax
ax
ax
ax
ax
ax
axax
ax
ax axaxax


o lykos exei poly plaka...

kai poly magia..


otan grafei..

i otan to paizei dimosiografos stoys mpatsoys gia na ti glitonei fantazome..

byron
18/09/2009, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ......
Εννοειται δε σταματαω ποτε. Εχω διπλωμα, αδεια, ασφαλεια, τα παντα. Αλλα οι παλιες συνηθειες δεν αλλαζουν. Οποτε μου κανουν σημα τους κανω κι εγω και φευγω. Δεν το θεωρω μαγκια. Το θεωρω θεμα αρχης.

Δεν σταματάει ρε λέμε. Είναι θέμα αρχής....

Απλά γράφει και καμμιά μαλακία να περνάει η ώρα...:lol: :bawl: :rotflmao:

p@nos
18/09/2009, 09:48
kala re paidia toso συχνα σας κανουν νοημα να σταματησετε κιολας για ελεγχο?

εμενα σε 6 χρονια 2 φορες με εχουν σταματησει μονο

:lol: :lol: :lol:

DUKASII
18/09/2009, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν σταματάει ρε λέμε. Είναι θέμα αρχής....

Απλά γράφει και καμμιά μαλακία να περνάει η ώρα...:lol: :bawl: :rotflmao: αυτο το δε σταματαω ποτε...

σε τζακ νορις μου κανει. ο πολυ μαγκασ..και αν τον σταματησουνε..τους τα χωνει κιολας...
μη σου πω τους περνει και τα ρουχα σπαει το περιπολικο και φευγει..