PDA

View Full Version : Έφτασε η νέα δίχρονή μου αγάπη...



nassosxlvbros
17/09/2009, 06:16
Είναι 100στάρι "σπρωχτό" με περίπου καμια 30αρια άλογα,λίγο πάνω λίγο κάτω δεν έχει σημασία...ούτε ότι είναι πια "εκτός προδιαγραφών FIA" και ποιος χέστηκε;το θέμα είναι πως το βλέπω και με φτιάχνει...ακόμα και σβηστό....:)

κυρίες και κύριοι σας παρουσιάζω το BIREL μου! :)


174191

KaTaNaS
17/09/2009, 06:45
a poly ωραιο! και τωρα που θα πηγαινεις να παίζεις;

menos
17/09/2009, 07:04
Με γειές!!! :a46:
Καλά ανοίγματα, στριψίματα, χωσίματα, πατήματα και γενικώς πολλά πολλά χλμ στην πίστα!!

Πολλοί θα ζηλέψουν.... ξεκινώντας απο εμένα... :look:

vaska
17/09/2009, 07:14
Ελα στην Πάτρα την Κυριακη έχει αγώνες, στρωσανε και με καινουρια ασφατλο την διαδρομη (δρομοι της πόλης), αμέ τι νόμιζες?

nassosxlvbros
17/09/2009, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ελα στην Πάτρα την Κυριακη έχει αγώνες, στρωσανε και με καινουρια ασφατλο την διαδρομη (δρομοι της πόλης), αμέ τι νόμιζες?

Έχω ενημερωθεί για τον αγώνα...μπορεί να έρθω Πάτρα αλλά σαν θεατής φυσικά μόνο (προς το παρόν) ;)

nassosxlvbros
17/09/2009, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
a poly ωραιο! και τωρα που θα πηγαινεις να παίζεις;

όλες οι πίστες είναι ανοιχτές εκτός κι αν έχει αγώνες...βέβαια οι δοκιμαστικές βόλτες θα γίνουν στο πάρκιν του ιπποδρόμου που είναι και κοντά μου.:)

hidefnick
17/09/2009, 08:02
Ωραίος:beer: :beer: :beer:

makis206
17/09/2009, 08:03
Όμορφα πράγματα, καλοτάξιδο!:dizzy: :lol:

Να το χαρείς όσο δεν φαντάζεσαι φίλε!:beer: :beer:

project.breeze
17/09/2009, 09:16
Θέλω κι εγώ καρτάκι.Πόσο σου πήγε το μαλλί φίλε Νάσο;Καλόστριφτο,καλοπαντιλίκωτο και καλοβολτάριστο:beer:

makis206
17/09/2009, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Θέλω κι εγώ καρτάκι.Πόσο σου πήγε το μαλλί φίλε Νάσο;

Κοίτα πως ξεφυτρώσαν οι κουτάκηδες κι ακόμα δεν πέσανε οι βαρβάτες οι βροχές...!:D


:rotflmao:

KaTaNaS
17/09/2009, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κοίτα πως ξεφυτρώσαν οι κουτάκηδες κι ακόμα δεν πέσανε οι βαρβάτες οι βροχές...!:D


:rotflmao:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ


παντως κατα τη γνωμη μου ειναι η καλυτερη επαφη με την οποια μπορεις να καλοσωρισεις το παιδι σου στον χωρο της αυτοκίνησης και του μηχανοκίνητου θαλητισμου βεβαια!

p@nos
17/09/2009, 09:35
ελπιζω να εχεις καμια πιστουλα κοντα στο σπιτι να το χαιρεσαι...!!!!



παντα με φρεσκα λαστιχακια να μπαινει με 1000 στις στροφες!
Καλοριζικο



:beer: :beer: :beer:

nightstalker
17/09/2009, 09:50
καλορίζικο
:beer: :beer:

τυγχάνω κάτοχος ενός kosmic-Rotax και δεν ξέρω αν έχεις ξαναοδηγήσει κάτι τέτοιο και πόσο καλή φυσική κατάσταση έχεις αλλά εγώ προσωπικά στην αρχή είχα μείνει μ@λ@κ@ς με τα περιθώρεια που έχει :confused: :confused:
και ακόμα δυσκολεύομαι να βγάλω πάνω από 5 καλούς γύρους, μετά τα φτύνω.΄΄ολα αυτά στον Ασπρόπυργο, σε ποιά πίστα σκοπεύεις να πηγαίνεις?

OldMan
17/09/2009, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
παντως κατα τη γνωμη μου ειναι η καλυτερη επαφη με την οποια μπορεις να καλοσωρισεις το παιδι σου στον χωρο της αυτοκίνησης και του μηχανοκίνητου θαλητισμου βεβαια!
Και μετά να πάρει κανένα πολυμορφικό και να γίνει μανιώδης συλλέκτης αγροτεμαχίων ... :winka:

felter
17/09/2009, 17:47
:beer: :beer:

:wave2:

KaTaNaS
17/09/2009, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και μετά να πάρει κανένα πολυμορφικό και να γίνει μανιώδης συλλέκτης αγροτεμαχίων ... :winka:

Μα ακριβως για αυτό ειμαι αυτης της γνωμης !

Ετσι μπορεί απο νωρις ενα παιδι να νοιωσει και να καταλαβει την δυναμικη του οχηματος, να γνωρισει την τεχνη της οδηγησης και να ξεχωρισει την ψευτομαγκια του δημοσιου δρομου απο την πραγματικη γνωση μεσα σε μια πιστα!

:beer:

αν "πιασεις" πιστευω ενα παιδακι στην σωστη ηλικια και χτισεις καλες βασεις, απλα δεν θα χαλασει ποτε

hlektronio
17/09/2009, 18:59
σπατα ειναι καλα για αρχη
και μετα φυσικα καρτοδρομο

με γειαα:beer: :beer:
σασι techno??

antsoar
17/09/2009, 21:52
Καλός ήρθες στο μαγικό χόρο του καρτ

Το μυστικό στην πίστα είναι η γραμές, μην βιαστής για την ταχύτητα, θα έρθει μόνη της

:beer: :beer: :beer:

nassosxlvbros
18/09/2009, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Θέλω κι εγώ καρτάκι.Πόσο σου πήγε το μαλλί φίλε Νάσο;Καλόστριφτο,καλοπαντιλίκωτο και καλοβολτάριστο:beer:

Μερικές σύντομες απαντήσεις:
φίλε breeze αν κοιτάξεις στο www.car.gr θα πετύχεις και κάρτ με 700?! (κάπου κει πήγε κι αυτό)

OldMan, αν δεις το γιο θα καταλάβεις από τωρα τι όχημα θα πάρει...;) Πάντως αν πάρει πολυμορφικό θα το γεμίζει ανταλλακτικά μοτό...:lol:

makis206 δεν έχει επαφή το "πράμα"με κουτάκια...

KaTaNaS κάνω μεγάλη προσπάθεια με αυτή τη πως τη λένε την οδηγική παιδεία...είναι δύσκολο να κάνω το δάσκαλο... αφ'ενός μεν να τα τηρώ εγώ ο ίδιος, :rolleyes: αφ'ετέρου δέ να είσαι σε αντίθεση με τους άλλους πατεράδες γύρω του των συμμαθητών του που όχι μόνο δε τηρούν τα στοιχειώδη αλλά γελούν κιόλας που 6ης Δημοτικού παιδί κάθεται (σε οποιοδήποτε αμάξι) μόνο στο πίσω κάθισμα... (με ζώνη εννοείται)....:rolleyes:

nightstalker πράγματι δεν έχει καμμιά επαφή με τα νοικιάρικα,και απαιτεί καλή φυσική κατάσταση...το παλεύουμε και σε αυτό το τομέα,ας είναι καλά το ποδήλατο :) και πούσαι! μηηη χάνεσαι!! κάθε βοήθεια πάνω στο θέμα θα μου είναι πολύτιμη (που ψωνίζουμε,τι να αποφύγουμε,κλπ)



Τέλος ξανά σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές!:beer: :wave2: